Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danuta25

Ze mną chłopak tez chodzi na każdą wizytę do lekarza. Po pierwsze bo chce być obecny aż drugiej strony ja nie wszystko rozumiem po niemiecku.. Co do żelaza to muszę zacząć jeść więcej mięsa żeby ginekolog nie przepisywala mi następnych tabletek.. A badania prenatalne jeszcze nie miałam. Za to muszę ekstra zapłacić ale na pewno się zdecyduje.

Odnośnik do komentarza

Danuta też mam problem z jedzeniem mięsa... I z żelazem miałam bardzo duży problem przed ciążą kilkuletnią anemię , nie przyswajalam żelaza ani z jedzenia ani z suplementów. W końcu stwierdzono u mnie zanik kosmkow jelitowych i dlatego było takie złe wchłanianie, przez chorobę trzewną, ale pamiętam że jedyne żelazo które przyswajalam to było "SZELAZO" z zwolnionym uwalnianiem w ciągu dnia, kosztowało 30zl za 60kapsulek

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, mam pytanie. Czy cały czas macie tak samo obrzmiałe piersi, jak na początku? Straszą mnie, że jak przestają piersi być obrzmiałe, to może znaczyć że zarodek obumarł... Do tego w 10tc znacząco złagodniały mi mdłości i inne objawy. Chciałabym wierzyć jednak że zaczynają się dobre czasy i będzie teraz po prostu lżej, a tu jakieś czarne scenariusze...

Odnośnik do komentarza

A 31 u mnie to tylko we wtorek padało cały dzień a reszta tygodnia była ładna. Ale od dziś to zaczynają się już upały jutro ma być 30 stopni a w przyszłym tygodniu jeszcze więcej nawet 35 ale mi upały nie przeszkadzają w słońcu się nie wylegiwać szukam raczej cienia. Bardziej przeszkadza mi jak jest duszno na polu bo wtedy taka jakaś nieprzytomna chodzę.

Odnośnik do komentarza

No i u mnie też różnie jest z tymi utrzymujacymi sie objawami..piersi raz nabrzmiale raz prawie.ze miękkie...brzucho raz wzięte raz normalne i tak na przemian.. Java . takze nie martw się! Jest Oki.

Rosół idę gotować.. :)

Odnośnik do komentarza

Justi mi gin powiedział.ze do końca opakowania duphaston brać i koniec..takze nie schodzę 1×1..- 2x1bo też tak biore:)

U mnie widać żyły najbardziej na piersiach.. na brzuchu trochę też.. pospałam z 1.5h.. :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...