Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:)
Jestem tu nowa, nie zdążyłam preczytac wszytskich Waszych wypowiedzi i przezyć ale na pewno to nadrobię;)
Przyszło mi do głowy aby poradzic sie Was kochane
:)Póki co tylko w tym temacie ale będzie tego więcej ;)
A mianowicie czego uzywacie do twarzy w czasie ciązy? Czy używacie olejków do twarzy?Jakie kremy polecacie?Moze jakas firme dla kobiet w ciązy?
Mało na tem temat więc może Wy pomożecie?:)

Odnośnik do komentarza

Monka8999

Przed ciążą i w ciązy miałam problemy z cerą, a teraz jakies małe krostki na policzku- sprawdzma co jem bo moze cos mnie uczula, ale wiem ze trezba bardzej nawlizac cere w ciazy ;)
i tak pytam z ciekawosci co Wy stosujecie:)

Odnośnik do komentarza

Monka899 widziałam dziękuję juz należę do Was :)

W Trójmieście piękny weekend od dłuższego czasu tak więc korzystamy. Ostatni tydzień lezalam w domu -przeziębienie. . Masakraaa!! Nie życzę wam, leczenie babcinymi sposobami, utrudniało tylko. Swoją drogą, syrop z cebuli spisał się najlepiej choć najdłużej z nim zwlekalam. Wywar z imbiru, hebatki z syropem z czarnego bzu, czosnek z mlekiem i miodem.. i inhalacje łapał się wszytskiego. Zdrówka życzę mamuśki.
Któraś miała już połówkowe?

Odnośnik do komentarza

Witaj Magda. Ja też problemów z cera nie mam, normalnie mam cerę mieszaną więc używam Nivea matujący i dla mnie jest super ale ja tak przypuszczam że każda musi wypróbować na sobie i zobaczyć co przynosi efekty. Przed ciąża jeszcze używałam kremu pod oczy i do twarzy z Avene z apteki ale sobie odpuściłam na czas ciazy. Nie che ładować jakichś chemikaliow za dużo w siebie.

Ja na prenatalne idę we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Gość Marta-25luty

Część dziewczyny, jestem na zwolnieniu jesień idzie chętnie się dołączę do rozmowy mój termin 25 luty , ma być chłopczyk i nie mam pojęcia jak go nazwać chciałabym jakieś oryginalne nowoczesne imię niepowtarzajace się może ktoś ma pomysł , Pozdrawiamy : )

Odnośnik do komentarza

Marta co do imion to oryginalność oryginalnością ale patrz pod kątem troche,żeby w przyszłości inne dzieci się z Twojego nie wyśmiewały. Znam takie sytuacje. Ja jak rodziłam w 2001 babka z łóżka obok nazwała syna Kasjan. Z biblii wybrała.Akurat ładne i jest ok.Chociaż poza nim pewnie nikt tak sie nie nazywa. Ja wybredna nie jestem co do imion ale lubie nie za długie i proste w wymowie. Moje dziewczyny to Ania,Marta,Ewa i Kasia. teraz jak dotrwam to nie wiem.tym razem niech moi decydują. I mąż i dzieci. Powiedziałam sobie że jeśli będzie chłopiec to jako jedyne dziecko u nas dostanie dwa imiona. Jedno mąż wybierze drugie córki.
Co do brzuszka to ta forka co ostatnio na fb dawalam to pikuś. Teraz to mam brzuch...

Odnośnik do komentarza

MartynaMegi odpisalam :)

co do imion myślę że to kwestia indywidualna gustu. Mi np nie podobaja się te bardzo nowoczesne imiona typu Ivo czy Vanessa ale też mi się nie podobają imiona starszych pokoleń typu Stanisław, Jan czy Antonina. Natomiast moi faworyci z męskich to Piotr, Wojtek oraz Bartek. A z damskich Oliwia. W środę polowkowe wiec niebawem trzeba będzie podjąć decyzję :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...