Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Mamusiaszczesciara hehe:)))
Narzekanie to jest nieodłącznym elementem ciąży;)
Mój po " całej akcji" mówi do mnie: zrobiłem Ci córkę, tylko jak ja wytrzymam po raz kolejny przez 9 miesięcy to twoje narzekanie?!:)))) No cóż ...
Uroki ciąży:)))
A swoją drogą jaka pyszna ogórkową...

Odnośnik do komentarza

UWAGA TEŻ NARZEKAM
Ja dopiero budzę się do żywych.. strasznie źle się czuje do 13-14, późnej przez chwilę jest ok i od 18-19 znów dramat... nie wymiotuje, ale strasznie mnie mdli, ciągle bym spała, czuje się jakby mnie czołg przejechał.. teraz korzystając z chwili lepszego samopoczucia zjadłam bigos - ale miałam na niego ochotę! :)
Czas do wizyty taaak mi się ciągnie, chciałabym już zobaczyć to malutkie serduszko, chyba będę wtedy wyła jak bóbr...
wgl to miałam dziś powinny piękny sen - urodziłam śliczna dziewczynkę, była taka malutka, że musieliśmy kupować nowe ubranka bo we wszystkim się "topiła"... tyle czasu jeszcze przed nami a już nie mogę się doczekać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Hej u mnie bez zmian raz się czuje dobrze raz źle, u mnie też ma być 7 tydzień a w piątek był 5 no ale zarodek był mikroskopijny więc sama nie wiem.
Co do spraw lozkowych to u nas było ostatnio w sobotę całkiem fajnie :-) od soboty cisza ale pewnie przez to że źle się czułam albo jak już zasne to mąż wie że ma się już mnie nie tykac ☺ ale jakoś się specjalnie nie wstrzymujemy

Odnośnik do komentarza

MamaColin współczuję mdłości. Mamy dzieci w podobnym wieku :) W pierwszej ciąży sadziłam kwiatki i inne rośliny, bez rękawiczek. Może lepiej ciążę spędzić w szklanej kuli i nic nie robić. Jeśli nie ma przeciwwskazań można normalnie funkcjonować.
W pierwszej ciąży I trymestr spędziłam na odpoczywaniu i leżeniu. Nic nie można było mi robić :(
Amanalka z wieściami poczekamy do ukończenia I trymestru
Ledwo co żyje, muszę poleżeć, bo wydęło mnie. Moje dziecie niestety nie pozwoli mi na to. Tylko patrzeć jak zacznie skakać po mnie.

Odnośnik do komentarza

W tamtej ciąży nie byłam taka zmęczona. I nie miałam takich smaków:D

MamaColin i Gabi, ale spotkanie:)))

CichoSza, Mamusiaszczesciara, biorę :D wysyłajcie ekspresem, cena nie gra roli :D a tak serio to ugotowałam coś na krztałt bigosu z tego, co było w domu hahaha dobre całkiem

Nie trac nadziei, jeszcze bardzo wcześnie faktycznie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...