Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny co do bólu glowy domowymi sposobami to polecam zimne okłady na czoło albo z termoforu a jak nie macie to cos z lodówki w sciereczce albo babciny sposób smarowanie amolem skroni i czoła. Ja już dawno nie brałam tabletek.
Aśka ciężko mi cokolwiek poradzić ale są dziewczyny które faktycznie słyszą serduszko pozniej. Fasolka musi miec chyba min 4mm zeby mozna było znaleźć tętno. Ile twoja kruszyna dzisiaj miał crl?

Odnośnik do komentarza
Gość Justi0218

Amme ja w tamtym tygodniu miałam taki ból głowy że myślałam że mi się odkleja mózg od czaszki , dramat.. nic nie mogłam robić, na niczym się skupić, tylko ten okropny ból. nie wiedziałam że mogę coś wziąć , wolałam tego nie robić .. przykładałam ciepły kompres na kark i zimy na czoło , minimalnie pomagało.

Odnośnik do komentarza

Monika dokładnie tak lekarka masakra, nic się nie dowiedziałaś i jeszcze opierdziel dostałaś. Z tym że CC w 2016 to jej na 100% chodziło że za wcześnie bo zalecają za dwa lata żeby coś się nie wydarzyło złego jak macica będzie się rozrasta. Ale skoro twój lekarz powiedziała że można to co jej do tego jak nie zna przebiegu badań itp.

Asia serduszko czasem widać dużo wcześniej ale mówią że powinno pojawić się do 8 tyg a jeśli lekarz na ostatniej wizycie niewiele widział i nie mógł stwierdzić do końca czy to ciąża a teraz po 2 tyg widać że ciąża i że jest wielkości około6/6 tyg to chyba raczej dobrze to wróży bo znaczy ze rosnie rozwija się i napewno będzie ok .

Odnośnik do komentarza

Na sterowaniu lekarz dopisał mi dlugopisem zrobić między 12 a 14 tyg. Dziś mam 13t5d wiec się wyrobilam. Nic, kompletnie nic mi nie powiedziała. Gadała ciągle ze ona tez jest zmęczona i potrzebuje urlopu. Ze jeszcze 6 lat do emerytury i ma wszytko w dupie. Ze zachowałem się nie odpowiedzialnie jak inna pacjentka z którą dziś migła wizytę... juz dzwoniłam do mojego lekarza. Jest na urlopie. Wizyte mam na przyszły tydzień wtorek. Dziewczyny ale chyba jakby tam coś źle wyszło to by mi chyba powiedziała, co? Nie mogę tego opisu odczytać bo bardzo namazane. Odczytałam tylko CRM 7.3 cm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o jedzenie to ja jeśli nie zjadła bym co trzy godzi to mnie odrazu takie mdłości i wymioty dopadają że już wolę się pilnować.

A jeśli chodzi o cerę to twarz mam super. Ale za to na brzuchu mam drobna kaszka nie bardzo duże ale jest. W poprzedniej ciąży miałam taka masakrę na twarzy że szkoda gadać nawet i chłopczyk miał być to znaczy był i teraz lekarz też chłopczyka wróży. A samopoczucie i cera zupełnie odmienna.

Odnośnik do komentarza

Asia30-85 masakra z tymi upalami.. szczerze powiedziawszy nie lubię.az takiej gorączki...tym bardziej teraz..

Aśka 3mamy kciuki.aby wszystko było dobrze..cholercia musi być!! I serduszko usłyszysz ZOBACZYSZ!! <3 jak dzwon:)<br />

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny...ja na na malutkich wczasach więc nie mam kiedy pisać ale w między czasie czytam :-)
Asiu nie martw się lekarz coś zaczął widzieć także serduszko zacznie bić a stres w niczym nie pomoże także uzbroi się w cierpliwość i musi być dobrze !
Monika co do tej lekarki to brak mi słów! Ale co do CC w takim odstępie czasu to pierwsze słyszę że jest przeciwwskazanie...u mnie jest jeszcze krótsza przerwa bo CC miałam w maju 2016 a mój lekarz mowil że zaleca się rok odczekania ale jakby zdarzyło się wcześniej to poprostu trzeba by było bardziej na siebie uważać ale o tym że trzeba czekać 2 lata to pierwsze słyszę.
Pogoda jest masakryczna ale w sumie wolę już upały od zimna także chodzę się i wyleguje :-)
Do mojej wizyty jeszcze dwa dni mam nadzieję że dzidziuś zdrowy...serduszko mu pięknie bije bo podsłuchuje czasami ojej już nie mogę się doczekać

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza

U mnie ciepło ale słonko za chmurami wolę upały niż jak pada deszcz i jest zimno.
Aśka wszystko będzie dobrze musisz być dobrej myśli.
Ja buzię mam ładną ale na szyi mam tyle pieprzyków małych o masakra w pierwszej ciąży miałam tak samo.
Ja troszkę się uspokoiłam w poniedziałek na wizytę idę i już nie mogę się doczekać a we wtorek prenatalne. Myślę że jeszcze z miesiąc i zacznę czuć ruchy Maleństwa bo zwariuje hehe.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Domi no już chyba każda będzie czuła ruchy.. ja osobiście też nie mogę się doczekać.. póki co mam bulgotanie;)

U mnie dziś wiatr i pochmurno.ale gorąco...
Zobaczcie został równy mc i dzieciaki do szkoły... my jeszcze zaczynamy pierwsza klasę to stres jak nic..

Odnośnik do komentarza
Gość Justi0218

U mnie 35 stopni..topię się w domu
Może jeszcze troszkę za wcześnie ale zastanawiam się nad tym już żeby coś zaplanować, a mianowicie czy któraś z Was( już doświadczonych mam, albo może któraś planuje tak zrobic ) od początku mieć maluszka w osobnym pokoju? Czy to może nie za dobry pomysł

Odnośnik do komentarza

Justi ja pierwsze dziecko miałam przy sobie tzn w 1 pokoju bo mieszkałam jeszcze u teściowej.. mieliśmy 1 pokój.. lecz teraz mimo że mam pokoi 3 to i tak będę miała dziecko na oku w sypialni.. jestem panika i wolę mieć bacznie na wszystko... Pierwsze dziecko miało mi okropne kolki.. co się przełożyło ze spało z nami w lozku;)później problemy z serduszkiem bo i tetniaczka i dziurkę.. zresztą jest pod opieką kardiologa. ... nie mniej jednak Jak pisze wolę osobiście mieć bacznie...

Odnośnik do komentarza

Justi dla mnie nawet nie było opcji żebym do osobnego dala odrazu jakoś nie wyobrażam siebie wstawać kilka razy w nocy i przechodzić do innego pomieszczenia żeby przewinąć nakarmić itp. U mnie na szczęście synek śpioch po tacie i od początku przez pierwszy miesiąc tylko raz w nocy budził się do karmienia i tak to spał więc jak nakarmilam koło 20 to potem dopiero koło 2 było pobudka a potem rano koło 6/7 i dalej szedł spać a po miesiącu to nie budził się wogole do jedzenia w nocy początkowo go budziłam ale szybko mi to położna z lekarzem z głowy wybiła i powiedziała że ładnie na wadze przybiera nic mu nie dolega i porostu nie potrzebuje jeść w nocy i dlatego całą noc śpi karmienia było wieczorem dalej koło 20 i pobudka rano koło 6/7 i jeszcze dosypial do 9/10. Ale wiem że to fenomen i rzadko się to zdarza, bo zazwyczaj dziecko w nocy potrzebuje zjeść koło 4 razy. I przykład mojej siostry która ma miesieczna córeczkę i do tej pory czasem ma tak że nawet co 40 minut budzi się do jedzenia a normalnie to co dwie godz, też chciała ja dać odrazu do swojego pokoiku i powiedziała że byłby to najglupszy pomysł na jaki wpadła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...