Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie urok,to... Humor na poziomie -10... Brudno w domu,a M.pojechał na integrację.Zrobili próbę szczelności instalacji grzewczej,bo kaloryfery już są-cieknie jakaś rura...właśnie hydraulik stuka i puka... A moje małe słoneczko nawet chwili nie chce zostać sam,lęk separacyjny chyba go dopada czy coś-chyba,że posadzę go na dywanie w pobliżu ławy-tylko że wtedy wstaje i próbuje chodzić ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

ola2710
Jak nie urok,to... Humor na poziomie -10... Brudno w domu,a M.pojechał na integrację.Zrobili próbę szczelności instalacji grzewczej,bo kaloryfery już są-cieknie jakaś rura...właśnie hydraulik stuka i puka... A moje małe słoneczko nawet chwili nie chce zostać sam,lęk separacyjny chyba go dopada czy coś-chyba,że posadzę go na dywanie w pobliżu ławy-tylko że wtedy wstaje i próbuje chodzić ;)

Ola tak to bywa oby szybko naprawili tą pękniętą rurę a mały może się boi tych hydraulików

Odnośnik do komentarza

Ola, to niech Twój Mały wstaje i chodzi przy tej ławie. Zabezpiecz tylko rogi, by się nie uderzył. Mój synuś jak miał te 8- 9 m-cy też zaczynał wstawać i stawiać swoje pierwsze kroczki, właśnie przy niskiej ławie. Do dziś jego ulubioną rozrywką jest chodzenie koło mebli i po schodach. Tylko patrzy czy bramka zabezpieczająca schody na górę jest otwarta i już pędzi na czterech a potem wspina się na nie jak kotek.

Odnośnik do komentarza

Adasaga,to był dyżur dentystyczny-tylko mi młoda dr rozwierciła zęba i dała lekarstwo (które powoli wypada niestety...),ale chwilowa ulga jest.Jutro się umawiam do dentysty,oczywiście prywatnie...Strasznie mi się kruszą teraz zęby i plomby,to chyba może mieć związek z karmieniem piersią,jak myślicie?
Pozwalam mu tak chodzić,ale jeszcze wolę być blisko niego-taka ze mnie matka panikara:/on się tak rozjeżdża na panelach,że się boję...(ma skarpetki antypoślizgowe,ale to nie zawsze pomaga,jak się Np zsunie...).
Czy u Was też prawdziwa jesień już?

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Ola, z tymi zębami to niestety prawda, często po ciąży i dodatkowo po karmieniu piersią są one osłabione, podobnie jak włosy. Tyle że włosy odrosną, a zęby niestety nie. Pamiętam, że po pierwszej ciąży i 15 m-cach karmienia piersią miałam kilka zębów do zrobienia, bo np. kruszyły mi się plomby, które miały 2-3 lata.
Ja tydzień czy dwa temu też byłam u dentysty, na kontroli i na szczęście nie było tak źle jak myślałam, mam tylko jeden ząbek do zrobienia, a obawiałam się że mi każde połowę zębów zaborować. Dziś znów idę. Na szczęście takie wizyty u dentysty mnie relaksują.

Odnośnik do komentarza

adasaga3
Ola, z tymi zębami to niestety prawda, często po ciąży i dodatkowo po karmieniu piersią są one osłabione, podobnie jak włosy. Tyle że włosy odrosną, a zęby niestety nie. Pamiętam, że po pierwszej ciąży i 15 m-cach karmienia piersią miałam kilka zębów do zrobienia, bo np. kruszyły mi się plomby, które miały 2-3 lata.
Ja tydzień czy dwa temu też byłam u dentysty, na kontroli i na szczęście nie było tak źle jak myślałam, mam tylko jeden ząbek do zrobienia, a obawiałam się że mi każde połowę zębów zaborować. Dziś znów idę. Na szczęście takie wizyty u dentysty mnie relaksują.

adasaga świetne porównanie "Tyle że włosy odrosną, a zęby niestety nie" :D I JAKIE TRAFIONE !!!

Odnośnik do komentarza

ola2710
Jakoś mnie wzięło na te zęby - nie tylko ze wzgl na te problemy z nimi,ale myślę jeszcze o ślubie...jakoś bym chciała dobrze wyglądać,i jeszcze aparat mi się marzy...choć strasznie krzywych nie mam,ale zawsze coś do poprawki by się znalazło.

a kiedy planujesz ślub?

u nas chorobowo, mnie rozkłada, w sumie to znak, że dzieci zdrowieją...jutro do lekarza jeszcze pójdziemy, zobaczymy jak to z tym kaszel Oli jest

Odnośnik do komentarza

Margeritka
ola2710
Jakoś mnie wzięło na te zęby - nie tylko ze wzgl na te problemy z nimi,ale myślę jeszcze o ślubie...jakoś bym chciała dobrze wyglądać,i jeszcze aparat mi się marzy...choć strasznie krzywych nie mam,ale zawsze coś do poprawki by się znalazło.

a kiedy planujesz ślub?

u nas chorobowo, mnie rozkłada, w sumie to znak, że dzieci zdrowieją...jutro do lekarza jeszcze pójdziemy, zobaczymy jak to z tym kaszel Oli jest

Marg zdrówka życzę

Odnośnik do komentarza

Eee,Dziewczyny,ślub dopiero za 2 lata...:/ Ale data szczególna dla mnie,bo dzień moich 30stych urodzin ;) się człowiek starzeje...wcześniej nie uzbieramy $,a nie chcemy,by nam ktoś pomagał (już raz podejście do ślubu było,i te rady,ustalenia nie znoszące sprzeciwu i to robione beze mnie...).
Także trochę jeszcze poczekamy:)

Margeritka,zdrówka dla Was!!

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Ola, piszesz że ślub "dopiero za dwa lata" a zobaczysz, ani się obejrzysz a już będziesz miała tą uroczystość za sobą. Czas strasznie szybko "zapiernicza", zwłaszcza jak się ma dziecko. Teraz chyba większość par czeka przynajmniej tyle lat na swój ślub, z różnych względów. A bo chcą -tak jak Wy-uzbierać pieniądze, albo skończyć studia, albo kupić najpierw jakąś kawalerkę, albo po prostu dopiero wtedy jest wolny termin w sali w której chcą wziąć ślub. Ja i mój M. byliśmy 2 lata narzeczeństwem, wzięlibyśmy ślub szybciej ale nigdzie nie było wolnego terminu. Objeździliśmy pobliskie miejscowości, zobaczyli z 20 różnych sal aż w końcu znaleźliśmy 2 w których wszystko nam pasowało, no i przede wszystkim termin był odległy o 2 lata a nie o 4. Czy był stres? Pewnie że był. Już pół roku wcześniej śniło mi się, że idę do ślubu z kożuchu, albo w adidasach, albo nie umalowana itp. koszmary. :-) Bałam się że się rozpłaczę z żalu że nie ma przy mnie mamy, że się pomylę przy składaniu przysięgi, ogólnie że coś pójdzie nie tak. Bałam się też że się przewrócę w mojej sukni z dość długim trenem, co akurat się sprawdziło. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...