Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Katarzyna 1234 mój ojciec też pił ale właściwie się nie awanturował jego w ogóle nic nie obchodziło i czasem słyszałam że on taki przeze mnie. Jak umarł 2 lata temu to nie odczułam tego ale jak go widziałam przed ( był chory na chłoniaka a widziałam go po 2 miesiącach) to się popłakałam
Ja na szczęście przy porodach nie miałam studentów, w takiej chwili to chyba byłoby mi to obojętne bo cos innego mnie zajmowało, a z drugiej strony oni muszą się jakoś nauczyć niestetty

Odnośnik do komentarza

a jak to jest u Was z prezentami, dziewczyny?
Kupujecie je tylko dla dzieci czy dla swoich partnerów, rodziców, rodzeństwa, teściów, bratowych, szwagrów itp. też?
Mi podoba się pomysł mojej szwagierki która od lat kupuje prezenty tylko tym osobom z którymi spędza wigilię.
Ja już jeden prezent mam. Tzn. prawie mam. :-) Ma przyjść pocztą za kilka dni. Dzwoniła do mnie wczoraj jakaś pani z wydawnictwa, zaproponowała zestaw 2 książek, jakieś bajki z całego świata, ponad 100 stronicowe, ponoć ładnie ilustrowane. Zamawiałam od nich już kilka pozycji i nigdy się nie zawiodłam. Planuję że jedną książkę dam córce a drugą bratankowi, równolatkowi córci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...