Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje dziewczyny za ciepłe słowa. Wczoraj w nocy zabolał brzuch lekko.dostałam bóli partych o czym nie wiedzialam bo. ja zawsze cc.potem wszystko przeszło poszłam spać.przed drugą wstałam na siku i był plusk. Nie wiedziałam co to!!!Trzymałam w ręku moją fasolkę i poznałam ją po rączce.
Było coś nie tak.Dostałam krwotoku przyjechało pogotowie było łyżeczkowanie na żywca. Fasolkę pochowają.Już jej/jemu jest dobrze.Tam w niebie...

Odnośnik do komentarza

Co do połówkowych to ja takie porządne idę we wtorek. Wczoraj mnie moja ginekolog zmusiła do USG w przychodni ( nie lubię robić USG) i co prawda sprzęt tam nędzny ale zobaczyliśmy siusiaka więc to chlopczyk. Moja lekarka obejrzała go tak na szybko i mówi że narazie nie widzi niczego niepokojącego. Ale upewnimy się dopiero we wtorek. :) Monika aż tyle waży? Toż to wielkolud jakiś :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam polowkowe i prenatalne na NFZ i chcociaz chcialam to zrobic prywatnie koszt 250 zl to moj lekarz powiedzial ze nie zasloni oczu i nie zmieni obrazu sprzetu a ma w gabinecie 4d i skinczony certyfikat z badania wad plodu. mysle ze fajnie sie zachowal. i pierwszy raz tatus zobaczy malenstwo bo idzie ze mna. oboje nie mozemy sie doczekac a tu 3 i pol tyg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...