Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Pryszczata jestem bardzo ale wydaje mi się ze trochę już ustępuje. Pierwsza ciąża tez tak miałam. W drugiem trymestrze sie odrazu poprawiło. Cera była wręcz przepiękna, włosy również. Urodziłam corke. Ja w przesady nie wierze ani w żadne kalendarze. A ten wysyp w pierwszej trymestrze jest przez hormony

My tez wczoraj byliśmy nad wodą i używaliśmy lata :)

Dziś mam USG na 12. Juz sie stresuje

Odnośnik do komentarza

Jestem załamana.mialam to plamienie ktore gin wzial zamiesiaczke i prawie juz mialam wyjsc z gabinetu.ale.mie zbadal,stwierdzil jakoes grudki,pewnie resztki po plamieniu,zrobil usg wychodzi,ze jednak ciąża,tym razem widac,ale duzo mlodsza.6/6 tygodnia.jutro siodmy tydzien sie zaczyna.troche mnie opierdolił bo moglam brac pigułki.niewazne ze po nich tyłam okropnie.zmartwil mie bo nie widać bijącego serduszka.ale fasolka urosla jakby od ostatniej wizyty.dostalam dupaston,nospe i mam przyjsc za tydzien.dwa tygodnie stresu za mną i kolejny tydzien przedemna. Boje sie.mialam mieszane uczucia na poczatku ale juz teraz wiem.kocham te moją fasolke.ale nie wiem co dalej.jesli sie pozytywnie to rozwinie i termin z usg bedzie to zeby nie wiem jak bede mmarcoweczką z pierwszych dni marca. Nie wiem naprawde sama.martwi mnie brak bijącego serduszka na.usg

Odnośnik do komentarza

Aśka, a dobry sprzęt ma Twoj lekarz?? Bo często nie widać serducha ale to przez stary sprzęt albo...niestety kiepskiego lekarza. Może znajdź jakiegoś dobrego prywaciarza w mieście i dla świętego spokoju zrób jeszcze jedno USG?? Ja bym pewnie tak zrobiła. Albo poszła na beta HCG w odstępie 3 dni.

Dziewczyny, coś na okropny ból głowy??? Wali tak jakbym miała największego kaca ever. Wiem że można paracetamol ale może są jakieś babcine metody bez chemii?? Wypiłam już 2 kawy i 2 litry wody. Bez zmian

Odnośnik do komentarza

Kur by to zapial 4mc zaczoool się.. A ja znowu dziś wymiotowalam po jedzeniu..glowa mnie bolała i krew z nosa leciała.. Amme także u mnie o rewelacja:/ :)

Asia jak radzą dziewczyny też poszlabym prywatnie do gina na usg..szkoda nerwów tym bardziej teraz nie potrzebne Ci na początku.a spokojna będziesz jak nic;))))

Monka może powie Ci kto tam mieszka?:) daj znać jak po wizycie.

Odnośnik do komentarza

Juz po wizycie... niestety mojego lekarza prowadzącego nie było i trafilam na jakąś idiotke. Po pierwsze spytała się mnie co ze debil pozwolił mi zajść w ciążę skoro w 2016 w styczniu miałam CC? I żebym się ostro pilnowala. Wiek ktoś o co jej chodziło? Nadmienię ze konsultowalam poczęcie przed z moim lekarzem. Po drugie przez całą wizytę gadała o tym ze ona tez chce mieć urlop. O dziecku mi nic nie powiedziałam mimo moich pytań... stwierdzila ze w ogóle to przyszłam za późno... ??? Powinnam przyjść w 12 tygodniu góra. Probuje się właśnie dodzwonić do mojego lekarza na wużytek u niego w domu bo takiego USG jak dziś to jeszcze nie mialam. Nic nie wiem. Ordynatorka szpitala niby mnie badala

Odnośnik do komentarza

Monka, karygodne zachowanie lekarki!! Z tym cc chodziło jej o to że krótki czas mdzy dziećmi i mogła "zmartwic" się o Twoja blizne ale skoro konsultowalas to z innym lekarzem to nic jej do tego. I zupełnie nie wiesz co z fasola?? Nie zbadala Cie?? A Ty dzis miałaś mieć prenatalne? Chyba poszłaś na ostatnią chwilę ale jednak w terminie. Co za dziwna typiara, koniecznie idź do swojego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...