Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Jasmina nie dostałam od Cb żadnego emala. Na każdą wiadomosc odpisuje. Sprawdź proszę spamy. W razie czego podaje ponownie emala pin.col@wp.pl

Wszystkie przyszłe mamy które do nas nie dołączyły jeszcze z forum również zapraszam na fb

Mojemu dziecku się coś sprzestawilo. Zwykle o 21 juz spi. Jest 23.30 a ona nie chce iść spać i bawi się po ciemku. Litości. Ledwo zyje

Odnośnik do komentarza

Zrobili mnie w jajo.czekam na krynickiej we wrocławiu na usg prenatalne. Byłam na powstańców i nie jest ciekawie miałam szybkie usg potwierdzające wiek.dzidzia nadrabia serduszko bije słyszałam.wiek 13 tydzień drugi dzień mam nawet zdjęcie.ale ból jesymt ten że jest bardzo mało wód płodowych i nie rokuje to dobrze. Boję się...czekam na usg prenatalne.

Odnośnik do komentarza

Ja również wysłałam maila, by dołączyć do grupy. Aśka spokojnie, kiedy te usg prenatalne? Głowa do góry, grunt to pozytywne myślenie, nie ma Co stresować się na zapas. Zobaczysz co powie lekarz.
Powiem wam szczerze, ze ja nawet nie wiem co to zgaga, nigdy w życiu jeszcze nie miałam, ale czytam i słyszę nie raz jakie to męczące i współczuję. Mi za to kręgosłup daje popalić. Odkąd pamiętam mam z nim problemy, a dzis jak weszłam do pracy to mnie po prostu połamało. Lekarz mój przyjmuje dopiero po południu a ja nie wiem czy mogę posmarować się jakąś maścia. Gdzieś wyczytałam na necie ze maść konska nie ma żadnych szkodliwych składników Ale poczekam az skonsultuje to z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno dziewczyny. Trochę w pracy sie poschylałam, żeby troszkę rozruszać kręgosłup w brzuchu poczułam coś dziwnego. Pomyślałam ze może w końcu to maleństwo Ale wcale nie przypominało tego o czym wy piszecie.. brzuszki już mam, nie za duży nie za mały. Za każdym razem jak sie schylam to czuje po prostu ze ktoś tam w nim siedzi. Ale dziś przy podnoszeniu sie poczulam jakby sie maleństwo obracalo, ale było to przez chwilę i to raczej takie ciężkie ruchy były. Nie wiem nawet jak to opisać zebyscie mnie za idiotke nie wzięły :D

Odnośnik do komentarza

Asia nie denerwuj się. Wiesz że stres nie jest wskazany, wiem ze sie martwisz ale mimo wszystko staraj sie zachować spokój, trzymam oczywiście kciuki za Ciebie i maleństwo. Powiem szczerze ze sama mam w czwartek badania i trochę mam obawy bo ostatnio zdarzyło sie siedzieć w towarzystwie palaczy. Starałam sie unikać Ale nie zawsze sie udaje. Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Lavina.jeszcze nieco ponad tydzień temu było ok. Małowodzie mam.bardzo mała ilość wód płodowych. Do obserwacji. Na prenatalnym niewiele lekarz widział bo mało wód to raz a dwa to to że puszysta jestem.z nerwów głowa mnie już boli. Jade do domu. Nie wygląda to dobrze ale jest szansa że sie to zmieni. Z dzidzia wstępnie ok nawet nadrobiła w stosunku do ostatniego usg ale i tak nie wiadomo jeszcze czy będzie dobrze czy nie. Wstępnie z usg termin na 21maj ale napewno tydzieñ wcześniej albo lepiej będzie cc. O ile donosze maleństwo.Póki co to ja nawalam a fasolka dzielnie się życia trzyma. W poniedziałek mam na krew jechać.w piątek na omówienie wyników. Módlcie sie żeby sytuacja sie wyklarowała. Tak bardzo sie boje.

Odnośnik do komentarza

Na 21 marzec.
Musisz dużo pić,żeby nawodnić organizm. A lekarz nic nie mówił że jest możliwość abyś była w szpitalu na uzupełnianie wód płodowych? Nie mówił dlaczego tak się dzieje że jest mało wód płodowych? Nie wyciekają ? Ja od 30 tygodnia ciąży miałam tak, że mi się wody płodowe sączyły, ale lekarz stwierdził że to nic groźnego bo dziecko jest główką w dół a w dole są wody płodowe.

Odnośnik do komentarza

Lavina.jedna pani doktor spanikowała chciała mnie do szpitala wpakować.byłam u dwóch.druga pani doktor powiedziała że mam być pod ścisłą obserwacją ambulatoryjną bo sytuacja może sie jeszcze odmienić.ale fakt.dużo leżenia odpoczynku i dużo picia a właśnie z tym mam problem zwyczajnie mi sie nie chce.jednak zmuszam sie teraz.bo wiem i tak że za mało piłam. Dzidzia jak narazie w porządku.serducho mocno bije. Wymiary prawidłowe jak na ten tydzień nawet zaległości nadrabia. Jestem pod kontrolą zobaczymy co najbliższy czas pokaże. Jestem już w domu. Troszke sie uspokoiłam. Stwierdziłam że będe sie martwić później. A w związku z tym że mnie w jajo zrobili i odesłali do innej placówki to usg prenatalne na cito miałam jeszcze prezenta dostałam dla bobasa i extra herbatke mi zrobili. I już w poniedziałek kolejne badania. I w piątek kolejne.a w miedzyczasie ginekolog. A na przyszły poniedzialek nastepna wizyta i w piątek tez ale to jiz na miejscu. Prawdopodobnie wody mi iciekły przez silne plamienia. Ale jako że co kilka dni jest wymiana wód płodowych to jest szansa że sie uzupełnią. Ale tych wizyt od groma mam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...