Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się. W dwupaku. Spałam od 22 do 1 i od 8 do 10.30. Za dużo szczęścia naraz. A dziś znajomi przychodzą o nie wiem jak się ogarnę.
Nie odpiszę każdej.
Wczoraj mieliśmy świetny dzień -mąż pierwszy raz od 4 tygodni pozwolił mi wyjść samej do centrum handlowego. Dobrze, że po mnie przyjechał, bo jednak to już nie sport dla mnie. Ale nic się nie stało:p kupiłam piłkę, wczoraj skakałam ponad godzinę i tak mi było dobrze, że mogłabym na niej spać. Poszliśmy do serbskiej knajpy, ojedliśmy się ile wlezie o padliśmy
Umówiłam się na jutro do gina prywatnie, bo moich nie ma do końca miesiąca a do siebie nie mogę, bo wszystko przez izbę przechodzi. Chcę, żeby mi wszystko wymierzył i kilka pytań się pojawiło, muszę. Wizytę mam 23,02, ale też by była bez usg. W ogóle na domiar szczęścia wyskoczyły mi hemoroidy. Cóż
Pisałyście o nospie hmm ostatnio się pojawił temat, że może wywołać skurcze hmm tylko mnie zastanawia mechanizm, bo to jednak lek rozkurczowy. I plują nz nią neurolodzy dziecięcy, bo wg nich w dużym stopniu obniża napięcie mięśniowe. Tylko nie wiem ile kg trzeba by było jej zjeść. Poza tym co ma zrobić matka, której na podtrzymanie ciąży ładują ją litra mi wręcz...
Kasik mam nadzieję, że z mamą nic poważnego.
Wiola trzymam kciuki za mamę i mam nadzieję, że już u Ciebie więcej uśmiechu. Te moje wypociny coś pomogły?
Zalotka popedzaj nas, bo już czas. Brzuch też już bardzo nisko. Mała mi czasem grzebie tu i ówdzie aż podskoczę czasami. Ale u Ciebie już blisko
Reszty nie pamięta co pisałyście. Idę na spacer, bo zasnę a później gary i coś dla znajomych trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki:) u mnie ciocia byla z rana, przyeiozla mi pelerynke, spodenki i buciki zrobione na szydelku:) kupila jeszcze spodniczke dżinsowa, wstawie fotke;)

My wczoraj z mezem zlamalismy ten zakaz seksu, ktory dal moj ginekolog po pobraniu tych wymazow. Tylko ja chyba na forum mam ten zakaz od lekarza, ze niby wynik moze zepsuć. Mam nadzieje, ze nie stalam sie przez to wyrodna matka, ale przez to ze lekarz zabronil to mam teraz takie mieszane uczucia choc ten zakaz od poczatku byl dla mnie jakis nielogiczny. Co, nagle moge ta bakterie od meza zlapac? Przeciez chyba jakby on ja mial to juz dawno ja bym ja miala, a jesli jej nie ma to chyba z powietrza jej nie zlapie?
Ehhh takie moje rozmyslania ciazowe...

Wiola synek sliczny, jak sie smieje slodko:)

Zalotka mi sie brzuch nie obnizyl, ciagle jest bardzo wysoko, ale wlasnie tak z dwa tyg przed porodem mojej kolezance sie obnizyl, mowila, ze lepiej sie jej oddychalo, ale wstawala po 6 razy do toalety w nocy.

Gosia widze, ze mala nie chciala rodzicom zrobic prezentu walentynkowego. Napisz po wizycie ile mala mniej wiecej wazy jak sie dowiesz oczywiscie, bo Ty chyba tej wagi sie obawialas o ile dobrze pamietam.

monthly_2017_02/marcowe-malenstwa-2017_54912.jpg

Odnośnik do komentarza

Madzia Ty to masz z tymi pracownikami :/ kurcze naprawde rozumiem ze się wkurzass bo przecież skoro się czegoś od nich wymaga, prosi, tłumaczy a potem efekt jest żaden to ręce się zalamuja. No ale mimo wszystko dla własnego dobra postaraj się nie denerwować :)
Biskens a bardzo Cię to podbrzusze boli? Kurcze z tym różowym śluzem to nie wiem czemu tak.. Odpoczywaj i obserwuj się, w razie czego jedz na ip.
ndorka widziałam ten film autopsja Jane Doe, oglądałam go z mężem w nocy, ale powiem Ci ze napawal mnie niepokojem, i też się zastanawiałam czy go doogladac czy nie ale jednak wytrwalam :D
wiola przeslodki ten Twój Wojtuś, napatrzec się nie można :))
gosia no to skacz na tej piłce może coś to ruszy Marysie :) a no moja Bianka też mi czasem tak coś nacisnie że świeczki w oczach. Fajnie ze masz tą dodatkowa wizytę, zawsze czegoś się jeszcze dowiedzieć możesz. Ja mam dziś. Póki co dostałam SMS od gina ze wyniki krwi są dobre. Ciekawe jak tam u nas sytuacja.
grazka kochana a co tam u Ciebie?
Karinka Ty chyba też masz dziś wizytę, więc powodzenia i daj znać po.
Camilla a Ty jak tam? :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny :) pisałam wczoraj ale się skasowało i się zdenerwowałam ;)
Piękne ciuszki i brzuszki a Wojtuś to słodziak :) fajnie się czyta opisy Wioli i aż się już mojego synka nie mogę doczekać :) Ja już też widzę że się brzuch już sporo obniżył i jednego dnia usłyszałam od jednej pani ze taki miały jak na 9 miesiąc A krawcowa stwierdziła że spory.. Pewnie temu że trochę roboty jej dałam bo muszę przerobić mój płaszczyk zimowy bo już nie mam w czym chodzić ;)
Ja wczoraj dla Męża zrobiłam jego ulubioną chinszczyzne na obiadek to on wniebowzięty był a mi coś nie posłużył i się męczyłam cała noc z bólem żołądka i twardym brzuchem do tego.. A dziś rano na pobranie krwi byłam bo wizyta w piątek, to ledwo wlazłam na to moje czwarte piętro i odpoczywam :)
Moni współczuję kłótni z mężem i życzę żeby się ułożyło między wami :)
Kasik zdrówka dla mamy,
Grażka sytuacja z wodami genialna :) ale myślę że i ja bym podobnie zareagowała. skoro jutro wywołanie to trzymam kciuki żeby to był szybki i bezbolesny poród :)
Kwietniowka właśnie ja też ostatnio krew w nosie zauważam czego nigdy nie było a ciśnienie mam niskie więc może poprostu skutek ciąży i przekrwionych sluzowek.
Madzia krzycz u nas ile chcesz ale się postaraj nie denerwować dla maluszka, na głupotę ludzką nic nie poradzisz ;)
I już nie pamiętam więcej kto co pisał bo tempo macie zawrotne ;) Miłego dnia! :)

Odnośnik do komentarza

Hejo melduje sie i ja;) Wczoraj nie moglam wejsc, ciagl forum zablokowane ;/ Nadrobilam ale troche zapomnialam ;(
Biskents Rozowy sluz? To normalne? Moze to czop?
Madzia ehhh.. skas to znam... Wspolczuje wam, bo pracownicy czesto w domu normalnie szanuja wszytsko a w pracy to nie wiem jakby mozg im odjelo. Nie moje to moge nieszanowac.. Maja w nosie widocznie i robia tak jak im wygodnie.. Zimno to zaraz kaloryfer na fula a co.. Oni za to nie placa.. Ale te deski to juz przegieli, najgorsze ze pewnie i tak nic nie skumaja.. Tez mialam takie trąby, sto razy gadania i tak za malo.. Tez bym sie zagotowala ;/ Ale nic na to pewnie juz nie poradzisz, staraj sie wyluzowac i nie stresowac, teraz nie mozna :P
Zalotka milej wizyty, brzuszek opadl ale mala moze jeszcze siedziec do woli.. U mnie nigdy brzuch nie opadl, na porodowce mialam ciagle wysoko wiec nie wiem od czego to zalezy.. ale meczy mnie gadanie babc, cioc itp.. Brzuch ci opadl/ nie opadl/ jeny mi nigdy nie opada moze :D
Karinka super decyzja z tym fotelikiem, podziwiam meza, uwazam ze bardzo dobra decyzja ;) NApisz po wizycie jak Antos i czy sie odwrocil uparciula :)
Grazka jak tam? A czemu juz po 2 dniach wywolanie? A jak zle oblicza termin czy cus, nie ma zmiluj?
Ewalina sliczne ubranka, ja bym sie bala ubrac takie cudne hehe :) Chyba ty pisalas o tym Sab Simplex? U nas mozna kupic na miejscowych pocztach te kropelki nie wiem czemu ale sa :) Ponoc bardzo dobre, a co do masci czy tych Osanit kuleczek ktos pisal to mozna kupic na stronie internetowej:http://www.sabsimplex.info.pl/sklep/bolesne_zabkowanie tez jest ta masc co Ewalina pisala :P Wrazie w zapamietam, dzieki :P
Wiola jeny Wojtus jest cudowny <3 A co do M, mysle ze tak bardzo sie cieszy synkiem poprostu.. Nie rob mu wyrzutow, niech sie nacieszy, napewno o Tobie nie zapomni, spokojnie :) A jaki rozmiar nosi od urodzenia?<br />

Odnośnik do komentarza

Ewelina88 chciałaś dobrze dla meza to sobie zaszkodzilas bidulko, teraz to już chyba tylko lekkostrawne i słabo przyprawić e można jadac, choć ja to rad nie powinnam udzielać.w.tej kwestii, frytki już dziś były a zaraz robię zapiekanke ;)
Grażka co tam u was? My tu już chyba wsystkie nogami przebieramy tak na Julke czekamy :D oby wszystko poszło sprawnie i bezbolesnie :)
Ewelina88, Zalotka na szczęście nic się z brzuchem nie dzieje gdy się wściekam, mieciutki jak zawsze, tylko mi się pod.kopula gotuje. A jeszcze po tym wsystkim przyleciał jeden Ukrainiec zapytać czy już zamowilam rower dla jego siostrzenca (chcą go wysłać na Ukrainę i prosili bym zamówiła.bo nie mają konta na allegro), no padłam, zamówię im za jakieś 2 tygodnie, o!
Biskents czytałam że od 36 czy 37 tc szyjka mieknie i zaczyna się rozwierac i może to powodować zarozowiony śluz, więc to pewnie nic takiego, choć jak masz się martwić to lepiej do lekarza idź.
Gosia.no to kicaj na tej piłce, męża wykorzystaj i co tam jeszcze masz pod.reka żeby się Marysia wreszcie ruszyła :) Fajnie ze idziesz a ta dodatkowa wizytę, będziesz coś wiedzieć przynajmniej. Daj znać po.
Ndorka a Osada to nje żeby się bać ale.lubie takie filmy z elementem niewidomym, niezwykle mnie wciągają :) bałam się trochę na "Znaki" ale.tylko do czasu aż ufoludka zobaczyłam, wtedy straciło urok ;)
Ewalina no i dobrze zrobiłaś. Głupi ten Twój lekarz. Ja się kiedyś potwornie wścieklam bo mi mój Gin (wcześniejszy) sugerował że ja lub mąż nie jesteśmy sobie wierni bo na pewno mam jakąś bakterie, tłumacze że skąd skoro nie miałam jej pół roku wcześniej. No i wtedy zapodal sugestie, no wyszłam fioletowa od niego, bakterii oczywiście nie było, natychmiast zmieniłam lekarza, okazało się że od kilku lat mam ektopie której nie zauważył, stąd krwawienia.
Gosiamis to Ty masz 99,5cm i mały brzuch niby a ja mam 97cm i w normie? dziwne to...
Aaa śliczne te dziergane ubranka, szkoda że ja nie umiem, jedynie na drutach narzute mecze ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Camilla fajnie ze wsystko ok, wczoraj forum strasznie działało.
Na pracowników jest metoda, obciążać ich kosztami napraw, kiedyś mieli coś.przeszlifowac, dałam im moja szlifierke, czysta, wypolerowana, z błyszczącym kabelkiem, no jak nowa, zaraz coś im się zacielo, była na gwarancji jeszcze ale.postanowili ja otworzyć, oczywiście zepsuli, gość.w serwisie miał oczy jak spodki i pytał kto urwał pokrętło, że to się.dobrze trzyma i nie jest to łatwe, i kto grzebal w.srodku bo kable przyciete, naprawa 200zl, dwóch robiło więc po 100zl z wyplaty odjelam, więcej moich rzeczy nie ruszali. Ale.maz.im odpuszcza, nawet bierze te urządzenia do domu i czyści żeby żniw mogli usyfic, wiem że na budowie się brudzi ale.mozna potem umyć i schować do skrzynki.
No i z wszystkim tak, ja tam na nich dre mordę bo inaczej nie dociera, ale.ostatnio rzadko bywam na budowie to chodzą samopas i psują. Bo mąż to wkurza się że psują i bałagania ale.doglada jedynie tego czy pracują wydajnie.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madzia przykra sprawa z tymi Waszymi pracownikami, bo to wyglada tak jakby im nie zalezalo skoro o cos prosisz, a oni to olewaja. Dobrze, ze na nich krzyknelas, niech wiedza, ze nie moga sobie tak pozwalac, bo Wam na glowe wejda.
Wiola ciesze sie, ze wszystko sie Wam z Wojtusiem uklada, zdjecie super. Zazdrosze, ze masz juz najgorsze za soba, a za mame trzymam kciuki.
Kasik za Twoja tez mocno trzymam kciuki, moja tez ma nerwice, ale nigdy nie bylo takiej akcji wiec moze niech sie dokladnie przebada.
Zalotka i inne dziewczyny lubiace kryminaly itp polecam ksiazke "Koronkowa robota", jesli nie czytalyscie. Jeden z lepszych kryminalow jakie czytalam.
Moni wspolczuje klotni z mezem, z tego co piszesz musialo pasc kilka niefajnych slow, ale wierze, ze sobie to wyjasnicie i bedzie ok. Pamietaj, ze nie mozesz sie denerwowac, bo brzucho zaraz bedzie twardnial. A ze zdjeciem szwu bylo raz ciach. Trwalo to 3 min, potem usg, ktg, wypis i do domu. Bolec nie bolalo, jedno delikatne uszczypniecie, krwawienia tez duzego nie bylo jedynie takie brudzenie bardziej.
GosiaMis jak zobaczylam te puzzle to tez az mi sie zachcialo jakies fajne ulozyc, a nie ukladalam wieki. Mysle, ze to ostatnie mozliwe chwile na taki relaks przy puzzlach, bo potem moga byc w calym domu :)
Ndorka co do magnezu to ja jakos od 20 tc biore 3x2 MagneB6, bo moja gin tlumaczyla, ze to lek i dobrze sie wchlania i obylo sie bez skurczy. Ostatnio troche mniej tego biore i juz dwa razy mnie skurcz lydki zlapal w nocy wiec na dlugo mi ta suplementacja nie wystarczyla.

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki dwupak się kłania ;-)
Kasik dobrze że z mamą więcej strachu niż zmartwień.
WiolaBijan fajnie się czyta że z dnia na dzień coraz lepiej u Was a co do Wojtusia to kawaler jak się patrzy.
Monii przykro z powodu kłotni i to chyba dość ostrej :-(
GosiaMis a w jakiej pozycji Ty te puzzle układasz? Bo u nas zawsze na ziemi się układało.
Ndorka jutro mam się stawić na wywołanie porodu ;-)
Anitka no to Cie Jagódka podsumowała hihi "za dobrze "
Kwietniowka mam nadzieję że ten krwotok to nic poważnego ?
Madzia mam nadzieję że już Ci nerwy przeszły ;-)
Gosia888 czekamy na wieści po wizycie ;-)
Camilla wywołanie ze wzgl. na wysokie ciśnienie, myślę że wszystko dobrze przebadane i wiedzą co robią ;-)
Biskents nie pomogę bo mój czop miał kolor kawy z mlekiem .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny korzystam z ostatnich chwil wolnego ;-) Nocka niestety kolejna z nieregularnymi skurczami i bólami dołu brzucha. Torby do szpitala od wczoraj w aucie ;-) Jutro córka ma rano zadzwonić do szpitala że przyjedziemy i nie wiem czy wyznaczą nam godzinę na którą mamy przyjechać czy to tylko telefoniczne potwierdzenie mojego przyjazdu. Prawdę mówiąc nie wierzę że to juz jutro hihi. Dużo zdrówka dla Was i oczywiście będę Was informować ;-)

Odnośnik do komentarza

Grażka no właśnie widzę że chyba nie wierzysz, my się tu bardziej stresujemy Twoim porodem niż Ty sama :p dzwoń do szpitala.i się dowiedz.bo pewnie w każdym inaczej. Dobrze jakby cie rano wzięli to może.do wieczora uda się urodzić i w nocy odpocząć.
No właśnie jako dziecko ja układała puzzle na podłodze, teraz układam na stole, bo jak klecze za długo to stawy w kolanach bolą, ale.jakos nie widzę się teraz pochwalony nad puzzlami, a na podłodze bez szans bo królik mówi że tektura jest pyyyszna więc może po urodzinach małego gdy będzie chwilka, albo o ile będzie ;)
Biskents pewnie ze zapytaj, i daj znać później co tam.
Kurde a u mnie nadal brak tych miesiaczkowych boli, odstawilam już te.nospy i magnezy, brzuszek miękki i zero czegokolwiek, może.moja macica.wie o cc :D
Ania już się zastanawiałam czy rodzic nie poszłaś, ale.widze że jeszcze nie :)
A wiecie pytałam endo i ginke że mi zalecono ten magnez od początku ciąży i pytam że po co, że tydzień nie brałam i nogi tam samo lekko rwaly, no i obie powiedziały że jak nje ma skurczow brzucha to na te bóle.nog nie bardzo mi magnez.pomoze, i nie brałam wcale.dopiero jak ten brzuch zawołał 2 tyg temu. Ciekawe jaka prawda.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Grażka tak szybko do domu? U nas jak.rodzisz w czw to w sob dom, jak cc to w niedziele. Mówiła mi ginka że dlatego te 2 doby muszą być bo chodzi o żółtaczke, że gdyby się pojawiła.dopiero w.domu to z dzieckiem do szpitala.znow, ale dla mamy już nie ma miejsca w szpitalu, więc wola.przytrzymac chwilę.dluzej by mieć pewność że jest ok wszystko.
Ooo ciocia mi napisała SMS "o to już niedługo, super!", nawet nie komentuje ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Boszee kazali kurwa dzis przyjechac sciagnac szwy miedzy 13-14 jestem 9d 13.30 te kurwy siedza i pija kawe a ja czekam huj wie na co??jest nawet lekarka ktora mi robila cc ale niewiem czemu mi ich nie sciaga kazali czekac..Jeszcze tesciowa mnie tak wkurwila ze sie pobeczalam w samochodzie..Napisze Wam pozniej bo jak sb przypominam to juz mam lzy w oczach

Odnośnik do komentarza

Grazka faktycznie szybko do domu, jeny to już zaraz! A teraz cały czas masz wysokie ciśnienie? No ciekawe jak będzie, trzymamy kciuki!
Gosiamis dla mnie rekord świata takie puzzle.. Jestem cierpliwa ale tam gdzie ta reka to przecież wszystko wygląda tak samo.. Coś czuje ze bym je szybciej pogryzla niz Madzi królik ;D
Madzia ciocia widać bardzo malomowna ;) ehh.. Dobrze ze trafiłaś na forum i Masz nasze wsparcie, czekamy na Filipka z niecierpliwością, będzie miał dużo wirtualnych cioc ;p
Zgadzam się ze obciążenie finansowe to jest metoda. Ja mialam takie zasady że każda miała swój dzial produktów gdzie pilnowala dat przydatności, jak znalazłam to danej lasce przekasowalam przez kasę, rachunek dla mnie i odcinalam z pensji.. Jakie fochy miały co niektore... Jakbym to specjalnie robiła a przecież to ich obowiązek ją mam za to płacić?...
Biskents zapytaj na szkole rodzenia faktycznie.

Odnośnik do komentarza

Ania6824 fajnie ze masz za soba zdjecie szwu i dobrze, ze obylo sie bez komplikacji zadnych. No u mnie mam nadzieje, ze bedzie podobnie. Ja to sie troche bolu obawiam przy tym szwie i ze bedzie duze krwawienie. I wlasnie tego krwawienia najbardziej moja gin sie obawia:)mam nadzieje, ze obedzie sie bez bolu i krwawienia chociaz jak sobie przypomne zakladanie pessara to az mnie trzacha na sama mysl ze przy zdjeciu moze byc podobnie.
Grazka pisz jak najwiecej jeju naprawde Twoj porod przezywam jakbym to ja miala isc:)
Madzia wspolczuje nerwow przez pracownikow
Wiola trzymaj sie tesciowa olej, niestety wkurw...chyba maja w genach:)

Odnośnik do komentarza

wiola spokojnie, nie denerwuj się tak bardzo. Wiszę że teściowa juz zaczęła... Uszy do góry
grazka ojejj! To już jutro, wow ja też przeżywam jak własny ;)) faktycznie migiem puszczają do domu, tutaj chyba jak w Polsce 2 doby jeśli nie ma żadnych przeszkód. Po cesarce chyba 3.
Camilla na ludzi nic lepiej nie działa jak odpowiedzialność finansowa. Jak w grę wchodzi kasa to zaczynają być bardziej uważni... A co do brzuszka to wiem że to że jest nisko jeszcze nie musi znaczyć ze poród lada chwila. Zobaczymy kiedy mała zdecyduje wyjść na świat :)
Madzia dokładnie, tak jak Camilla pisze Filipek ma co najmniej kilkanaście wirtualnych ciotek które na niego czekają :)) a może i jak się urodzi to rodzina się również opamięta i wszystko się jakoś ułoży :)
Biskens bardzo dobry pomysł, zapytaj położnej na szkole, na pewno coś doradzi. Miłego kąpania ;)
ania zapisałam sobie tytuł :)
EWAlina piękne te ciuszki! Cudeńka :) myślę że nie masz się co przejmowac złamaniem zakazu, wszystko wskazuje na to że był na wyrost..
A ja czekam już w klinice. Odezwę się pewnie samym wieczorem :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madzia tutaj jak wszystko jest ok, to puszczają nawet po 6h od porodu. Jeśli jest ciąża wysokiego ryzyka tak jak u grazki czy u mnie to zostaje się minimum dobę w szpitalu na badania. Ja po urodzeniu Werci zareagowalam wysoka gorączka, bo poród był krótki ale bardzo intensywny. Zostalysmy 3 doby aby upewnić się czy nie ma sepsy, bo tak naprawdę nie wiadomo ile wod wycieklo, a ile mi przebili. A była polka, którą też zatrzymali i ta dłużej została bo Wercia była ze mną już w poniedziałek, a tej dziewczyny dziecko było cały czas na special care. Wciąż uważam, że opieka na noworodkiem nie jest tu zła, ale kto wie, może i tu się rozczaruje, oby nie....
Camilla kobiety w ciąży wysokiego ryzyka mają wywołanie 2 dni po terminie. Ja tez tak będę miała

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :) Macie zawrotne tempo, muszę was nadrobić. Wpadłam napisać jak tam po wizycie.
Z małym wszystko super, waży 2729g czyli w 3 tygodnie przybrał prawie kilogram :) No i obrócił się główką w dół!!! Tak się cieszę :) Czyli teraz czekamy. Co tydzień mam stawić się w poradni na ktg i badania tsh bo znowu poszła w górę a ja już tylko pół tabletki dziennie brałam.
Ndorka kochana, mąż odebrał wyniki dziś mogłabyś zerknąć, może bedziesz wwiedziała co z tym zrobić. Zdjecie w załączniku.

monthly_2017_02/marcowe-malenstwa-2017_54925.jpg

monthly_2017_02/marcowe-malenstwa-2017_54926.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...