Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :) kolejny piękny dzień, ja też byłam rano na badaniach bo w piątek mam wizytę :) mąż idzie ze mną hihi, dziewczyny powiem.wam ze się głupio czuje normalnie jeśli tak to można nazwać ze się tak dobrze czuje w ciąży, naprawdę, to chyba Przez to ze w pierwszej była maskara i musiałam leżeć.całe.9 miesięcy a teraz normalnie wszystko robie, cieszy mnie nawet spacer którego w pierwszej ciąży nie doznałan... Wybieram się jeszcze dzisiaj kupić buty, bo nie mam butów cyrk... Miłego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

charlotte
A co do pracy z dziećmi.. jakiś czas temu znajoma opowiadała mi okropną historię. Dwa lata temu była w ciąży, a jest właśnie przedszkolanką. Wśród dzieci panował jakiś wirus, ona przeszła to jak zwykłe przeziębienie i nie chcę się wdawać w szczegóły, bo to było straszne, w każdym razie dziecko zmarło i skończyło się wymuszeniem porodu w dwudziestym tygodniu ;/ także mamusie pracujące z dziećmi, pomyślcie przede wszystkim o sobie i swoich brzuszkach
[quote

Okropna historia:(Ja staram sie nie nakrecac, bo w koncu wiele kobiet ma juz dzieci, ktore tez chodza do przedszkoli i wszystko moga przyniesc do domu. Zreszta lekarze/ polozne powtarzaja ciagle, ze ciaza to nie choroba. Chociaz uwazam, ze facet ginekolog powinnien siedziec cicho w tym temacie, podobnie jak kobiety, ktore nigdy w tej ciazy nie byly.
Myslicie, ze codzienny poranny bol glowy plus cisnienie 100/50 ( przez caly dzien takie niskie) powinny martwic? Mam tak juz tak od co najmniej tygodnia i jest to naprawde meczace:( A moze nie tylko ja tak mam..?

http://www.suwaczek.pl/cache/1acdcdc087.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Basia.maj

Myslicie, ze codzienny poranny bol glowy plus cisnienie 100/50 ( przez caly dzien takie niskie) powinny martwic? Mam tak juz tak od co najmniej tygodnia i jest to naprawde meczace:( A moze nie tylko ja tak mam..?

Basiu u mnie ciśnienie 90/50 standard ;) Ale w moim przypadku to normalne, mam tak odkąd pamiętam, zresztą chyba po mamie, bo moja mamuska ma tak samo. Kiedyś lekarz na badaniu zapytał mnie czy jeszcze żyje ;P

Odnośnik do komentarza

Cześć Lasencje :)
Mam pytanie trochę z innej bajki. Czy badałyscie kiedys TSH Waszym dzieciom? Koleżanka mnie dzisiaj trochę wystraszyła, ze u jej syna wyszła duża niedoczynnosc tarczycy, a nie miał zadnych objawów, tylko pediatra przy rutynowych badaniach skierowała tez na TSH.
Ja nigdy mojemu Młodemu nie badałam tarczycy..... :/

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Witam, ale u mnie w mieście wiosna ;-)) Też byłam rano na badaniach, teraz własnie piję kawkę. Ja jestem na zwolnieniu od 5 tyg ciąży, wcale nie żałuję, chciałam pracować, ale dostałam krwotoku w pracy i od razu zostałam w szpitalu. A pracuję na pogotowiu jako ratownik, więc nie mogłabym nawet podnieść pacjenta, nie mówiąc o bieganiu, kontakcie z pijakami i tymi zarazkami. Może gdybym była w biurze to co innego, ale z moim samopoczuciem to nawet przy komputerze bym nie wysiedziała.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie:) piekna pogoda az chce sie zyc:) dzis kupilam sobie kawe bez kofeiny :) powiem wam ze w tych spodniach ciążowych jest mega wygodnie i sa bardzo ładne:) teraz czuję sie jak cieżarna :)
no moja babcia przegina;/ wczoraj nawet sobie jesc nie zrobila tylko czekala, aż służąca wróci;/
powiem wam, że bardzo się cieszę bo mogę pracować, a bałam się że nie dam rady w ciąży.
Rano tez byłam na badanach :) ale chyba przeplacam za morfo zaplacilam 17zł

Odnośnik do komentarza

Cóż za piękny dzień :) Co prawda siedzę w pracy, ale zawsze to miło spojrzeć za okno i widzieć taką pogodę:)
Ja dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam zakupy na allegro- cudne ciuszki dla mojej kruszynki, może to za wcześnie, może nie, ale i tak nie mogłam się opanować:)
Co do ciśnienia to przed ciążą miałam książkowe 120/80, a teraz jak dobije do 100/60 to jest święto, może i dlatego też boli mnie tak często głowa.
Jeśli chodzi o L4 to ja mam bardzo fajną, spokojną pracę biurową i do tego czasu nawet nie myślałam o zwolnieniu, bo ja nie umiem żyć bez pracy :) Ale teraz powoli się nad tym zastanawiam, ciężko mi czasem po prostu wysiedzieć nawet te 8h.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Ja narazie probuje byc opanowana, troche polezalam, pije wiecej wody, bo czytalam, ze to dobre na takie stawianie sie brzusia i sie obserwuje. Wizyte mam dopiero za tydzien. Nie mam zadnych bóli ani plamien czy krwawien. Dzis to dopiero pierwszy raz mi sie zdazylo. Moze sporadycznie moze tak byc? Jak myslicie?
Milutka kochana domyslam sie jak Ci ciezko, jestesmy wszystkie z Toba, glowka do gory ;* a corcia moze Cie odwiedzic? Moze poczulybyscie sie obie wtedy lepiej?

Odnośnik do komentarza

Jureczka, nie myśl tak, może to przez sytuację w domu miewasz gorsze nastroje? Nie dopuszczaj do siebie złych myśli.
Ja mam taki twardy brzuch co jakiś czas, zwłaszcza jak za długo jestem na nogach. Mam wtedy brać nospe i więcej leżeć. dodatkowo biorę duże dawki magnezu. Idę w czwartek do lekarza to będę pytać dlaczego tak się dzieje bo też się martwię. No i nadal nie czuje ruchów dziecka

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Jureczka nie zamarwiaj sie. Mysle, ze to dobrze, ze nie trujesz sobie glowy tym "a czemu nie mam zadnych objawow", czasem brak objawow jest dobrym objawem ;) bedziesz swietna matka. Wszystkie bedziemy. A najlepszym na to dowodem jest to jak czesto i mocno myslimy i trzymamy kciuki za nasze malenstwa.
Ja sobie na raty sprzatam mieszkanie. Cora na dworze a meżuś w pracy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...