Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam ze bylisnyli na wynajmowanym jak Kacper byl maly ale nie bylo szans sie utrzymac:/z reszta M sie z tad nie ruszy bo dom przepisany na niego ona niby nie jest zla pomaga nam finansowo teraz kilka dni gotowala obiady i nam dawala ale to wpierdalanie sie musi sie ukrocic!!!najgorsze ze jak jej sie cos powie to ona sie obraza i pozniej dop jaja sa..bo np wylacza ciepla wode lub nie zapali w piecu(ja nie umiem w tych centralnych z reszta potem by gadala ze jej wegiel biore itp).No mozna by bylo ksiazke napisac o niej...a tak gadala ze ona jux nie ma sil bo nogi bola a wcz 3razy byla na goze tak ja kurwa bola!Kacper juz super czasem naeet cumla da bratu albo flache potrzyma:)ale ogolnie ma juz swoj swiat i swoje zajecia wiec nie ma z nim problemu.No odpokac dzis Wojtus super spal oby to nie bylo jednorazowo;)juz bym chciala go wziasc na spacer ake mowili zeby odczekac ok 2tyg.A wgl byla polozna i pytam o naciaganie siusiaka i teraz sue tego nie robi a Kacprowi naciagalam no szookCo roku co innego.Egl mam miec darmowa szczepiinke na pneumokoki ale niewiem czy ta cala 3w1 czy co ja w tych sprawach wgl nie obeznana..A co myslicie o tych rotawirusach?warto szczepic?wiem ze temat byl ale juz nie pamietam co kto pisal:/wybaczcie

Odnośnik do komentarza

Kochane moje bardzo dziękuję za wszystkie słowa otuchy ;-)
Nocka w miarę przespana , mąż wyprawiony do pracy z tabletkami uspokajającymi a ja powolutku czekam aż córka zadzwoni ;-) Pewnie się dziwicie że mąż w pracy ale wierzcie mi że tak będzie lepiej ;-)
Cieszę się że po wizytach wszystko ok u Was i trzymajcie się dzielnie , obiecuję w miarę możliwości dać znać . Miłego dnia !

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na sekundę bo pojechałam z mezem do pracy wiec odpisywać będę później, wpadłam tylko życzyć Grazce powodzenia :) ładnie to tak męża się pozbylas ;) ale jakbys miała uspokajac siebie i jego to faktycznie trochę za dużo szczęścia ;) trzymajcie się dzielnie i dawaj znać, a wieczorem czekamy na zdjęcie Julki :)))))

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ja też dzisiaj z rana;) mieliśmy ciężką noc, mała wróciła z przedszkola i mówiła.ze boli brzuszek cały czas, pod wieczór dostała gorączki do 39st. I ciągle ze brzuszek. Pojechaliśmy na pogotowie, mamy taką nocną opiekę wieczorną i nocna. Babka stwierdziła że obserwować i zbijac gorączkę, na szczęście nie wyrostek robaczkowy bo mąż ma faze na tym punkcie, sam miał wycinane jak był mały i jego rodzice bagatelizowali i pojechali w ostatniej chwili, a to niebezpieczne bo może się rozlać i to jest śmiertelne. No nic w nocy trochę gorączki ciągle wstawalismy mierzyć, zaraz idę z nią do lekarza może zleci jakieś badania.
Wiola no.to jakoś trzeba z teściową żyć skoro dom na męża.. Dobrze ze Wojtus spokojny i śpi, wiadomo że dziecko potrzebuje w nocy wstawać, jeść i zapiszczec czasami co ona dzieci nie miała ;P
Grazka powodzenia!!!!

Odnośnik do komentarza

Jejku grazka to już dzisiaj:) życzę powodzenia i trzymam kciuki Kochana:) oby Julcia szybciutko wyszła:)
Camilla no jasne że chodziło o męża Karinki jejku ale zakręcona jestem:D
Dziewczyna z marcowek na fb urodziła córcie w 34 tyg i nalepiej że tyle co wróciła od gina i wszystko było pozamykane szyjka dluga i twarda a wieczorem urodzila 2100g 50cm :)

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3e6hhgqbwe4vg.png

Odnośnik do komentarza

Wiola no brak słów co do teściowej:/ ja długo bym nie wytrzymała czegoś takiego niech się zajmie swoimi sprawami i odwali sie od czyjegoś dziecka!!!! Swoje już wychowała starczy jej :D trzymaj się Kochana i nie trać nerwów olej ją ;)
Madzia miłego dnia w pracy;)
gosia888 no jie wkręcaj się i nie myśl o zadnych patologiach wiem że ciężko jak się ma,wiedzę z na pewne tematy ale to akurat nie działa korzysnie ani na Ciebie ani ma dziecko..wszystko będzie dobrze Kochana;)

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3e6hhgqbwe4vg.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny :)
grazka widze ze Ty jak zwykle oaza spokoju :) powodzenia kochana!!
A ja dzis mialam dosc kiepska noc... raz ze ma siku wstawalam co chwile doslownie, to jeszcze jakies bole brzucha mnie meczyly :/ na szczescie to nie trwalo dlugo, bole typowo miesiaczkowe. Na razie odpukac jest ok.
Camilla kurcze biedna Twoja corcia, mam nadzieje ze jej przejdzie szybko. Zdrowka dla niej :*
Wiola no nie masz latwo z ta Twoja tesciowa... no ale jak nie ma wyjscia i musisz z nia mieszkac to albo sie musicie jakos dogadac albo naucz sie ja olewac.. wiem ze latwo sie mowi, ale nie da sie tez zyc ciagle sie klocac ze soba.. a z tym wylaczaniem wody to masakra jakas! Kurcze podziwiam, ja na pewno nie dalabym rady zyc pod jednym dachem z kims kto robi mi na zlosc :/
Biskens wspolczuje ciezkiej nocy i lacze sie w bolu :(
ja sobie wlasnie na dzis zaplanowalam ukladanie ciuszkow malej, bo jak na razie w workach leza, chyba juz mozna pomalu wykladac na polki. Przejrze torbe, mam troche prasowania, nastawilam tez pranie, wiec tez chce sie czyms zajac ;)
Monii ja dopiero ostatnio tak mam ze ciezko mi chodzic, odkad mloda sie obnizyla to naprawde krotki dystans jest nie lada wyzwaniem, czuje ze mi tak juz napiera, ze naprawde chodze jak rasowa kaczka :P zaraz wlasnie musze isc do sklepu i juz sie psychicznie zbieram w sobie na to wydarzenie :D
Milego dnia kochane :*

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ojej Ndorka, to maluszka urodziła jak na ten tydzień.
Grazka, ja od rana już o Tobie myślę:) i czekam na wieści. Przeżywam razem z Tobą.
Ja wczoraj przeczytałam, że u mnie w szpitalu M. Może być przy cc. Położna mówiła, że stałby za szybą. Zamierzamy z tego skorzystać. Już sobie inaczej nie wyobrażam:)
Wiola, dopóki w jakikolwiek sposób będziecie zależni od tesciowej to nic nie zrobisz:( przykre to ale taka jest prawda.
Musielibyscie korzystać z prawa własnosci zajmując górę ale nic wiecej. Zadnej pomocy nic. Wtedy możecie się postawić i wymagać aby dała Wam spokój. Inaczej bedziesz się tak męczyć:(
Ciekawe co na ten pas nasza fizjo ale ja słyszałam, że one osłabiają mięśnie i lepiej nie używać.
Camillla, biedna ta Twoja mała. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, choć jak jest gorączka to tak jakby jakiś stan zapalny był czy coś. Ciekawe co lekarz powie.
Z tym kikutkiem to u Jagody nie kazali niczym moczyć. Czekać aż odpadnie chyba że by coś się paprało to octanisept. Ale on się wysuszył i bardzo szybko odpadł. Nic nie używałam no i nie moczyłam wodą.
Biskents ja też mam takie bolesne skurcze i jeszcze tak intensywne ruchy, że spać się nie da. Az wczoraj M. się pyta: jej jak ty możesz spać?! Jak poczuł co tam się dzieje. A ja mówię no właśnie nie mogę:/

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Ojej Grazka to juz ddziś :) życzę powodzenia i czekamy na informecje :)
wiolaco ja corke szczepilam na rotawirusy i bie zżałuję bo np ostatnio my z mężem cierpielismy na cholerna jelitowke a ona nic (tfu tfu) mysle że warto.
Co do pneumokokow to teraz są za darmo i obowiazkowo prawdopodobnie dla wszystkich dzieci urodzonych od stycznia 2017. Ale ja nie zamierzam tym zaszczepić bo słyszałam opinie ze szczepionka nie jest najlepszej jakosci itp a po za tym corki też nie szczepilam. Chciałam tak jak Ndorka radzi przed przedszkolem. Zobaczymy jak to bedzie czy odpuszczą czu będą kazali szczepic, ale wtedy zapłacę za tą co do tej pory sie kupowało.
A twoja teściowa to koszmarna jest :/ współczuję bardzo.
Camilla ale sie.strachu najedliscie :/ już lepiej z córeczką?
Ndorka kurcze, aż nie niewyobrażalne ze takie rzeczy się dzieją tak krotkim czasie O.o najwazniejsze zżeby z maluszkiem bylo wszystko dobrze mimo tak wczesnego porodu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Karinka super że dzidzia się obróciła ;-) i wswpółczuję dolegliwości , trzymaj się kochana
Zalotka no to uważaj na siebie teraz i czekaj cierpliwie na rozwiązanie.
Biskents zawsze jakieś newsy ze szkoły przyniesiesz ;-) ja jednak zostanę przy wanience ale kto wie może kiedyś moje wnuki będą korzystały z wiaderka a ja nie będę się dziwić ;-) co do śluzu to taki jak u mnie a bóle tez takie ale tylko w nocy.
GosiaMiś już się nie czaję idę na całość ;-)
Gosia888 szkoda że nie będzie bliźniaków , ale uśmiałam się ze słówek jakie wdarły sie w Twój post :"lolita możesz moczyć " hihi teściowa też super babka ;-) Trzymam kciuki za wizytę.
Anitaa dotrwasz , dotrwasz kochana i jeszcze zakupy nie jedne zrobisz ;-)
Moni dużo siły życzę już niedługo będziemy narzekać na inne bóle ;-)
WiolaBijan moje zdanie znasz na temat teściowe j ;-) ucałuj Wojtusia
Camilla dużo zdrówka dla córeczki oby raz dwa przeszło
Madzia miłego dnia w pracy ;-)
Ndorka postaram się być silna, tym bardziej że będzie ze mną córka a nie chce jej zniechęcić do ciąży i porodu ;-)

Odnośnik do komentarza

Cześć Laseczki ;D
Grazka dziś jest piękny dzień, słonko świeci i za niedługo zdary się CUD ;)
Gdybyś wyczerpała wszystkie możliwości wsparcia to pomyśl o e-ciociach, które stoją z transparentami na trybunach i Tobie MOCNO kibicują i zagrzewają do porodu, krzyczą skandują wspierają... :DDDDDDDD
kurde normalnie łezka mi poleciała ;) ściskam!!!
no i też chciałam się na tysiączce pojawić ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k88wua909.png

Odnośnik do komentarza

Dzoewczyny 1000 strona :-)

Uspokoilyscie mnie tymi skurczami, ze tez macie. Mnie dziwi, ze w poniedzialek mi gunka mowila ze szyjka trzyma a w srode ten sluz ewidentnie ten z szyjki zaczyna odchodzic. Wiec mnie nie dziwi, ze ta dziewczyna mogla tak urodzic szybko. Dzisiaj w nocy ciagle sie budzilam,a potem ze zmeczenia juz spalam nawet na skurczach. Teraz juz lepiej choc zaboli co jakis czas.

Co do pielegnacji siusiaka to wczoraj polozna mowila ze sa dwie szkoly, zeby zostawic ale to grozi chirurgicznym nacinaniem, albo delikatnie,co kapiel zsuwac ale nic na siłę!

A i zamowilismy wczoraj to wiaderko bo na allegro moj znalazl :-D

Odnośnik do komentarza

Grazka do północy lub jutra jeszcze daleko:) może z którąś którejś się uda zbliźniaczyć. Hmm to mój słownik poszalał. A z córką to masz ciężkie zadanie. Ale widać, że oboje dzielne jesteście
Ndorka wdaje się panika, ake jaj gadałam z koleżankami z pracy czy studiów, to nie ja jedyna. Jednogłośnie sywierdziłyśmy, że położne nie powinnymieć dzieci lub podejmować zawód po ukończeniu wieku rozrodczego a tak w ogóle to najlepszymi położnymi są faceci. I to nie żart. Mąż chyba bardziej niż ja napalił się na wizytę, ob też potrzebuje się uspokoić i chce małą chociaż na usg zobaczyć. I nawet już zaczął się śmiać, bo doktor ma specyficzne nazwisko, że mała się przestraszy i będzie chciała zgodnie z nazwiskiem doktora pojawić się na świecie
Wiola może teściowa właśnie czuje, że jesteście od nich zależni umiejętności się wpiernicza. Nam mieszkanie mieli przepisać. Nie zrobili tego, więc żyjemy trochę na walizkach, bo oni zdolni by byli nawet do wyrzucenia nas z niego. Teraz uważają, że dali nam dużo i wymagają albo się nie interesują nami. W zależności od sytuacji. Dobrze, że z małym już lepiej się dogadujecie
Anita właśnie dlatego chcę odnośnie pasa , żeby się dziewczyny wypowiedziały. Czytałam wiele wywiadów z fizjoterapią natchnienięta przez Wiolę i większość mówiła, że lepiej naturalnie wzmacniać mięśnie
Zalotka ja w przeciągu godziny 5 razy wstawałam. Też mam ciuszki dostane do przejrzenia, ake hmm wcześniej mnie to jakoś bardziej ciekawie i radowało. Może dlatego, że my dawno gotowi
Camilla współczuję nocy i zdrowia dla małej. Uważajcie na siebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...