Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z okazji dnia urlopu odkurzyłam, umyłam podłogi i kurze pościerałam. Oczywiście robiłam to na tempie bo Gosia najpierw siedziała w łóżeczku, a potem w krzesełku i traciła cierpliwość.
Gosię mógł boleć brzuch po prostu od ilości warzyw, kaszy. Mieliśmy krupnik i potrawkę z kurczaka i ja też wzdęta chciałam.
Monikae biegunka dopiero jest po 4 kupach więc obstawiam ząbki. Daj marchewkę z ryżem na bank nie zaszkodzi ;) brukselkę też jutro będziemy mieli więc zobaczymy czy Gosia się skusi. Co do karty CCC to zapewne wystarczy jej nr. Kurde nawet w durnej biedrze wystarczy podać nr tel i znajdą kartę moja biedronka.
Dziś w końcu po 2 tyg przyszły ekotuptusie do domu. Też miałam perypetie. Tym razem mamy zajączki ;)
Mind jak zdrówko Wasze?
Spokojnego popołudnia. My czekamy na tatusia ;)

monthly_2017_12/wrzesnioweczki-2016_63266.jpg

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Qarolina prześliczne!!! Też ostatnio przeglądałam. Pasuje jakieś kapciochy kupić bo Kurczak już pięknie zasuwa ( niezmiennie mnie to zachwyca). Z jakieś strony kupowałas? One nie mają rozmiaru numerycznego tylko s,m itd?

Odnośnik do komentarza

Hahaha nie obrażę się Qarolcia:-) ale kurcze jak się zainteresowałaś!
Śliczne króliczki!!
Szczęściara my z tej samej strony zamawialiśmy co Qarolina. Tylko rozmiar L. Może ścieków ma tylko z pół cm większe stopy od Gosi i te L są za duże ale N byłyby za małe napewno. A teraz zakładam mu grubsze skarpetki i nie spadają już! A i nóżki nawet się nie pocą:-D

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Monika ale chamstwo. Szczyt po prostu. Współczuję bardzo. Udało się oddać na drugi dzień? Znalazłaś jakieś inne butki? Też musimy kupić.

Jakie herbatki dajecie dzieciom? Jakiej firmy? U nas w bidonie woda ale chciałabym żeby do posiłków wypił coś ciepłego. A i tak pije bardzo kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

A wracając do tematu to CCC jest jakaś masakra jeśli chodzi o obsługę klienta. Nigdy mi jeszcze nie rozpatrzyli pozytywnie reklamacji. Odpowiedz że np nie umiem dobrać rozmiaru a to nie ich problem, buty rozleciały się po miesiącu. Mąż się tak wkurzył bo jego też odrzucali że już tam nie kupujemy.

Odnośnik do komentarza

Tak Szczeęściara oddałam dziś:-). Te były naprawdę super, polskiej firmy Muflon, ale bez promocji 90zł:-(. O tyle dodatkowo super, że na rzep, bo tych wciąganych nie mogłam na pulchną syrkę mojego dzika założyć. Poczekam jeszcze, może jeszcze jakaś promocja będzie. Widziałam też w Deichmann na zamek, za 60zł, ale jakościowo widać różnicę.
Ja na Lasockiego też nie mogę narzekać. Ale cóż...
U nas też woda tylko. Wcześniej dawałam częściej herbatkę uspokajającą Apotheke o której wcześniej pisałam. Teraz zdarza się raz na miesiąc. Ale wiem, że Apotheke ma kilka tych ziołowych herbatek dla dzieci, nawet jakieś na przeziębienie są. Ja kupiłam w ekosklepie.

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez zamawiam dzis tuptusie,i kroliczki spodobaly nam sie najbardziej.Mam tylko nadzieje ze nie bede czekac na nie 2 tyg:(

Monika,wspolczuje sytuacji w ccc.ja tez szeeeerokim lukiem omijam ten sklep ale to juz wam pisalam.Sama zajmuje sie rozpatrywaniem reklamacji,specjalista nie jestem ale nasza firma wyszkolila nas bardzo dobrze w tym temacie,znam artykuly prawa konsumenckiego na pamiec wiec jak widze powod odrzucenia reklamacji z ccc to witki opadaja.ok,moze szkolenia w ccc kuleja ale jak ktos mi klamie w zywe oczy,do tego jest arogancki to sory winetou.Ja znalazlam maila do dwoch kierownikow regionalnych ccc i to do nich napisalam,bo wiem ze do punktu klienta pisza wszyscy.i sprawa ruszyla:)
Ja pisze odwolania od decyzji reklamacyjnych moim znajomym i rodzinie hihi.
My po lekarzu.osluchowo czysto,gardlo ok.tylko gorne drogi oddechowe.wiec kolejne syropy i inhalacje:(

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mind to zdrówka dla Lili. No i chyba mamy podobny gust ;) Co do moich bucików to ja od razu zapłaciłam dotpay a oni nie dostali potwierdzenia. Odezwałam się do nich po tygodniu co jest, bo nie spodziewałam się, że akurat na tym etapie klops. Wysłali buciki zaraz po 2 dniach. Tyle, że zamówiłam paczkę w ruchu i szła od 24.11 do dziś. A zamówienie w sklepie składałam 16.11 także to prawie 3 tyg :D ale mamy już i Gosia pomyka i są śliczne ;)
Gosia już śpi. Czekam jeszcze chwilę bo pewnie się zaraz przebudzi i idę chwilę do wanny poleżeć :D

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Qarolina,bylas ciekawa wiec pragne doniesc ze nie odpisala sama Bonda,ale jej menagerka Daria.Na fejsbuku Bondy widzialysmy ze byla na koncercie mojego kuzyna i byla nim zachwycona wiec Emi wspomniala w mailu o tym ze to jej wujek:)Pani Daria odpisala:Emilio,bardzo dziekuje w imieniu Katarzyny za piekna wiadomosc.Obiecuje ze przeczyta blog i odezwie sie do Ciebie kiedy skonczy pisac obecna ksiazke,czyli w okolicach lutego.Katarzyna rowniez pamieta cie ze spotkania,a jesli chodzi o wujka to faktycznie smieszny zbieg okolicznosci.Skladamy najlepsze zyczenia urodzinowe(Emi cos tam wspomniala w mailu:) i zyczymy wspanialej przygody z piekna i wartosciowa literatura(czy cos w tym stylu,bo pisze to co mniej wiecej pamietam:)

Dobranoc Kochane:*

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie kupilam wkladek.ciekawa jestem czy rozmiar nie bedzie za maly,niby wg ich rozpiski i mojego pomiaru bedzie 0,5cm luzu...

A jeszcze wam napisze na dobranoc:
Ja dobijam sie do domu po wizycie u lekarza a ze w miedzyczasie biegam po klatce za uciekajaca Lillka to Emi nie mogla wypatrzec kto tak pukal.no i opowiada:
-No wiec ja patrze przez ten...no przez ...ta dziurke w drzwiach,jak to sie nazywa,Amadeusz??
Ja:Judasz..???
Emi:Aaaa,no wlasnie-patrze przez tego Judasza.....itd:)))))

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamunie!
U nas nocka kiepska. Dzik walał się jak szalony, może brzuszek? Może potrawka z królika trzeci dzień z rzędu zaszkodziła, nie wiem, może zęby... W każdym razie ciężko.
Jutro idziemy do kardiologa skontrolować ten szmer nad serduszkiem, którego już dawno powinno nie być. Nie mogłam spać myśląc o tym. Tak bardzo bym chciała żeby pani doktor powiedziała, że go już nie ma... Do tego ma lać jutro cały dzień więc będzie utrudniona podróż, pewnie pojedziemy taxi i znając życie nie będzie wolnej taxi z fotelikiem i pojedziemy bez ehh.....

Mind no fajnie że Emi dostała maila zwrotnego:-D a z opowieści o Amadeuszu uśmiałam się:-P

Qarolina zdrówka dla Gosi. Kurcze nie może się coś wykurować do końca bidulka!

Szczęściara my też bez wkładek zamawialiśmy, rozmiar L. Widać który lewy i prawy. My dodatkowo mamy na podeszwie te łaty antypoślizgowe- nie wiem czy wspominałam.

Na dziś planów nie mamy, pewnie za 2h spacer osiedlowy...

MilaMi odezwij się!

Miłego dnia mamuśki!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
Zaczęłam pisać ten post wczoraj,dlatego będzie nieskładnie:)
My po zakupach zimowych:) Wstyd się przyznać,ale dziecko do tejnpory nie miało porządnej kurtki i butów na zimę. Dziś ma już wszystko:) Do tego zakupiliśmy jeszcze czapę i taki golfik zamiast szalika,nie wiem,jak to się nazywa. Buty w ccc...:) Ale ja tam jestem zadowolona póki co,jeszcze się na lasockim nie zawiodłam,odpukać. I małemu też kupiliśmy lasockiego,zobaczymy jak się sprawdzą. A co do obsługi klienta to może firma nie kładzie takiego nacisku na jakość obsługi,jak pracowałam kiedyś w centrum handlowym 'sklep w sklep' z ccc to faktycznie kierowniczka tam była wstrętna i bucowata,takie niemiłe babsko. U nas w firmie musimy być 'w d... uprzejme',a za niestosowanie standardów wylatuje się z pracy i nie ma dyskusji. Jescze opowiem jedną historię. R. jakiś czas temu kupił w jednym z sieciowych marketów taką owsiankę w kubeczku do zalewania wodą. Chciał sobie zrobić w pracy,na instrukcji było napisane żeby nalał wody do jakiejś tam kreski jak chcę gęstą, a do innej jak rzadszą otwiera opakowanie a tam żadnej kreski nie ma. Wkurzył się i nalał tak na oko tej wody,po czym okazało się że zrobiła się jakaś breja z tej owsianki. Nigdy nie pisał żadnych skarg,tym bardziej,że owsianka za dwa złote,ale,że zepsuli mu humor bo był głodny, to się wziął i napisał. Oczywiście później stwierdził,że niepotrzebnie,bo pewnie i tak mają to gdzieś i chyba nawet mu nie odpisali. Dawno o tym zapomnieliśmy. Po jakimś miesiącu dostał awizo i mówi mandat na pewno. Poszedł odebrać,a tam list z przeprosinami i bonami do sklepu na 40 zł:))) Więc czasem warto:)))
Szczęściara ja zamówiłam tuptusie z lokomotywą i wagonikami,więc nie da się pomylić,bo lewy inny i prawy inny:) Wstawię zdjęcie.
Moje dziecko właśnie majstruje przy pilocie i puścił mi na rozbudzenie disco polo na cały regulator,przyda się po fatalne nocce:) Jestem taka sflaczała dziś,że nie mam siły.
Mindtricks,gratulacje dla Emi:) Taka mądra dziewczynka,oczywiste było,że dostanie odpowiedź:)
Ja też się pochwalę,moja córka zajęła wczoraj drugie miejsce w konkursie recytatorskim:))
Monikae,powodzenia na wizycie. Ja ostatnio dzwoniłam po taxi i pani krótko ucięła moje pytanie o fotelik,że w taksówce nie jest wymagany i jak bardzo chcę to poszuka taxi,ale trzeba będzie dłuuugo czekać i w ogóle nie wie czy znajdzie...
Później dokończę,pędzę robić śniadanie:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Qarolina oby to tylko jednorazowe kichanie. Trzymam kciuki za zdrówko Gosienki.

Miła śliczne są. Maciek dwie prawy? Czy to nie wasze były z liskiem? Co do butów też nie mamy. Ma jakieś używane bo dopóki nie chodził nie chciałam kupować nowych ale już czas.

Łącze się w bolu po tragicznej nocy, przegina to dziecko moje ostatnio. Nawet godzinę nie spał ciagiem. Mam tyle rzeczy do załatwienia ale obiecałam M że za jasności wrócę do domu i nie wiem jak to zorganizować. U nas zima na całego. Sanki skręcone ale chyba dziś braknie czasu.

Monika kciuki zaciśnięte, na pewno będzie dobrze. A z taxi i fotelikami żal. Dobrze że mam samochód bo w naszej dziurze zabitej dechami to bym nic nie ogarnęła.

Maciek w ogóle nie je. Ale co się dziwić jak zaczął płakać jak mu buzię wycieralam co lubi, tak go bolą dziąsła.
A na roraty pochodzone, tak swirowal w kościele że niestety już raczej nie pójdziemy. Rano w niedzielę jest jeszcze w miarę ale jak pojdziemy później to marudzi, a roraty wieczorem więc nic z tego.

Odnośnik do komentarza

Szczęściara,my mamy jedną parę,chyba Quarolina ma dwie:))) My mamy rozm. S,ale Igorek jest malutki. Dopiero przebrany,a już wali kupsko,to dziecko nie ma dla mnie żadnej litości:)
U mas nie dość,że noce ogólnie fatalne,a w sobotę R. zaprosił brata i siexzieli do czwartej... Nigdy nie odeśpię tej soboty. Powiem Wam,że chodzę jak cień i nie wiem jak się nazywam.
Dużo zdrówka dla Gosi:)
Spokojnego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Witam z pracy.
Roboty tyle że maskara!
My mamy dwie pary bucików bo jedne w żłobku a teraz drugie w domu, ale my nie mamy tych silikonowych łatek tyko te normalne classic.
Gosia bardzo dzis płakała w żłobku :( wiedziałam że tak będzie. Odzwyczaiła się. Do tego była nie wyspana bo przebudziła się wczoraj o 20.30 i imprezowała do 22. Normalnie latała jak na speedowana. Może coś w powietrzu było, że dzieci takie nienośne w nocy :)
Mind dzięki za info o Emi. Fajnie, że jej mail nie pozostał bez echa. Amadeusz - hihi też się uśmiałam.
Monikae trzyma kciuki za jutro :)
My mamy buty zimowe z Lidla :P za 50 zł. Popatrzcie u siebie bo ostatnio jeszcze jakieś im zalegały ;)
Miłego dnia :)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Biedna Gosienka,ale mysle ze dzis sobie przypomni i jutro reakcja juz bedzie pozytywna.
Szczesciara,tak to juz jest ze nasze plany to jedno a plany malucha to drugie;)My zawsze tylko na polu przed kosciolem na mszy,w srodku nie mialoby to sensu.Wiec odkad jest zimno na stanie w miejscu z wozkiem to Lila nie chodzi z nami do kosciola.
Super te wasze tuptusie.One takie slodziasne ze ciezko sie zdecydowac.Ja tez wzielam ten model faster z antyposlizgiem gumowym bo kupilam kapcie glownie z mysla o wyjezdzie do moich rodzicow na swieta,a tam zabytkowy parkiet(kamienica) i jak go wypoleruja to prawdziwe lodowisko,Lilka tam szpagaty w skarpetach robila;)
Emi juz dzis duzo lepiej sie czula i poszla do szkoly.maz do pracy wiec rzadzimy obie z Lila.zaraz drzemka.Mala tez juz ciut lepiej,tylko ten cholerny katar najgorszy:(

Szczesciara,moooocno trzymam kciuki.Musi sie udac tym razem!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, ja na szybko, i od razu przepraszam za tego posta ale piszę go bo po prostu muszę...
za mną najgorsze dni w życiu, w piątek wieczorem dostałam telefon o tragicznej śmierci męża naszego Alka chrzestnej. chlopak miał 35 lat, w tą sobotę miały byc urodziny Jego dwuletniego synka, a jest planowany Jego pogrzeb!!!
Do dziś nie wiemy co się stało. Siostra mojego M. (cioteczna) nie odbiera teflefonów, podobnie Jej mama... jutro sekcja zwłok, rodzina tylko snuje domysły, nawet pojawiają się plotki o samobójstwie, w co nigdy w zyciu nie uwierzę! Nawet nie umiem sklecić jakiegoś konstruktywnego posta, bo tak ciężko zebrać myśli o tej śmierci. Cały czas o tym myślę, to był chlopak który kochał życie i który zwariował na punkcie swojego synka, długo się bardzo starali o to dziecko, właśnie kończyli remont domu, na swieta miał być uroczsta kolacja dla całej nawet dalszej rodziny....a żeby tego było mało to historia zatoczyła koło! nie uwierzycie, ale siostra cioteczna mojego M. wychowała się bez ojca, którego zabił jakiś psychopata gdy maiłą niecały rok! Teraz musi sama wychować synka....jej mąż też wychował się bez rodziców bo zginęli w wypadku samochodowym...przerażające....życie jest okrutne, nieprzewidywalne, KOCHAJCIE SIĘ KOCHANI, SPEDZACIE JAK NAJWIECEJ CZASU RAZEM, Z RODZINA,nikt nie wie jak skonczy sie kazdy dzien, wychodzac rano do pracy można nie wrócić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...