Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zdążę coś skrobnąć bo Ola pewnie zaraz się obudzi.
Szcześciara ale cudnie, że praca Cię cieszy, że współpracownicy ok, oby to trwało, a z robota papierkowa ech też takiej nie lubię, jednak to na każdym kroku :/ no i Maciuś w żłobku super, czego chcieć więcej.
Zdrówka dla wszystkich chorowitków bo widzę, że trochę się tego uzbierało :(
U nas smok istnieje, głównie do zasypiania, przy smuteczkach i bolączkach, narazie staram się tym nie przejmować, brawa dla Lilki, że tak łatwo zniosła z nim rozłąkę.
Cudne wszystkie zakupy, dzik w swojej bluzce wymiata :)
My dajemy tran, czy działa ciężko stwierdzić. Przypałętało się coś do Oli bo od czwartku nad ranem zaczęła gorączkować, już na sankach dostała gila ale żeby zaraz taka gorączka? 39,5 szybko rosła, wczoraj poszliśmy do lekarza, troszkę gardelko i uszy czerwone, skierowanie na mocz, wyniki uffff dobre. Ja myślałam, że to po tych szczepieniach ale w przychodni oczywiście, że napewno nie. A jak czytałam na internetach to wiele takich sytuacji było, nawet w ulotce pisze, że pomiędzy 8 a 12 doba może być gorączka i wysypka. Niewiem. Tak czy siak dzisiaj narazie temperatura powyżej 37,mam nadzieję, że to się kończy bo szkoda mi tej malotki :(
O jejku jak mnie głowa zaczyna boleć.
Mila współczuję przeżyć, też bym miała flaki poprzekręcane. A może Igorkowi sierść się do gardełka dostała, no już się nie dowiesz.
Dobra koniec, córeczka się budzi.
Miłego dnia :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Peonia jeszcze zapomniałam Tobie odpisać, a więc rodziłam w MSWiA w Bydgoszczy. Ogólnie byłam bardzo zadowolona, opieka zarówno w czasie porodu jak i po na 5 z plusem :-) przy przyjęciu do szpitala jak powiedziałam, że mam cukrzycę ciążową to dwa razy mi się pytali czy na pewno nie biorę insuliny bo w takim przypadku oni nie przyjmują a zdarzały się pacjentki, które potrafiły skłamać w tym temacie byleby rodzić u nich w szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Szczęściara dla dorosłego wymioty to słaba rzecz a co dopiero dla takiej małej istotki. Mi lekarka na ip kiedyś powiedziała, że jak dziecko wymiotuje w odstępach 5-10 min to się to liczy jako raz. Jak pije to nie jechać na żadne sory czy coś bo można złapać coś gorszego. Zresztą myślę, że znasz swoje dziecko i będziesz wiedziała czy albo kiedy potrzebujesz interwencji lekarza ;)
Gosia ok. Tzn kaszel nadal suchy i jak leży czytaj śpi. Nie jakoś dużo więc zobaczymy jeszcze jutro i podejmę decyzję co dalej.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki.
Zdrówka dla chorujących. Ja jak przestałam karmić piersią,bo już nie miałam czym, a karmiłam tylko miesiąc oczywiście miałam zalamke. Bałam się że mały będzie chorował i w ogóle. ..a tu zero chorób oprócz katarku od ząbkowania. Tfu tfu. Może ma tak po nas bo my z mężem w dzieciństwie mało choriwalusmy. Ja daje tylko Wit d i C,dużo warzyw i owoców, jogurty, ogórki kisz, a i od czasu do czasu troszkę miodku bo nie bardzo mu wchodzi bo za słodki.
Mila ale się strachu najadlas, R pewnie też. Sama myślałam że to zawał. Ale dobrze że nie.
Natuska, ładne paznokcie. TY MIAŁAŚ mieć chyba jakaś imprezę to czekamy na relacje.
Dziewczyny ładne te wasze zdobycze. Ja bardzo mało kupuje bo normalnie tonę w ciuchach po kuzynach a rzeczy naprawdę nie są zniszczone, pewnie temu że jak ktoś ma dużo ciuchów to ich tak nie zużywa bo zadziej zakłada. Naliczylam trzydzieści parę par spodni w jednym rozmiarze na może trzy latka. Bratowa jest pani profesor, wiec pewnie jej dziecko nie mogło pójść do przedszkola dwa dni z rzędu w tym samym. Dla mnie to głupota, tyle ciuchów no ale jeśli ktoś nie ma co z kasą robić. Dodam że to markowe rzeczy.
Gratki dla lilki za odrzucenie smoka. My mieliśmy okazję odzwyczsic bo stary przegryzl, ale kupiłam nowy bo akurat ząbki wychodziły. Ale od urodzenia Wojtas tylko do spania używa monia, a i tak potem wypluwa.w dzień wcale.
Monika fajna ta bluza dzika. Wszystkie naj naj z okazji urodzin.
Szczesciara, oby nocka była bez wymiotów.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewuszki :-)

Na wstępie zaznaczam, że będzie dłuuuugo i będzie też chwalenie :-p

Ależ wczorajszy dzień mnie wymęczył... :-( Mój mąż z rana się zrywał i jechał do stolicy, a warunki średnie były. No i wrócił późno, bo mieli gwoździa w oponie i musieli w Łowiczu zjechać z autostrady i wulkanizatora szukać. Zuza ostatnio wcześniej wstaje, bo o 8:00, a wczoraj z wyjątkiem niedługiej i wymuszonej drzemki, rządziła do 22:00, a mąż wrócił 10 minut później. Myślałam, że padnę na twarz... Monia, naprawdę kolejny raz wyrażam pełen podziw jak dajesz sobie radę zostając sama z Maćkiem na miesiąc ;-)
Wczoraj wieczorem zaczęłam pisać posta w notatniku na telefonie i zasnęłam z telefonem w ręce. Dzisiaj patrzę co ja napisałam i rozczytać się nie mogę ani dojść o co mogło mi chodzi haha. Przysypiając coś musiałam przez przypadek powciskać i niektóre fragmenty zdań pokasować ;-)

Peonia, nie, to nie te bloki, ale do Wyszogrodu mamy dość blisko ;-) około kilometra, dla mnie to rzut beretem ;-) My już nowy Fordon, dokładniej Kasztelanka, ale pogranicze ze starym Fordonem i osiedlem Nad Wisłą :-D A przez rondo Buxakowskiego przejeżdżamy co dziennie wracając z pracy albo centrum miasta ;-)
Na Stawowej z tego co kojarzę dość spokojnie jest, więc pewnie i fajny żłobek. Ten na Placu Poznańskim kojarzę, chyba taka ala kamieniczka na górce co? Słoneczko? A z tą wałówką do żłobka to już przesada...
My planujemy wysłać Zuzię dopiero do przedszkola i to na ulicy na której mieszkają moi rodzice. Myślę, że w naszej sytuacji to najrozsądniejsze wyjście, bo jak my z mężem będziemy mieć totalny zapieprz w pracy to dziadki będą się zajmować Zuzią ;-)
A w tym żłobku na Stawowej bardzo fajnie wygląda menu z tego co piszesz :-)

Monia, mam jeszcze małe nowości dla alergików, jutro postaram się pamiętać i wysłać Ci smska ;-) Fajnie, że u Was jogurt kozi daje nadzieję. My narazie obserwujemy wzmorzenie reakcji po śladowych ilościach jaja zjedzonych w zeszły weekend. Dopiero teraz kolanka i łokcie zrobiły się szorstkie na dobre. A od przedwczoraj zaczęłam Zuzi dawać BMK, żeby alergolog (tak jak już wcześniej pisałam) zobaczyła ją w chwili najsilniejszej reakcji. Jestem ciekawa jak to oceni.
A bluza dziki dzik fantastyczna. Pasuje do Maćka! Fakt ciut za duża, ale ja myślę sobie, że to bardzo dobrze, bo powinna być dobra akurat na wiosnę, lato, jesień, kiedy dzik będzie mógł się w niej prezentować na spacerach ;-)
A Tobie kochana z okazji urodzin dużo zdrówka, pomyślności i spełnienia marzeń, szczególnie tych najskrytszych :-*

Dziewczyny, piszecie o zakupach w H&M. Ja co prawda dawno u nich nie byłam, ale moja mama ostatnio szaleje i nakupowała Zuzce w HM sukienek i bluz za 10 zł od szt. :-D

U nas Zuza totalnie bezsmoczkowa, jedynie w 3-4 miesiącu miała fazę na smoczek przy zasypianiu, ale szybko jej przeszło. Ogólnie nigdy nie brała zabawek do buzi, więc taki po prostu typ nam się trafił ;-)

Alilu, super, że intuicja zadziałała i szybko wyłapaliście problem. My mieliśmy podobną sytuację w listopadzie, Zuza dostała temp i strasznie płakała przy przewijaniu. Od razu pobierałam jej mocz do badania. Jednak okazało się, że z moczem było wszystko ok, a infekcja rozwijała się w gardle. No ale pediatra bardzo pochwaliła, że przyszliśmy już z wynikami badania moczu w ręce ;-)
Alilu, a u mnie w rodzinie takie żarciki to standard ;-) Moja rodzina jest dość specyficzna, a żarty się nas trzymają, że hoho :-p Na szczęście mąż się wtopił i odnalazł w tych klimatach ;-) Baaaa a nawet uwielbia jeździć na wakacje z moimi rodzicami i ich znajomymi :-D

Mind, brawo dla Lilki za szybkie odzwyczajenie się od smoka ;-) A ciuchy czaderskie :-) Bardzo mi się podobają :-D A gdzie oprócz Zary zamawiasz? Spodnie w jednorożce piękne :-D

Monia, dla Maćka też brawo za postępy w "odsmoczkowaniu" ;-)

Mila_mi, ależ wczoraj dzień ciężki miałaś. Nie zazdroszczę. A może faktycznie Igorek dorwał jakiegoś paprocha z podłogi i do podniebienia mu się przykleił?
A u nas w jednym Pepco tych kombinezonów za 30 zł jeszcze sporo i też zastanawiałam się nad zakupem, zaledwie dwa dni temu, bo trochę boję się, że do końca zimy Zuzia zdąży wyrosnąć z tego co aktualnie ma. Ma jeszcze jeden, ale on jest dużo większy i raczej na przyszłą zimę będzie ok. No nic, mam nadzieję, że jednak damy radę dotrwać w tym aktualnym do końca mrozów i śniegów ;-)

Qarolina, współczuję, że Gosia znowu podziebiona i że Ciebie coś rozkłada. Dużo zdrówka dla Was :-*

Sevenka, dla Oli również zdrówka :-* A na czerwone gardełko mogę polecić Pelafen Baby.

Szczęściara, gratulujemy nowego ząbka ;-) A 4-latek w pampersie i ze smoczkiem... hmmm... Ja nie chciałam nic tu na ten temat pisać, bo podejścia są różne, no i nie powinno się ludzi oceniać, ale szczerze mnie strasznie drażni jak widzę w sklepach albo na ulicach mniej więcej 3/4-latki ze smoczkami i jeszcze do tego w wózkach! Jakoś tak nie pasuje mi ten widok.
No i zdrówka dla Maciusia, oby te wymioty, to tylko jakaś drobna niestrawność :-*

Ja z góry przepraszam za to co teraz napiszę, ale moje dziecko od wczoraj przeżywa jakiś ogromny skok rozwojowy i dostało jakiegoś olśnienia :-) Zuzia poszerzyła znajomość farmy o kilka kolejnych zwierzątek :-D Rozpoznaje na obrazkach i naśladuje odgłosy. Poza tym zaczęła wymawiać nowe wyrazy :-) Przykładowo zawsze przy przebieraniu pytamy się gdzie ma guziczek, a ona wtedy pokazuje paluszkiem na swój pępuszek i mówi "guguj". A od wczoraj coraz częściej mówi wyraźnie "guzik"! Ostatnio jak się pytaliśmy jak robi kotek, to zamiast naśladować miałczenie mówiła po prostu "kotek". Mam też kolejne dowody, że naśladowanie rybki to nie był przypadek. Dzisiaj zaczęła robić różne inne rzeczy, które pokazywaliśmy jej w wakacje, ale wtedy jeszcze tego nie łapała, a później o tym zapomnieliśmy :-) Co chwilę robi coś nowego, aż mnie ciarki przechodzą, a w oczach stają łzy wzruszenia :-) Pękam z dumy! :-D Chwilo trwaj! :-)

monthly_2018_01/wrzesnioweczki-2016_64610.jpg

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam, chwalił am się już na fcb że wojtus wola za mną mama w końcu! No myślałam ze się nie doczekam. A i wczoraj kiepska nocka była. Chyba idzie nam 5, ale tak szybko po 3? Ze dwa tyg spokoju było a dziś dwie rzadkie kupy, standard przy zabkiwaniu u nas. I białe działo u góry. Eh, oby jak najszybciej wyszły dziady.
Śmiać mi się chciało jak wojtus dziś zrobił kupę w pieluche i chował się za fotel bo nie chciał się przebrać. To ja w końcu że sobie idę i zostanie tam sam. Udałam że wychodzę i zamknęłam drzwi. I stoję cichutko i czekam co zrobi. A on też ani drgnie. widziałam jego rękę tylko która ani drgnela. I tak staliśmy ze trzy min w ciszy co w jego przypadku to niemożliwe. aż w końcu wygląda z za fotela z szydercxym uśmiechem jakby wiedział ze nie wyszłam.
U nas trochę śniegu na padało wiec śmiga my na sanki tyle ze nie mało mi usnie na nich bo chodzimy przed drzemka, wiec trochę sanki trochę spacer na zmianę. A sanki mamy stare bez oparcia, wiec tatuś dorobił oparcie z siedziska od roweru i jest git.
Jutro dzień babci. dobrej nocy Wszystkim.
Jeszcze Momonka super ze Zuzia tak ładnie jadła. Sorry jak nie odnoszę do Wszystkich ale ja stara sklerotycxka jestem.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Momonka ty jak zwykle tssiemca walniesz. To wielkie gratki dla zuzy ze tak ładnie mówi i naśladuje. Wojtus mimo że jego słownictwo ubozsze to tez zna wszystkie zwierzątka na farmie czy w zoo i potrafi niektóre naśladować tak śmiesznie ale wiadomo o co chodzi. Potrafi też pokazać trójkąt, kwadrat, kółko czy serce bo mamy taką książeczkę o figurach i kształtach i jak mu narysował am te figury na kartce to rozroznil. Pokarze tez klocek żółty niebieski i czerwony, ale tylko klocki. No to i ja się pochwalilsm. Pewnie większość dzieci to potrafi i nie piszecie o tym tak jak ja często tego nie robię ale duma i radość jest.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Calineczka, a to źle że takie tasiemce mi się bazgrają? ;-) W końcu macie co czytać :-) No chyba, że nie chcecie...? :-p

Brawo dla Wojtusia i jego umiejętności. Super, że już tyle potrafi :-*
Ja może jeszcze napiszę, że doskonale wiem, że teraz nasze dzieci są w fazie wzmożonego rozwoju umysłowego i że pewnie wszystkie dzieci już dużo potrafią, a nie wszyscy o tym co chwilę piszą ;-) Po prostu chciałam się pochwalić, bo Zuzka od dwóch dni poczyniła takie postępy, że jestem w szoku. Chyba nie skłamię jeśli napiszę, że dzisiaj umie dwa razy więcej niż jeszcze kilka dni temu ;-)

Calineczka, wiem o czym piszesz z tymi ciuchami ;-) My też mamy multum ubrań dla Zuzi i to w rozmiarach do 3 lat. Koleżanki córka chodziła do żłobka i dość mocno się brudziła, więc kumpela nieustannie ciuchy kupowała i kupowała. W rezultacie teraz my mamy na ten rok 5-6 kurtek zimowych + kombinezon + kilka czapek. Spodni też od groma, łącznie z takimi ocieplanymi, a o bluzeczkach na długi rękaw już nie wspomnę. Ale ja i tak powstrzymać się nie mogę i ciągle coś dokupuję. Chyba mam za dużo sklepów pod nosem ;-) Głupia ja :-p

Odnośnik do komentarza

O jestem pierwsza. Pewnie spicie jeszcze a ja już się rozbudzilsm bo o 5 wzięłam wojtusia do nas bo wstawał w łóżeczku i o 7 przelozylam spowrotem. jak Wy spicie z dziećmi, ja przeze te dwie godz jestem cała polamana, nie mało spadam z łóżka bo tak się na mnie pchal. Dobrze że sam śpi w łóżeczku, ale nie powiem czuć bliskość i zapach dziecka cudowne.
Momonka dobrze ze takie długie posty piszesz, jest co czytać. Tylko podziw że tak ładnie wszystkim odpisujesz, mimo pisania w notatniku.
A takie pisanie co nasze dzieci już potrafią to dla mnie jest fascynujące zwłaszcza że to moje pierwsze dziecko. Szkoda ze dziewczyny tak mało o tym piszą. Ja to mogłabym te nasze wszystkie dzieci schrupac, a dziewczynki to już w ogóle takie słodkie są.
Dziewczyny ale u nas śniegu spadło w nocy. No pięknie jest.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Druga! :D
U nas pobudka o 6 :/ Calineczka Ola nad v ranem ląduje u nas a czasem i pół nocy prześpi jak jej coś dokucza i ja c też jestem połamana, tu mnie boli a tam ciągnie i też często gęsto śpię na końcówce łóżka z pupą prawie na podłodze.
Monmonka gratki dla Zuzi, mądra dziewczynka, Calineczka Wojtuś również pięknie, moja nie pokazuje kolorów, mało mówi, owszem jest mama, tata a reszta po swojemu, czekamy na skok po którym zacznie więcej trajkotać :) moja panna jest taka, że ciężko jest jej zagrzać przy czymś miejsca na dłużej i skupić jej uwagę, robi większość na szybkości, taki typ :)

Szcześciara jak Maciuś, oby to jakaś niestrawność.

Monika spóźnione wszystkiego najlepszego, zdrówka, miłości i na codzień radości :)

Qarolina Twoja Gosia po tej szczepionce jeśli dobrze pamiętam dostała wysypki, opiszesz ją? Bo Ola od wczoraj ma na ciele małe plamki ale nie są jakieś gęste, tylko v tak porozrzucane po ciele, stawiam, że to właśnie ta wysypka bo i gorączka ustąpiła, wszystko jakby ręką odjął, dokładnie takie sytuacje dziewczyny opisują po tej szczepionce a w przychodni, że to napewno nie to :/
Monmonka do gardełka mamy tantum verde, wiadomo ciężko włożyć do małej paszczy kiedy stosowany jest szczękościsk ale sposobami się udaje :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Sevenka moja Gosia miała tylko temperaturę w 10 dobie. To nie był Maciej Monikae?
Ja też się nie wyspałam. Tak mi się marzy odespać tydzień pracy ale nie na szans :( chyba wezmę sobie jakiś urlop pod koniec miesiąca.
Calineczka ja się z Gosią i nie pytaj w jakich pozach. Ona rozwalona jak księżniczka a ja skulona na brzegu.
Gośka nie układa puzzli, gada tylko po swojemu, żadnych zwierzątek nie udaje. Jest indywidualistką i robi tylko to na co ma ochotę. Nie słucha mnie i łobuz z niej się robi. Oczywiście w żłobku Panie mówią że jest bardzo grzeczna.
Szczęściara jak tam?
Spokojnej ndz :*

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hejo niedzielnie!

U nas tez pieknie i bialo:)))) Tatus wlasnie montuje oparcie do sanek i dzis wreszcie bedzie wielka inauguracja hihi. Ale najpierw, przed drzemka pojedziemy wozkiem do biedry bo i Emilka zapragnela liska:)))

Gratki dla Zuzi i Wojtusia!!! U nas z calych slowek to tylko mama, no i kolorow wszystkich jeszcze nie ogarnia albo nie zawsze jej sie chce:))

Monmonka, teraz kiedy nie ma nic w pepco to zamawiam w zarze, bo nie dosc ze wyprz do 70%to mam dodatkowo znizke pracownicza 25% wiec wydaje grosze. A wiekszosc z tych rzeczy ze zdjec jest chlopieca, no ale co poradze ze nie lubie różu:)

Ja tez nieustannie podziwiam Monike ze daje rade sama z Mackiem przez cale dnie. Ja juz bym dawno wysiadla:) szacun kobieto!

Co do spania z maluszkiem to tez nie wyobrazam sobie na dluzsza mete. Niby mamy lozko szerokie na 220cm ale wstaje jak polamana bo Lilka spi w dziwnych konfiguracjach:) Jak jestem bez meza u moich rodzicow czy tesciow to lubie spac z Lilka i czuc ten przekochany zapaszek, no ale to sporadycznie:)

Milej niedzieli

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski :)

Monmonka ja też lubię Twoje tasiemce :D pisz pisz :P

Gratuluję wszystkim maluchom nowych umiejętności :) ja też zauwazylam zmianę u Leosia z dnia na dzień nas zaskakuje :) sam z siebie zaczął mówić niektóre słówka , jak jest u moich rodziców to nawet zauważy że np mama przestawiła jakiś przedmiot :) albo że mój tata np przewiesił obrazy :) ostatnio namalował konia a Leos wziął mnie za rękę pokazał na obraz i powiedział koń :) w znikopisie jak wyjmie magnesy to po konturze potrafi powiedzieć zwierzątka :) kolorów jeszcze nie ogarnia :)

Dużo zdrówka dla chorowitkow :* oby skończyło się bez antybiotyków :)

Sevenka Leos po mmr gdzieś w 10 dobie dostał lekka wysypkę i lekka gorączkę dwa dni i minelo :) trzymam kciuki żeby nic więcej Oli nie było :*

Calineczka ja też przeżywałam jak zakończyłam nasza przygodę z kp , a Leos oprócz gorączki i biegunki na zeby to odpukac jeszcze nie był chory :) może ma to po nas bo ja nawet w przedszkolu nie chorowałam i mąż też więc może Leo się uchowa :)

Po zabawie super ! Nogi do dziś mnie bolą :) wczoraj miałam niezłego kaca ale co tam raz na rok można zaszaleć :) miałam dzień na picie :D

Wczoraj byliśmy odebrać Leosia od moich rodziców i przy okazji dać prezenty na dzień babci i dziadka byliśmy też u mojej babci :) a dzisiaj jedziemy do teściów ...

Leos był z moją chrzesniaczka i moimi rodzicami na imprezie z okazji dnia babci i dziadka w osiedlowym ośrodku kultury , mama mówi że nic się nie bał tylko trochę wstydził :) tańczył biegał i tyle się najadł że mama myślała że mu dupka pęknie !

Mind udanego saneczkowania :D

My czasami też śpimy z Leosiem i czasami to jakby go wgl nie było tak ładnie śpi a czasami to masakra ! Ale idzie się przyzwyczaić :) uwielbiam się do niego przytulać . Ostatnio spał i trzymał P za nos jak P chciał się przekręcić to był ryk bo on musiał nos trzymać hahaha.

Szczęściara współczuję wymiotów :( jak dzisiaj ? Mam nadzieję że nic spokojna

Monikae jeśli miałaś urodziny to wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i miłości :* a jak u Was ?

Monmonka to teść , szwagier i mój P są tacy kawalarze zawsze teściowej pytam czy to co teść mówi to prawda :D kiedyś dla jaj teść włożył mi coś w kurtkę ale ja nie wiedziałam że to on byłam pewna że szwagier i mój P wyjęłam to za chwilę znowu coś tam mam i mówię no zobaczy mama no debile normalnie ! A teściu : to ja ! Jak mi było wstyd :D

Leo też jest smoczkowy , zazwyczaj chce go jak jest mega zmęczony , chce spać lub się uderzy ... Ale spokojnie myślę że na wszystko przyjdzie czas i się oduczy :)
Ale gratuluję Lilci :*

Mila mi współczuję przeżyć ! Dobrze , że to nic poważnego :*

Dzisiaj mąż robi obiad a ja mam laby :)

Miłej niedzieli :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Sevenka ja też myślę że to po tej szczepionce. Nas uprzedzano o takich objawach nawet do 20 doby chyba. Ale u nas nic nie było.
Natuska to się wybawilas, super. A Leos też skorzystał, jak dają to trzeba brać ha ha.
Mind mam nadzieje że lisek kupiony. Co do sanek, to my długo nie najezdzimy bo Wojtek po 10 min usypia w nich , dlatego że wychodzimy przed drzemka aby potem lepiej mu się spało .wiec spacerujemy nóżkami więcej. Teraz właśnie ma drzemkę po spacerze.
Karolina Gosia to ma taki zawadiacki uśmieszek, niby aniołek ale ma swój charaktrrek. tak to jest że przy mamie lobuz a przy innych nie.
Szczesciara jak tam nocka. Mam nadzieje że wszystko ok i dzisiaj korzystacie z uroków zimy.
Taką zimę to ja lubię, jak za dawnych dziecięcych lat.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Dzięki Kochane. Nocka ok. Zjadł śniadanie i coś tam mięsa z obiadu. I dzięki Bogu ok.
Maciek od miesiąca nie ma apetytu. Panie twierdzą w żłobku że ładnie je zupy trochę ale drugie zazwyczaj większość zje. Jestem ciekawa czy to prawda. Ja mam problem wcisnąć mu cokolwiek obiadowego.

Gratulacje umiejętności. Szok pięknie się Zuzia z Wojtusiem rozwijają. U nas bardziej jak u Qaroliny, Maciuś do Gosi podobny. Był etap że pokazywał w książeczce coś ale przestal. Wiecznie w ruchu i nie ma czasu na skupienie uwagi. Chociaż ostatnio nawet jakieś pojedyncze polecenia wykonywał.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!!

Kurcze jakaś taka bieganina u nas ostatnio, że nie miałam czasu napisać!!!

Po pierwsze bardzo dziękuję za miłe słowa i za życzenia, to bardzo miłe z waszej strony:-*

Alilu to prawda, co piszesz o skoczkach. W tych czasach smoczki już nie mają wpływu na stan uzębienia. Większość z nich to smoczki ortodontyczne. U nas dziwne by było mimo wszystko jakby Maciek miał proste zęby, a narazie ma. Ale ja też mleczaków miałam proste a teraz trochę mi dwójki zachodzą na jedynki. Z kolei u mojego M na odwrót, trochę jedynki na dwójki.

MilaMi jak Igorek dziś? Wyobrażam sobie jak musiałaś się przestraszyć:'(

Qarolina jak Gosia dziś??
Jeszcze raz dziękuję za liska:-*. Mamy i my dzięki Qaroli:-D. A wiesz że wczoraj wracaliśmy się pod twój blok? Nie mógł być dzień bez przygód. Odebraliśmy liska, pojechaliśmy do domu, wysiadam z auta, patrzę nie mam czapki! A napomknę, że mam ją od trzech dni, bo całą zimę chodziłam za czapką i dopiero teraz znalazłam tą jedyną. No i mówię, nie odpuszczę, spojrzałam na M że łzami w oczach... Ok, wracamy. Była:-D. Wypadła mi jak wysiadałam z auta u Ciebie pod blokiem. W międzyczasie jak poszłam do Was to M zawrócił auto i po niej przejechał:-P. Musiałam więc ją wyrywać z zamarzniętego podłoża. Ale jest :-D

Szczęściara jak Maciuś? Zdrówka dla niego!!!

Monmonka brawo dla Zuzi! Myślę że wszystkie jesteśmy razem dumne z postępów każdego z dzieciaczków:-D. Mój dzik tak jak Maciek Szczęściary nie ma czasu skupić się na kolorach, zwierzątkach, czymkolwiek w sumie. Ale ostatnio mnie rozbroił. Zdjął mi kapcia (mam reniferki) pooglądał i położył na drugim końcu pokoju. Mówię Maciuś przynieś kapcia bo mamie zimno w nogę...i przyniósł:-P. To taki drobiazg ale zauważyłam jak on zaczął rozumieć. I oczywiście czekam na SMS!!!
Ps. Ja uwielbiam twoje tasiemce:-*

Calineczka brawa dla Wojtusia również!! W końcu się doczekałaś!! Super:-D. Powiem Ci, że jak przeczytałam o tym na FB to aż mi łezka w oku stanęła. Tak długo czekałaś:-D:-D:-D

Sevenka zdrówka dla Oli! Maciek miał wysypkę po mmr. Zaczęła się w 10 dobie i leczyliśmy ją 2tyg. U nas była to wysypka związana z silną alergią na jajo kurze. Taka drobna kaszka na brzuszku i tułowiu plus pogorszenie stanu całej skóry. Pomógł fenistil w kropelkach 3x dziennie po tyle kropli ile kg waży dziecko. Oby jednak u Was sama zeszła!!!

Natuśka ty to masz wesoło! Uwielbiam takie opowieści!! Dawaj więcej:-D

Qarolina a u ciebie te kilka km ode mnie nie padał śnieg? U nas od rana zamieć i wygląda tak pięknie jak powinno wyglądać na święta!

My wczoraj byliśmy na obiadokolacji. Nadżaliśmy się, to odpowiednie słowo. Pysznie było:-D. Dostałam od M w prezencie wisiorek z moim znakiem zodiaku i ogródek w szkle o jakim marzyłam. Dwa sukulenty i kaktusik:-D

Dziś rano dzik obudził się z gorączką:-(. Rosja i rosła do 38.5, dałam więc Nurofen i zeszła i nie wróciła na szczęście. Podejrzewam ząbki.
Zaraz zbieramy się do mojej mamy i babci więc kończę. Miłego popołudnia mamuśki:-D

monthly_2018_01/wrzesnioweczki-2016_64613.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Biedny Macius, wysoka ta goraczka. Stosujecie naprzemiennie apap i ibuprom? Duzo picia i schladzanie okladami, ale to juz pewnie wiesz:) trzymam kciuki zeby goraczka juz nie rosla i nocka byla spokojna.

I ja tez dolaczam sie do zyczen urodzinowych, zeby zdrowko was nie opuszczalo i jak mowi moj brat:pracy byc nie musi ale zeby kasa byla:) buziaki, wszystkiego najlepszego!

Szczesciara, a dla ciebie zyczenia imieninowe! Spelnienia marzen i niech plany realuzuja sie po waszej mysli:)

My dzis pojezdzilysmy na sankach i ulepilysmy balwanka:) Lila oczywiscie najchetniej to siedzialaby na tym sniegu niczym na plazy i lepila sniezne kule:)

Nie dostalysmy juz niestety ani jednego liska ale na pocieszenie kupilysmy posciel dla Emi i "moje piersze slowa" dla Lilki.

Lilcia zasypia a ja zaraz ide robic paznokcie.

Zdrowka dla naszych chorowitkow!!
Niestety dzieci zlobkowe maja troszke wieksze wyzwanie jesli chodzi o odpornosc i nie mozna tu porownywac ich kondycji z maluszkami ktore na codzien nie maja stycznosci z taka liczba innych dzieci. Nam niestety non stop dokucza katar i czesto kaszel, ale Lilka jeszcze nigdy nie brala antybiotyku wiec jakos dajemy rade:) jak to mowia panie w zlobku: za to w przedszkolu frekwencje bedziemy miec 100%:)))

Milego wieczoru

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Szcześciara fajnie, że Maciusiowi przeszło.
Monikae współczuję gorączki, biedny Maciuś.
Natuśka kac też raz na jakiś czas wskazany a co :) no i nieźle się udałaś z tym debilem :)
Ja to odrazu czułam, że to od szczepienia, do v lekarza poszliśmy żeby nie zostać na weekend z ręką w nocniku ale te zaprzeczenia w przychodni, że v to napewno nie od szczepienia to mnie wkurzyły, co złego to nie służba zdrowia, ja w sumie chciałam usłyszeć, że c tak może być po tym mmr i tyle a nie odrazu, że to napewno nie od tego. A ta wysypka wylazła nawet na stópce :/

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...