Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Anonimka dzięki, muszę wygooglować:-)

Mamo Joasi tylko z zrobionymi maściami jest tak, że każdy lekarz ma ileś tam przepisów i zapisuje ze swoich. Tak mnie raz kumpela poprosiła o załatwienie maści pośladkowej, to ostatecznie musiała mi podać cały skład, żeby mi pediatra zapisała.
Venuska oczywiście do lekarza pójdziemy tak czy inaczej, ale coś w międzyczasie spróbować.
Przed chwilą dowiedziałam się że moja mama dziś idzie właśnie do tej naszej dermatolog, więc wysłałam jej zdjęcia i poprosiłam żeby zapytała. Zobaczymy, może coś podpowie...

Kaśka ja nie mobilna więc mogę zaprosić ewentualnie do Gdańska nad morze:-)

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Mądzik a wy jeszcze w gondoli? Cudnie wyglądacie. Ja czekam aż niunia wstanie i tez pójdziemy na spacerek.
Monikae ja mobilna, ale po Gd mam strach jeździć bo jeżdżą tam jak wariaty, z reszta zawsze mam stracha ,ze przeoczę zjazd gdziekolwiek autostrada nie jadę, jestem bardzo zestresowana mimo gps. No i z malutka jeszcze sama nie podróżowałam dalej niż 50km normalna droga . Laurunie zostaeilsbym z tata i przyjechałabym pociągiem jeśli juz . Taka ot jestem mobilna he mimo prawka wole kolej .

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Co prawda zadko sie odzywam, ale czytam Was na biezaco. I chetnie umowilabym sie na jakies spotkanie :) Kaska ja mieszkam jakieś 40 km od Ciebie ;)
Monmonka też ostatnio byłam na komisji (u mnie akurat brak kciuka) i przyznali mi stopień niepełnosprawności na 5 lat co uważam za sukces ;) ostatnio było na 3. Trzymam kciuki :)
My jeszcze ząbków nie myjemy ale w końcu muszę się za to zabrać no już 4 są i chyba kolejne idą bo ostatnio strasznie marudzi jest i ciągle na rączki chce :(
Mind super masz męża, zazdroszczę. Mój to zawsze o wszystkich okazjach zapomina a jak się doponinam to się obraża :(
Mamo Joasi u nas też ciężko, z moją dwójka sama jestem no mąż ciągle za granicą i pomocy z nikąd. Ale nic, kiedyś będzie lepiej tak sobie ciągle powtarzam.
Wszystkie formulowe dzieciaczki śliczne, Zuzia przecudnie wygląda w swojej kreacji ;)
Nie pamiętam co jeszcze chciałam pisac...
Pozdrawiamy z Dawidem i Agata

Odnośnik do komentarza

Madzik,super zdjecie!nasze dwie dzielne dziewczyny!:)
Monmonka,panna Zuzanna elegancka dama!super ze imprezka sie udala i Zuza dzielnie zniosla gosci;)
My wlasnie wyjezdzamy z Krakowa do domku.Lila wlasnie spi w swoim nowo zakupionym foteliku.matko,spedzilismy w sklepie ponad 2h.panowie dzielnie montowali kazdy model,dopasowywali fotelik do auta,dziecko do fotelika no i wreszcie sie udalo.ale glowa juz pekala od nadmiaru informacji i wybor nie byl prosty!na szczescie goscie z centrum fotelikow maja ogromna wiedze i jeszcze wieksza cierpliwosc:)bez nich bym chyba nic nie wybrala.takze jak cos to polecam to miejsce ale opinie na necie juz same mowia za siebie.po zakupach skoczylam do jedynego sklepu w poblizu zeby im jakos podziekowac za pomoc i....kupilam 6pak hainekena:))Nasz wybor to joie spin360.nie ma co czytac i planowac przed zakupem bo my mielismy inne typy ktore jednak w naszym aucie nie zdalyby egzaminu.
Wisienko,zagladasz tu do nas czasem?Jak coreczka?

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

A i opowiem wam cos jeszcze;)
Przed wczoraj dalam Emilce jajecznice na sniadanie. Pozniej miala brzydka kupke. A wczoraj po poludnia miala twardy brzuszek i byla niespokojna. Zrobila kupke a twarda a tam w srodku coś... Dziwnego. Takie przezroczyste cos. Wygladalo to jak robaki tylko sie nie ruszalo bylo tego duzo i takie przezroczyste. Wystraszylam sie ale mowie nie wiem co to poczekam do nastepnej kupki to jak znowu bedzie to najwyzej oddam do badan. Dziecko sie uspokoilo. No i dzisiaj rano robi kupke. Pokazuje ja mezowy bo to cos znowu jest. I mowie mu zobacz jakies robaki czy jakies pasma śluzu jak myslisz co to. A moj maz - przeciez yo pomarańcza. Myslalam ze sie posikam ze smiechu. Moje dziecko po prostu nie trawi pomaranczy dalam jej ostatnio wlasnie taka obrana ze skorki i z tych blonek i wlasnie takie robaki byly;) a myslalam ze to jakies dziwne cuda po tej jajecznicy;) szkoda bo uwielbia pomarancze az sie trzesie na ich widok.
Moral z tego taki, uwazajcie na pomaranczowe robaki;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Jeju, miałam czas na forum dziś tylko przez kilka minut jak czekałam w poczekalni do stomatologa. Później na wariata pojechałam kupic jakąs pamiątke komunijna, ale tak mnie buty obtarły do krwi ze zanim dotarłam do apteki to juz miałąm 500razy wzywac taksówke i wracac do domu. A

A jak już wróciłam do domu to prałam wózek bo udało mi sie sprzedac i zamawiałam kuriera, w miedzy czasie przyjechał inny kurier z nowym wózkiem, w mieszkaniu jak na wysypisku a tu jeszcze tesciowa poprosiła zebym jej nałozyła farbe. Jak zobaczyłam kolor to pytam ze jest ciemny i czy nie boi sie takiej drastycznej zmiany a ona co mi odpowiedziała? Ze jest odwazna i chce taki kolor. No to jej nałozyłam, ale jak ona ujrzała ten kolor po wysuszeniu włosów to sie rozpłakała i wstydziła sie wyjsc do sklepu po kolejna farbe. No to ja jej mówie ze bez dekoloryzacji nie da rady, a ta w płacz ze w niedziele komunia, jutro rano jedzie na badania i jak ona z domu wyjdzie., No to ja mimo godz 18 zapieprzam po rozjasniacz i nowa farbe, przyleciałam i przez 2 godz sciagałam jej ten stary kolor i nakładałam nowy. Efekt wspaniały, ale pół dnia stracone ;/
Jeszcze babka wysłała mi projekt łazienki, no fuck! Też mnie wkurzyła bo wzięła 1000zł a tak spartoliła robote, ze sama bym lepiej zrobiła ;/ I chyba tak bede musiała zrobić.
A do tego nasza sunia ma chory pęcherz i ciagle sika w domu, juz nie mogę z tym wszytskim wytrzymac, dobrze ze Wikus był dzis łaskawy dla mnie ;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Młoda śpi,sredniak też a mi oczy się zamykają Ale muszę czekać bo Wiki wraca z wycieczki i muszę Ja odebrać a będą dopiero za pół godziny
Dziewczyny czy wybieracie się w tym roku z maluchami na wakacje?ja planuję pojechać na moje ukochane Mazury z dziećmi samą bo mąż założony jest robota a gdzieś dalej sama się nie porywam...

Odnośnik do komentarza

Momonka jsk tam komisja?
Iwa to miałaś przebojowy dzień dzisiaj. Fajna bryka. Sama bym zamówiła ale funduszy brak. Jeszcxe mnie wkurzają z wypłatą. moja firma to takie dziadostwo, co miesiąc zalegają z macierzyńskim. Zamiast 10go to ostatnio było 20go a w tym miesiącu jeszcxe nie mam kasy. jutro dzwonie do kierownicxki w tej sprawie. Czapeczka super, Eosia chyba też takie szyje.
Karolina niech panna gosia śpi grzecznie cala nocke. Mój kiedyś też wcześnie padł i tez bałam się że się obudzi w środku nocy ale na szczęście nie.
Madzikcz, kupki to temat rzeka. od kad rozszerzyliśmy dietę to są różne barwy i konsystencje. Apropos kupki, kiedyś zrobiłam fotkę jak mały samo się wyróżniał, a co niech ma pamiątkę od tyłu :)))
Lecę do łóżka bo mąż marudzi. Dobranoc.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Niestety miałam już pobudke z płaczem. Do tego nie mogła zasnąć bo co tatuś kaszlnął to Gosia w płacz. Skończyło się tym że poszedł J do salonu spać na materacu bo sofę zajmuje jego mamusia ;)
Calineczkamala właśnie wiem ze Eosia szyję ale wiem tobie dziś a zakup zrobiłam wczoraj.
Monmonka jak komisja?
Idę spać - podejście 2 ;)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Iva co to za bryka? Gdzieś juz ja ogladalam .
Monmonka daj info.
Maag znowu zamilkla hmm
Sevenka co u Olki?
Keleman ?
Mądzik i mind pisaly . To kto jeszcze hmm aaa szczesciara? Zapraszamy ,bo znow jest tu cisza i nie ma co czytać ! I mamusie ktore czytaja a nie pisza,dajcie znac o sobie co forum troche ozyje. Tesknie za czasami ciążowymi co za każdym wejściem na parenting bylo cos do nadrabiania ... Ehh

Milunia miala pobudkę z placzem , glowa ciepla,czopek w ruch i dziecko spi aż chrapie.
Niestety skończymy sie przyjaciolki i drufa szansa, jedyne seriale ktore ogladalam... No nic zostaje powrocic do na wspólnej i oglądać stare nagrane sezony co jakiś czas.
A może jakaś ciekawa książkę polecicie? Tylko nie fantastik ewentualnie romantik he

Ok Laura sue wtula w mami ramie. M w pracy od 17 do rana. Zrobil sobie az 4dni wolnego od nadgodzin i stwierdzil ze mosi jeździć bo trzeba zarobić na wakacje i dokończyć plot. A ja myślę,ze po prostu od nas ucieka he ciągle mowi ,ze mu za glosno jak się bawię z dziewczynami czy ze nie chce isc na spacer bo woli odpocząć . Odzwyczail sie od nas. Moze mu to minie. Oby bo byl cudownym tata i mężem i chce zeby wrocil a nie tylko praca ...
Posmecilam.
Dobranoc moje mile

Odnośnik do komentarza

Nastała noc, więc najlepszy czas na napisanie posta ;-)
Jeszcze raz dziękuję w imieniu Zuzanny za komplementy :-* Jesteście kochane :-)
A ja dziękuję za kciuki. Komisja poszła chyba w miarę dobrze. Za tydzień będzie orzeczenie do odebrania i się okaże jaka decyzja, bo niestety nie podają tego wcześniej.

Qarolina, współczuję gorszej nocki i marudków Gosi. Na szczęście po burzy wychodzi słońce ;-)
No i zdrówka dla męża, co by Gosi nie zaraził.

Natuśka, a Leonkowi gratuluję tak szybko zdanej i owocnej nauki zasypiania we własnym łóżeczku :-)

Milutka, fajnie, że komunia się udała, a Ninka była grzeczna i miała super humorek. Co do jedzenia wiem co czujesz. Moja Zuzia oprócz mleczka na tę chwilę dostaje tylko dynię, ziemniaczka i chrupki kukurydziane i na tym koniec. A dzisiaj i tak miała brzydką kupę z jakimiś dziwnymi czarnymi grudkami. Mam nadzieję, że wczoraj nikt nie dał jej nic do jedzenia za moimi plecami.
BTW. teściowa znając sytuację z alergiami i dietą Zuzi, wpadła wczoraj na genialny pomysł, żeby dać młodej kawałek tortu, także tak... Normalnie czasem witki opadają...

Kaśka, ja jestem z Bydgoszczy, a do Gdańska wybieramy się już od jakiegoś czasu i coś dojechać nie możemy ;-) Ale jak już pojedziemy, to pewnie będzie ciężko ze spotkaniem, bo mam kilkoro znajomych do odwiedzania, więc może doby nie starczyć ;-)

Madzikcz z Emilką śliczne laseczki :-*

Lusia, heh dziękuję za wsparcie, ale trochę śmiesznie to zabrzmiało, że trzymasz kciuki, pisząc chwilę wcześniej, że jednego nie masz ;-) Bardzo mi przykro, że taka sytuacja w życiu Cię spotkała.

Iwa, gratuluję zakupu nowej fury Wiktora. Bardzo pasuje przystojnemu amantowi Wiktorkowi ;-) Historia z teściową zabawna, no cóż, kobieta zmienną jest ;-)

A ja jutro znowu śmigam z Zuzią do lekarza. Najpierw ją zabieram po swoje wyniki, a pod wieczór idziemy do tej samej dr, ale z Zuzią jako pacjentką. Chyba już kiedyś Wam pisałam, że wszyscy chodzimy do tej samej dr :-p Ja ze swoją wątrobą, mąż i Zuzia z alergiami. Kurcze imponuje mi babka, ma 3 specjalizacje i pracuje w kilku miejscach. Jest po 50-tce, a nieustannie się doszkala. Lubię kobitę ;-)
No i mam małego stresa, bo moja mama ma jutro operację na przepuklinę pępkową, w sumie patrząc na zegarek to już dzisiaj. Mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie i będzie mogła szybko wrócić do domu.

Śpijcie dobrze :-*

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57657.jpg

Odnośnik do komentarza

Witamy porannie :*

Madzikcz pięknie wyglądacie. Niezla historia z robakami :D nie możesz nowość tylko 2 tygodnie? Ka dostałam zakaz na POL ROKU!! wytrzymałam dwa miesiące. Teraz się oszczędzam ale i tak nie ma wyjścia i podnoszę Franka.

Monmonka dobrze ze na komisji ok. Lusia tez mnie rozbawilas, urocze to było :)

Iwa super ta spacerówka!! :) oglądałam na stronie smyka, ale wolałam przymierzyc Franka a smyka w pobliżu brak... w wolnej chwili z Nim pojedziemy. Hehe biedna teściowa :) dobrze ze w rezultacie wygląda wyjściowo.

Franus od dwóch dni śpi całe noce i oby tak zostalo! Bo przedwczoraj budził się 15 razy :( wiec wspolczuje Qarolina.. ale dokucza Mu katarek i pokasluje. Byliśmy u lekarza to wszystko ok póki co. Oby się nie rozwinęło.

Tez mamy podobna husteczke na upały. Akurat kupiłam w smyku :)

Emka my jedziemy na Węgry. Strasznie się boje podróży bo Franek w nosidle ledwo wytrzymuje drogę do miasta. Musimy kupić nowy fotelik może dzięki temu polubi podróże. I tak planujemy jechać nocą żeby zasnął i przespal ile się da. Trochę się podziwiam ze z takim małym dzieckiem się wybieramy ale wiele osób z takimi maluchami jeździ i jakoś dają radę :) a tam jest tak super ciepło i gorące źródła! :)) juz za niecałe dwa miesiące jedziemy.

Miłego dnia mamunie :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...