Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Babyjaga
jak dobrze rozumiem te wszystkie wpisy o rejestracji dziecka, w przypadku ojca będącego niemężem, matka ma mieć dowód i akt urodzenia, a ojciec tylko dowód osobisty? czy tez musi mieć akt?

Babyjago jak idziesz sama to zgłaszasz kto ojcem a zas on ma ileś czasu na potwierdzenie tego,nie pamietam ile i niewiem tez czy on zostaje powiadomiony o tym najpierw czy sam idzie z miejsca i potwierdza to.ale jak ty rodzisz w ładzi to wiesz że tam musisz zarejestrować dziecko?Wiec najłatwiej jak tatusiek odwiedzi Was w szpitalu i wybierzecie sie razem lub przyjedzie po was i w drodze powrotnej.
Justa trzymam kciuki by nic poważnego to nie było,musiałas przezyc horror,tymbardziej na ulicy!Daj znać jak się czegoś dowiesz

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

zastrzyk dla spokojności, nie zaszkodzi. Ty się nie denerwuj, na spokojnie doczekacie do terminu. Nie znam się, ale myślę, że jakby Antoś (dobrze pamiętam?) chciał wychodzić, to już byś o tym wiedziała. Leż spokojnie, nie głaszcz za bardzo brzucha, nie tykaj piersi i przemawiaj do niego, że nie ma się do czego spieszyć, bo przez całe życie jeszcze nie raz będzie chciał wrócić do bezpiecznego brzusia.

Odnośnik do komentarza

Justa no ciarki mnie przeszły ale jeśli lekarze mówią ze ok to musi być dobrze,dojdą do tego co się stało. A sterydy na płucka na wszelki wypadek niech są, to Cię powinno tylko uspokoić. Będzie dobrze.
Jola bardzo dziękuję za informacje, jestem jeszcze w tym zielona dopiero się zabieram za szukanie co i jak z formalności więc się przyda. No i juz wiem gdzie małą zarejestrować;)
Kamilaaa_n zdrowia dla małej :*
Ja zrobiłam obiad i prasuje chwile ale chyba zaraz kończę bo nie mogę ustać dziś, tak plecy bolą:( za dużo chyba chodziłam ?ehh muszę się też niedługo szykować na spotkanie z położną. ..nie mam już dziś siły na nic i ten nos zakatarzony tak męczy...:(

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie <3 tak dawno mnie tu nie było :) U mnie starają się dotrzymać do końca maja bo szyjka się skraca i malutki już powoli wkłada główkę w kanał...Do tego brązowe plamienie i podejrzenie że czop powolutku zaczyna wypływać ;/ Trochę się martwię, że malutki za wcześnie przyjdzie na świat :( Pocieszają mnie że wagę ma dobrą bo 32 tydzień i 1750 gram to podobno całkiem dobrze :) Wypisali mnie do domu dziś ale tylko pod warunkiem, że dupska z wyra nie ruszę ;/ Martwię się jak cholera :(

Odnośnik do komentarza

Zanus musisz byc spokojna, Twoj spokoj pomoze zatrzymac maluszka w srodku. Wiem, ze latwo mowic, ale powtarzaj sobie i jemu, ze jeszcze troche i zeby wytrzymal. Poza tym to juz duza dzidzia i w razie co na pewno bedzie dobrze.
Lez, nie ruszaj sie z wyra, a w razie cokolwiek to od razu do szpitala.
Badzcie dzielni. Sciskamy kciukole, Ty sciskaj kolana :-*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...