Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki,Dziewczyny za info,mozemy wyjsc:) A najlepsze jest to,ze jedyny znosnie odsniezony chodnik u nas to sciezka rowerowa wzdluz jezdni:(
Idziemy dzis w las,mam nadzieje,ze nie pourywam kol od wozka:)
Maly dzisiaj tragicznie marudny,padl po godzinie jekow i płaczu,mam nadzieje,ze to tylko niewyspanie:(
Charlotte,nie wiem co napisac,zeby uniknac banalow. Ja mam codziennie gorszy dzien,jestem zyciowa pesymistka,ciagle o wszystko sie martwie i mecze sie tak ze soba cale zycie:) Masz w sobie tyle pozytywnej energii,ze na pewno szybko Ci minie zly nastroj,a rehabilitacja na pewno szybko przyniesie swietny efekt:)
No i znowu mega ryk,pospal cale 20 minut,juz nie wiem co sie dzieje:(

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte, jesteś super mamą! Głowa do góry! Staś ma tylko lekką asymetrię i najczęściej są to pozostałości po życiu płodowym. Przecież nie mogłaś mieć żadnego wpływu na ułożenie dziecka w brzuchu. Nie ma co się obwiniać! :) A co do jedzenia, to pamiętaj, że każde dziecko ma czasami gorszy dzień i gorszy apetyt. Tak samo jak dorośli. Będzie dobrze! :)

Szczęściara, ja szczepiłam Prevenarem 13 już 2 dawki i u nas na razie bez NOP, ale w ulotce czytałam, że mogą wystąpić biegunki albo wymioty. Jeśli nie wydali Tobie ulotki w przychodni, to mogę zrobić zdjęcie i Ci przesłać ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Szczęściara dzięki że pytasz. Rozszerzanie diety idzie dobrze. Marchewka weszła i wyszła;-) teraz jest marchewka z ziemiaczkiem. I smakuje mu jeszcze bardziej, aż się cały trzęsie jak je! Dziś piszczał i krzyczał na mnie, że mu tak wolno podaje! Poza tym kaszka mu nie podeszła, ale akceptuje kiedy na wieczór zagęszczam nią mleko. Pije ze smakiem i wypija wszystko. Oczywiście narazie używam kaszki jaglano ryżowo kukurydzianej, jak chyba Marta polecała - bez glutenu.
Charlotte jesteś najlepszą mamą jaką Staś może sobie wymarzyć!! Każdy ma prawo do chwili słabości i zwątpienia. Ty jednak jesteś dla wielu z nas wzorem i pamiętaj o tym!!
U nas nocki bez zmian. Już 3 tygodnie hardcore. Machanie kończynami i główką, przez co budzi się co pół godziny i jęczy lub płacze. I tak wstaje po 15 razy pogłaskać czy dać smoczka. Myślałam że może dziś mi zrobi prezent urodzinowy i da się wyspać, ale cóż, nadzieja matką głupich... A już nie wiem o co z tym chodzi. Wiem, że nie tylko ja się z tym borykam. Któraś może znalazła rozwiązanie?

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Ooo monika masz dzis urodziny ??. To wszystkiego dobrego zycze :*:).

Florentyna ciekawe ile ta mata bedzie szla. Ale daj znac jak przyjdzie :). Ja to nigdy z ali nic jie zamawialam bo sie boje ....

Charlotte podpisuje sie pod dziewczynami... Wyobraz sobie jak Twoje dzieciatko bedzie juz chodzic i nie poradnoe mowic i przyjdzie do Ciebie przytuli Cie mocno mocno i powie ze Cie Kocha :)

Moja Zosia dzis znowu przespala cala noc pierwszy raz chyba od miesiaca. Usnela o 21.00 a wstala o 5.46 potem sen jakos od 6.10 do 9.30 :).
Ale w dzien tez maruda tlumacze to sobie skokiem rozwojowym ktory za tydzien sie konczy.
Ps. Spryciara juz lubi jak sie jej robi " hopsia do gory" i " siuuu leci samolocik" czasem sie boje co na to jej kregoslup ale ona tak fajnie sie smieje :D.
Dobra ide zmywac naczynia - brzdąc spi juz 30min ciekawe czy da pozmywac

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Monika,sto lat i wszystkiego najlepszego!!

Chatlotte,kazdy miewa gorsze dni.Moim zdaniem powinnas byc w swojej samoocenie bardziej laskawa.zajedziesz sie dziewczyno,jak nie fizycznie to psychicznie.stawiasz sobie za duze wymagania.powiem wam ze moim zdaniem tak jak nie ma idealnych wzorcow rodzicielskich(chyba ze w madrych poradnikach),nie ma idealnych rodzicow tak nie ma idealnie wychowanych dzieci.zawsze bedzie za duzo albo za malo,za mocno albo za slabo.bledne kolo.kochajmy poprostu nasze dzieci,dbajmy o ich rozwoj,wspierajmy,dawajmy poczucie bezpieczenstwa.to zycie(ktore przyniesie nioczekiwane zwroty akcji) a nie plebiscyt na rodzica roku.
Wiem ze jestes kochajaca mama ktora nieba by przychylila swoim skarbom,ale masz tez zdrowe podejscie do tematu.bedzie lepiej,oby do wiosny.Co do zdrowia dzieci i naszych wyrzutow sumienia w tym temacie to tez je mialam ale musialam je zostawic za soba i skupic sie na terazniejszosci,nie wszystko zalezy od nas.

My juz w drodze powrotnej od tesciow.jeszcze ok 180km:/

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Malami ja mam aplikacje o alertach smogowych, ale to Polska poludniowa. U nas dramat, tyle dni kisze sie w domu, glowa mi peka i doly lapie a dzis znow mega smog i nici ze spaceru. Oszalec moge siedzac w domu. Ale za oknem az szaro od tej mgly i smogu;( jutro sobota to wyjde na 2h do sklepow, paczke ze Smyka odbiore. Powiem Wam, ze caly tydzien czekam na weekend, zeby maz posiedzial z Mala te 2h i wtedy sobie moge wyjsc sama, oczywiscie ciagle pisze i dzwoni i o cos pyta,ale dobre i to. Mam taka zlosc ns meza osyatnio, on w ogole nie rozumie, ze jestem mega zmeczona i czasem nie mam juz sily. Wczoraj po pracy wyszedl z kolegami na kolacje i piwo, wrocil po 22 i zdziwiony, ze ja ledwo zywa i nie tryskam humorem. Caly tydzien sama siedze z dzieckiem,nikt mi nie pomaga. A wg meza to ja tez moge sobie wyjsc. Tylko, ze w tygodniu wraca po 18 lub 19 a ja padam ze zmeczenia i gotujemu i sobie obiad na dzien nastepny to mam wyjsc o 22 z domu? A on idzie spac, bo pracuje przeciez a ostatnie karmienie 23 lub 24 to ja robie. Sorki, ze tak sie zale, ale chyba ta aura szaro bura. Byle do wiosny.
Charlotte, jestes super mama:* ja cie od poczatku podziwiam za kp, drugie dziecko i porzadki! Stas jest szczesiarzem!
Monikae, zdrowka i spelnienia marzen z okazji urodzin! sto lat!
Mala tez spi niespokojnie, polecam zaciemnic okna i ten nawilzacz powietrza, ja mam taki z Biedronki firmyHoffen. Malej czesto tez zimno, bo odkrywa sie to ma spiworek. Dzis o 4 rano wzielam ja lozka do spala do 7 30.

Odnośnik do komentarza

Monika wszystkiego naj ;)*

Mind szerokiej drogi ;)

Jeszcze raz musze wam podziękować za słowa wsparcia. Jesteście niezawodne ;) To fakt, stawiam sobie poprzeczke wysoko, tzn nie mam takiego poczucia po prostu staram sie robic wszystko jak najlepiej potrafie, a czasem wciaz wydaje mi sie, ze to za malo.. nie chce nic nikomu udowadniać.. mam po prostu gorszy dzien.. jak kazdy czasem ;)

Szczesciara my mamy mate z tinny love, jestem z niej zadowolona ale i tak klade pod nią zlozony na pol koc bo jak Staś sie obraca z brzuszka na plecy to wydawalo mi sie, ze jakos tak mocno wali głową i ma za twardo..Ogolnie spędzamy na niej większość dnia.

Odnośnik do komentarza

Monikae sto lat, dużo zdrówka, zwłaszcza nie bolącego kręgosłupa i zadowolenia że swoich chłopaków :)
Charlotte ja się podpisuje pod tym co napisała mindstrikcs, zobaczysz zresztą jutro wstaniesz i będzie lepiej :)
My dziś byłyśmy dwie godzinki na spacerze więc współczuję smogów ale ja to zmarzłam brrrr a jak ślizgo na chodnikach, szok, balsam się, że jak się wywale to piciągnę za sobą wózek :/ na szczęście wróciłyśmy całe, przyniosłyśmy że sobą pieluchy z Lidla, są teraz w promocji,50 szt. za 19,99 zł. , pierwszy raz je kupiłam, z wyglądu bardzo ok, teraz trzeba przetestować.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnio coraz czesciej, czasem possie ok 7 min ale zazwyczaj jest krotko i sie rozglada... no ale nie placze no to chyba sie najada
Wieczorem po kaszce tez ladnie pociagnie.

Zobaczymy na szczepieniu jak jej waga termin pewnie poczatek lutego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...