Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Mamusie:) czy ktos mnie ru pamieta?? Czytam codziennie a przynajmniej sie staram;)
Cudne Maluszki! I widze, ze wszystkie po kolei zauroczone swoimi pociechami:) jak i ja.
Napisze dzis z konkretem- ostatnio cos dolucza mi w klatce piersiowej, podejrzewam kregoslup odcinek piersiowy. Ale poszlam do kardiologa, zeby zbadac serducho. Mam wade o ktorej juz wiedzialam (dwuplatkowosc zastawki aorty- ma ktoras to?) no ale wyszlo tez ze moje serce bije za szybko, mozliwe ze to jeszcze po ciazowo (ponoc tak bije w ciazy)
Co ciekawe, kardiolog zbadal szyje i mowi, ze platy powiekszone tarczycowe (nie mialam roblemu w ciazy)
Czy ktoras z Was moje Drogie tez tak ma? Hmm moze to jeszcze hormony "szaleja"?

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3krqk33yqp.png

Odnośnik do komentarza

Szczęściara to już sama nie wiem. Mówił mi właśnie że kp nie jest antykoncepcją bo zanim pojawi się krwawienie jest owulacja. Może faktycznie nie zawsze ale ostrzegał przed np. niechcianą ciążą.
Czy dzieciom te paznokcie u rąk muszą tak szybko rosnąć. Zwariować idzie. Zawsze ta mała pinda znajdzie jakiś zadzior i mnie po cycku przejedzie :P
Mag jak ja zazdroszczę Ci że Hania tak fajnie śpi w nocy. Moja to jak jej czapka stanie, ale zazwyczaj są min 3 karmienia.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Może coś wisi w powietrzu bo u nas też jakiś kryzys:/ myślę że to albo skok albo zęby, bo młody pcha wszystko na dziąsła, nie paluszki do buzi jak wcześniej ale zabawki, koce, ubrania, suwaki itp., wręcz wkurza się jak coś jest za miękkie, sprawdzałam mmu dziąsła to raczej wydają się normalne...czy zawsze muszą być rozpulchnione ? Ile to trwa? Jak wygląda to w czasie?
I jeszcze jedno: mój Alek często ma mokre, spocone stopy, używam bawełnianych skarpetek, nie przegrzewam, dlatego zaczynam się martwić, bo oczywiście poczytałam w necie o różnych chorobach z tym związanych;(

Odnośnik do komentarza

Melduję się i ja Ale się wierzyłam rano napisałam takiego długiego posta i co.... Wrrrr
A więc byliśmy dopiero dziś na szczepieniu bo wczoraj auto odmówiło posłuszeństwa a raczej Ja niechcący przyczyniła się do tego!!!!rozładować się akumulator bo zostawiłam włączone radio a wiadomo przy mrozach i tak słabe te akumulatory!!!!blondynka;-)
Amela waży 7800 i 67 cm przy wkłuciu nawet nie zapłakała moja dzielna dziewczynka,teraz też jest ok nie ma temp tylko ze potrzebuje cycusia cały czas.więc dziś wszystko inne idzie w odstawke my leczymy i się cyckujemy!byłam dziecię Tesco i są przeceny na ubranka oczywiście zakupiłam córcie;-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie martwcie się spoconymi stopkami, nasz Franus tez ma często chłodne i wilgotne stopy, na szkole rodzenia położna mówiła, że niemowlaczki mają jeszcze nieuregulowana temperaturę ciała i cienka skórę, a do tego proporcjonalnie większe niż dorośli gruczoły potowe dlatego to jest normalny objaw :)

Franciszek tez pcha wszystko do buzi, praktycznie jego usteczka ciągle coś molestuja :D widać taki okres skoro wszystkie dzieciaczki teraz tak mają. A slini się niemilosiernie...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor wszystkim :)
Ehhh dzis dopierko Zosia usnela jeszczw siedze przy niej czuwam ( a to dlatego tak pozno bo ja bylam na paznokciach i tesciowa przyszla o 20.00 odwiedzic syna w jego urodziny... Juz pozniej nie mogla) ale mi sie ona ostatnio wierci przez sen :\ mam nadzieje ze jak skonczy sie ten skok to wroca te piekne noce gdzie spala po 7-9h. W ogole u nas jest dojladnie tak jak u was - marudzenie i marudzenie dlategi lacze sie w bolu :).

Aaa sie pochwale ze Zosia dzis przewrocila sie z brzucha na plecki az 4razy :)

Czemu ona sie tak wierci ??? Wrrr te nogi to jej zaraz odpadna, no wkurza mnie to...
Ehhh juz placz... No to ide

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja! Dawno mnie nie było. Wysiadł mi telefon, musiałam kupić nowy no i odbiło się na forum bo nie miałam jak czytać podczas kp ;-)
Pierwsze karmienie za mną... odpłynely w niepamięć czasy gdy mały spał po 6h. Rytm trzymamy nadal. Dziś w minutę zasnął o 19:00 ale po 45 minutach pobudka. Do tego z takim rykiem że pan tata sobie nie poradził i musiałam na szybko kończyć ćwiczenia z Chodakowska (zaczęłam po Świętach i póki co 3 razy w tygodniu się gimnastykuje). Opanowalismy sytuacje i wykończona poprzednią nocą poszłam spać o 22:30 żeby po godzinie wstawać go mojego małego glodomora... wczoraj budził mi się co 1.5h nie wiem co się dzieje;/ w weekend co dwie, boje się co będzie dziś. Póki co ten mały piskorz wije mi się na kolanach wiec czas go polulac. Trzymam kciuki żeby Wasze dzieci dziś lepiej stały!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Hej ! Kurcze chyba coś aura nie sprzyja tym naszym dzieciom bo Igorem od trzech dni masakra ze spaniem, wczoraj też budzil się co 1.5 godziny po czym od 2.30 do 4.30 nie spal i wstał o 8.30 . Fatalnie się dziś czułam cały dzień głowa mnie boli a do tego dostałam wieczorem telefon od przyjaciółki ze jej syn został dziś przetransportowany helikopterem z Zamościa do Warszawy i walczy o życie ;( cały czas o nim myślę. Ma 4 miesiące bo urodził się 7 września.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyebgdvuj3l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yda9zax6q7.png

Odnośnik do komentarza

My tez juz po pierwsze karmieniu. Na szczęście szybko zjadł i spać. Gorzej będzie na drugim bo ostatnio budzi się o 5 I nie śpi dwie godziny. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Na dworze tak jasno, może pełnia się zbliża i takie marudne te dzieci.
Eosia przykro mi z powodu synka koleżanki. A czemu walczy o życie jeśli mogę zapytać, to bardzo poważna sprawa. pomodle się aby dał radę walczyć. Dziękuję Bogu że mam zdrowe dziecko.
Spijcie spokojnie.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

eosia
Hej ! Kurcze chyba coś aura nie sprzyja tym naszym dzieciom bo Igorem od trzech dni masakra ze spaniem, wczoraj też budzil się co 1.5 godziny po czym od 2.30 do 4.30 nie spal i wstał o 8.30 . Fatalnie się dziś czułam cały dzień głowa mnie boli a do tego dostałam wieczorem telefon od przyjaciółki ze jej syn został dziś przetransportowany helikopterem z Zamościa do Warszawy i walczy o życie ;( cały czas o nim myślę. Ma 4 miesiące bo urodził się 7 września.
Eosia a co się stało??jak mogę wiedzieć??Ja rodzilam 9 września więc na pewno jeszcze ona też była jeszcze w szpitalu tym?? Masakra
Ale piszecie szybko. Moja w dzień marudzila ale i gaworzyla. Mamy stały rytm jak w linku hihi. 1 spanie od 9 do ok11. Później od 13 do 14 no i 3 spanie ok 16 i oni już różnie. Na noc ok 20. W nocy 3 pobudki. Właśnie karmilam ja 2 raz pedze zaraz myć butelkę.
Co do stopek to normalne, bo dzieci nie mają takiego krążenia jak dorośli.
Szczesciara ginekolog Twój ma rację. Ja tak mam. Widoczna mam owulacje. Śluz mega no i ból brzucha. A okresu jeszcze nie mam.
Piękna waga maluszków. Hmm .... miałam pisać coś jeszcze.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witanko z rana!eosia trzymam kciuki za dzieciątko koleżanki mam nadzieję że wszystko dobrze się skońcZy.ażmnie ciarki przeszły!!!!
Milutka Ja przechodziłem operacje dziecka wiec wiem doskonale co przezywasz, najgorszy jest moment jak zabierają na blok a Ty nie możesz dalej iść i koczujesz pod tymi drzwiami.Wylalam tam morze łez ale za to teraz jest wszystko dobrze i to tylko źle wspomnienie.a i dobre jest to że tak małe dziecko nie będzie tego pamiętać.U nas noc po szczepieniu super spała tak jak zawsze więc mam nadzieję że już nic nie będzie.moja od kilku dni przed zaśnięciem strasznie macha głowa na boki? Czy Wasze dzieci też tak robią?

Odnośnik do komentarza

Milutka współczuję problemów ze snem. Ja, odpukac, padam jak nieżywa gdy odłożę Stasia do łóżeczka. Ale wiem co to za ból, bo zdarzyło mi sie kilka razy nie móc zasnąć przez godzinę czy dwie, szlag człowieka trafia, wie, że kazda minuta jest cenna, bo zaraz będzie musiał znów wstać, a tu dupa.

Ja juz na nogach od godziny, starsza córka też już sie ogarnia, bo o ósmej startujemy do fizjoterapeuty, a jeszcze musimy z mężem do urzędu skoczyć. Właśnie się karmimy. Dobrze, że to moje strasze dziecię samo sie juz umie oporządzić, śniadanie sobie do szkoły zrobi.. tyle lżej dla mnie, no i do szkoły się nie spozni, bo jakby miala czekać aż Staś zwolni mame to by nieraz na drugą lekcję dopiero szła.

U nas noc.. przestałam je analizowac.. dwie, moze trzy pobudki, nawet nie wiem o ktorej. Staram sie za mocno nie obudzić tyle tylko żeby wziąć młodego do karmienia i go pozniej odłożyć.

Mam ostatnio problem z plecami w trakcie karmienia. Okropnie mnie bolą, Staś jest coraz cięższy i większy, trudno mi znaleźć wygodną pozycję, a do tego on tak strasznie się wierci, więc nawet jak uda mi sie jakos z sensem usiąść to i tak zaraz mi się zsunie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...