Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, chciałam się pochwalić ze odebrałam dzisiaj wynik testu nifty i całe szczęście mój maluszek jest zdrowy ☺☺jestem przeszczesliwa. Musze jeszcze porozmawiać z genetykiem czy te badania wystarczą czy jednak trzeba zrobić jeszcze amnio ze względu na wysokie ryzyko z testów pappa. Sevenka, Aga33, trzymam kciuki za Wasze wyniki ☺

Odnośnik do komentarza

IwonaK
Dorotka gratuluje kopniaczkow :) jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży co do dnia ale ja jeszcze nic nie czuje, czekam z niecierpliwoscią :) u Ciebie będzie dziewczynka? U nas będzie chłopczyk, tata jest wniebowzięty :)

Oooo jak się cieszę, że się odezwałaś, ostatni raz widziałam Cię na forum przed ostatnia wizyta u ginekologa, a potem cisza....i już się wystraszyłam, że coś u Ciebie nie tak. A tych kopniaczków dziś może nie być, a jutro się pojawią także cierpliwości. I tak u nas będzie dziewczynka i mam nadzieję, ze nic się nie zmieni, bo w piątek dostałam 14 kartonów ubranek dla dziewczynki i są przecudne :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22nzbmha66xppcy.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfpc0zd22fy8vw.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, U mnie jeszcze słońce ale coś zanosi się na deszcz.
Ja też miałam taka sytuację w niedzielę w kolejce, jakieś młode małżeństwo mnie zauważyło i pani podeszła i mówi żebym stanęła pierwszą. Bardzo mi miło było, ale i jakoś niezręcznie bo zaraz z 15 par oczu patrzyło na mnie ze zloscia. Dlatego grzecznie podziękowałam i powiedziałam że dobrze się czuje więc poczekam. Niektórzy ludzie Tak mi się przyglądali jakbym była z marsa.

Ale mam ta opryszczke. Okropnie boli i mam spuchnieta warge pod sam nos

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny :)
Na opryszczkę moj R stosuje pastę do zębów :) i zawsze pomaga. Nie wiem czy pomoże na taka juz zaawansowana ale warto spróbować :)
Ja juz pomału wychodze na uczelnie robic badania do pracy mgr. Zapowiada sie w krk ładna pogoda :)
U mnie jesZcxe brzucha jako tako nie widac. Wyglądam tak jak bym była najedzona :p ale to jeszcze za wczesnie. Większość z Was juz jest dwa tyg za mna :p a ja dopiero zaczynam 16 tydz :)
Strasznie ten czas szybko leci. Juz niedługo bedziemy tulić nasze maleństwa ❤️

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) to samopoczucie u mnie tak szwankuje ze szok:) ale powiem wam ze przedwczoraj chyba poczlismy oboje pierwszego kopniaka córeczki. Lezelismy akurat narzeczony z głową na brzuchu a tu takiee luuuup. Dodam że mam bardzo mały brzuszek ale naprawdę czułam:)

W Krakowie pogoda superowa, dzisiaj będę sobie robiła rzeski przedslubne a potem do rodziców pojadę bo żal az w bloku siedziec...

Wczoraj jadłam sushi, oczywiście bez ryby:) z tuńczykiem , taka miałam ochotę!!!

Odnośnik do komentarza

Cześć! U mnie dzisiaj też gorsza pogoda ale byłam na to przygotowana. Ważne że głowa nie boli :) Wczoraj postanowiłam kupić śliwki suszone żeby wzbogacić swoją dietę i musze Wam powiedzieć że po moim wczorajszym "ciążowym brzuszku" ani śladu :D Dzisiaj robię kolejne podejście do zakupy kostiumu do pływania, muszę w końcu zacząć się ruszać. Zastanawiam się również jaki kostium wybrać na lato, nie wiem czy nie zdecyduje się na zwykłe bikini + pareo.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Witam w ten nieco bardziej rześki poranek :-)

Dziękuję z kciuki. Wizyta w porządku, chociaż ten mój lekarz jakiś taki mało mówny.
To znaczy dla niego zawsze wszystkie bóle są ok, bo to normalne.
Wszelkie obawy z mam strony są normalne, nieprawidłowości w wynikach badań normalne, bo to ciąża, a każda inna.
Nawet nie próbuje doszukać się jakichkolwiek przyczyn.
Hm...
Najważniejsze serduszeńko bijące jak dzwon i widok mojej kruszynki ♥:-* :-)
Na badania genetyczne spojrzał z podobnym podejściem jak pani genetyk.
Ale co miał powiedzieć. Przecież to jego klinika i jego lekarze ;-)
Też wspominał o amnio, ale dodał, ze istnieje wiele ryzyk. W tym poronienie, obumarcie płodu, zakażenia wewnątowodniowe, sepsa pourodzeniowa, wyciek płynu owodniowego i podobno wiele innych.
Od razu że względu na dość duże w moim przypadku, bo az ośiokrotne zwiększenie ryzyka T21, zaproponował nifty.
Wiadomo - w jego klinice... 2300zł.
Powiedział, że USG wyszło bajecznie. Natomiast to białko w biochemii mu się nie podoba.
Lekarze do dziś nie wiedzą skąd bierze się i co wpływa na stężenie białka. Nie zawsze oznacza to T21. Ale jest wysokie ryzyko.
Chyba się zdecyduje. Bede mogła świadomie cieszyć się ciążą obojętnie jaki będzie wynik. Po prostu będę wiedziała na co się przygotować i jak nastawić.

Linaina bardzo się cieszę z Twoich wyników :-) :-) :-) :-) :-)
Po Twoim wpisie jakoś tym bardziej jestem za nifty..
Jak to u Ciebie wyglądało? Od początku badania.
Opiszesz? :-)
Tam podają też płeć , tak?
Jak długo czekałam na wyniki?
W którym tygodniu zrobiłaś ?

Dzooana dużo spokoju przedślubne gorączki :-)
Już Ci cięcia znać dała :-D

U mnie wczoraj po wizycie małe fikało, aż musiałam wstać i pochodzić :-D
Ma wyczucie maluszek. Dwa dni mamę o Siwy włos przyprawiło, a jak już widziała!m, że wszystko ok, zaczęło mocno rozrabiać :-D :-* ♥

Dziewczyny fajne te Wasze przygody :-)
Ją miałam odwrotnie :-) W aptece upał, duchota, kolejki we wszystkich okienkach pod drzwi.
Ją z brzuszkiem w obcisłej tunice. Zjadłam Bigos, więc nagle urusł o 2m-ce :-D , idę do okienka zapytać o lek na AZS dla córki. Zuzia grzecznie że mną.
Przepraszam, pytam czy mogę tylko zapytać, bym wiedziała czy stać. Tym bardziej, że w 3 poprzednich aptekach nie było.
Jak na mnie wyskoczyła jedna około 40stki babka...
I to tuż przy okienku. Że oni też stoją, że tu dużo starszych, a nie sztucznie wymuszających... :O :-\
Nikt nie stanął w mojej obronie.
Powiedziałam, że naprawdę tylko zapytam i stanę w kolejce.
Na co moje 7dmio prawie letnie dziecko.
-usiądź mamuś. Ją postoje. Ty nie możesz się przemęczać, a ja mam młode nóżki. :-D ♥♥♥
Mówię -oj, dziękuję Ci Zuziątko moje. Kochana jesteś.
A Zuzia -mamuś, Ty nas wychowałaś... :-) :-) :-)
Od razu łzy w oczach miałam :-) I wszelkie trudy poszły w niepamięć :-) :-) :-)
A Te wszystkie mochery jak się spojrzały... :-D Miny bezcenne :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9w1d3iz7unwa2.png

Odnośnik do komentarza

Linaina gratuluje udanej Nimfy.
Aga33 myśle, ze podjęłas słuszna decyzje, ze zrobisz Nimfę, ja tez nie wahałabym sie i nie ryzykowała z żadnym badaniem inwazyjnym.

Karolicia, masz bardzo zgrabny brzusio, mój jest wiecej wypukły, taka piłka bardziej, a my w podobnym okresie jesteśmy :) niestety siedze w pracy i nie ma mowy o fotce :) w pracy nikt nie wie, ubieram szerokie bluzki i tuniki. A dzisiaj mam takie luźne portki.
Maz jak mnie rano zobaczył w nich, to powiedział, ze wyglądam jak z teledysku z "czarną" muzą :D

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

karolicia
Aga gratuluję niesamowicie dojrzałej córki :) super młoda kobitka :) Mi syn kazał dużo spać , żeby dziecko było ładniejsze :) ogólnie faceci mają inne spojrzenie na świat :) powiedział -o nie pilnować mogę ale nie przewijać :)

:-) dziękuję :-) czasem mam ochotę obie moje Dziatwy wysłać na Księżyc ... :-\ :-D
Ale często tak mnie zaskakują, że aż ciepło na sercu :-)

:-D Twój synuś dobry :-D No typowy mężczyzna, nie da się ukryć :-D

Moje się już kłócą o płeć.
Hania mówi, -ją chce braciszka.
AZuzia - Hania, a Siostrzyczki nie będziesz kochała, czy jak?
:-D :-D :-D :-D :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9w1d3iz7unwa2.png

Odnośnik do komentarza

padme
Linaina gratuluje udanej Nimfy.
Aga33 myśle, ze podjęłas słuszna decyzje, ze zrobisz Nimfę, ja tez nie wahałabym sie i nie ryzykowała z żadnym badaniem inwazyjnym.

Karolicia, masz bardzo zgrabny brzusio, mój jest wiecej wypukły, taka piłka bardziej, a my w podobnym okresie jesteśmy :) niestety siedze w pracy i nie ma mowy o fotce :) w pracy nikt nie wie, ubieram szerokie bluzki i tuniki. A dzisiaj mam takie luźne portki.
Maz jak mnie rano zobaczył w nich, to powiedział, ze wyglądam jak z teledysku z "czarną" muzą :D

Padme , postawiłaś kropkę nad "i". Dziękuję :-)
Podjęłam ostateczną decyzję. Jeszcze dziś się zapisze :-)

Hahahahaha :-D :-D :-D :-D :-D Padłam z tej czarnej muzy :-D :-D :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9w1d3iz7unwa2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...