Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

GreenRose, wyglądasz jak 16-stka:) będą Was brać za siostry z dziewczynkami.

Agnes, trzymam kciuki.

Po epizodzie z tymi pseudowodami lekarka zadecydowala, ze będę miała cesarkę. 26.08. Do tego dochodzą inne wstydliwe sprawy, które wynikly po poprzednim porodzie i to nietrzymanie moczu przechylilo szale na cesarkę. Mogę równie dobrze nie dotrzymać do tego terminu i jak sie wcześnie zacznie i pójdzie szybko, to ceaarka odpadnie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny martwię się teraz o te nasze skurcze, bóle, o Agatę. Czytam w kółko jak rozpoznać rozpoczęcie akcji pogodowej. I mam do Was pytanie. Może to głupie, ale ja się nie znam a informacje z różnych źródeł nie są dla mnie jednoznaczne. Chodzi o odejście wód. Zarówno położna w szkole rodzenia jak i większość innych źródeł potwierdza, że po odejściu wód w ciągu 2h należy wybrać się do szpitala, bo to już blisko do porodu. Poza tym dziecko bez wód narażone jest na infekcje i nawet jak akcja porodowa się nie zacznie w ciągu kilku godzin to trzeba będzie ją przyspieszyć. Z kolei w kilku miejscach przeczytałam, że wody mogą odejść kilka dni, nawet tygodni przed porodem. A do szpitala trzeba jechać tylko przy regularnych skurczach. Te informacje zupełnie się wykluczają. Co Wy wiecie na ten temat?

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Na moja wiedze, gdy odejda wody nalezy udac sie do szpitala. Sama bylam swiadkiem, gdy dziewczynie odeszly wody, odczekali kilka godzin, skurczy brak, kroplowka nie zadzialala, wiec wzieli na cesarke. Ja natomiast- wody odeszly mi o 2:00 w nocy (w szpitalu), przechodzilam po korytarzu cala noc, ale ze skurczami i urodzilam przed poludniem. Z tego co sie orientuje nie wolno po odejsciu wod kilka dni czekac na skurcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3krqk33yqp.png

Odnośnik do komentarza

Odchodzace wody= szpital. Tak jak pisały dziewczyny brak wód jest zagrożeniem dla dziecka. Teraz w szpitalu lezalam na sali z dziewczyną której wody odeszły w 25 tygodniu, przetrzymala że mną 2 tygodnie i ciągle czekają co będzie, ale nasluchalam sie i generalnie lekarze przy malowodziu nie są dobrej myśli:(

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Agnes, mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko w porzadku?
Ja wzielam nospe i leze. Czasami brzuch mi sie zepnie ale bardziej to mi niedobrze. Chyba znow mam ucisniety zoladek, jelita i wszystko. Niech juz bedzie jutro. Dzidzius szaleje, glownie gdzies w dole.
Chcialabym, zeby wytrwal przynajmniej do skonczonych 36 tyg.

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3krqk33yqp.png

Odnośnik do komentarza

Maaaaag ale no Ty to masz dopiero malutki brzuszek :-) spodziewając się dziewczynki to tak często jest. Mam dwie koleżanki, które spodziewają się córeczek, jedna tydzień po mnie ma termin a druga tydzień przede mną i brzuszki mają właśnie takie maleńkie jak Ty :-) zazdroszczę. Ja to często haczę moim bandziochem o przedmioty i je zwalam niezdarnie...
Ciekawe jak tam Agnes...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny za troske. Jest wszystko ok, zbadali tetno, zrobili ktg i lekarz mnie zbadal recznie. Ktg nie wykazalo podobno skurczy w badaniu lekarz powiedzial ze " tu jest wszystko dobrze" jak pytalam z czego moga byc takie bole to stwierdzil ze moze byc to jak za zadko sie wyprozniam ze kał moze zalegac - ale ja mysle ze to takie z dupy wutlumaczenie wypytam sie dokladnie mojej ginekolog ale wazne ze wszysyko jest dobrze. Brzuch przedtal bolec okolo 18.00

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Agnes ja mam tak jak Maag przechodzi mi ten ból właśnie jak wezmę espumisan :D
GreenRose duży brzuszek no ale co się dziwić w końcu to końcówka i masz tam dwie perełki hihi :*
Maaag a Ty masz mega zgrabny taki malutki hihi ja mam megasny jutro wam wrzucę fotkę bo nie chce mi się teraz robić :D
Maaag ładne masz brwi takie łuki szerokie, śliczne :D
Mała Mi ja też mam taki ogromniasty brzuch :D hehhe.
Ja dziewczyny leżę cały dzień, tylko obiad zrobiłam. Na szczęście popadalo i jest czy oddychać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki cudwone brzusie! GreenRose Taka drobna z ciebie dziewczyna, a takie dwa cudenka wychodowalas ;)

Co do sluzu to u mnie tez roznie, raz wiecej raz mniej, od przezroczystego do delikatnie zoltowego, raz bardziej gesty raz bardziej wodnisty.

U nas intensywny weekend, wczoraj bylismy we Wroclawiu na koncercie i to chyba byl nasz ostatni taki wypad. Trzy godziny stania z przerwami plus 15 minutowy spacer po tym mnie wykonczyly. Myslalam, ze sie nie dotocze do auta pozniej.. dzis bylismy dwa razy na basenie bo nas za pierwszym razem burza przegnala. Powiem Wam, ze cudownie jest w wodzie, za to jak wychodzilam to czulam sie jakbym wazyla ze sto kilo..
Ogolnie brzuch mi sie stawia srednio trzy, cztery razy w ciagu godziny plus jeden dwa mocno bolesne skurcze w ciagu calego dnia.

A i jeszcze mam pytanie.. myslicie, ze odrobina makreli wedzonej moze, zaszkodzic? Cala ciaze sie powstrzymuje, bo wiem, ze sie nie powinno, a tak strasznie lubie. Ale szwagier meza sam zlowil, sam moczyl w swojej solance i sam wedzil i sie skusilam na kawaleczek.

Odnośnik do komentarza

Fajne brzuszki dziewczyny :) Czy wy też macie takie dni ze jest wam smutno bez żadnego powodu? Ja dzisiaj mam taki dzień, co chwila mi się jakaś łezka zakręca.... ; ( Chyba zaczynam się mocno bać i porodu i wszystkiego co będzie po... Chciałabym być twarda i dać radę ale boję się że się rozsypie... :( :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...