Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Edzia

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam

Rekomendowane odpowiedzi

Ile chcesz, z niektórych blogów wynika, że kilka dużych i kilkunaście mniejszych można ogarniać, nie gubiąc się. Duże mają po kilka ankiet tygodniowo, małe po kilka miesięcznie, więc czasowo nie jest to wielki wysiłek, a z zestawień wynika całkiem niezłe kieszonkowe za to. Ja wypróbowałam smg-krc (Ibis się ten ich portal nazywa), Ipsos (chyba to było ich), cadas (ale to przy okazji jakiegoś ogólnoeuropejskiego cyklu dawno temu), a teraz Biostat (badanie-opinii.pl). To ostatnie akurat ma promocje punktową za polecenie znajomym, więc nie tylko za ankiety dostaje sie punkty, a do tego można też spróbować być tajemniczym klientem (to już są wycieczki poza komputer, na przyklad do sklepu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mama 464

Mlode mamy na szacunek tesciowej trzeba zasluzyc. Sama zyje z mezem 42 lata i nigdy nie bronilam jazdy do tesciowej a wrecz nieraz kazalam mezowi jechac odwiedzic .Nigdy sie nie klocilysmy  owszem nieraz sie posprzeczalysmy ale kazda z nas miala prawo swoje zdanie wyrazic i tak bylo do konca jej dni. Nigdy nie oczekiwalam azeby co kolwiek mnie albo mezowi dawala sama miala mala emeryture .Mam 3 synow sa zonaci. Dzieci swoje tez uczylam szacunku do tesciowych do mnie i meza i rozwiazywalismy problemy razem. A dobrym przykladaem ktory wyniesli z domu jak najmniej zwiezac sie kolezankom poniewaz wtracajac sie w malzenstwo pogarszaly  miedzy nimi relacje a wrecz nieraz jak sie slyszy rozwalaly malzenstwa .Oni sami musza jak najwiecej z soba rozmawiac i problemy rozwiazywac miedzy saba  mozna im w tym pomoc ze strony rodzicow jednych lub drugich ale nie odciagac ich od siebie poniewaz w takich malzenstwach zawsze pokrzywdzone sa dzieci .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...