Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

~sowka91
Ale mam przepis na najlepsze ciasto na świecie (szklanka goracej wody, dwa żółtka, trzy szklanki mąki, cztery łyżki oleju i robię je w misce i wałkuje małe porcje, a resztę trzymam pod przykrywką, żeby było cieplutkie.
.
Czy to jest normalne mała mi tak ciągle grzebie..w kroczu normalnie mam wrażenie jakby chciała wystawić rączki na zawnatrz i mi pomachac a jest niby ulozona bardzo wysoko..Średnio to przyjemne i spać nie daje.
Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
12 o 23:25 urodził się mój Tymon.
57 cm i 4200.
Po tym jak mnie "wygonili" ze szpitala mój lekarz załatwił mi miejsce w prywatnej klinice. O 16 podłączyli mi oksytocynę, która nic nie dała. O 22:15 przyszedł lekarz i mieliśmy kończyć ciążę cesarką. Nagle odeszły mi wody i zaczął się mega szybki poród. Z 3cm rozwarcia po 10 min było pełne. Oczywiście nie zdążyłam nawet o znieczulenie poprosić. Udało się bez nacinania krocza- cieszę się bardzo. Ból okropny, ale mały już ze mną.
Pucaty, kudłaty pulpet. Wstawię zdjęcie jak wrócimy do domu.

Odnośnik do komentarza

Agitsguciop Ty Szczesciaro, miałyśmy termin z jednym dniem różnicy. Powodzenia, trzymam mocno kciuki za Was! Ka_ro cudowne wieści, gratulacje z całego serca, też chcę taki poród :) Maminka trzymam kciuki, pisz od razu jak dojdziesz do siebie. Michalina trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko już dziś ruszyło i żebyś tulila syneczka. Ja właśnie jadę na ktg, no i pewnie na to za tydzień też pojadę.. Też chcę już mój mały Cud!

Odnośnik do komentarza

Ale wieści z rana! Ka_ro gratulacje! Agitsguciop Ty masz termin parę dni przede mną! Ja też już chce żeby to się zaczęło i mieć już synka ze sobą! A mąż się na mnie wydziera że mam jeszcze dwa tygodnie i mam siedzieć na tyłku i wcześniej nie rodzić.. coś mi się wydaje że jak postawi na swoim to tak będzie ;) I powodzenia tym które się na cc szykują :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny super zaraz bedziemy miały nowe dzieciaczki na forum :)
Maminka powodzenia na cc :)
Michalina powodzenia w tym szpitalu, mam nadzieje ze Cie juz nie wypuszcza bez malucha :)
Agitsguciop trzymam kciuki za szybki i łatwy poród :)
Ka-Ro duży chłopak ale super ze Cie nie ponacinali. Gratulacje!!
EmMadlen ale ty chyba juz po terminie i chca Cie jeszcze na weekend wypuscic?
Agnieszka mój tez mi tak grzebał :) :) potem na usg dzien przed okazało sie ze ma raczke tuż przy główce a ze główka była juz nisko i rozwarcie było na 2 palce to już czułam to "grzebanie" :D:D moze u Ciebie jest podobnie.
Sówka i Izu u Was juz niedługo :)
Pauka no brzuch masz rewelacyjny zazdroszcze ale jak Ty fitnesowa dziewczyna to zapracowałas na taką figure. U mnie źle nie jest jak na dwa porody to mąż mówi ze jest dobrze :) ale do Ciebie mi daleko :) Tez mysle o tym pasie poporodowym.
Pauka ja juz jadam czekolade i miód i orzechy i patrze na małego czy go nie wysypuje ale jest ok. Własnie zjadlam dwa kawałki gorzkiej strasznie mnie ciągnie na cukier chyba organizm sie domaga powera :) Juz w szpitalu dzien po porodzie jadłam delicje troche mnie położna obsztorcowała ale małemu nic nie było. Myśle ze jak zjesz jednego herbatnika to małemu sie nic nie stanie. Mam w rodzinie pediatre i mówi ze można powoli próbować.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

karo
Gratuluje z calego serca.Czekam na zdj. Lubie fotki:-)

katka11
Ja na fitness dopiero zaczelam chodzic na troche ponad pol roku przed zajsciem w ciaze,ale intensywnie.
Miod to niby bardzo alergie wywoluje,az sie boje.Kurcze,a obiecalam sobie jak Ty,ze wszystko po trochu.Fajnie,ze Testujesz i malenstwo nie ma brzuszkowych sensacji.

agitsguciiop
A wczoraj Ci pisalam,ze 1,5cm rozwarcia to nic,a Ty juz wody!Powodzenia:-**moze juz dzidzia jest z Toba.

Dzis pierwszy raz od porodu wyszlam na dwor.piekna sprawa.sama na poczte i po chleb. Poczulam wolnosc,ale o malym ciagle myslalam.wrocilam od razu za cyca i usypia.

Jak ja tesknie za ciaza hehe:-)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla kolejnych mam i zycze powodzenia tym co jeszcze czekaja.
U nas ok, mala nadal woli babcie, ale coraz wiecej czasu spedza ze mna. Wczoraj maly skonczyl 2tyg i wazy juz 4.800,na razie na piersi, wiec jestem z siebie mega dumna. bo z corka niestety po 6tyg to juz calkowicie na mm przeszlam, a od poczatku ja dokarmialam. Jedyny co to maly slabo spi w nocy, do poki mam mame do pomocy to spie tak 2godz w dzien, pozniej bedzie gorzej.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73qq58mc2l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3leg3crmo.png

Odnośnik do komentarza

Ka_ro gratulacje ale nagla zmiana akcji o 180 stopni tu juz niby cesarka a tu pelne rozwarcie, wow szok. Super poszlo i Maluszek z Toba!

Ja dzis 39+5 i po ktg na cale pol h az 2 skurcze :) hehe moj lakarz mowi no z tym to nie urodzimy. Zbadal uslyszalam to samo co od 3 tyg glowa nisko, az trudno zmierzyc, duzy chlopiec bedzie i tyle. Po czym sie pyta pomoc Pani troche? na co ja jasne! To mnie tak zbadal ze az w kregoslupie poczulam. Mowi zobaczymy czy to cos da :) no wiec czekam sobie cierpliwie dalej i zobaczymy...

Powodzenia rodzacym dzis!

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jybsrf15q.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbx1hpq5mq38zb.png

Odnośnik do komentarza

ja jak pierwszy raz wyszlam do sklepu to wrecz bieglam :P
i tak byl na butelce ale jakos tak dziwnie bylo wyjsc z domu, niby super bo wolnosc ale z drugiej strony brakuje tego malego narzekacza :P
teraz spi w wozku a ja robie projekt na zaliczenie, wyrozumialy dziec :)
Tez idziemy na dwor po jedzonku bo sloneczko na dworzu, a cieplej juz napewno nie bedzie..

Odnośnik do komentarza

totek
My na spacer pierwszy raz idziemy jutro:-)ma byc ponoc cieplej. Dzis to dla mnie zimno jak nie wiem.
Zakladasz Franiowikombinezon grubszyczy jakas kurteczke?ja mysle o kurteczce i na to kocyk.
Powodzenia na studiach,zaliczaj.Fajnie,ze udaje Ci sie chodzic:-*

Ja wlasnie napchalam sie na zaoas kanapkami,na stojaco oczywiscie,musza mi starczyc na pare godzin. Obiad pozniej.Kurczak gotowany+marchewka

Odnośnik do komentarza

Ja już po ktg i po uczelni, lekarka powiedziała, że ktg super, no i nie zapowiada się na szybki poród, bo główka dosyć wysoko i wszystko zamknięte. Mimo całej ciąży abstynencji biorę się za męża, bo czuję, że inaczej w ogóle nic się nie zacznie dziać. Teraz zjadłam na obiad kluski leniwe, wypiłam kawkę i biorę się za sprzątanie i gotowanie, bo dziś goście. Mam nadzieję, że jak już kiedyś urodze, to też będą jeszcze w miarę słoneczne dni, bo dziś całkiem przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

ubieram go ja w domu, jakies body + spiochy, rajstopki i skarpetki bo ma wiecznie zimne stopki :)
A na to mam kombinezon polarowy taki sam co wstawila kiedys Mari, dwie czapy mu zakladam bo takie grubsze wszystkie sa za duze i zjedzdzaja z glowki :)
i przykrywam kocykiem a na buzke pieluszka tetrowa :) i na godzinke tak wychodzimy jak nie pada i nie wieje bardzo :)

Odnośnik do komentarza

O kurcze a ja miód od samego początku jem z twarozkiem, uwielbiam. Małemu nic nie jest. Spacerki odbywamy codziennie, wczoraj mocno padalo i nie byliśmy ale dzis godzinkę po parku w słoneczku. Ja ubieram tak jak w domu do tego kombinezon polarowy i grubsza czapeczka. Przykrywam go kocykiem. Po powrocie jest cieplutki. Nie ma co przegrzewać. Po spacerku śpi. Czyli służą mu☺
Dziewczyny. Słyszałyście o kropelkach Sab Simplex? Na kolki. Ktoraś planuje kupić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...