Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ana77- a na kiedy masz termin/ który tydzień? Może jeszcze się dzieciątko obróci. Mi w szkole rodzenia mówili o trikach z latarką-że niby położna była świadkiem wielu takich sytuacji,że dziecko w położeniu miednicowym, rodzice świecili latarka w brzuszek i niby się odwracały- ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
Kamila- dzieki za inf.o tych "pieniądzach"- nie wiedziałam,że te dochody za 2014r. Akurat jeszcze wtedy z mężem studiowaliśmy, więc niby nie mieliśmy dochodu...ale pewnie i tak jakoś sobie to tak liczą,że dochód rodziców... Orientujecie się jak to jest? Patrzą na stan faktyczny dochodów?

Odnośnik do komentarza

Ja po dzisiejszej koszmarnej nocy też jakoś nie mogłam się zebrać. Zrobiłam co prawda pranie. W końcu udało mi się dotrzeć do jednego lumpka - kupiłam starszej kilka rzeczy na lato i oczywiście nie mogłam się oprzeć i kupiłam malutką koszulę na guziczki z Mickey Mouse do Fifiego - a miałam juz nic nie kupować! Jutro jak dożyję wyruszam do kolejnego na polowanie. Dzisiaj praktycznie cały dzień miałam twardy brzuch aż zaczęłam się martwić ale jakoś teraz lepiej.
Co do wyjazdów my też wybieramy się na majówkę do swojego domku w górach. To jakieś 100km od domy. I mam z tamtego miejsca ok 75 km do szpitala. Jadę ze spakowaną torbą jakby co ale mam nadzieję że nic się nie wydarzy. Mam wizytę u lekarza 13 maja więc chociaż do tego terminu chciałabym dotrwać.
Nogi też mi puchną i to nawet teraz jak nie jest zbyt gorąco więc nie chcę myśleć co by było przy upałach. Z Majką końcówkę miałam przy takich upałach że 2czy 3 noce przy wentylatorze spałam.

Odnośnik do komentarza

Kamila zdrowia dla Ciebie i córeczki. Moja ma "tylko" kaszel i katar od kilku dni wczesniej mąż coś miał nawet poszedł spać na 3dni do przyszłego pokój maluszka. Mam nadzieję że jakoś mnie to ominie choć zaczynam kochać i drapie mnie w gardle. Z przeziębieniem Majki walczę póki co inhalacjami i domowymi lekkimi sposobami.
Życzę szybkiego i lekkiego przejścia wirusa. Bo to nie fajnie na koniec coś złapać.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie. Jak pogoda? U nas w slaskiem mega słońce. Nie wiem czy cieplo ale najważniejsze ze slonce grzeje przez szybke. My dzisiaj z moim T. swietujemy jego urodziny. Nawet tort juz się piecze. Mam nadzieję ze uda mi się ta niespodzianka. A po południu wizyta u ginekologa. Mam nadzieję że wszystko dobrze będzie i bez zmian. Morfologia raczej średnio wyszla. Ale liczę ze Franio nadal głowka w dół ułożony. W sumie odkad pamiętam to tak leżał. Wiec myślę ze skoro teraz ma mniej mieksca to może siedzi spokojniutko w brzuszku.
Miłego dnia dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Ja wczoraj byłam tak bez humoru ze wczoraj po 22 juz w łóżku, jak nigdy, organizmy nam chyba poszalały z tego tytułu bo o 6 urządziły pobudkę i mnie i P. ...chociaż na tym skorzystałam co nieco. Hihi
U nas słoneczko super, kawka i musze jechać odebrać dowód, chciałam tez załatwić wymianę prawka ale oczywiście zapodziałam świeżo zrobione zdjęcia więc nic z tego...:( potem prasowanie r 68 bo zalega mi tu juz drugi tydzień pełny kosz a wieczorem spotkanie z położną.
Widzę że choróbsko nie tylko u mnie, kurujcie się dziewczyny i zdrowia dla dzieci. Mnie na szczęście lepiej z gardłem tylko został okropny katar.
Sylwia to udanej niespodzianki:)
Babyjago...no podziwiam ja to jeszcze chyba jestem niedobudzona intelektualnie a Ty już przy pracy. Życzę obfitej weny twórczej....:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Mam nadzieje, ze wyzdrowiejecie i Wasze córcie lada moment bedą jak nowonarodzone. Zawsze takie smutne jak dziecko jest chore:(
Wyjechałam na szybsza majówkę bo w srode i wracam w sobote i jestem od siebie jakieś 400km wiec trzymam kciuki, ze Laura grzecznie bedzie siedzieć w brzuszku i rosnąć bo mała jeszcze jest. Nie moge się doczekać niedzieli bo jedziemy ze znajomymi na koncert muzyki filmowej do Łodzi.
Tez mam wspaniałe koleżanki i Babyshower mi robią 14 maja :D bedzie duzo jedzenia i gier.
Jakie plany na dzisiaj?
Ściskamy Z Laura mocno:*

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

Czarownico ja mam tylko 2 z aventa i w sumie też nie wiem co dalej. Dużo dobrego słyszałam o dr Browns nie wiem czy dobrze zapamiętałam antykolkowa ale tak sobie myślę że wystartuje z tym avantem i ew zobaczę potem czy dokupić z innej firmy...butelki kupię wszędzie także za bardzo sobie tym głowy nie zawracam póki co. Nie wiem jeszcze jak będzie z karmieniem itp

Odnośnik do komentarza

Sylwia sto lat dla męża i udanego świętowania.
Babyjaga życzę w takim razie wytrwałości w szybkim dokończeniu pracy.
Syll super że już na majówce. My chyba jutro z rana pojedziemy. Mąż chciał dzisiaj po pracy ale to chyba nie ma sensu bo będą korki a jutro godzinka i będziemy na miejscu. Zjemy śniadanko i w drogę.
Całe szczęście że dzisiaj cieplej niż wczoraj. Wiec może nie będzie takiej tragedii pogodowej.
Marzi dobrze że wspomniałaś o dowodzie. Też juz chyba mam do odbioru ale że cierpię ostatnio na sklerozę ciążową to zapomniałam!!!
A tak z innej beczki mam pytanie do dziewczyn które mają juz starsze pociechy w domu. Kupujecie coś starszakom żeby dostaly też coś jak wrócicie z maluszkiem ze szpitala? Podobno dziecko czuje się wtedy nie takie opuszczone bo tak to wiadomo wszyscy skupiają się na maluszku i goście też często zapominają o starszaku.

Odnośnik do komentarza

na wstępie widzę że dużo chorowitek, więc zdrówka! :)
babyjaga weny ! bo to już widzę końcóweczka :) żeby poród sn szedł Ci tak sprawnie jak pisanie tej pracy, bo szokujesz mnie swoim tempem! :D
sylwia wszystkiego co najlepsze dla męża! maluszek na pewno nie zrobi już psikusa, a już wgl w tatusia urodziny :) Pochwal się po wizycie co tam u Was nowego słychać :)

butelki na razie z aventu, i jeszcze jakąś jedną innej firmy w prezencie dostałam :) nic nie dokupuję, okaże się w praniu czy małej przypasują. jak już któraś powiedziała, butelki można kupić wszędzie ^^

zazdroszczę wszystkim majówkowych wyjazdów, mój B. ma w majówkę jeszcze więcej pracy niż na codzień więc my to się chyba nawet wspólnie kawy nie napijemy :)

U nas też dzisiaj słoneczko i czyste niebo :) chyba zaserwuję sobie spacerek z tej okazji :) w planach mam też sprzątanie, bo jutro na Komunię idę . a wieczorkiem właśnie jadę pomóc stroić salę na tą Komunię :) czuję że po powrocie padnę i od razu zasnę. Owocnego dnia!

Odnośnik do komentarza

Co do butelek to nastawiam się na kp ale wiadomo rezerwa musi być. Przy córci miałam aventy ale nie uważam żeby to bylo dobre rozwiązanie przy KP. Smoczki są takie ze dziecko woli je potem od piersi. Teraz są jakeś nowe naturals czy coś takiego nie wiem wolę już nie ryzykować.
Mam tommy tippe takie z rurką u córci potem stosowałam i tu dzidziuś musi bardziej się"pomęczyć" przy piciu.
Zainwestowałam też w jedna sztukę mimijumi. Ze względu na cenę wzięłam tylko jedną małą butelkę na sytuacje awaryjne zobaczymy jak się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
Hello mamuśki. No dzisiejszy dzień cos się lepiej zapowiada niżeli wczorajszy. A powiedzcie mi jakie macie butelki dla maluszkow bo zastanawiam się nad Aventem tommee tippee a canpolem i niewiem przy córce miałam Aventa i srednio zadowolona jestem, ale teraz widziałam nowe Natural chyba? i niewiem jestem w kropce

Ja mam nuk 150ml i tomee tippi 260. Dwie wystarcza czy dokupić jeszcze? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hejo dziewczyny! Ja już wracam nawet z uczelni, dzisiaj krótko więc wolny dzień praktycznie.
To już Babyjaga na finiszu z pracą jesteś także powodzenia :-)
Ja mam jedną butelkę tą najmniejszą z aventu, niby naturals, zobaczymy czy będzie potrzebna i czy w razie czego się sprawdzi, najwyżej kupię inną. Co do butelek to z madeli bardzo chwalą

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
U mnie cała noc nie przespana dopiero nad ranem udało się zasnąć i pospałam do teraz:)
Dużo zdrówka dla wszystkich chorych :)
Cersie to mój 33 tc więc biorę się za tą latarke i może akurat się uda bede próbowała wszystkiego:)
Czarownicavip ja mam jedną najmniejszą z aventa ale to tylko tak w razie w bo planuje kp a jak będzie potrzeba więcej to się dokupi:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...