Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

ja już po wizycie :)
więc tak mała ma 3300 wszystko ok lekarz zbadał mnie mocniej żeby sprawdzić czy coś tam się dzieje,rozwarcie na 1 palec,pojechałam w pobliżu na kebaba poszłam do wc a tam majteczki i spodnie zakrwawione jakiś skrzep leci ze mnie więc dzwonie do ginekologa czy to normalne,kazał wrócić do niego,zbadał jeszcze raz i mówi że prawdopodobnie coś tam się zaczyna dziać że miałam 1 skurcz :) boli mnie brzuch jak na miesiączkę i nie dobrze mi,powiedział że jak będzie skrzep taki większy i jak mi po nospie brzuch nie przejdzie to do szpitala mam jechać,umieram że strachu

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

28.07
Agulka może to już tuż tuż :) im szybciej się zacznie tym szybciej skończy - tak sobie ostatnio powtarzam :)

Ja bede czekać na regularne skurcze albo odejście wód, dla mnie wcześniej jechać do szpitala i tam czekać to byłaby katorga, wolę w domu na spokojnie. U nas w szpitalu nawet się nie wyśpisz, bo co 2 godz.położna sprawdza tętno przykładając detektor do brzucha.
W 1.ciąży leżałam 3 dni przed porodem w szpitalu i to było najgorsze, bo mega mnie to wymęczyło..

Odnośnik do komentarza

Agulka trzymam kciuki, zeby to było już. Dobrze dziewczyny mówią, zadanie do wykonania, nie ma odwrotu, a nagroda piękna.
Ugoo ja rozka nie bralam, nie korzystam, bardziej owijam w hustke, czy kocyk ale inni jak babcia, czy czasem tata woleli wziąć w rozku. Jest tak cieplo ze rozek niepraktyczny. Ula ma tydzien i najczesciej jest w body i polspiochy. W pon bylo bardzo cieplo więc pediatra kazal gołe nozki zostawic lub same body.

Odnośnik do komentarza

wczoraj piękne skurcze co 10min przez ok.2godziny bol brzucha krzyża,bol jak na miesiączkę,straszny bol glowy myślałam że to już a tu dupa przerwa,w nocy spokój,rano bol jak na miesiączkę,bol głowy,krzyża i żadnych skurczy cholera co jest z tym bólem:) czy to normalne że te skurcze porodowe ustają??bo wątpię żeby to były te przepowiadające bo je już miałam i inny stopień bólu to był,krwawienie ustaje i dalej czekanie,a z tego co czytałam to te mocniejsze badanie u ginekologa to był masaż szyjki

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość BlankaDab

Agulka szyjka tez mogla krwawic bo jest juz jednak nabrzmiala, po masazu po prostu byla podrazniona. Ja tez mialam plamienia po badaniu u gina.
To czekanie na skurcze mnie wykonczy. Mam juz mega dosyc tej ciazy. Nie mam zadnych oznak zblizajacego sie porodu, nic! A na pierwsze ktg dopiero w dniu terminu mam sie zglosic.
Wczesniej mnie straszyli przedwczesnym porodem a teraz mysle ze bedzie po terminie :/ Katorga to jest.

Odnośnik do komentarza

Agulka juz coraz blizej jesteś takze spokojnie;)- to czekanie Cię dobija zapewne., ale jeszcze troszke
Ugoo powodzenia 3rzymam kciuki:)
U mnie cos powoli sie chyba rusza, w nocy zauważyłam że zaczął mi powoli odchodzić czop taki przezroczysty glutek- raz zauważyłam,). Na ost wizycie mialam rozwarcie na 1cm zobaczymy czy sie cos zmieni do niedzieli.
Tina jak po wizycie położnej, jak Hania?

Odnośnik do komentarza

ugoo powodzenia !!!:)
jak wstałam o 5 to nic mi nie byli nawet krewki tylko bol głowy
po 8 obudził mnie straszny bol brzucha jak na okres poszłam do wc i extra biegunka i wymioty a bol głowy mam nie do wytrzymania,potem znowu biegunka i już leci że mnie ten czop z krwia i będę czekala dalej czy coś się rozkręci ale uwierzcie że mam już dość :( jak dalej będę krwawila i miała biegunkę zadzwonię do ginekologa po południu

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...