Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Babyjago ja mam kuzynke ole,za dobrego zdania o niej nie mam,ale jakoś jak napisałaś to imie to naszczęscie nie pomyślałam sobie o niej.
Kasia coż z tego że jesteś najmłodsza,ja jestem jedna z najstarszych,dziecko planowane ale jak patrze na mego kochanego i dom to stwierdziłam ze do tego nigdy się nie jest gotowym.
A wogóle jak tam sie ułożyły sprawy z mamą?
Wracając jeszcze do imion to mi sie podobał zawsze Leon-akurat tak dziadek mój miał na imie ale tatuś niechciał tego imienia.Za to usłyszał w radiu_Mścigniew no i jak nigdy za kółkiem będąc on koniecznie musi już teraz domnie zadzwonić ze ma imie dla dziecka!Jak byłam smutna to dzwoniłam np do mamy i mówiłam jej imie jakie T. wymyślił i śmiałam sie z ich reakcji-przekomiczne to było.Moja siostra jak usłyszałam to imie to hihrała sie jak na kabarecie a zaś przez tydzień dzweoniła z zapytaniem"ej,jakie to było imie bo zapomniałam?' i znów w śmiech...
A najgorsze ze mój kochany jest skłonny nadać takie imie dziecku.wiec u mnie to był śmiech przez łzy.

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za opinie dotyczące prezentu, to jedno znów z głowy. A co do imienia zawęziłam właśnie listę do Natalii, Majki, Pauliny i Emilii. Bo już nie mam nerwów szukać dalej, zobaczymy...
Komunie tak myślałam po 1,5-2 miesięcy od urodzenia zależy od mojej kondycji, jeszcze nic nie zalatwialam. Tylko teściowa mówi cały czas, ze zbiera kasę i juz ostatnio na swojej 50tce w styczniu to wszystkich zapraszała na chrzciny a tu bylo ok 20 osób -jedna strona rodziny a jeszcze moi i zaraz się okaże że będzie jak na małym weselu . A ja myslałam tylko o rodzicach , dziadkach i chrzestnych. No i moim bracie z rodziną, z P.siostrą od 2 lat nie gadamy i tu wyniknie następny problem bo juz wiem ze teściowa się będzie upierała żeby była. ..a to nastąpi po moim trupie. Także dziecka jeszcze nie ma a ja już mam nerwy... tak już to u mnie jest, że się martwię do przodu zawsze...
U Was też cala rodzina będzie? Kuzynki teściowej, ciotki ...ja nie wiem...
Teraz policzyłam dziadków, brat z żoną, 2 bratanice, my , rodzice, tesciowie i para wujków Pawła to 18 osób!sami najbliżsi.
no nie...na pewno nie zrobię tego po jej myśli bo będzie ze 40 osób wtedy!

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Cześć dziewczyny jak juz mowa o imionach to właśnie ja bede miala dziewczynkę i mojemu to żadne sie nie podobało aż w końcu mowie Jaśmina, bylam pewna ze powie nie ale to sie jemu spodobało. No i bedzie jasminka ale jak to usłyszała moja teściowa i cała rodzina męża to każdy nie i nie . Teściowa powiedziała ze tym imieniem skrzywdzę mala tak mnie wkurza ze masakra a nam sie właśnie to imię podoba i nie uważam ze to imię jest krzywdzące ona wręcz wmawia nam jak mamy mala nazwać. Swoja wnuczkę nazwala jak chciała swoje dzieci tez i teraz nam mówi jak się ma mala nazywać.... A ostatnio nawet patrzałam na imiona mało popularne i nie krzywdzące i znalazła sie na tej liście Jaśmina i po tekście teściowej juz na 200% bedzie Jaśmina:) jak synowi dawaliśmy na imię Wiktor to tez się jej nie podobało... A co wy myślicie o tym imieniu ? Jest naprawde krzywdzące?

Odnośnik do komentarza

Aleksandra najważniejsze i jedyne! Imię ma sie wam podobać-reszcie nie musi.Wg mnie imie ładne,mało popularne co lubie w imionach.W żaden sposób nie krzywdzące.Chociaż kojarza mi sie z tabletkami
Marzi tak to już jest z rodziną.Ja też sie zastanawiam jak to u nas bedzie.Moi teściowie sa po rozwodzie, mają 2 dzieci,mój niemaż kontakt z tatą utrzymuje żyją dobrze ze sobą,ja też go bardzo lubie.ale siostra mojego niechce mieć z nim żadnego kontaktu i teściowa też.I boje sie ze przez wszystkie imprezy życiowe naszego dziecka-chrzciny,komunia itp bedzie problem bo "ja się z nim spotkać nie chce,przyjde nastepnego dnia".
Ustaliliśmy z moim że jak bedą takie cyrki to mają nie przychodzić wogóle, bo są tu dla dziecka a nikt im nie karze siedzieć obok siebie albo rozmawiać ze sobą-ale mój luby twierdzi ze nie powinni sie tak zachowywać.zobaczymy.A co do ilości gości to też nie dajcie sie.Powinniście sami decydować kto ma być.Ja też jestem za najbliższymi tylko.

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Jaśmina bardzo ładnie, mi się podoba, oryginalne, ale nie takie przesadzone :-)

Mi swego czasu podobała się jeszcze Jagoda, ale mój P. był stanowczo na nie.

Co do chrzcin to my mamy zamiar je zrobić w naszych stronach, bo nie chcemy do Krk wszystkich ściągać. Jak liczyliśmy to wyjdzie około 25 osób + dzieci, ale my z mamą mamy doświadczenie w tego typu imprezach, bo mniej więcej na tyle u nas wychodzą zwykłe imieniny :-D a jeśli chodzi o termin to albo sierpień, albo wrzesień - zależy kiedy mój mąż weźmie urlop dzidziusiowy :-)

Naszło nie na placka z truskawkami, jestem nienormalna i go właśnie robię

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Dzieki dziewczyny , pytalam sie tez na inny forum i tez mi mówili ze nie jest krzywdzące... A za dwa tygodnie jadę do teściowej po ciuszki i jodu się nawdychać i juz słyszę jak mi marudzi i co tu jej powiedziec zeby w końcu skończyła temat... A my chcemy ochrzcić w sierpniu ale czy się uda to wyjdzie w praniu:)

Odnośnik do komentarza

Ja juz wrociłam od lekarza .
Dagmara18to dobrze ze nie jestem najmlodsza :)
Z moja mama juz chyba wszystko ok , takze nie mam sie czym martwic narazie .
Lekarz zrobila mi tylko badanie dopochwowo , nie robil usg wiec nic za bardzo sie nie dowiedziałam , ale powiedział ze głowka dziecka bardzo nisko , powiedziałam mu tez o skurczach ktore ostatnio mam bardzo czesto , to powiedzial ze w razie czego na izbe przyjec jechac . Porod sn juz postanowiony , chyba ze cos sie na porodowce bedzie działo to potem juz zalezy od przebiegu porodu . Ja chrzcinow narazie nie planuje , ale tez chyba postawie na chrzciny w lokalu , bo w domu to duzo pracy i nic sie nie posiedzi ,a potem jeszcze tego sprzatania tyle to juz wole zaplacic wiecej i byc spokojna ze w domu bede miala czysto ;p
A teraz mam zamiar sie polozyc i polezec bo cos mnie brzuch boli chyba za duzo sie nachodzilam i wogole .
A na obiad planuje kopytka z koktajlem z truskawek ;p

Odnośnik do komentarza

Babyjaga galaretka stężeje i jadę :-D

Co do imion to ja wgl bym się nie przejmowała zdaniem przyszłych babć, cioć itp, bo to w końcu Wasze dziecko, Wy na nie będziecie dawać kasę, wychowywać, zmieniać pieluchy więc chyba macie prawo nazwać je tak jak się Wam podoba. A zdrabniać można jak tylko do głowy przyjedzie, chociażby Minka :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry! Odebralam wyniki gbs i niestety dodatni. Mam nadzieje ze do wizyty nie urodze bo musze obdyskutowac z ginem kiedy ruszyc do szpitala bo trzeba wczesniej byc z tym g.wnem ;/

kasia i dagmara jestem zaraz za wami z wiekiem :D i chocisz na poczatku moze mnie to troche dolowalo, to teraz sie bardzo z tego ciesze i juz mam poczynione przyszlosciowe plany bo corka bd wczesniej odchowana :D

aleksandra Jasmina bardzo ladne imie , chocisz nigdy nie slyszalam ;) ja jak zobaczylam zdjecie z usg 3d w styczniu z ta slodka buzka to sie utwierdzialam z naszym imieniem! Wiec juz od dawna mamy to z glowy :)

A my dla odmiany chrzciny planujemy w domu :) miejsca sporo, gosci malo i rak do pomocy az nadto :) i chyba bd jedni z pierwszych bo chcemy juz w lipcu, z uwagi na ten ewentualny wyjazd B. do wojska..

Jejuu, tyle tego bylo ze nie pamietam co jeszcze chcialam pisac :( ide prasowac ! Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Z tym gbsem to podobno bardzo czesto jest dodatni. Podobno malenstwu daja antybiotyk po urodzeniu. Ja swoj odbieram w tygodniu. Obaczymy.

Ja dzis makaron ze szpinakiem i drobiowym cycem. Przytargalam cala siate swiezego szpinola od mamy z dzialki i bede sie pasla zelazem i foliowym kwachem z natury.
Ale te truskawy na ciescie w galaretce... wolaja do swiadomosci.

Odnośnik do komentarza

Jaśmina bardzo ładne imię. Ja tak jak Marzi uważam, że krzywdzące są właśnie dżesiki, vivienny, brajany...
U mnie dziś kurczak, bo szykuję się na wieczór na gościnę i narobiłam na zimną płytę cudów, truskawki też mam na kruchych babeczkach z kremem budyniowym :-)
Goherek, no imię Twój facet wymyślił ciekawe, chociaż jakby mój nazwał tak dziecko to bym jemu imię sądownie zmieniła na jakiegoś Zygfryda chyba :-)
A co do spotkań rodzinnych to chyba wszędzie tak jest, że ktoś z kimś się nie lubi i jest problem. Ja uważam, że przychodzą dla dziecka jak mają robić cyrki niech siedzą w domu skoro kulturę zostawiają za drzwiami. U mnie jest to samo też są konflikty. Z tym, że postanowiłam się tym już nie przejmować, bo serio każdemu nie dogodzimy. Ma być dobrze mi, Jackowi i moim dzieciom. Kropka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Uff..dziś z tych słabszych dni...poprawiłam żelem pazury, jedne i drugie i zrobiłam 5 prań i generalnie juz mi się nic nie chce...coraz ciężej się jednak nachylić, brzuch w 9mc już jest oficjalnie ogromny i mam nadz ze jednak ten 23 bo juz dłużej nie chce go dźwigać :/ wolę dzidziaka na rękach.
W ogóle patrzyłam co na te komunię i we wszystkim się czuje jak wieloryb:/ nie wiem w czym pójdę i mam lekką załamkę.
Na obiad mam szycle z fileta indyczego, tylko je udusze bo na nic już chęci a jeszcze do sklepu trzeba skoczyć:/
Oh jakby mi tak ktoś zrobił placuszki. ..i te babeczki z truskawkami...:(
Gbs robiłam na NFZ wiec wyniki będę miała na kolejnej wizycie, teraz i tak nic na to nie poradzę jaki by nie wyszedł.

Odnośnik do komentarza

Tez mam Gbs i lekarz nawet się nie wzruszył. Jakiś Czas temu pisałam Wam o przeziębieniu,. W tamtym tyg leczylam ból gardła a od soboty katar. Dziś rano obecna była żółta flegma. Zawsze mnie uczono, że żółta wydzielina -bakteria. Poszłam do rodzinnego bardziej dla świętego spokoju, kataru prawie nie ma, gardło nie boli, jest tylko lekko czerwone. A ten sieknal mi duomox. I teraz mam dylemata czy brać :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...