Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

28.07

A ja miałam dziś wizyte i usg. 38 tydz. waga 3800! Gin.nic na razie o cc nie wspominała, wiec jak sie porod zacznie to zacznie, a jak dotrwam do kolejnej wizyty za 2 tyg.czyli moj termin 28.07 to jesli waga powyzej 4kg to pewnie skierowanie do szpitala i cc..
Czekam wiec i przygotowywuję sie na dwa rodzaje porodów :)
W pon. ide na pierwsze ktg i kolejne mam zrobic za tydzień.
Płacicie za ktg? ja chodze prywatnie,wiec musze płacic. U nas kosztuje 30zł.

Odnośnik do komentarza
Gość BlankaDab

Ugoo gratuluję!

Ja miałam dzisiaj wizytę, szyjka skrócona i miękka więc może coś się zacznie dziać w końcu. Coś tam pobolewa od kilka dni podbrzusze, ale nic specjalnego :P

Ja nie miałam ani jednego ktg jeszcze :/ Dopiero w dniu terminu mam sie zglosic do szitala na ktg.

Odnośnik do komentarza

hej kochane :)
ja oszaleje:( od środy mam ten czop z różowym kolorem coś tam pobolewa ale bez skurczy,wczoraj stosunek mówię może coś pomoże,cały dzień sprzatalam,po stosunku poszłam się myć i coś ze mnie polecialo z krwia czy to wody plodowe?nie mam pojęcia trochę mało jednak na wody(tak z szklanke)w nocy budzilam się cały czas bo coś mnie cmilo w brzuchu i boli mnie każdy mięsień plus oczywiście brzuch ale bez skurczy

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :-)
U mnie niestety też nic :-( Wczoraj myślałam, że już powoli się rozkręca. Po poludniu twardnienia brzucha z niewielkim bólem i delikatnie mnie przeczyściło, cały dzień dodatkowo bóle jak na @, a że miałam umówione na wieczór ktg to myślę może się nasili. Ale ustało akurat jak jechałam na badanie :-/
Na zapisie wyszło to, co zwykle. Skurcze regularne, co ok. 5 min, ale ich nie czułam, tylko czasem jako twardnienia brzucha. Lekarz mnie zbadał i powiedział, że szyjka skrócona ale zachowana, więc rozwarcia brak i to jeszcze nie to :-(
A jutro już termin :-/

https://www.suwaczek.pl/cache/962308a84b.png

http://www.suwaczek.pl/cache/a559f3cce2.png

Odnośnik do komentarza

28.07
Ja na szczescie w nocy spie twardo choc krotko bo syn dzis np.o 6 zrobil mi pobudke wiec wieczorem zwyczajnie jestem padnieta i zasypiam w sekunde.

Mnie do porodu na razie nie spieszno bo moj maz sie rozchorowal. Goraczka dreszcze i zapalenie oskrzeli ;( modle sie tylko zeby mnie nie zarazil na sam porod no i zeby on zdazyl sie wykurowac przed cala akcja. Niby termin za 2 tyg.ale nigdy nie wiadomo kiedy to sie zacznie.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Moze uda się cos napisać bo synek jest typowym ssakiem. Po północy odeszły mi wody, po wielu godzinach podali oxy, a tuz przed partymi zzo. Oszczędzę szczegółów -wszystko wynagradza dziecko położone na brzuchu. Jestesmy jeszcze w szpitalu bo od odejścia wód do urodzenia bylo ok 17 godzin i synek dostal infekcji i ma antybiotyk.

Odnośnik do komentarza

Urodziłam :) nie wiem co pisać, wszystko poszło strasznie szybko i w ogóle sprawnie, tak szybko że zakończyło się bez znieczulenia :P i mimo to powiem wam, to nie jest aż tak straszne, nie ma co się bać! Naprawdę ważne jest nastawienie i bardzo ważne-słuchanie dokładnie położnej i robienie wszystkiego co każe! To bardzo pomaga, położne mają masę doświadczenia i kierują się tym by nam pomóc :) trzymam kciuki za was wszystkie :)

Odnośnik do komentarza

Zupełnie bez, jeszcze tego dnia wszystko robiłam normalnie, byliśmy w sklepach na zakupach, obiad robiliśmy, wszystko normalnie. Dopiero przy kolacji pierwszy skurcz który w sumie myślałam że to od problemów z wypróżnianiem się, po ok 2 godzinach dopiero znów były skurcze ale od razu częste (co 5-7-10 min), po godzinie od nich jechaliśmy do szpitala i na porodówke trafiłam ok 23. Już tam mi odeszły dopiero wody, ok 1, a 1:50 urodziłam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...