Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

ola2710 właśnie kręciły się koło tego ale jak patrzyłam na koszty wynajmu to wychodzi cała pensja mojego męża a gdzie życie?Kupić coś tym bardziej nas nie stać chyba że będziemy mieli jakiś wkład swój to moja matula nam dopomoże ale zanim my uzbieramy z jednej pensji...Także póki ja nie pójdę do pracy to nie mam co marzyć na własny kąt..Co prawda znalazłam dwie tanie oferty ale niestety nikt się nie odzywa na moje wiadomości.Dziwie się takim ludziom najpierw wystawiają ogłoszenia a potem się nic nie odzywają...Współczucia co prawda ja tu nie gotuję i powiedziałam że nie będę gotować u nich więc ona przypisała mi że nie umie gotować a gdy ostatnio zrobiłam na śniadanie zupę zacierkową i poczęstowałam ją to stwierdziła że to nie ja gotowałam że to moja mama zrobiła a później powiedziała że ja się tylko zgrywam że nie umiem gotować ech...I weź tu człowieku bądź mądry...Ostatnio nawet mnie porównała do szwagra żony która nie gotuje czegoś jak nie je czegoś bo nie chciałam zrobić jej fasolki bo powiedziałam że u nas się nie je tego i ja nie wiem jak to zrobić i jak ma to wyglądać i że ja nie lubię fasolki to teściowa na to że ja mam takie samo podejście jak agniecha (żona szwagra).Więc się wkurzyłam i jej wygarnęłam że się nie odzywała do mnie.Sorry bardzo ale nikt mnie nie będzie zmuszał do czegoś i kazał jeść coś czego nie lubię bo u nich się to je...Paranoja...

Dzięki dziewczyny za trochę otuchy wierzę że w końcu doczekam się kiedy będziemy "na swoim" ale póki co przyda mi się duuuuuużo cierpliwości.

W następny weekend czeka nas impreza moja szwagierka chrzci swoją olę gdzie mój mąż jest chrzestnym a dzień wcześniej szwagier bierze ślub kościelny i też chrzci syna gdzie mój mąż jest świadkiem i chrzestnym...No i trza się jakoś ubrać ale pogoda nie wiadomo jaka będzie...Ja to najchętniej bym już wróciła do domu bo mam już dosyć takiego jeżdżenia przywożenia wszystkiego itp.No a na dodatek jutro mam wizytę u ginekologa i miałam jechać z teściową samochodem ale teściowa zachorowała od poniedziałku leży w łóżku i muszę jechać autobusem i na dodatek z patrycją ech...Nie lubię takich sytuacji...

Odnośnik do komentarza

My tym razem mamy z dekorala-fajnie pachną:)
M.jeszcze się tłucze,meble przyjechały i jeszcze bardziej się spieszy;)a zaziębił się z lekka,dziwne - zwykle by już"umierał" w tym stanie...;)

Kasia,trzymam kciuki,żeby wszystko poszło po Twojej myśli-i ginekolog,i własny kąt,prędzej czy później!:)

Jestem zdziwiona-temperatura w nocy od kilku dni bliska zeru,u nas w domu jeszcze nie palimy w piecu,a temp w naszym pokoju 20-21 stopni...jeszcze okno uchylam,od rana do wieczora tak się"wietrzy"...duchy jakieś czy co;)może na opale zaoszczędzimy w zimie...;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Wariuję już w tym domu ze chętnie poszukam roboty na weekendy może się uda.
No i czas zadbac o własne zdrowie, mam zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie odcinek c i podejrzewam ze mi się klimakterium zaczyna ale czy to nie za wcześnie

Odnośnik do komentarza

Joanna,zdrowie najważniejsze - bierz się za ten kręgosłup! A już jesteś w takim wieku na klimakterium?temat przeze mnie powoli będzie zgłębiany,bo mamie i chrzestnej się zaczyna,więc...
Praca wskazana - nawet jako chwilowa odskocznia od codzienności.Wstyd się przyznać,ale ja z jednym małym wariatem czasem mam ochotę wyjść na godzinkę,sama...a Ty z trzema (czy coś pokręciłam?) dajesz radę.Podziwiam!:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Z czterema, chociaż córki są samodzielne to trzeba mieć oko bo to już 12 i 9 lat. Lekarka powiedziała że zdarza się u kobiet ale naprawdę rzadko takie wczesne przed 40stką i trwa kilka lat tak 6-7 do menopauzy, a choroby takie jak tarczycy mogą mieć nato wpływ.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...