Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Moje usg prenatalne trwało godzinę albo lepiej wszystko szczegółowo paluszki liczyliśmy, obserwowaliśmy i sluchalismy przepływów i serduszka. Przelaczal doktor też na 3d. Widzieliśmy półkule mózgowe itd itd. I miałam robione i przez brzuch i transwaginalnie. Całe omawial co pokazuje i czy ok. Na koniec omówił wyniki i dostałam kartkę z zapisem wyliczeń prawdopodobienstwa chorób i siatka 3obrazki centylowa itd także cała wizyta z 1.5h mysle

Odnośnik do komentarza

Hej, cieszę się z Waszych szczęść i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które mają jakieś wątpliwości - napewno będzie dobrze,musi być ♡
Ja jutro mam wizytę u położnej i u ginekolożki,mam nadzieje, ze zobaczy malucha :)

Mi się powiększyły węzły chłonne pod prawa pachą i strasznie bolą. To ponoć się zdarza wiec się nie martwię. Czy któraś z Was też spotkała ta "przyjemność"?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny widac u Was juz brzuszek? Wczoraj u gina jak bylam jakas kobita pyta sie mnie ktory miesiac ciazy mowie jej ze 4 a ona do mnie po pani juz widac ciaze a po mojej wnuczce nie a tez 4 ...akurat z nia byla babcia he he w szoku jestem czy tylko mi widac brzuch...nie man duzego moze tak sie wydawalo bo ubralam szersza bluzke upal to nie chcialam sie pocic...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jcweqgr8x.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
My byliśmy zobaczyć malucha w poniedziałek już u nowej, zmienionej pani doktor. Powiedziała, że skrzat rozwija się książkowo i jest wszystko dobrze. Kamień z serca, bo przez ostatni miesiąc brałam 3 antybiotyki na ostre zapalenie pęcherza. Maluszek ma niecałe 6 cm, zdjęcie zeobione w 12t 4d.
U mnie też już widać brzuszek (chyba), od miesiąca noszę dresowe spodnie na gumce, bo dżinsy mnie cisnęły już. Będę tęsknić za rozmiarem 36, tym bardziej, że dopiero co schudłam 23 kg... ale najważniejsze, że dzidzia zdrowa.
Poza tym szalejemy tak, że mamy już łóżeczko,kilka ciuszków i zaklepany wózek na lipiec. :) A jak u Was, grubasy ?

monthly_2016_05/mamuski-listopadowe-2016_48121.jpg

monthly_2016_05/mamuski-listopadowe-2016_48122.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

listopadowka093
a ja sie od wczoraj martwie.. polozlam sie na lewym boku i musialam sie przekrecic szybko bo taki bol mnie z lewej strony na wysokosci pepka a moze pod zlapal jakby rozrywalo mnie od srodka;/ dzis juz jest ok. mam nadzieje ze to jednorazowe...

pewnie maleństwo się tak ułożyło, ja znów na prawym nie mogę bo mnie rozrywa:) to nie jest nic niepokojącego, wczoraj lekarz mi powiedział, że czasami może coś zaboleć i to jest normalne, w końcu dziecko na różne narządy naciska i dlatego. Nie martw się:) tylko jeśli jest to długotrwały ból to należy to skonsultować.

http://www.suwaczek.pl/cache/b46ff46288.png

Odnośnik do komentarza

Ja też często tak mam, że mnie coś zakłuje. Ostatnio pani doktor mi powiedziała, że to jest normalne, bo ciąża się rozwija, rośnie, uciska, ale i też, że możemy zwolnić ze współżyciem, albo nie i mam pogodzić się z bólem :) Więc nie martw się, jak to mi zawsze mama mówi ,,jak boli, to znaczy, że żyjesz''. A nikt nie mówił, że będzie lekko, oj nikt.
Rozwala mnie jak usłyszę hasło ,,ciąża to najpiękniejszy stan w życiu kobiety'', tak ? to weź ode mnie zapalenie pęcherza co 2 tygodnie, bóle brzucha, obrzęki i żylaki nóg i całą resztę, potem porozmawiamy ;)
Miłego dnia ciążówki i nie martwcie się tyle, cieszcie się tym wyjątkowym stanem, cieszcie się bólem i zadyszkami, przecież dzięki temu za pół roku będziecie przytulać swoje maleństwa !
Aaaaa, nie wiem czy mam się z wami żegnać, czy pozwolicie mi zostać tutaj, ale pani doktor wyliczyła mi termin między 30.11 a 2.11, bo miałam nierelularne cykle. A że od początku tu jestem, to jak? Pozwolicie mi zostać ? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane ja chciałam tylko dać znać ze żyje i ciągle was czytam. Fajnie wiedzieć że tyle jest tutaj fajnych wspierających się na wzajem osobek :)
Mi brzuszek w końcu zaczął rosnąć choć myślę że swoje dokładają tez wzdęcia przez co brzuch cały jest jakiś taki nabrzmialy i nie tylko pod peokiem ale też na wysokości jelit :D cera się popsuła i idzie mi głównie w biodra. No chyba przypuszczenia lekarki ze będzie dziewczynka mogą się sprawdzić ;)

[B]Ewelinchien[/B] ja sama mam urodziny 2.12 wiec serca nie miałabym by Cię stąd wydaniać :P

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zf0ol3s77.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki. Czytam was codziennie ale czasami nie ma czasu żeby coś napisać :-) u mnie w domu przemeblowanie dziś jedziemy wybierać szafę i komodę. Robimy w sypialni miejsce na łóżeczko :-) wizytę u lekarza mam 6 czerwca już się nie mogę doczekać :-) udanego długiego weekendu :-)

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

Nikt tu nikogo nie wagoni:) chyba że jakiegoś powtórnego trola!!! Ja dziś kiepsko spalam.. Prawie wogole nie.. I do tego tak mnie kluje w lewym boku, że oszaleje!! Rano rozmrozilam lodówkę, zrobilam pranie i ułożyłam w jednej komodzie. Teraz był spacerek ale leje deszcz od 30min. Zaraz obiadek i jade na wieś najprawdopodobniej bo Msza za dziadka! A dziś jakoś mnie mdli i nie wiem co jeść. Zjadlam pizzerinke i tak mi się odbija...
Ciąża stan wyjątkowy i piękny ale my wiemy najlepiej jak się czujemy i jak wygląda nasza codzienności choć ja chyba i tak czuję się lepiej jak miesiąc temu :)

Odnośnik do komentarza

Jaki upał... masakra... dziś byłam na badaniu krwi. W poniedziałek wyniki. Muszę zainwestować w nowe staniki bo stare już nie dają rady ;-) tęsknię za "normalnym" funkcjonowaniem.

szyszunia: zawsze jak jest jeden dzień wolnego, to ludzie robią zapasy, jakby wojna szła.
Co do tej dziewczyny to miesiąc jest długi - może ona jest na samym początku 4. miesiąca? Poza tym wielkość brzucha w poszczególnych tygodniach to sprawa indywidualna. Ja mam już spory brzuch ;-)

Ewelinchlen: ja jestem wieczną 18-stką (już 10 lat) :-D

ewelinkab29: nie martw się, będzie dobrze, trzymam kciuki!

Dziewczyny strasznie się denerwuję. Zbliżam się do tego tygodnia, w którym w pierwszej ciąży zaczęło coś się dziać. We wtorek mam wizytę. W nocy mi się koszmary śnią :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/eiktdqk3bo2oa2q2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...