Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Morawcia

Babyjaga ale nowina!!! Co to się może wydarzyć w ciągu kilku godzin... Trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze, powodzenia!
Cerise widać mąż dobrze wyszukał :-) my się też nad tym wózkiem zastanawialiśmy, ale stanęło na bardziej terenowym.

Odnośnik do komentarza

Babyjaga dobrze ze słyszeć, że póki co dobrze. Ja też się zmotywowałam do szybszego działania. Będę dzisiaj farbować włosy co odwlekam od tygodnia. Jutro mam zamiar zaopatrzyć psa w zapasy jedzenia co by mi szczeniuś z głodu nie umarł muszę jeszcze jedną porcję pierogów ruskich zrobić na zapas bo poprzedni zapas zjedliśmy z teściami na majowce. Hehe. Przygotowałam nawet ubrania na zapas dla córci jakby ją trzeba do moich rodziców zawozić bo teściowie którzy mieszkają blisko zostali póki co w górach. Torby juz na majówkę spakowałam także to mam z głowy. Ale presja czasu nie działa na mnie dobrze stres coraz większy. Niech chociaż do 15 wytrzyma. Córcia się już dopytuje kiedy Filipek będzie na świecie. Ona jedna chciałaby już.

Odnośnik do komentarza

Aga teraz spojrzałam na Twój suwaczek i jakoś mnie te 3 tyg strzelił między oczy...:) kurcze niby wiem ile zostało ale mimo wszystko. ..ja się jutro pakuję...
A z innej beczki dostałam okropnego kaszlu, do kataru i czuję się podle. Kupiłam miód lipowy, zrobiłam świeży syrop z cebuli i modlę się żeby do jutra przeszło.

Odnośnik do komentarza

Marzi82
Aga teraz spojrzałam na Twój suwaczek i jakoś mnie te 3 tyg strzelił między oczy...:) kurcze niby wiem ile zostało ale mimo wszystko. ..ja się jutro pakuję...
A z innej beczki dostałam okropnego kaszlu, do kataru i czuję się podle. Kupiłam miód lipowy, zrobiłam świeży syrop z cebuli i modlę się żeby do jutra przeszło.

Może skonsultuj to z lekarzem? Ja mam trzeci raz przeziębienie w ciąży, za każdym razem leczylam się domowo i teraz tez by tak było gdyby nie żółta flegma, a wiadomo żółty to często bakterie. Jak się okazało infekcja w gardle ma charakter bakteryjny i trzeba antybiotyk. Wiadomo, że takie rzeczy trzeba bezwzględnie leczyc.sama musisz ocenić swój stan.
Odnośnik do komentarza

Evita_87 póki co miałam katar 3 dni ale przeźroczysty to myślałam że przejdzie ale chyba wczoraj mnie przewiało i dziś zaczęło drapać w gardle plus kaszel. Mam jutro jeszcze wolne, przesiedzę w domu i może przejdzie, jak nie to w piątek pójdę, zresztą i tak powinnam jeszcze zaliczyć wizytę u ogólnego...jak ja nie lubię lekarzy...
Gosiakzk gdzie się podziewałaś?; )

Odnośnik do komentarza

Babyjaga uff...kochana. Strasznie się cieszę, że jest dobrze, że jesteś spokojna i że O.D.T. zachowuje się w porządku. To teraz czekasz na skurcze, czy raczej będzie cc?
Aga ja też teraz dopiero zwróciłam uwagę, na Twój suwaczek... faktycznie 3 tygodnie :-)
W sumie jak mi moja ginekolog powiedziała, że na pewno cc nie później niż w 38 tygodniu, to mi do rozwiązania pozostaje około 25 dni... wow :D
My dziś wieczór spędziliśmy przy góralskim disco polo zespołu Baciary, bo grali nie daleko nas i podjechaliśmy. Zuza się wytańczyła i już śpi, a mała w brzuchu ani drgnęła na taką muzykę, za to w kościele kręci się we wszystkie strony przy pieśniach :-) Zakonnica będzie czy co :P

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Marzi no właśnie póki na suwaczku był ponad miesiąc to jakoś spokojniejsza byłam chociaż caly czas wczesniej na lekach i modliłam się żeby dotrwać do minimum 30tc a teraz? Masakra niby bezpieczniej ale tyle bym jeszcze chciała zrobić.
Kamila może się zgramy z terminem narodzin fajnie by było. Hehe.
Chociaż pierwsze i tak chyba już nie będziemy bo Babyjaga a raczej jej malutka się spieszą.

Odnośnik do komentarza

Babyjago-trzymamy kciuki za sprawne rozwiązanie i zdrówko Twoje i dzieciątka!

Ja też jestem zmotywowana do działania. Dziś zamówiliśmy brakujące elementy wyprawki i w tym tygodniu pakujemy torby do szpitala. Nawet wizytę o fryzjera przełożyłam o kilka dni wcześniej.

Kurcze, na tym etapie to już naprawdę może się sytuacja zmienić z dnia na dzień.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6v34fky.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jy8pb7r.png

Odnośnik do komentarza

Brzuch teraz rośnie w oczach i boję się co to będzie do końca miesiąca, wiec ja już bardzo ściskam kciuki i za siebie...żebym się wcześniej rozpakowała:) chociaż 26 dni to się wydaje tak już...
Mimina ...Jagoda:) Bardzo mi się podoba, też o tym myślałam ale znów P.nie bardzo.
My chyba między Natalią i Mają.
Też możecie mi doradzić:) Bo ja chyba za Natalką ale P. bardziej Maja. ..w ogóle wczoraj wymyślił ze idealnie Maya przez y...zwariował chyba ...ehhh.

Odnośnik do komentarza

4h pod ktg. Leze sikam do basenu, mam sie modlic zeby skurczow nie bylo z 2 dni jeszcze. Zeby steryd dzialal.
Obsluga super. Polozne na tej zmianie cudowne. Polozna skolowala kolacje o 23 i latala podgrzewac mi herbate.
Teraz leze na patologii i doje magnez w kroplowce non stop, zeby nie bylo skurczow.

Babki. Nie glaskac sie po brzuchach- to powoduje skurcze, bron boze po biustach. Zero sexu jak chcecie jeszcze ponosic dzidzie.

Mam stres ale sprobuje wytrzymac choc jeszcze dobe, zeby steryd zadzialal. Boje sie oczywiscie ale zachowuje spokoj zeby nie przyspieszac.

Odnośnik do komentarza

Marzi mi podoba się Natalia, bardzo ładnie brzmi, ma wiele zdrobnień i piękne pełne imię, Maja tez ślicznie, ale mam koleżankę, która właśnie narzeka na to, że jest dorosła a ma słodkobrzmiące imię i nadal czuje się się jak w szkole

To chyba będę obstawała przy mojej Jagodzie, kiedyś tak jakoś wymyśliłam i od tego czasu siedziało mi to w głowie :-)

Jak widać dzisiaj kiepsko u mnie ze spaniem, biodra mnie strasznie bolą, poleze chwilę to może przejdzie

Babyjaga trzymaj się tam, jak to sama mówiłaś - zaciskaj kolana! :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...