Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skorpionka

Hej Alabastrino! Skorpionowa mama czeka na swojego Skorpionka :) Ja juz kiedys pisalam ze u mnie rodzinne sie sklada - babcia, mama, ja i teraz Malenstwo listopadowe. Chociaz ciekawa jestem czy bedzie pazdziernik czy listopad bo z om mam 1.11 a z usg 31.10. A ze pewnnie bede miala cukrzyce to zobaczyny czy nie wywolaja wczesniej.
Do listopada jeszcze tak dlugo.. Poki co mysle, ze jeszcze 3 tygodnie zeby zaczac 14tydzien, czyli bardziej spokojny drugi trymestr.
Milego dnia Babeczki:))

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Monixs to nie pesymizm tylko racjonalne przypuszczenie. Mialam w pierwszej ciazy a pol roku przed druga okazalo sie ze moj organizm nie wykorzystuje prawidlowo insuliny, wiec prawdopodobienstwo cukrzycy ciazowej jest bardzo duze i sie z tym licze. Tym akurat sie bardzo nie martwie, bo to przerabialam i wiem ze mozna sobie poradzic. A pisalam to w kontekscie tego, ze przy cukrzycy nie czeka sie po terminie.
Super evil2, wiec malymi krokami i oby do 26! Piszesz, ze u Ciebie pochmurnie to przesylam slonko ode mnie. Cieplo, kwitna bzy i magnolie i jest pieknie :)

Odnośnik do komentarza

Sama jestem skorpionem i tescia mam skorpiona super sie dogadujemy. Takze Malenstwo skorpion tak jak chcialam :) 26 27 i 28 pazdziernik to w naszej rodzinie wazne daty. Nie pogniewam sie na zaden dzien z października ;) a tak serio tylko zeby dzieciątko bylo zdrowe to najwazniejsze. Moj cukier 91 wiec kamien z serca chociaż przed ciaza z ciekawosci zbadalam i mialam podobnie wiec jest dobrze. Nigdy mnie temat cukrzycy nie dotyczyl i mam nadzieję ze tak zostanie. Nie ma co zakladac ze bedzie zle trzeba myslec pozytywnie.

http://www.suwaczek.pl/cache/00c25871e7.png]Czekamy na Ciebie Maleństwo.[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny.
ja również mam termin na listopad 21.
Mam już synka 1,5 roku :) nigdy nie robiłam testów owulacyjnych, jakoś nie mam wiary, że działają. Ale pewnie trzebaby najpierw popróbować. Nam się udało zajść w pierwszym cyklu.

Mam do was pytanie z innej beczki.. czy chwalicie się ciążą już w rodzinie i wśród znajomych czy czekacie do końca 1 trymestru?
Mam za sobą poronienie, o którym nikomu nie mówiliśmy, bo było bardzo wcześnie.. I teraz mam mieszane uczucia. Cieszę się bardzo ciążą, ale też obawiam cyz wszystko będzie ok..

Odnośnik do komentarza

Skorpionka, no to jesteśmy blizniakami astralnymi ;)
Jeśli jeszcze pochodzisz z Dolnego Śląska, to już w ogóle niezly numer ;)

madam Przyjaciele i moi rodzice już wiedza o ciązy. Jestem dość otwarta osobą, przypuszczam,ze poronienia też bym nie ukrywała.
Nie wiedzą jeszcze rodzice męża ani reszta jego rodziny.
Za teściową, delikatnie rzecz ujmując, nie przepadam. To bardzo sztywni, oficjalni ludzie. Mąż zadzwoni do nich dopiero po mojej wizycie u lekarza (czyli pojutrze). Wcześniej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Mogu przez 3 lata mieszkalam we Wroclawiu, ale pochodze z zachodniopomorskiego. Obecnie na obczyznie. Fajne sa takie zbiegi okolicznosci :) No i jeszcze "milosc" do tesciowej nas laczy ;)
Madam u mnie tez poki co wie moja rodzina i najblizsi przyjaciele, z zastrzezeniem zeby sie nie chwalili dalej. Rodzinie meza powiemy na Wielkanoc. Zrob tak jak czujesz - jesli bardzo chcesz sie podzielic z bliskimi to smialo a jak czujesz ze lepiej poczekac to jest jeszcze duzo czasu na dobre wiesci.

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi!

Właśnie.. moja teściowa też należy do tych "oficjalnych" i za sobą nie przepadamy..
Chyba póki co powiem swoim najbliższym, a teściowa cóż.. jeszcze trochę poczeka

Fka, ja farbowałam w ciąży z synem :) nie wiem co mogłoby być nie tak w związku z farbowaniem

Odnośnik do komentarza
Gość żurawinka

Z 2 ciążą czekalam do konca 1 trymestru, dlatego, ze bylam po stracie. Teraz moja rodzina juz wie, tesciowie chwilke poczekają. Poniewaz mieszkaja daleko. Pewnie w swieta sie dowiedzą :)
U nas piekna pogoda :) nastraja pozytywnie. Dzisiaj juz jeden spacer był.
Ja nie farbuje wlosow od ponad 2 lat. Ale tylko dlatego, ze nie potrzebuje ;)

Odnośnik do komentarza

My też z mężem narazie nie mówimy o ciąży. Wiedzą tylko moi rodzice i brat, bo moja mama odrazu widzi jak u mnie coś się zmienia i nie chciałam kłamać. Poza tym im ufam i wiem, że nie rozgadają, bo o to prosiliśmy. Wiedzą u mnie w pracy, bo zanosiłam zwolnienie i to tyle. Nawet teściowie z którymi mieszkamy nie wiedzą, zresztą apropo teściów to e relacje jak wyżej:) Czekamy do końca 1 trymestru, więc jeszcze ze 3 tyg i powiemy, zresztą nie da się ukryć za długo, bo figura mi się zmienia:) Ja mam niedoczynność tarczycy i poprostu boję się, że coś może się wydarzyć i wolę narazie nie mówić. Mąż chciałby już wszystkim się pochwalić, ale ma zakaz:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza

U mnie wiedza rodzice jedni i drudzy moje rodzeństwo i w pracy plus kilka osob zaprzyjaznionych. Nie da sie ukryc mojej nieobecnosci przy przeprowadzce firmy wiec sie po cichu rozeszlo. Z resztą mamy bardzo dobre szefostwo jak rodzina. A ze mieszkamy oboje z mezem z dala od rodziny to nie ma bezposrednio kontaktu z rodzina wiec poki co mamy swiety spokoj na rozwoj ciazy.
Ja nie chcialam mowic gdyz mam swoje powody ale maz nalegal.

http://www.suwaczek.pl/cache/00c25871e7.png]Czekamy na Ciebie Maleństwo.[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja dziś czuje się ciut lepiej niz zwykle mimo, że znow wymiotowalam. U nas wiedza z obu stron rodzice, rodzeństwo i kilku znajomych. Bylismy tak szczesliwi ze nie dalo sie tego ukryć. Co do pracy to pracuje u siebie wiec ide do pracy na 2-3h lub mąż robi za mnie. Od 12.
04 ide na zwolnienie.

Odnośnik do komentarza

Zwariowana co do paznokci to nie wiem w zyciu nie mialam innych paznokci niz swoje wlasne a ktos wczesniej o wlosy pytal czy farbowac to tak samo nie farbuje. Mam dlugie do pasa wiec kupe kasy bym placila. Ale najlepiej zapytac gina albo nym zadzwonila do jakiegos renomowanego salonu i zapytala czy polecaja ciężarnej takie a takie zabiegi i ew. czy sami by sobie zrobili gdyby np. dana kosmetyczka czy fryzjerka byla w ciazy.

http://www.suwaczek.pl/cache/00c25871e7.png]Czekamy na Ciebie Maleństwo.[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...