Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Maag wszystkiego najlepszego i szczęśliwego rozwiązania. U mnie weekend słoneczny i leniwy. Mój synek juz kopie coraz mocniej że widać przez skórę. Cudowne uczucie póki co. Budzę się codziennie o 3 rano i koleżanka powiedziała mi ze ona miała podobnie a potem jej dziecko budziło się tak w nocy do dwóch lat.
Ja tez czuję się ociezale i się szybko męczę. Dobrze wiedzieć że nie tylko ja tak mam mimo mojego wieku. Zawsze spałam na lewym boku a teraz wygodniej mi na prawym. Zauważyłam dzisiaj blada linię od pępka w górę chyba to nie rozstep. A ta linia powinna być chyba od pępka w dół? I chyba później?

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

kaska1714
Dziewczyny sprobuje zrobić ts nasza tabelkę o ile mój komputer mi pozwoli ,bo jakoś zadna z nas nie garnie do tego .
Co chcialybyscie tam miec?jakie dane ?
Ja myślę ze nick, data porodu przewidywana i rozpakowania,plec, miejscowość, ewentualnie imiona dzidzi . Czy cos jeszcze ?

Sierpniowki maja fajna tabelkę .

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki ;) Maaaag wszystkiego naj ;)*

Ja wlasnie leze wtulona w moja podusie i mowie Wam super sprawa. Aczkolwiek trzeba sie przyzwyczaic zdecydowanie. Pierwsza noc.. troche dziwnie.. mamy lozko 140cm szerokie, a ta poducha jest taka ogromna, jakbysmy spali we troje ;) ale duzo wygodniej niz na zwyklej poduszce, z jaskiem pod brzuchem. Troche sie wykosztowalam, bo szarpnelam sie na kojec z motherhood ale nie zaluje ;)

Co do wozka, ktoras pisala o adamexie tylko o innym modelu niz my chcemy. Nie polecam barletty, bo ma dodatkowy amortyzator, ktory po czasie sie wyrabia i wozek przechyla sie do przodu. Powiem wam, ze anex sport bije wszystkie wozki na glowe pod wzgledem wizualnym, jest mega dopracowany, wykonany z super materialow, naprawde cudny. Ale jednak nie zdecydujemy sie na niego, poniewaz spacerowka jest jak dla mnie troszke za mala. Po rozlozeniu na plasko oparcia spacerowki miejsca jest tyle co w gondoli i to pod nakladka dla maluszka. I gdyby nie ten fakt to zdecydowalibysmy sie wlasnie na niego, bo amortyzacja ekstra, prowadzi sie genialnie, no i ten wyglad.. tylko szybko trzebaby go wymieniac na typowa spacerowke.
Iwa chyba zamowila bebetto holand, tak? Moja bratowa ma ten wozek i generalnie jest zadowolona bardzo ;)

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie:)widze ze u was zakupy wyprawkowe ruszyly pelna para,u mnie rusza w lipcu jak juz dziewczyny do szkoly nie beda chodzic:)musze kupic spiochy,pajace etc.a nowy materac do lozeczka nowa posciel a mlodego przenies do normalnego lozka albo kupic jeszcze jedno lozeczko bo on to straszny wiercipieta w nocy I boje sie ze mimo zabezpieczen spadnie,
Szczerze wam powiem ze dzisiejsza temp.dala mi w kosc,nogi mnie bola,zmeczona jestem dobrze ze dzieciaczki juz spia:)kocham je ale uwielbiam te chwile kiedy one ida spac:)
Mala kopie coraz czesciej I juz w miare regularnie,za 3tygodnie lekarz mi kazal zrobic glukoze w dodatku 75,okropnosc:/
Powiem wam ze ciesze sie iz ten tydzien sie juz skonczyl,codziennie do kosciola na 1,5h bo cora miala bialy tydzien mam dosc kosciola conajmniej na miesiac,jestem wierzaca lubie chodzic do kosciola ale nie ze trzeba bo tak,lubie isc wtedy kiedy czuje taka potrzebe duchowa a tak to nie bardzo,jeszcze wczoraj sie dalam wkrecic w pierwsze czytanie,nigdy wiecej mowie wam,
Mama wyjechala troche mi smutno ale tato jest pochowany w naszej miejscowosci I mam wrazenie ze zostal z mna I czuwa tam u gory I pilnuje mbie,wiem to pewnie glupio brzmi ale coz,tak czuje
Milego wieczoru dziewczyny:)

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

witam u nas ciężka nocka coś brzuch koło pępka mnie kłuje w nocy i cały dzień niewiem czy to macica się dalej rozciaga czy przepuklina pępkowa bo jak mała byłam to miałam, czy może któraś tak miała kłucie koło pępka?
Widziałam że ktoś się pytał o wózek JANE ja miała przy córce i jestem bardzo zadowolona duży kosz na zakupy spora gondola wygląd fajny duża budka wszystko spoko polecam.
A wiem że Xlander też mieliśmy na 3 kołach i sprzedaliśmy był bardzo ciężki. my mamy teraz MUTSY igo po siostrze.
U nas ciepło i cały dzień bym leżała. a dzieciaki chcą na dwór.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3c6edvc6gpavu.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie, co do komfortu spania to ja już dawno nie sypiam dobrze. Nawet jak leze czasami to mi ciężko wstać, nie mogę poderwać się do pionu.
Charlotte ja zamówiłam właśnie Hollanda. Jutro już będę miała wózek w domu.
Ja cały weekend spędziłam intensywnie na łonie natury. Może nie Tak intensywnie jak kiedyś, bo tylko spacery na długie trasy Ale i jak dobrze czuje się mimo takiego wysiłku. A tak mi brakuje wspinaczki, jak pomyślę że w tym roku wakacje będą takie nudne to mi przykro. A upałów to już w ogóle nie wyobrażam sobie.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Olta
witam u nas ciężka nocka coś brzuch koło pępka mnie kłuje w nocy i cały dzień niewiem czy to macica się dalej rozciaga czy przepuklina pępkowa bo jak mała byłam to miałam, czy może któraś tak miała kłucie koło pępka?
Widziałam że ktoś się pytał o wózek JANE ja miała przy córce i jestem bardzo zadowolona duży kosz na zakupy spora gondola wygląd fajny duża budka wszystko spoko polecam.
A wiem że Xlander też mieliśmy na 3 kołach i sprzedaliśmy był bardzo ciężki. my mamy teraz MUTSY igo po siostrze.
U nas ciepło i cały dzień bym leżała. a dzieciaki chcą na dwór.

Ja pytalam o jane , a on nie jest na 4kolach?tak wyglądal na zdj. I czy ma amortyzatory?

Czytalam opinie o tym wozku cosmos i ma fatalne .
Teraz mydle o tutek grander ten noey , ladny wyglad i ma amorki ,a to ważne .
Spokojnej nocy kochane

Odnośnik do komentarza

Mindtricks to bedziemy razem sie przechadzać z wózeczkami po Radawie :) uwielbiam tam jeździć. I konne wypady w las! Jak tylko urodzę i sie zagoje to na pewno skorzystam :)
Kari Twoj Tata na pewno nad Wami czuwa, masz teraz pośrednika w Niebie :) !
Byłam z mężem i Teściami w Radawie, pospacerowalam dzisiaj jak nigdy :) az mnie łydki bolą.
A jutro z rana ide na glukozę fuj. Dzwonilam do mojego giną bo któraś z Was mowila ze za wczesnie. Ponoć to nie ma większego znaczenia. I nie trzeba sir trzymać kurczowo tych tygodni. Zadzwoniłam bo wolałam sie upewnić :p i niestety ide jutro :( o 6 rano pobudka

Odnośnik do komentarza

Iwa,sliczne ciuszki,slodziasne.ja tez stawiam w wiekszosci na pajace na sam poczatek,ale to fakt,nie jest o nie latwo.
Odkad zrobilo sie ladnie i wiecej czasu spedzamy z corka w parkach itp.naszla mnie taka refleksja,ze ja szukalam duzej komfortowej gondoli dla maluszka a 90% mam z wozkami uzywa tych fotelikow samochodowych na spacery i tak sie zastanawiam czy to jest zdrowe dla malucha na dluzsza mete.bo co innego jak trzeba jechac z dzieckiem do lekarza czy cos zalatwic,ale spacery po 2h w takiej pozycji...zapytam o to fizjoterapeutke ze szkoly rodzenia.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Wiesz Mindtricks to samo dzis mi sie nasunelo.. u nas bylo dzis bardzo cieplo.. poszlismy na lody. No i stoimy w kolejce, na pelnym sloncu, grzeje niesamowicie i stoi modna mamusia z bobasem w foteliku wpietym w stelaz.. dzidzius nie wygladal na zbyt szczesliwego.. zero mozliwosci poruszania sie, jak sardyna w puszcze, czerwony na buzce od tego upalu, bo to ani porzadnej oslony przed sloncem nie ma, ani jakiejs wentylacji, jak w gondoli.. ja rozumiem, jak sie gdzies jedzie autem, albo szybkie zakupy samochodem, dziecko z fotelikiem do stelaza, czy wizyta u lekarza.. ale spacer po parku?

Odnośnik do komentarza

Iwa jesli to cholestaza to szczerze wspolczuje, wiem co to za watpliwa przyjemnosc, mialam w pierwszej ciazy. Lekarze twierdza, ze pojawia sie dopiero w trzecim trymestrze, ale mi sie srednio w to chce wierzyc, jest dosc rzadka i nie ma wielu badan. Wyszukalam kiedys zagraniczny artykul, w ktorym bylo napisane, ze zdarza sie iz cholestaza moze zaczynac sie w drugim trymestrze.. no ale tu jest Polska, moj lekarz jak mu zasugerowalam czy moze by juz zrobic badania pod tym katem, powiedzial, ze nie ma potrzeby bo za wczesnie. Fakt, ze u mnie w pierwszej ciazy zaczelo sie dopiero w trzecim trym, ale bylo strasznie ;//

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane z rana:)
Ja wczoraj przeplakalam pół nocy. Po komuni jak wróciliśmy wieczorem dostałam silnych boli Z krzyża i tak jakby mi się chciało kupy. Tak jak miałam przy pierwszym porodzie. Tak się bałam bo powtarzały się. Mało zawału nie dostałam. Już wyobrażałam sobie najgorsze:(
Dzisiaj jest dobrze nie boli nic. Może to wynik siedzenia 5 godzinnego masakra. A jak będzie później. Zaraz do dentysty bo kawałek szyjki mi się wylamalo. Później przedstawienie u córki w przedszkolu z okazji dnia mamy i taty. Także dzisiaj intensywnie. Ale później będę leżeć.
Iwa cudowne ubranka.
Super pomysł z tabelka ja jestem za.
Dobrych wyników z glukozy.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie:) u nas dzisiaj zar, strasznie goraco.. Smiac mi sie chce bo rozmawiam sobie do brzusia do synka i moj pies wychodzi spod kocy i sie tuli bo mysli, ze do niej mowie;) Milutka oszczedzaj sie, odpocznij dzisiaj sobie...
Iwa ubranka bomba;) ja tez dzisiaj pojde cos kupie bo zazdroszcze wam tych zakupkow;) co do cholestazy to moja dobra kolezanka miala.. I z tego co pamietam nie wspomina tego milo, byla w takim stanie, ze cesarke musieli robic

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...