Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Anusiaaaaa witaj ! Cieszysz się z dwóch zarodków czy liczy Las na jedną dzidzie?
Ja jestem mama 20mies córci i termin mam na 6październik ,cieszymy się nie zmiernie z mężem.
Co do badań to ja co wizytę mam jakieś zlecane ,chodzę na NFZ do tego samego lekarza do którego chodziłam z córcia .
Jest kompetentny, odpowiada na pytania i zleca wszystkie badania i robi usg często

Odnośnik do komentarza

kaska1714
Oj tak. Teraz mam wizytę w 13tyg . 31.03. A jak u was z wagą dziewczyny ? Zachcianki sa?

Jak ustawić sobie ten pałeczkę z tyg cciąży kochane? Bo wchodzę w profil Ale nic nie ma

dokładnie tak jak podała agaa.
pozniej wygeneruje Ci link, który musisz wkleić w profil na parentingu. musisz edytować profil i tam bedzie pole do wklejenia tego linku.

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobitki!
Jestem w 8 tyg :) Po 2,5 roku się udało :))) Do gina chodzę prywatnie, bo w mojej mieścinie ciężko na NFZ ( Ci, którzy przyjmują nie mają najlepszej opinii). Niestety mój gin nie ma umowy z NFZ, więc wszelkie skierowania muszę brać od rodzinnego, który za ginem nie przepada i kręci nosem.... Troszkę mnie to stresuje. Do tego jestem w trakcie kupna mieszkania/przeprowadzki, więc maluch okazał się być niespodzianką w prawdziwym młynie...
Wczoraj odkryłam, że od początku biorę tylko 0,2 kwasu foliowego (1 szaszetka Inofolic) i trochę mnie to zmartwiło, a gin na urlopie, więc nie mam jak się skonsultować...
Pierwsza długo oczekiwana ciąża to i człek wariuje. Zwiększyłam sobie dawkę do 0,4- chyba powinno być ok. W piątek mam endokrynologa, bo przed ciążą miałam za wysokie tsh- na szczęście przyjmuje ciężarne poza kolejką.
Pozdrawiam Was wszystkie!
Aha! Maluch ma się zjawić 20 X :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk5brxo5cj.png

Odnośnik do komentarza

A ja mam dziś meega doła. Poszłam do fryzjera i tak jak wszyscy radzili ufarbowalam włosy farbą bez amoniaku rezultat zamiast pięknych blondòw fioletowo siwe. Na dodatek stopień mojej bladosci przeszedł chyba już w siny. Noo nie wyglądam kwitnąco jak to niektórzy mówią ze kobiety w ciąży pięknie wyglądają. Ja jestem wyjątkiem :( ehh. Jestem senna zmęczona i przybita. Nie chce się tak czuć ale to silniejsze ode mnie. Pocieszający jest jedynie fakt ze dziś zaczęlam 10 tydzień . A jak u Was może lepiej niż u mnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgqgxhz496.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...