Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

U NAS POGODA TEZ DOSYC ŁADNA PRZYNAJMIEJ NIE WIEJE I ROBI SIE CIEPLEJ

dziewczyny ta wanna nie jest taka wielka ma 150 na 80 taka sie masywna tylko wydaje a gleboka jak wszystkie wanny niewiem czemu sie uparlam na ta akurat zawsze mowilam ze jak bede robila lazienke to tylko prysznic a teraz zdanie sie zmienilo

MONISIU zdjecia wstawie pozniej bo jeszcze nie wgralam do kompa a maly twoj to tak jak u mnie jak pojde do sasiadki to nie chce do domu wracac amelka jeszcze mala to tak sie nie bawi z nim a tam 3 malych ale starszych od niego

LEHRERIN malutkie przesliczne a jakie podobne czas szybko leci i jak dlugo juz na forum jestesmy niemozliwe

MONIKA aha jeszcze mialam napisac zebys wstawila zdjecia ogrodka uwielbiam ogladac co chwile cos tam wymyslam i podpatruje ale dopiero jestem na poczatku projektowania i nic nie moge wymyslec wiecej brak koncepcji

MONIA piknik u ksiedza fajnie szkoda ze nasz nie wymysla czegos takiego leniwy jak psiun dobrze ze sie ubawiliscie chociaz za cos wydalas te pieniadze bo nasz to tylko wola a nic za to sie nie ma ,fakt ksiadz odejdzie a to co zrobil zostanie sory

RENA dobrej atmosfery zycze z A ,a co do lazienki to jaka wielkosc ze ci sie nie miesci wanna w bloku mieszkasz czy domku jednorodzinnym

GABI nie masz weny do pisania czy czasu wercia daje ci jeszcze w kosc czy spokojniejsza juz wyrosnie i moment to zleci

zaraz wstawie zdjecia bo mi sie wgraly

Odnośnik do komentarza

no to wam powklejam troche najpierw altanka

dom jest stary ma 100 lat ale na nowy nie stac niestety ale jak zmienimy dach i obtynkujemy to cos z niego bedzie mysle
a teraz wkleje zdjecie widoku z okna mieszkania mojej kuzynki piekny na dar pomorza i oceanarm w gdyni na skwer kosciuszki

a teraz moj skromny ogrodek i dzieciatka moje

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
nie nadążam za Wami, ale czasobrak trwa :)
Manenka fajne foty
Słonko miły dzionek miałaś, eh zapach ogniska, kiedyś mi tak bliski i tak częsty
Lehrerin cudne dziewczyny
Słonko super fotki
Monika jak Kubuś?

No i więcej nie pamiętam, wybaczcie, pozdrawiam
Jutro mam biegany dzień, rano do przedszkola i różne sprawy, popołudniu Dzień Matki i zakończenie roku, podziękowanie Paniom itp (jako RR mam co robic)

Odnośnik do komentarza

Witam
dzisiaj troszke pozniej do pracki bo mam badania okresowe, wczoraj u nas tez ciepelko i cale popoludnie poza domem, sil na tydzien nabralam
Manenka fotki swietne, po amelce nic nie widac ze miala operacje, a mieszkam w bloku, domek sie remotuje
slonko ale mialas fajna niedziele ognisko hmmmm
Monika a jednak pogoda dopisala, super
Gabi:mdr:

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Witajcie porannie.

Słonko na Ciebie zawsze mozna liczyć z kawka rano :Całus: I fotki bardzo OK

Manenka wrzucaj fotki wrzucaj ile wlezie. Ja to straszliwie lubię Wasze zdjecia oglądać

zaraz mnie cos trafi spacja mi działa kiedy ma ochotę. już mnie palec boli.

Monika o moim ogródku i ogrodzie nie wspomnę. po tych deszczach mimo hektolitrów roundupu chwasty szaleją. Jak Kubuś?

Ann miłej zabawy na Dniu Mamy. U mnie w przedszkolu w czwartek Dzień Mamy i Taty. Jędrek klepie wierszyki jak opętany. Jakos mi sie to dziecko zaczęło ostatnio rozwijać.

Monia współczuje z powodu pieska. Chociaż tak obserwuję,że nas to też czeka. mamy taką sunię, przybłędę (mieszkamy w takim miejscu,że nam co roku ktoś psy koty podrzuca, zwłaszcza po wakacjach, bo maja po drodze z jezior do Lublina). No i jak Jasiek sie urodzil, czyli 14 lat temu przyplątalo sie takie biedactwo, wg weterynarza juz wtedy nie była najmłodsza. Taki psi Matuzalem. No i chyba nadchodzi jej czas...

Qrcze, nie zdążyłam sabina wstała i juz gdzieś uciekła. Złapałam
Dla porzadku dodam że remont trwa (w zawieszeniu). Mieszkamy w 1 pokoju. Z m. zawieszenie broni, chociaż nie wiem jak długo. Wieczorem do Lublina, ale nieciekawie, bo wyjaśniać sprawy spadkowe z rodziną z kanady,która ewidentnie ma ochotę mnie wykorzystać. Wrrr...
Ale we mnie optymizm i spokój. Może ciut farmakologiczny. Może to dzięki modlitwie na majówkach (o przypomniało mi się, u nas jeszcze jeden tydzień białego tygodnia !!!!) - słonko stosuje sie do Twojej rady. Ale czy to ważne?! Grunt,ze dzieci mi się po kątach nie chowają...

Zaraz dzieci wywożę i biorę sie za ogród. Zrelaksuję sie trochę przynajmniej. I może jakieś meble sobie przytacham na taras.

Ściskam czule każdą Mamutkę.

Miłego tygodnia

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

witajcie Mamutki:15_10_7:..tak się czuje bo zleźlismy w sobote 20 km i jeszcze dziś ledwo z wyra wstałam:mdr: Rozii dzielnie z połowe trasy przemaszerowała a mimo wszytsko wieczorem ze zmęczenia zasnąć nie mogła i psychicznie mnie wykończyła bo tylko "mama to...mama tamto" a wczoraj to już tylko na rączkach i w wózku choć normalnie to jest dla niej karą ale pokazywała, że stópki bolą ;)

lece poczytać co u Was się działo a potem i foteczki jakieś wstawie:fun:

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

Witam i ja.
Manenka super fotki. A mnie się zawsze marzył taki dom z czerwonej cegły, bez odpadającego tynku. A altanka zapowiada się świetnie.No i masz wielki ogród, super.
U mnie za domem też sporo miejsca, ale w drugiej cześci po prostu syf. Teraz m wywiózł złom, co się go na kupie uzbierało, została jeszcze sterta gruzu z ziemią i innymi śmiecuami. Wtedy mi się marzy przesuniecie płotu i wydłużenie części ogrodu do użytkowania dla przyjemności. Gdyby nie pies to całkiem bym płot na podwórku zlikwidowała i już, a tak to nie mogę. Mam tylko nadzieję, że kiedyś to wszystko doprowadzi się do porządku.

Anula witaj kochana.Dobre chociaż i zawieszenie broni, niż otwarta regularna wojna. Sił Ci życzę.

Ann podziwiam za energię. mnie już niechęć dopada do tego wszystkiego, tyle że ja już większość przerabiałam trzykrotnie :D Teraz Emil ciągle wałkuje piosenkę z przedszkola na dzień mamy. He he nie ma to moje dziecko za grosz słuchu i do dzisiaj nie dopasowałam żadnej melodii do tekstu :sofunny:

Słonko super, że się rozerwałaś. Z tego co mi wczoraj sąsiadka mówiła to u nas (u księdza) balety trwały do 2 w nocy :D

Rena fajnie, że nowe siły wstąpiły :D

Monika i u mnie pogoda była super. Też większość dnia wczorajszego spędziłam na podwórku.

No a mnie dzisiaj czeka sterta prasowania, bo Weronika wczoraj podrzuciła mi wór ciuchów dla Emila od jakiejś koleżanki.Poprałam, poschło i trza poromansować z dechą. Do tego obiad trza ugotować, bo wczoraj były schabowe z ryby :sofunny: M tylko spytał co Ci zrobiłem, że mnie rybą karmisz...., bo nie lubi.

Dobra idę moje szkodniki ubrać i wyrka pościelić, bo wszycsy w rosole a mamusia na kompie siedzi :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

YouTube - Mahnahmahnah!

A to tak na początek tygodnia. Coś, co ZAWSZE, ale to Z A W S Z E mnie rozśmiesza.

Zwłaszcza jak sobie przypominam, jak mały Jasiek to spiewał ze mną (jedyna piosenka którą w życiu spiewał.)

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki:Oczko:
Wczoraj nie mialam czasu na pisanie, bo od rana zabralismy sie za generalne porzadki, bo ostatnio nie ma czasu na takie sprzatanie, bo jak m w pracy to sama nie mam jak tego zrobic a znowu w weekend to albo ja w pracy albo sie gdzies jedzie no i tak wszystko odlogiem lezalo. :Oczko:
nawet nam sie wszystko udalo szybko zrobic i wczesnym popoludniem pojechalismy jeszcze do chrzestnej mojego M no i najwazniejsze co by pradziadek Nike zobaczyl bo jej jeszcze nie widzial:Oczko:. Coitka mnie oczywiscie zjerzyla totalnie, bo to stara panna w wydaje jej sie ze wszystkie rozumy pozjadala w temacie wychowania dzieci:Zły: Na szczescie moje dzieci tez nie bardzo zgadzaly sie z jej hipotezami i zaczely ostro marudzic, wiec dosc szybko pojechalismy:Oczko:

manenka cudne foteczki:Oczko:

anula tez mnie to rozsmiesza:Oczko:

zubelek to super wycieczka byla:Oczko:

Monia daj se spokoj z tym sprzataniem, gruz nie zajac nie ucieknie:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

gabalas
Hej laseczki:Oczko:
Wczoraj nie mialam czasu na pisanie, bo od rana zabralismy sie za generalne porzadki, bo ostatnio nie ma czasu na takie sprzatanie, bo jak m w pracy to sama nie mam jak tego zrobic a znowu w weekend to albo ja w pracy albo sie gdzies jedzie no i tak wszystko odlogiem lezalo. :Oczko:
nawet nam sie wszystko udalo szybko zrobic i wczesnym popoludniem pojechalismy jeszcze do chrzestnej mojego M no i najwazniejsze co by pradziadek Nike zobaczyl bo jej jeszcze nie widzial:Oczko:. Coitka mnie oczywiscie zjerzyla totalnie, bo to stara panna w wydaje jej sie ze wszystkie rozumy pozjadala w temacie wychowania dzieci:Zły: Na szczescie moje dzieci tez nie bardzo zgadzaly sie z jej hipotezami i zaczely ostro marudzic, wiec dosc szybko pojechalismy:Oczko:

manenka cudne foteczki:Oczko:

anula tez mnie to rozsmiesza:Oczko:

zubelek to super wycieczka byla:Oczko:

Monia daj se spokoj z tym sprzataniem, gruz nie zajac nie ucieknie:sofunny:

:sofunny::sofunny: Mi już chodzi po glowie coby to ziemią przysypać i skalniaka zrobić :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

MONIA dobry pomyzl ze skalniakiem

ANULA a fotki z przyjecia tez chcemy choc troche w nim pouczestniczyc

a ja musze uciekac w ogrodek a wieczorem musze do mamy jechac umyc jej wlosy i do kosciola sie z dziecmi na majowe wybieram tak sobie obiecalam a i msze musze zamowic i moze mi sie kolezanke uda odwiedzic

melka spi a bartek tez jakis taki ospaly chodzi pomidorowke mam od soboty
to narazie lece pa

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Weekend u teściowej udany, bo dzieci szczęśliwe więc czegóż chcieć więcej :Oczko:

Zubelek – może jak już będę jakiś czas po urządzaniu mieszkania to też zacznę milo wspominać ten czas, póki co to dla mnie prawie udręka :Kiepsko::Oczko:
Trzymam kciuki za skuteczne odmlecznienie Rozalki!

Gunia – rozumiem, że to wynagrodzenie to netto a nie brutto :Oczko:
Właśnie wczoraj opowiadałam małżowi o Twojej pracy i tym co wcześniej przeszłaś, być może takie próby będę podejmować w przyszłym roku, tylko te ustawy... :Kiepsko:
Trzymam dziś kciuki za Ciebie, powodzenia w pracy!

Monia - współczuję zalanego pokoju. Znalazłaś palnik do papy?

Manenka – wanna fajna ale wolałabym z jaśniejszymi szybami, bo ta choć wymiarami nieduża, to jakoś tak przytłacza. Ja będę mieć zwykłą wannę, do której dokupiliśmy jeszcze parawan. Taką jak Ty pokazałaś pasuje raczej do większej łazienki, a my będzie mieć taką 4 m.kw. :Oczko:
Fajne fotki ::):

Lehrerin – słodkie dziewczynki, a Justysia na fotkach wygląda jak lalka ::):

Słonko – ciężko będzie wytrzymać 4 tygodnie bez Z, ale dasz radę, dzielna z Ciebie kobieta :yes:

Newania – i ja tam picie córci z butelki?

Ann – udanego dnia! U nas Dzień Mamy i Taty jest w środę. I właśnie sobie uzmysłowiłam, że niepotrzebnie teściowa zabrała Adasia w zeszłym tygodniu, bo sporo prób go ominęło. Szkoda, że ten argument mi wówczas do głowy nie przyszedł.
Już zakończenie roku?

Anula – dobrze, że jest zawieszenie broni, to już jakiś postęp. Niech jest coraz lepiej :Całus:

Odnośnik do komentarza

Słonko - super fotki ::):, ślicznie wyglądasz ::):

Zubelek – 10 km do przejścia przez taki małe dziecko to spory wyczyn, brawo dla Rozalki!

Anula - mnie też to rozśmiesza, i jeszcze same nogi się ruszają :D

Monia38

:sofunny::sofunny: Mi już chodzi po glowie coby to ziemią przysypać i skalniaka zrobić :sofunny::sofunny:

Świetny pomysł :sofunny: Ale tak serio - warto tym pomyśleć :yes:

Odnośnik do komentarza

witam
pisze jedna reka bo mlody zasnal mi na rekach wiec nie wiem ile dam rade
badania okresowe zaliczone, nadaje sie do pracki na nastepne 3 lata
wczoraj mielismy sie wybrac do Pszczyny ale zanim zebralismy sie to jakos pozno sie zrobilo i skonczylo sie na spacerku
Gunia jak minal pierwszy dzien?
zuzkus ciesz sie obecnoscia meza
Anula dobrze ze jest zawieszenie broni i niech tak zostanie,i jak sprawy spadkowe?, wrzuc jakies zdjecia z komunii
Monia to jeszcze nie widzials mojego "ogrodu", totalny rozpierdziel, jedyne co rosnie to tuje, normalnie jakos brakuje mi czau doprowadzicwszystko do porzadu, ale jak remont w trakcie to poprostu miie nie chce, a o skalniaku tez myslalam
Gabi tak to jest ze na generalne porzadki zawsze czasu brak, ja ostatnio tylko po "lebkach" sprzatam
Dziubala dzieci szczesliwe to i rodzicom lepiej :smile_move:Adas na pewno da rade
Zubelek to mialas przeprawe i podziwiamRozi ze dala rade

i mlody caly czas spi, ciekawe co bedzie w nocy? juz sie boje

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Witam
Dziubala juz lepiej z jedenj strony bo juz nie chodze i nie płacze a o 4 tyg nie chcem myslec a z drugiej .......... dzis w nocy sniło mi sie ze brałam slub w czarnej sukni i mialam krecone czarne włosy. Oczywiscie co zrobiła katechetka?otowrzyła sennik, a co! no a tam ze przywdziejesz załobe tfu " sen mara Bóg wiara" po południu miałąm z dziecmi Msze z okazji I rocz Komunii . Troche był przygotowan ale ze proboszcz to chodzace dobro wiec było bardzo miło,dzieci dostały dyplomy itp a wczasie Mszy kuzynka,mowi ze je siostra,ktorej usuwali w zeszłym roku nerke, ma przerzuty i narzady rodne beda wyciete, ma 47 lat. Mieszka w D wiec moze tma medycyna lepiej ale jej maz pije i młodszy syn tez wiec ............podłamałąm sie Zmowi ze ja to jak czarownica
( moja kuzynka ma czarne krecone włosy),po Mszy poszłam do proboszcza i w czwartek bedzie MSza juz po operacji ale zawsze. Ech zycie.............

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Pierwszy dzien pracy za mna, rano byly papierki jak to przy przyjeciu, rzucili mi regulamin i takie tam popierdolki, szybkie szkolenie z bhp i z ochrony danych osobowych, pozniej czekanie az przeniosa mi kompa z jednego pokoju do mojego trwalo to do 11 a potem czakanie az szanowni informatycy ustala mi haslo dostepu i tak im zeszlo ze jak wychodzilam o 16 to jeszcze go nie mialam, a mam juz do zrobienie jeden przetarg ale d... zbita jak nie mam hasla to nie mam dostepu do systemu.
Wiec blakalam sie i nudzialm sie jak mops, co chwila pilam herbatke i tak mi minal pierwszy dzien pracy :)

tak mnie ta nuda zmeczyla ze jak wrocilam do domu to zasnelam na siedzaco

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

dzien minal jak zaplanowalam
u kolezanki bylam ,w kosciele tez u mamy wlosy umyte beda piekne na dzien mamy ,nawet ogrodek ogracowany ale to i cory zasluga bo jk przyjechala to mi pomogla

GUNIA to super ze juz pierwszy dzien zlecial nudy zawsze mecza zycze ci milych dni w pracy

SLONKO moze ten sen to to co przypuszczasz oby 4 tyg szybko zlecialy musisz sobie czas zajac jak tylko mozesz najlepsze rozwiazanie chyba

RENA to fajnie ze wszystko ok lepiej pracowac niz jakby zdrowie mialo szwankowac wszystko lepsze nawet najgorsze klopoty ale zdrowotne przewyzszaja wszystko, z tego ciezko sie wykaraskac czasami i za zadne pieniadze nie kupi sie

ZUSKUS poczekamy i zatesknimy

DZIUBALA a moze ja zle wybralam nie umie sobie tak wyobrazic tej wanny ale ja tez duzej lazienki nie bede miala bo 3m na 2,5 m moze jednak zastanowic sie nad inna PORADZCIE MI

LEHRERIN WYBACZAMY DZIECI WAZNIEJSZE PRAWDA

CHYBA WSZYSTKO CO CHCIALAM NAPISAC

Odnośnik do komentarza

Gunia ja tez bym tak chciała w pracy pić herbatkę i narzekac na nudę :Oczko: A tak serio, to mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzujesz w nowej pracy.

slonko obyś nie miała proroczych snów.

rena może w następny weekend unda się WAM wycieczka.

Dziubala nie martw się na zapas, Adaś da radę i będziesz z niego dumna :Oczko:

manenka zdjęcia obejrzane :Śmiech:

anula i od razu humor mi się poprawił dzięki tej piosence. Dobrze, że zawieszenie broni trwa i ty bardziej nastawiona do świata optymistycznie. Oby tak dalej. Sił i powodzenia życzę.

zubelek to fajnie, że wycieczka isę udała, dzielna Rozalka.

Monia ja bym była za skalniakiem :Oczko:

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...