Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przerwie:)

Jakoś ostatnio nie miałam weny do pisania ale podczytuje was na bierząco.

Ostatnio dużo się dzieje.W weekend miałam znowu awanturę bo ojciec się nachlał i szukał zaczepki i łapy do mnie wyciągał. Więc zadzwoniłam po męża (bo był u rodziców) i spakowałam się i małą i pojechaliśmy na noc do teściów. Niestety nie wyszło nam to na dobre bo teścio się rozchorował i zaraził małą.Na początku teścio myślał że zatruł się wędliną nieświeżą ale w poniedziałek okazało się że ma grype żołądkową (biegunkę ma) no i wczoraj mi mała zaczęła wymiotować więc poszłam do lekarza (na szczęście przyjęła mnie bez numerka bo nie było naszej doktur) i okazało się że to grypa żołądkowa dostała leki i ma dietę.Najgorsze jest to że mi nie chce nic jeść pić ani brać leków.Jak tak dalej pójdzie to wylądujemy w szpitalu ech...

A tak na marginesie ktoś zna się na prawie?Chodzi mi o ojca co ja mogę zrobić w takiej sytuacji bo czuję się tutaj zagrożona.Czy jest możliwość żeby mój ojciec miał zakaz zbliżania się do nas?

Odnośnik do komentarza

No i wylądowaliśmy w szpitalu...

Pati po 1 kroplówce zjadła na kolację d kromki bułki z masłem i wypiła szklankę herbaty to już coś...:)

Margeritka czytałam w necie o znęcaniu się psychicznym ale o kuratorze nic nie było.Poza tym wczoraj rozmawiałam z siorą i ona tez nie widzi rozwiązania ponieważ też już się dowiadywała w tej sprawie i nie ma szans na nic póki on jest poczytalny i świadomy tego co robi...Nawet nie mogą go wysłać na przymusowe leczenie...

Dzięki dziewczyny w imieniu Patrycji:)Miejmy nadzieję że szybko dojdzie do siebie.

Odnośnik do komentarza

Katarzyna to nie ciekawie z Pati zdrówka wam życzę
a jeśli chodzi o twoją sytuacje to powiedz jak twój maż się zachowuje gdy dochodzi do takich scysji między tobą a twoim ojcem? może on jakby powiedział twojemu tacie że nie życzy sobie by ci w jakikolwiek sposób utrudniał życie to by sie przestraszył wiesz facetom czasem się wydaje że z kobietą można wszystko zrobić ale jak już ma do czynienia z drugim facetem to inna sprawa, chodzi o to że może jak twój m postraszy trochę ojca to ten się uspokoi

Odnośnik do komentarza

NATKA08 zawsze jak dochodzi do ścięć między mną a ojcem to nikogo nie ma oprócz nas więc dlatego mówię że on znęca się psychicznie nade mną i robi to specjalnie żeby nie mieć świadków.Wcześniej zdażało się że mój mąż był świadkiem spięć ale albo mnie uciszał albo po prostu nie wtrącał się. No i moja siora powiedziała żeby mój mąż z nim pogadał ale on stwierdził że jak zacznie z nim gadać to dojdzie do bójki (bo też jest nerwowy) ale z tego co mówił to że kiedyś postraszył ojca dlatego teraz go nika w kłótniach ale ile prawdy w tym jest to nie wiem.Masz rację NATKA mój ojciec całe życie mieszkał z samymi kobietami i przez cały ten czas mógł dyrygować nami ale teraz jak się pojawił facet w domu to sytuacja musi się zmienić...

Dzięki dzięwczyny w imieniu Patrycji.

My nadal w szpitalu także cały długi weekend do dupy...I pewnie sobie jeszcze tu posiedzimy bo Pati nie chwapi się jeść ani pic.No chociaż dziś juz duże postępy zrobiła ale zobaczymy na jak długo.Wogóle to mam juz dosyć tych pielęgniarek i tych lekarzy normalnie krew mi się w żyłach burzy jak widzę i słyszę co one robią...Pati to juz jest tak wystraszona że nic nie daje sobie zrobić nawet na wagę nie chce stanąć...Wszystko robią na przymus ale z drugiej str nie ma co się im dziwić to ich praca...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...