Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

aim Super gratulacje:)
powiedzcie mi kochane czy wy mialyscie przez kilka dni przed porodem klucia w spojeniu lonowym/pochwie?? czasem tak zakuje ze nie umie się ruszyc :(wczoraj wieczorem dostałam taki bol brzucha na miesiączkę że odrazu biegunka i wymioty a dzisiaj dalej nic,czemu mój organizm tak się długo przygotowuje :(

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Agulka ja to caly czas żyłam intensywnie, cwiczylam, bylam na chodzie, te klocia czasem i wczesniej miewalam, a tak tydzień przed porodem to doslownie siadlam kompletnie, ledwo sie ruszalam i to tak wlasnie sie rozkrecal ten porod od piatku do wtorku, az urodzilam w srode rano. Dzien przed porodem mialam problem z restauracji dojsc na parking, tak mnie ciagnelo.
Dla porownania w pierwszej ciąży czylam sie do konca ok. Zaczely sie skurcze i akcja rozkrecac, az zakonczyla sie porodem. Do szpitala pojechalam sama autem na ktg i tam sie zaczely skurcze ale czulam sie dobrze.
Także kazdy przypadek jest inny.

Odnośnik do komentarza

kasyi ja ja ja !!!:) już czekam od tygodnia żeby urodzić i nic :( próbuje różnymi rzeczami przyspieszyć porod ale wszystkie sposoby na mnie nie działają:(
anitka ja w środę miałam 1cm ciekawe czy coś tam się u mnie dzieje,termin z ust mam na 20 a z miesiączki 25 jak się nic nie ruszy 24 idę na ktg a tydzień później na wywolanie,a wy która data się bardziej suferujecie ??

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja biore date z okresu. Te z usg zalezą od wagi dziecka i nie ma co sie tym sugerowac. Ogolnie wszystko zalezy od dziecka kiedy zechce mu sie wyjsc :) ogolnie to moze to byc 2 tyg.przed i 2 tyg.po terminie.
Na przyspieszenie porodu slyszalam ze sa rozne metody np.picie herbaty z lisci malin, wypicie oleju rycynowego albo chodzenie po schodach, do meza mozna sie poprzytulac a najlepiej to wszystko razem zastosowac to moze cos z tego bedzie ;) ogolnie im sie czegos bardziej chce to tym bardziej tego nie ma ;)

Odnośnik do komentarza

kasyii no dokładnie jak bardzo na coś się czeka to czeka się dłużej:)
właśnie nawet lekarz mówił że teraz może pomóc mi mąż w przyspieszeniu ale na mnie chyba to nie działa:) znaczy mam po stosunku sluz z krwia z tego co słyszałam to w tym momencie się szyjka rozbiera ale jakoś na porod się nie zapowiada;)

anitka no ja okres też zawsze mam nieregularny,podałam na początku ciazy datę która wydawała mi się prawidłowa:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość BlankaDab

ech tylko jak tu nie wyczekiwać? :( Na mnie te przyspieszania nie działają :P Męża poprzytulałam, podłoga pomyta itp. i nic.
Mam dzisiaj kiepski dzien, siedze i placze od paru godzin. Oby mi to przeszlo bo tak mnie irytuje wszystko ze szkoda slow. Jak nic sie nie ruszy 22 ide na ktg i tydzien pozniej najprawdopodobniej wywolanie. A taka mialam nadzieje ze samo sie cos ruszy :/

Odnośnik do komentarza

Ja malam wczoraj nerwy i to takie na granicy w sumie bez powodu wiekszego ;) az glowa mnie rozbolala gdzie przez cala ciaze ani razu mnie nie bolala. Dzis sobie dalam na luz i jest ok.
Mysle ze nie ma sensu sie nastawiac ze chce juz urodzic i koniec ;) z natura sie nie wygra ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...