Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, ja znów tylko z wtrąceniem redakcyjnym: komunikat od redakcji, kolejne zmiany na forum:
Witam,
przedstawiamy kolejną propozycję zmian na naszym forum. Chcielibyśmy zebrać fora "Bazarek", "Polecam, odradzam", "Katalog produktów", "Prezenty i pomysły" oraz "Zakupy" w jedną kategorię. Forum "Sprzedam" zostało by przeniesione w całości, a pozostałe fora z kategorii "Bazarek" zamienione w wątki.
Do końca tygodnia czekamy na Wasze opinie.

tu wpisujecie sugestie: http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu,2
pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Ulla,żartowałam przecież :) meble już stoją poskładane,choć jeszcze nieużywane,i już ich nie oddam:) ale masz rację-teraz nie robi się trwałych mebli...zresztą jak wszystkich innych rzeczy-agd jest tak produkowane,by zepsuło się nam zaraz po upływie terminu gwarancji itp. Z autami to samo...w ogóle śmiać mi się czasami chce-jak ponad rok temu wymieniliśmy nasze stare auto na lekko nowsze i w tym nowszym spaliła się żarówka,przeżyliśmy szok:w starym sama bym sobie poradziła z wymianą,w nowszym M.musiał przez pół dnia rozpracowywać dojście do niej.A to wszystko po to jest robione,by człowiek pomknął czym prędzej do salonu firmowego i tam zostawił kasę za zrobienie rzeczy,które w starszych autach zrobiłby pewnie sam...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

anaaa tak ma jakąś starą niekompletną meblościankę którą kiedyś mój ojciec przywiózł od kogoś kto wyrzucał i ma komodę którą kupiliśmy na ubranka małej przed urodzeniem no i tu jest problem bo ta komoda jest spora i nie zmieści się na jednej ścianie razem z łóżkiem no a na drugiej ścianie stoi ta meblościanka...Także i tak niedobrze i tak źle więc nawet jak łóżko bym teraz tylko kupywała to muszę coś wywalić...Najgorsze jest to że nie było takiego łóżeczka jak ja chce w sklepie jak wczoraj byliśmy.
Ale wczoraj tak se pomyslałam że chyba faktycznie na razie nie ma co kupywać jej mebli bo ona jeszcze za dużo ma tego wszystko zabawek pierdułek itp...Za to wpadłam na pomysł żeby do nas kupić jakąś meblościankę i szafę 3-drzwiową na która marzy mi się już od kilku lat...Nawet wczoraj jak byliśmy w sklepie meblowym to mój mąż już upatrzył meblościankę a ja jemu pokazałam co chciałabym w przyszłości...:)

ola2710 fakt ładne mebelki:)

Tak szczerze mówiąc to w sumie mogłabym przez neta zamówić ale nie wiem czy jest sens ryzykować albo wziąść na zamówienie.Wczoraj spodobała mi się szafa do pati do pokoju ale tak się zastanawiam czy nie za duża dla niej...

monthly_2014_11/mamy-ktore-nie-pracuja-zajmuja-sie-dziecmi-i-domem-zapraszam_21321.jpg

Odnośnik do komentarza

Annaaa,też byłam zdziwiona,że tak to działa...wydawało mi się,że firmy,które tak robią,dają po prostu"bonus" w formie bezpłatnych zwrotów,ale ostatnio dowiedziałam się,że mają taki obowiązek-albo przesyłają razem z paczką dokumenty potrzebne do ewentualnego bezpłatnego zwrotu,albo odsyłasz na swój koszt,a oni muszą oddać też pieniążki,które kupujący wydał na przesyłkę.
Spotkałam się z tym kupując ubrania (z c&a,one idą aż z Niemiec),leki z internetowej apteki i fotelik samochodowy dla synka-wszyscy mi mówili / pisali tak samo...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...