Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Edzia

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama 464

Mlode mamy na szacunek tesciowej trzeba zasluzyc. Sama zyje z mezem 42 lata i nigdy nie bronilam jazdy do tesciowej a wrecz nieraz kazalam mezowi jechac odwiedzic .Nigdy sie nie klocilysmy  owszem nieraz sie posprzeczalysmy ale kazda z nas miala prawo swoje zdanie wyrazic i tak bylo do konca jej dni. Nigdy nie oczekiwalam azeby co kolwiek mnie albo mezowi dawala sama miala mala emeryture .Mam 3 synow sa zonaci. Dzieci swoje tez uczylam szacunku do tesciowych do mnie i meza i rozwiazywalismy problemy razem. A dobrym przykladaem ktory wyniesli z domu jak najmniej zwiezac sie kolezankom poniewaz wtracajac sie w malzenstwo pogarszaly  miedzy nimi relacje a wrecz nieraz jak sie slyszy rozwalaly malzenstwa .Oni sami musza jak najwiecej z soba rozmawiac i problemy rozwiazywac miedzy saba  mozna im w tym pomoc ze strony rodzicow jednych lub drugich ale nie odciagac ich od siebie poniewaz w takich malzenstwach zawsze pokrzywdzone sa dzieci .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia. Glogow
W dniu 9/1/2009 o 1:45 PM, Edzia napisał:

Witam mam na imię Edyta mam 31 lat. Od niespełna 10 lat szczęśliwa mama dwójki dzieci. Miesiąc po ślubie zaszłam w ciążę, przerwałam studia i tak siedzę już w domku 10 roczek. W 2006 roku urodziło mi się drugie dziecko. Zapraszam serdecznie na forum panie, które podzielają mój los:36_2_27:. Możemy podzielić się swoimi doświadczeniami, lub po prostu poklikać sobie. Pozdrawiam serdecznie.

Witam, mam 33 lata i tak jak ty od 10 lat siedzę w domu choć ja mam 3 dzieci Filip 10 lat, Julita 6 i Hubert 3 latka. Chętnie utrzymam kontakt z kimś w takiej samej sytuacji jak moja ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta mama

Dziewczyny, dlaczego nie piszecie, że pracujecie w domu? Przecież określenie "siedzę w domu", nie jest zgodne z prawdą. Pracujecie zajmując się dziećmi i domem. 

Pozdrawiam, 

Marta, matka 15 i 10 latków. Od 15 lat pracuję w domu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Żaneta
W dniu 8/3/2020 o 4:45 PM, Gość Marta mama napisał:

Dziewczyny, dlaczego nie piszecie, że pracujecie w domu? Przecież określenie "siedzę w domu", nie jest zgodne z prawdą. Pracujecie zajmując się dziećmi i domem. 

Pozdrawiam, 

Marta, matka 15 i 10 latków. Od 15 lat pracuję w domu. 

Za pracę dostaje się wypłatę. Mąż Ci płaci? Jeśli nie to, nie, nie pracujesz. Polecam definicję słowa praca.- "czynność zarobkowa". Możesz jedynie napisać że wychowujesz dzieci, ale nie pracujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...