Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny podziwiam Was za to pieczenie, co jedna to ciasto i to jakie... Mniam. Ja nie piekę od dawna (ale wasze wpisy Działają na wyobraźnię) , chyba, że u mamy i dla mamy. Od dłuższego czasu ograniczyłam w domu słodycze i tak już w krew weszło, że rzadko kiedy chce się coś słodkiego. Jakbym piekla to mąż miałby do zrzucenia więcej niż 15 kg,wiec można pow, że robię to dla niego prawda? :)

Odnośnik do komentarza

Marzi82
Evita_87
Marzi skoro jesteś taka gadzeciara to może jesteś tez zaopatrzona w kosz Mojżesza?

Nie mam, mam dostawkę do swojego łóżka, zwykłe łóżeczko i turystyczne i nawet ja mam swoje granice ; )

Fakt, Trzy posłania, Dziecię będzie spało po królewsku,od wyboru do koloru. Ja zaryzykowalam tylko kosz. Na szczęście awaryjnie sa jakieś Dziedziczne Łóżeczka
Odnośnik do komentarza

heh,zamiast przepisu to może adres podaj :D Ja niestety nie piekę bo piekarnik schowany i szybko nie wyciągniemy bo remont idzie jak krew z nosa.
A co do perełek to chwalic sie mi tu fotkami.....nie pamietam która to pisała ze kilka rzeczy za 30zł!....Ja chodzę raczej w dni dostawy a to cena za kg od 40zł zależy gdzie wiec ja perełek w tej cenie niestety nie znajduję

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

jestem.
Wybaczcie, że tak późno, ale nie miałam siły pisać z auta z telefonu, szczególnie, że badanie trwało godzinę i 40 minut , bo jeszcze uczył się na nas kwiat kardiochirurgii prenatalnej.

Nie wiem ile waży dzidzia, bo z wrażenia pani psor mi jej nie posprawdzała, ale mówi, że na pewno konkretnie powyżej 2kg.

Serducho ma wady nadal, niestety nie zniknęły, w opisie widnieje zapis "wady ciężkie lub najcięższe". Nie ma na szczęście potrzeby operacji ani teraz, ani od razu po urodzeniu. Będzie seria badań z cewnikowaniem serdusia łącznie i decyzją o operacji w ciągu pierwszego miesiąca zycia. Bardzo cieszy mnie fakt, że ma się tym zająć prof. Moll, bardzo bardzo ścisła czołówka geniuszy, jeśli chodzi o wady serduszek u takich maluszków.
Z nowości, co odbieram również jako dobrą wiadomość, jest to, ze mam próbować rodzić naturalnie. Podobno serduszko sobie z tym poradzi, a chodzi o dobre wyciśnięcie płynu z płuc, bo przy tych wadach jest bardzo ważne, żeby się serducho z płucami mogły zgrać. Póki co mam tez brać sterydy, żeby była pewność, że płucka się rozwinęły.

A z konkretów: jeśli nie urodzę wcześniej, to na izbę przyjęć mam się zgłosić w pełnym rynsztunku 23 maja, 24 maja ostatnie badanie małej "w opakowaniu" , jak ujęła pani psor, a potem już czekamy na wielkie wyjście. Więc poleżę tam co najmniej miesiąc.
Póki co mam zmusić moją lekarkę do badania(!) co tydzień (haha), czy sie szyjka nie skraca. Mina pani psor jak powiedzialam, ze ostatnie badanie na fotelu mialam 4 miesiące temu - bezcenna.

Sama nie wiem czy jestem spokojniejsza, czy bardziej zestresowana. O.D.M. wpadł na pomysł, że skoro mała tak sobie w wodach radzi dobrze, to żebym ją hodowała w akwarium... ;-) Sprawił się dziś.

Odnośnik do komentarza

Jestes od razu po badaniu zanus , wiec ten zabarwiony sluz moze wynikac z tego :) mi samej raz po wizycie poleciala zywa krew i pamietam swoje przerazenie
Ale oczywiscie , warto sie upewnic :)
babyjaga to dobrze ze mala nie wymaga natychmiastowej operacji po urodzeniu :) i moze Bd probowala rodzic sn? To super! Nie wiem jak sie na zapatrujesz na porod naturalny :)
Wczesnie Musisz sie zglosic do szpitala. I jestem bardzo ciekawa reakcji Twojej lekarki na wiesci ze bd sie widywac czesto i intensywnie :P

Odnośnik do komentarza

oj na lekarzy w łodzi nie narzekam, pani profesor może dziś się pojawić w wiadomościach na tvn, bo tam jakieś były akcje z fundacją.

cieszę się z naturalnego porodu. oczywiście boję sie go :-) ale cieszy mnie, ze mała jest w takiej formie, ze może próbować.
pobyt faktycznie bedzie dłuższy, ale jak ma to służyć zdrowiu małej, mogę już jechać. Z resztą pani psor mówi, że gdybym nie była w tak dobrej formie ja i mała, to już by nas zostawiła na oddziale na wszelki wypadek.

Ale nie powiem, boję się jak diabli o tego małego Smrola.

Odnośnik do komentarza

Zanus jeśli na wizycie było wszystko ok to krew bankowo po badaniu. Obserwuj ale nie panikuj:) i szyjką się nie przejmuj, na majówkach dziewczyny chodzą z rozwarciami, jedna dziewczyna ma 4cm i tak od 2 tyg i nic się nie dzieje:)
BABYJAGA ja widzę ze Ci lekarze mają misję i jestem naprawdę dobrej myśli. Super ze jesteś pod tak świetną opieką...i ze stosunki się troszkę ocieplają, tak czytając między wierszami ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...