Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja żadnych wspomagaczy nie musiałam brać aż do teraz, bo sam magnez nie daje rady na te twardnienie. Pomimo tego, że szyjka ok, na Ktg brak skurczy wykazanych w momencie twardnienie, lekarz włączył luteine. No ale chyba wie co robi. Pytał tez czy chce wizytę za ms czy czuje się niepewnie i za dwa tyg.wybralam druga opcje, bo przy tym twardnieniu trzeba uważać. Wam szybko mija ciąża? Ja mam wrażenie, że chodzę w sloniej ciąży czyli jakieś trzy lata. A tak Wgl miałam kiedyś jakieś życie zawodowo towarzyskie? Serio? Juz nie pamiętam :)liczę na to, ze mój szkrab wynagrodzi mi to wszystko ze zdwojoną mocą.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie zapracowane dziewczyny! Ja dzisiaj kilka rzeczy miałam do roboty, ale na spokojnie. Wróciliśmy niedawno od znajomych także też miły akcent dnia był :-)

Co do znajomych to ja nie jestem z Krk więc ani tu nie mam rodziny ani koleżanek z "lat młodości" wszystko to nowe nabytki, ale nie narzekam, zwłaszcza, że mój P. wszystkich swoich kolegów nauczył, że on zawsze idzie z żoną więc i tamci zaczęli brać swoje żony/dziewczyny/narzeczone i jakoś tak paczka się stworzyła i właśnie jutro idziemy wszyscy na grilla, ale każdy jedzonko ma mieć we własnym zakresie więc mamy luzik a kolega ogarnia węgle i te wszystkie takie organizacyjne różności. A tak wgl to idziemy na grilla w to miejsce gdzie mają być ŚDM także dam znać czy jakieś bomby tam nie leżą :-D

Co do mojego P. to jest jaki jest, trzeba 5x przypominać, że miał coś zrobić, ale to zrobi tylko trzeba za niego myśleć więc uważam, że i tak mam super. On akurat nie lubi zostawiać niczego na ostatnią chwilę więc jak mieliśmy przed narodzinami dzidzia ogarnąć nową szafę do sypialni to już wszystko było załatwione w styczniu i mamy z głowy. Sam też gonił do zakupów dla małej żeby wszystko kupować stopniowo i żeby na czerwiec już nic nie zostało :-)

Szpitalne i wszytkie chore dziewczyny trzymajcie się tam!

Goherek aż mój mąż się pytał dlaczego się śmieje do telefonu jak przeczytałam o tym dziecku w pyle i gruzie :-D

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Evita_87
Dziewczyny a czy któraś z Was bierze luteine? Ja ostatnio dostałam na wizycie receptę z uwagi na b. Częste twardnienie brzucha.

Ja brałam ale po zmianie lekarza z mojej lekarki na lekarza ze szpitala przestałam brać. Do ok 25tc brałam duphaston potem lekarka mi odstawiła. Brzuch po ok 2tygodniach twardniał że masakra. Potem przez tydzień lepiej ale lekarka przepisała mi luteinę. Brałam jakieś 3tygodnie ale po wizycie w szpitalu lekarz stwierdził że na tym etapie to już nie ma sensu. Kazał tylko zwiększyć ilość magnezu. Moja lekarka dalej się upierała żeby to brać. Nie biorę i jakos póki co żyję. Brzuch twardy często ale mały ma juz teraz ok 2800 więc mogę w razie czego rodzić. Ja miałam luteinę dopochwową.
Odnośnik do komentarza

Cześć :)
Wyszłam z domu o 15 i wróciłam teraz.
Nie mam siły na nic.
Maratony zakupowe ,długie spacery itp. To już nie dla mnie.
Nogi opuchnięte bolą ,plecy bolą ,żebra bolą.... Zmęczona strasznie jestem.
Jutro do aquaparku idę to trochę w wodzie się wymoczę :)
Najbardziej nie mogę się doczekać jutro jacuzzi. Wejdę i nie wyjdę :D
Miłego wieczoru;*

http://www.suwaczek.pl/cache/ef7484b3db.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, jakoś dawno nie pisałam bi i w sumie nie było o czym. Jutro będzie 2 tyg. jak jestem w szpitalu. Miało być szybko, sterydzik kilka dni i do domu a tu organizm robi pikusy i płytki rosną maleją a oni dawki zmniejszają i zwiększają... W sumie wiem ze chcą dobrze i nie chcą mnie niezabezpieczonej wypuścić ale to leżenie jest bardzo mylące - zabiera siły życiowe. No nic jak trzeba to trzeba. Synuś przyjeżdża mnie odwiedzać. Generalnie chłopaki dają radę sami w domku - jednak tatusiowie jak muszą to świetnie dają sobie radę:

Odnośnik do komentarza

Dagmaraa18
Cześć :)
Wyszłam z domu o 15 i wróciłam teraz.
Nie mam siły na nic.
Maratony zakupowe ,długie spacery itp. To już nie dla mnie.
Nogi opuchnięte bolą ,plecy bolą ,żebra bolą.... Zmęczona strasznie jestem.
Jutro do aquaparku idę to trochę w wodzie się wymoczę :)
Najbardziej nie mogę się doczekać jutro jacuzzi. Wejdę i nie wyjdę :D
Miłego wieczoru;*

Kurde mi moja gin na pierwszej wizycie mówiła, że basen ok, ale unikać jacuzzi i to nawet nie chodzi o bakterie czy coś tylko temperaturę wody, bo gorąca woda rozszerza szyjke, także uważaj żebyś tam rodzić nie zaczęła :-P

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

cerise
A moje dziecko to normalnie pięć razy dziennie ma czkawkę. Też tak macie?

Moj ma to samo, choc nie liczylam ile razy dziennie, ale czesto.
Dobrze, dzieciaczki cwicza pluca.

Co do goracej wody to mi lekarz nic nie mowil, pamietam ze mojej siostrze lekarz odradzal nawet kapiele w domu, tylko szybki prysznic.
A jak ja pytalam mojego gina na poczatku czy moge chodzic na basen, to tylko zapytal gdzie chodze, jak uslyszal ze nie aqua park to powiedzial ze OK. Ale moze to kwestia naszego krakowskiego aquaparku ktory nie ma dobrych opinii.
Mi sie cala ciaze, zwlaszcza w zimie, marzyly baseny termalne. Normalnie jezdzimy kilka razy w roku, na szczescie mamy kilka niedaleko, a teraz to nie wiem kiedy pojedziemy, bo z maluszkiem to chyba tez nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Mimina
Dagmaraa18
Cześć :)
Wyszłam z domu o 15 i wróciłam teraz.
Nie mam siły na nic.
Maratony zakupowe ,długie spacery itp. To już nie dla mnie.
Nogi opuchnięte bolą ,plecy bolą ,żebra bolą.... Zmęczona strasznie jestem.
Jutro do aquaparku idę to trochę w wodzie się wymoczę :)
Najbardziej nie mogę się doczekać jutro jacuzzi. Wejdę i nie wyjdę :D
Miłego wieczoru;*

Kurde mi moja gin na pierwszej wizycie mówiła, że basen ok, ale unikać jacuzzi i to nawet nie chodzi o bakterie czy coś tylko temperaturę wody, bo gorąca woda rozszerza szyjke, także uważaj żebyś tam rodzić nie zaczęła :-P

Mi nic mój lekarz nie mówił :)
Wiadomo nie będę tam siedziała 5 godzin ;)
Wydaje mi się że będzie dobrze.

http://www.suwaczek.pl/cache/ef7484b3db.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry Mamule,
Ja na szczescie nie puchne poki co wcale. Moze byc roznie jak dostane sterydy na plucka Malej, ale zobaczymy.
Jola niestety to kolejny urok ciazy, ale ogranicz sol. Moze cos pomoze.

Gorace kapiele moga nam przyspieszyc, wiec lepiej nie. Przeciez wariatki, ktore chca sobie wywolac okres wchodza do goracej wody i czesto osiagaja efekt. Ja bym nie ryzykowala teraz.

Dzis znowu slonce i goraco. Ale dzis sie musze zabrac za konkretna prace, wyrzuty sumienia gryza mnie w tylek.

Trzymajcie sie wszystkie, te w wyrkach i szpitalach badzcie dzielne, te poza- spokojnie i bez tyrania, zebyscie tez tam nie trafily.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...