Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

karii
Aga a robilas badania na tarczyce?ja nigdy tego nie mialam i w 3 ciazy mi wyszla,tez nie przybieralam na wadze,nie wymiotwalam i wyszla niedoczynność tarczycy,co ciekawe po ciazy zniknela i w tej mam wyniki tarczycy ksiazkowe.
Co do informowania rodziny o ciazy to najblizsi wiedza,cory tak samo,mlody ma 1,5roku wiec jeszcze w tej kwesti malo swiadomy,jedyny stres jaki mnie czeka to taki ze w maju komunia i chcac nie chcac musialam zaprosic rodzine bylego meza wiec tu pewnie bedzie gadane,oni zawsze maja duzo do powiedzenia mimo iz to ich nie dotyczy,swoja droga ciekawie dzisiaj mialam bo mlody zasnal ja z nim a dziewczyny dostaly zezwolenie na tablety wiec pospalam i snila mi sie ex tesciowa ze dzwonila i sie z nia poklocilam,budze sie bo mezus dzwonil pogadalam z nim,za chwile patrze nie kto inny tylko byla tesciowka dzwoni:D no i sobie wysnilam klotnie:D

Hej Mamusie :-)
Piękna u mnie pogoda , aż się chce żyć :-)
Młodziutkiego moje w szkole, a ją zabierając się za pracę :-)
Kari, najprawdopodobniej masz rację z tą tarczycą. Od dziecka właściwie miałam niedoczynność. Pierwszy raz do endo trafiła w wieku 13stu lat. Na szczęście wiek dojrzewania , te sprawy i dostała tylko jod w tabletkach i seanse w jaskiniach solnych.
Kolejną przygoda z tarczycą w pierwszej ciąży. Ale się wyregulowało po włączeniu witamin.
W drugiej ciąży nic, a teraz może znowu.
Rok temu wykryto u mnie guza 0,7 i dwa torbiele 2,5 i 3,5.
Guz na szczęście nieechogenny, a wyniki przed ciążą prawidłowe.
No ale wiadomo. Teraz mógł zwariować i poinaczyć hormony.
Dzięki z podpowiedź :-) Całkowicie o tym nie pomyślałem ... :-\
Dziś odbieram wyniki z krwi.
Zobaczymy co i jak z tym TSH :-)
Idę Was odczytać :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9w1d3iz7unwa2.png

Odnośnik do komentarza

Agaa33
karii
Aga a robilas badania na tarczyce?ja nigdy tego nie mialam i w 3 ciazy mi wyszla,tez nie przybieralam na wadze,nie wymiotwalam i wyszla niedoczynność tarczycy,co ciekawe po ciazy zniknela i w tej mam wyniki tarczycy ksiazkowe.
Co do informowania rodziny o ciazy to najblizsi wiedza,cory tak samo,mlody ma 1,5roku wiec jeszcze w tej kwesti malo swiadomy,jedyny stres jaki mnie czeka to taki ze w maju komunia i chcac nie chcac musialam zaprosic rodzine bylego meza wiec tu pewnie bedzie gadane,oni zawsze maja duzo do powiedzenia mimo iz to ich nie dotyczy,swoja droga ciekawie dzisiaj mialam bo mlody zasnal ja z nim a dziewczyny dostaly zezwolenie na tablety wiec pospalam i snila mi sie ex tesciowa ze dzwonila i sie z nia poklocilam,budze sie bo mezus dzwonil pogadalam z nim,za chwile patrze nie kto inny tylko byla tesciowka dzwoni:D no i sobie wysnilam klotnie:D

Hej Mamusie :-)
Młodziutkie moje w szkole, a ją zabierając się za pracę :-)
Kari, najprawdopodobniej masz rację z tą tarczycą. Od dziecka właściwie miałam niedoczynność. Pierwszy raz do endo trafiła w wieku 13stu lat. Na szczęście wiek dojrzewania , te sprawy i dostała tylko jod w tabletkach i seanse w jaskiniach solnych.
Kolejną przygoda z tarczycą w pierwszej ciąży. Ale się wyregulowało po włączeniu witamin.
W drugiej ciąży nic, a teraz może znowu.
Rok temu wykryto u mnie guza 0,7 i dwa torbiele 2,5 i 3,5.
Guz na szczęście nieechogenny, a wyniki przed ciążą prawidłowe.
No ale wiadomo. Teraz mógł zwariować i poinaczyć hormony.
Dzięki z podpowiedź :-) Całkowicie o tym nie pomyślałem ... :-\
Dziś odbieram wyniki z krwi.
Zobaczymy co i jak z tym TSH :-)
Idę Was odczytać :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9w1d3iz7unwa2.png

Odnośnik do komentarza

U mnie też pięknie słoneczko świeci i mogli by juz tak zostac, aż chce się zyc;) teraz ja przez tydz zniosę jajko z nerwow w sobote mam prenatalne z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej sie bije. Mąż będzie ze mna wiec musi byc dobrze innej opcji nie ma.

Milutka to cudownie, że tak szybko czujesz ruchy, juz nie mogę się doczekać kiedy i ja poczuje;)

A wiec miłego i słonecznego dnia wam życzę.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fs65g7spt2nxd.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzis wstalam z goraczka, bolem gardla niezle zatkanym nosem:( A mialam takie plany na dzis.. Nie wiem co z tym zrobic:( moze panadol pomoze i jakos bede funkcjonowac. Co do mdlosci i wymiotow u mnie wlasciwie nie wystapilo to zjawisko, wiec sie nie wypowiadam. Ale czytalam, ze od 13 t.powinny ustepowac. Chociaz moja siostra miala z tym problemu prawie do konca ciazy. Praktycznie codziennie rano biegla do kibelka.

http://www.suwaczek.pl/cache/1acdcdc087.png[/url]

Odnośnik do komentarza

dziękuję Wam!
Robimy badania genetyczne dziecka, może one pozwolą ustalić przyczynę. Najpierw ciąża pozamaciczna, teraz strata dziecka, które tak bardzo się kocha... Jestem wrakiem człowieka. Muszę opuścić forum, ale będę o Was myśleć i ściskać kciuki, żeby wszystko było u Was w jak najlepszym porządku. Trzymajcie się dzielnie i dbajcie o siebie najlepiej, jak potraficie.
Kamila.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...