Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szyszunia1806

Amizka87 bardzo Ci współczuję kochana i absolutnie się tym nie zalamuj i bądź silna. Weź kochana wolne na resztę dnia i nie siedź w pracy. Chyba że to akurat Ci pomoga. Jedź na IP bo po sobie wiem że gdybym ciaza nie była pozamaciczna to udało by się ją uratować. Dadzą Ci Luteine na podtrzymanie a przynajmniej będziesz wiedziała że zrobiłaś wszystko co moglas. Takie myślenie naprawdę pomaga

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

U mnie już spokój. Już przestałam krwawic lekko tylko plamie jeszcze. Apogelum było w sobotę. Jestem wyjątkowo spokojna. Może dlatego że przy moim lobuzie nie da się smucic. Mam urlop do końca tygodnia. Więc odpoczywam. Nie udzielam się ale cały czas czytam forum. Weszło mi to w nawyk. Witam wszystkie nowe ciężarówki.

Odnośnik do komentarza

~Amizka 87
Luteine biorę od 2 tyg, teraz sie uspokoilo i sama nie wiem co to bylo bo wyszedl jeden skrzep taki 0,5 cm czyzby to bylo to? I teraz juz prawie nic.

NIE jestem lekarzem ale zamienilabym luteine na tabletki :)

Dodzwonilam sie mam lezec polozna z tabletkami z apteki doslownie przyfrunela hahaha .
Malza sciagam z delegacji ehh.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

tez mysle że lepiej by było brac jeszcze duphaston, ale tak czy inaczej uważam ze powinas skonsultować to z lekarzem jak najszybciej, nie powiem Ci czy to to, bo u mnie jeszcze na IP jajo płodowe było w szyjce macicy bo od razu się zebrałam jak mnie brzuch zaczął boleć w drodze zaczęłam krwawić, a kiedy je poroniłam nie wiem, było najprawdopodobniej tak małe że nie zauważyłam.
na usg w ten dzień ocenili po jego wielkości ciążę na 4t5d. jajo płodowe miało 5mm, nie było w nim ciała żółtego, bądź nie zauważyli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...