Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

karmelek no właśnie tak to jest, że człowiek o takich strasznych rzeczach nie myśli, ale po tym jak usłyszałam taką historię od tej dziewczyny to mi tak mega dziwnie i smutno było na sercu.

Majka1982 Ulcia urodziła się dokładnie tydzień po terminie.
Ja też myślę, że materac jest trochę niepraktyczne, bo za każdym razem jak się wyciąga dziecko z łóżeczka trzeba pamiętać, żeby to wyłączyć, bo inaczej alarm.
Pewnie też mimo klipsa będę zaglądała wciąż do dziecka, ale jakoś tak spokojniej zamknę oko, choć na chwilę hi hi :-)

Karola Kraków dokładnie miałam tak samo jak Ty po zwiedzeniu oddziału porodowego. Cały dzień chodziłam do tylu, byłam jakaś przerażona, że się tam znajdę, że odwrotu nie ma...
Teraz to już mi znów trochę przeszło :-)

meeeg no spora spora jest Ulcia, taka mala kochana bula♡
A co do monitoringu to Ty już o takim całkiem wypasionym myślisz :-)

mp1 dziękuję♡zawsze słyszeli na usg, że Ula będzie długonoga, ale nie do końca chyba się spodziewali, że będzie miała 59 cm i rzeczywiście więcej mieli mniejszych rzeczy. Szkoda, że ona tego juz nie miała szansy ubrać. Masz rację trzeba też nastąpić się na większy rozmiar:-)

Odnośnik do komentarza

Cześć Brzuszki:)
Ale mnie dzisiaj piękne trele ptaków obudziły :)), aż wiosnę poczułam, zachciało mi się kwiatów nakupować do domu i w ogóle nie mogę się doczekać, aż się przeprowadzimy do nas pod las. Przyszła wiosna (jak się uda) zapowiada się (oby) w trójkę i przy orkiestrze śpiewanej :D mmmm...

Mag90 jaki ładny sterczący brzuszek :) A Ty się nie przejmuj opiniami, dumnie noś swoje maleństwo. A mniejszy (choć mnie się wcale tak nie wydaje) brzuch może zwiastować mniejsze (albo w ogóle) problemy z rozstępami. Więc jest powód do radochy, jakby co ;)
Moli, spora ta Twoja bratanica :) gratulacje. My też planujemy zakup monitora. Dla spokojnego snu. Ale jeszcze nie rozglądaliśmy się za modelem. Ja to się waham czy kupić dziś pierwszy pajacyk, taki sliczny znalazłam i... mam jeszcze opory. Więc zakup mnitora zdecydowanie odkładam na później. Ale podrzucaj co Ci wpada w oko, chętnie poczytam Twoje opinie :)
SylwiaWien wg mnie to normalne, że dzidzia jest raz tu raz tu. Ma teraz sporo miejsca jeszcze, to się przemieszcza, gdzie jej wygodnie. Myślę, że absolutnie nie ma się czym przejmować :)
Karola_krakow mnie gin zapowiedział następne planowe usg w 30tc.

Aha, wrzucałyście niedawno stronkę o takich... hmm szkoleniach odnośnie (min.) transportu maluchów, które pojawiają się w różnych miastach. Nie mogę znaleźć linka, może któraś z Was ma go gdzieś pod ręką?:)

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjo8i3z02bn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/y86z7ddlb3pndx6a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y86z7ddlb3pndx6a.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!

Ja od wczoraj nie mogłam wejść na stronę forum... muszę nadrobić zaległości.
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Ale chyba muszę jeszcze jeden dzień poczekać bo dalej w laboratorium czekają na wyniki beztlonowcow czyli na ureaplazme ta najgorsza bakterie :/ mam dzwonić jeszcze raz koło 14 może będą dziś...wykańcza mnie to czekanie :(

Majka super, że na języku nic nie wyszło. Cytomegalii też na pewno nie masz :*

Mag, Zawiszka, Karmelek ja tam zupełnie nie wierzę w takie gadanie. No bez przesady! Jestem panika ale takie rzeczy mnie śmieszą w sumie.

Mag brzuszek masz duży! Jak można go nie zauważyć. Śliczny! :)

Moli ale bratanica spora dziewczynka! Gratulacje ciociu :) ja bardzo mocno rozważam kupno monitora oddechu. Inaczej to chyba nie będę w ogóle spać :P

Hej Antilope ja też czasem czuje takie napinanie brzuszka to chyba normalne na tym etapie ciąży. Jak nie są to regularne i bolesne skurcze to nie ma się chyba czym martwić. A z siisianiem to czasem mam tak że co pół godziny chodzę; ) dzidziusie rosną i naciskają na pecherz;)

Zawiszka Jak czujesz jakiś niepokój związany z pęcherzem to może faktycznie zrób sobie badanie. Będziesz widziała co i jak:) ja tez tak mialam zrobiłam badanie i okazało sie ze jest okey. Może maluszek Cie ciśnie :)

Sylwiawien mnie kopie różnie raz pod zebrami a raz nisko to chyba nic złego...mój Kacperek ma często czkawke nawet czasem dwa razy dziennie czuje takie regularne pulsowanie jak mocniejsze bicie serca:)

Meeeg super że zapisałas się na sesję ja mam 11 lutego i też się nie mogę doczekać!

Sorki jak komuś nie odpisalam

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza

Anka_hej, nie martw sie na zapas! To i tak nic nie zmieni a po co stresować Kacperka ;)

Dobrze, że mi przypomniałyście o sesji.. Muszę w końcu też sobie zorganizować ;)

Ile koszul wymagane jest u Was w szpitalu? Na SR położna twierdzi, że najlepiej 3 sztuki.. Ja kupiłam dwie i zastanawiam się czy tej trzeciej nie kupic jakiejś tańszej bo podobno po porodzie do niczego się juz nie nadaje i trafia do kosza :P macie jakieś spostrzeżenia na ten temat?

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Anka i Aga dziękuję Wam♡

Taki monitor to rzeczywiście dobra rzecz.

Rozumiem opory w kupowaniu czegokolwiek, ja robiłam oczy kiedy byłam w 20 tygodniu, a mój Kruszek dostał od wszystkich prezenty pod choinkę. Było mi tak dziwnie, ale gdzieś powoli też się przez to przełamałam. No i polecialo. Odwagi:-)

Odnośnik do komentarza

Ja leżę na kanapie i kwicze, bo byliśmy na zakupach w primarku i mam już dosyć chodzenia, boli mnie spojenie łonowe i do wieczora leżę i się nie ruszam...
Śliczne ciuszki pooglądaliśmy do maluszka, ale jeszcze nic nie kupiliśmy, narazie mam przegląd i już wiem że tam we wszystkie ciuszki się zaopatrzę, ale najpierw musze rozeznać co mi po córce zostało

Karola a ja się zdziwiłam jak byłam teraz w szpitalu na sali porodowej na badaniach bo w pl zupełnie inaczej wyglądają sale porodowe tak surowo, a tutaj w de szok wszystko takie ukryte jakby, a łóżko porodowe też takie inne mniej przytłaczające aniżeli w pl

Te USG w III trymestrze mam mieć robione u mojej ginekolog i ona powiedziała że jak zauważy coś nie tak to wtedy mnie pośle dalej, w pierwszej ciązy nie miałam wogóle tego USG

Z koszulami to zalezy od szpitala, u mnie przy pierwszym porodzie do porodu dawali takie białe lniane koszule wiązane z tyłu i potem po porodzie i po myciu ubierało się swoją i miałam jeszcze jedną na przebranie więc w sumie dwie i więcej nie potrzebowałam

Meeeg niedrapki się przydają, ja nie miałam przy córce i nakładałam jej na rączki skarpetki malusie :)

Mp1 świetny sen, życzę Ci żeby się spełnił :)

Aga budujecie swój domek ?

Anka czekam na wieści !!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

Moli ja do synka kupiłam monitor oddechu Angelcare 401 z nianią, te podkładki używaliśmy krótko, bo i tak słyszałam każdy ruch małego i już byłam przy łóżeczku, ale niania sprawdziła się super, chyba do 3roku życia używaliśmy, jak wychodziłam na ogródek przypinałam do spodni, albo wieczorny grill przed domem, mały spał a my mogliśmy posiedzieć do późna.
karola_krakow na połówkowym, gin zasugerował, żebym się umówiła na badanie 3trymestru około 30tc, mówił, że dużo pacjentek odpuszcza, a jeszcze może się coś niepokojącego pojawić i lepiej to sprawdzić, tylko u mnie wiek dodatkowo jak widać w nicku więc pewnie się skuszę.

http://s7.suwaczek.com/201604295365.png
http://s4.suwaczek.com/201004115270.png

Odnośnik do komentarza

meeeg jeśli dobrze pamiętam to Ty też z wrocławia. Ja zapisywałam się na warsztaty na 16.02 w piątek i od razu dostałam potwierdzenie rejestracji więc może dla pewności zadzwoń. I korzystając z okazji masz jakiegoś fotografa z okolic? Bo chętnie bym poszła do kogoś polecanego jeśli nie z sobą to na pewno z Fasolem ;).

Odnośnik do komentarza

Monika2016 Też już zapowiedziałam, że do kąpieli nic nie kupuje, a w sumie ten olejek to do tyle rzeczy polecają, że jestem przekonana. Nad tetrą też myślałam w początkowych tygodniach, ale pewnie z leniwca zostaną pampersy. Moja świadomość na temat tego jak bliskość matki jest potrzebna też wzrosła po tej książce, ale jeszcze nie dotarłam do końca, więc pewnie jeszcze wiele ciekawych rzeczy przede mną. Miłego powrotu do pracy - jeżeli taki może być.
mp1Te rzeczy dla dzieci są takie śliczne, że nie dziwię się, że trudno się oprzeć.
NulkaJeżeli coś będziesz robić na szydełku dla dziecka to mam nadzieję, że się pochwalisz, bo my takie robótki to tu lubimy.
aga.tymrazemsięudaZ tymi paznokciami to się zastanawiam czy nie jest tak, że teraz więcej idzie do dziecka. Ja mam wrażenie, że włosy mi prawie nie rosną i to w każdym miejscu na ciele.
Majka1982Masz już córkę, więc czy chcesz czy nie jak jesteś w domu ruszać się musisz bo mamo to, mamo tamto, mamo głodna:) - u mnie dzieci brak, więc mało motywacji do ruchu, więc coś muszę robić. Pisałyśmy o olejku migdałowym, więc chyba o ten chodziło na ciemieniuchę.
Blacky Masz 4,3 od początku ciąży?
Zawiszka7 Ból w podbrzuszu chyba po dłuższym "wysiłku" (wysiłek ciężarnej to nawet spacer:) u każdej się pojawia. Kiedyś miałam predyspozycje do zapalenia pęcherza i profilaktycznie zapytałam lekarza czy coś będę mogła wziąć jakby mnie dopadło i od drugiego trymestru powiedział, że mogę urafuraginum normalnie. Więc jakby to poszło w tą stronę u Ciebie to jest dozwolone.
Mag90Może teść chciał komplement Ci sprawdzić, że dobrze wyglądasz i dlatego powiedział, że prawie nie widać. Co do chorych naokoło to lepiej unikać jak wiemy, takie przynajmniej ja mam podejście. No raczej ja na zdjęciach to brzuch spory wiedzę, ale tylko brzuch.
MoliMy monitora nie planujemy jak na razie i opinii o nim nie mam, ale jak ma Cię to uspokoić to dlaczego nie. Mam detektor tętna płodu i to moje najlepiej wydane pieniądze w 2015 roku. Jestem po dwóch poronieniach i możliwość posłuchania, że wszystko jest w porządku sprawiło, że jeszcze nie oszalałam w tej ciąży.
SylwiaWien U mnie Mała od początku kopie albo wysoko albo tak jak u Ciebie przy spojeniu łonowym i też się martwiłam czy na pewno nie za nisko, ale jednak różnie się może ułożyć, więc wydaje mi się, że tak jest w porządku.
Karmelek Czytałam, że hybrydę można, ale ja robię sobie sama i od kiedy jestem w ciąży to przestałam bo jednak jest to chemia, potem to usuwanie, ale zabronione nie jest.
karola_krakow Przeczytałam Twój post i dopiero mi uświadomiłaś, że to tak szybko może być. W końcu od 36 tygodnia dziecko już się uznaje za wykształcone. Mam pierwsze USG za tydzień 10 lutego w 29 tygodniu ciąży (powinno być 28-32 tydzień). Nie musi być ono robione takim specjalistycznym sprzętem jak połówkowe i prenatalne między 11 a 14.
meeeg Fajnie, że sesja już zaplanowana. Z ciekawości ile taka przyjemność kosztuje?
natalija86 Masz prognozę na następną ciąże:) I z szóstka dzieci to już możesz nie pracować:)

Dzisiaj dzień w wyjazdach z dziećmi mojej siostry w stolycy i kinie. Najmłodsza mnie rozbraja - nie całe 3 lata. Dzisiaj byłam w spódnicy i cały czas mi ją podnosiła i ciocia, no gdzie dzidzia:) Nie może zrozumieć, że dopiero za kilka tygodni wyjdzie.
Miłego wieczorku.

http://www.suwaczek.pl/cache/32a5239a22.png

Odnośnik do komentarza

No to mam już wyniki
Wyszedł paciorkowiec i pałeczki kwasu mlekowego. Na szczęście beztlenowce ujemne. Dzwoniłam do doktora i powiedział, że z anybiotykiem możemy poczekać do soboty (wtedy mam wizyte) Karola Ty też masz tego paciorkowca prawda? I też póki co nie brałas nic na niego?

Majka ale masz super z tym primarkiem :) ale poodpoczywaj teraz trochę :*

Natalija daj znać jak tam wyniki wyszły trzymam kciuki! A sen hmm zaskakujący hehe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza

Anka ja miałam przez całą pierwszą ciążę paciorkowca w pochwie i odbycie, nie dostałam antybiotyku podczas ciąży bo mój lekarz uważał że nie ma sensu i szkoda mnie truć, miałam zapisane w karcie ciąży wykrzyknikiem że jest paciorkowiec i przed porodem dostałam dożylnie antybiotyk, podobno dożylnie najlepiej antybiotyk działa w tym wypadku. Nawet jeśli teraz lekarz Ci przepisze antybiotyk to radzę Ci jeszcze tak w 35-37tc sprawdzić czy znów się nie pojawił bo wtedy jakbyś rodziła naturalnie to jest ryzyko że przejdzie na malucha

Chillwood ja już pytam, ale w sumie tyle tych postów że pewnie przeoczyłaś, powiedz mi jaki kupisz ten olejek ? masz już poszukaną firmę i gdzie go kupisz ?

Natalija i jak tam wyniki ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

Anka_hej, tak ja też mam paciorkowca. Moja gin wypisała mi receptę na robione globulki na podstawie antybiogramu, gdzie oprócz leku na grzybicę (która też mi wyszła) był jeszcze składnik na który ten paciorkowiec był wrażliwy.. Lekarka stwierdziła, że może się uda go wyleczyć ale pewności nie ma i przy porodzie i tak dostanę antybiotyk.. W czwartek ide na kontrolę więc pewnie mi pobierze wymaz i zobaczymy czy zniknął ;)

chillwood, no tak się właśnie wydaje że niby jeszcze tyle czasu a tak naprawdę zostało kilka tygodni ;) ostatnio oglądałam program "Porody" i akurat urodziła się dziewczynka w 30tym tygodniu! To już tak prawie jak My... :|

Mi się dziś śniło, że kąpałam dzidziusia ;) ale to pewnie po szkole rodzenia bo akurat była pielęgnacja maluszka... Już się nie mogę doczekać tej pierwszej kąpieli. :D

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Wczoraj miałam jakiś problem z forum i nie mogłam odpowiedzieć.

Na początku witam nowe mamusie:)
Dziewczyny śliczne macie brzuszki i jakie z Was laseczki:) tylko pozazdrościć:)

Majka1982fajnie że wyniki masz dobre. Cytomegalią się nie przejmuj bo to pewnie była reakcja alergiczna. Olejek migdałowy będę szukała z firmy Weleda, ewentualnie poproszę szwagierkę, która mieszka w Stanach żeby sprawdziła czy są jakieś organiczne. W ostateczności oliwa z oliwek. Zobaczymy co życie pokaże:)

Chillwood będę trzymała kciuki za wytrwałość. Ja cały czas mam zamiar chodzić na gimnastykę i na basen ale... jak nie choroba to brak chęci:( ale w końcu muszę się zmobilizować:) Miałam na myśli pieluchy jednorazowe ale ekologiczne (szybciej się rozkładają i ich produkcja jest mniej szkodliwa dla środowiska, będzie w książce). Jakaś taka eko się zrobiłam ale to może z faktu że pochodzę z miasteczka uzdrowiskowego i zawsze lubiłam naturę, widok z rodzinnego okna mam na las :) niestety teraz mam widok na beton w tej warszawie:(

meeg właśnie zamówiłam książkę Księga Rodzicielstwa Bliskości:) chciałabym z pewnością spróbować takiego postępowania ale oczywiście ze zdrowym podejściem:)Moja koleżanka nie jest sfrustrowana bo już myśli o drugim dziecku:) chwali sobie takie podejście.

Moli moja koleżanka też urodziła 27 stycznia przez cc, córkę 4300g i 58 cm:) a przytyła w ciąży 5 kg:) Ja nie myślałam o monitorze oddechu ani o macie na materacyk.

Mag90 moja koleżanka w 9 miesiącu ciąży rozpinała guzik w spodniach a urodziła zdrowego chłopaka, ponad 3 kg.Ja bym się rozmiarem brzucha tak nie przejmowała, najważniejsze że Maleństwo rośnie zdrowo.

Karola_krakow ja mam podobnie jak TY. Na dole czuję "łaskotanie" a na górze kopniaczki. Uwielbiam widok falującego brzucha:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Chillwood, tak - od początku +4,2. Zaczynałam w chyba 6 czy 7 tygodniu na 61,9, a wczoraj na tej samej wadze u lekarza 66,2.

Na początku się martwilam, bo schudłam w 1 trymestrze 2 kg i dopiero od dwóch miesięcy co nieco przybieram. Ale wszystko jest w porządku i teraz w sumie się cieszę. Przeglądałam zdjęcia z pierwszej ciąży - miałam sesję ciążowa w 8 miesiącu i nie mogę uwierzyć jaką miałam grubą twarz. :p Może teraz mnie to ominie.

Co ciekawe odkąd wrócił mi apetyt jem sporo więcej słodyczy niż w pierwszej ciąży.

Na Inflcnckiej też kazali brać koszulę na zniszczenie na poród. Ja kupiłam zwykły duży t-shirt w markecie.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Witam
ale pędzicie :) ja dziś byłam u dentysty plomba mi się ukruszyła, ale na szczęście reszta ok.
Na usg III trymestru też się już zapisałam na 22 lutego to będzie 30 tydzień. Poza tym w piątek idę na usg dopochwowe zobaczyć jak tam szyjka mam nadzieję że się nie skróciła więcej.
Co do snów to też mam bardzo realistyczne i też już parę razy mi się śniło że urodziłam. Też już się nie mogę doczekać maja, aby przytulić drugą córeczkę. Wczoraj jak odbierałam małą z przedszkola to Pani nauczycielka zapytała czy już kupuję rzeczy dla dzidzi, powiedziałam że mam większość rzeczy po starszej, parę rzeczy muszę dokupić i okazało się że ma na zbyciu elektryczną nianię i karuzelę z projektorem akurat tego nie mam więc chętnie odkupię od niej, ale jeszcze tak z miesiąc powiedziałam żeby poczekała i odłożyła dla mnie. Niby 3 miesiące do terminu, niby dużo niby mało ale jeszcze poczekam ech.
Dzięki za odpowiedzi co do prania, chyba faktycznie kupię lovellę.
Majka1982 fajny brzuszek. Dobrze że wyniki od laryngologa ok :). Trzymam kciuki oby nic więcej się nie przypałętało i oby żadna cytomegalia nie wyszła.
Anka_hey też fajny widać różnicę jak urósł:). To dobrze że nic groźnego z posiewu nie wyszło.
Karola_krakow brzuszek śliczny.
Zawiszka mam nadzieję że z pęcherzem już ok. Też często sikam ale i też dużo piję, a małą to często czuję albo po bokach albo na dole.

Co do zabobonów to też mnie rozśmieszają, moja babcia parę razy mi mówiła żebym nie siedziała z nogami skrzyżowanymi bo dziecko będzie owieniętę pępowiną. A moja koleżanka z pracy twierdzi że nie można odmawiać ciężarnej bo myszy naśle do domu ;).

Chillwood zazdraszczam basenu, ja dmucham na zimne bo też mam tendencję do infekcji więc sobie daruję. Dzieci są rozbrające, moja starsza córa często się przytula do brzucha i mówi :)
Mag90 piękny brzusio, nie przejmuj się gadaniem ludzie zawsze będą gadać. Lepiej zgrabny brzuszek niż sadło rozlewające się. Ja też dziś usłyszałam że mam mały brzuszek choć mi wydaję się duży, ale ja ogólnie dużo nie przytyłam ok 5-6 kg, ważne że dzidzia prawidłowo się rozwija :).
Antilope też mi czasem twardnieje a szczególnie jak dłużej pochodzę, ale na tym etapie to chyba normalne, póki nie jest to bolesne i za często
Meeg Fajne takie małe ciuszki :) też mnie korci żeby coś dokupić ale póki co to muszę zrobić rozeznanie ile mam już. Już sobie obiecałam że po 30 tyg biorę się za za to.
Też mam ochotę na sushi i na krewetki :/ ale tego chyba nie można?
Moli gratuluję bratanicy :) faktycznie kawał baby :). Co do monitora oddechu sama nie wiem, chyba nie będziemy kupować.
Karmelek nie wiem jak z tą hybrydą, ale podłączę się pod pytanie czy można hennę na brwi robić? A co do włochatych ciuszków hmm moja córa dostała skarpety kaczuszki z odstającymi nóżkami z materiału takiego włochatego, wprawdzie jak już była starsza tzn. pół roku i odgryzła tą nóżkę na szczęście nie połknęła. Wydaję mi się że jak ta włochata rzecz będzie na brzuchu to chyba dziecko nie dosięgnie, gorzej jakby było na rękawach albo na skarpetkach właśnie.
Aga.tymrazemsięuda fajna taka pobudka :)
Karola_krakow moja koszula z porodu się nadaję, mam zamiar znów w niej rodzić :). A tak poza tą do rodzenia to jeszcze dwie do karmienia.
Natalija jak tam wyniki? Uuu to jeszcze pracy przed Tobą , jak 5-raczki ;)
Blacky ja w 1-szej ciąży też byłam większa na tym etapie, ale wtedy mniej uważałam na to co jem i jadłam więcej słodyczy, ogólnie przytyłam 20 kg, na szczęście szybko zgubiłam.

Odnośnik do komentarza

Buziak z henna wydaje mi się, że nie powinno być problemu. Ja sama nie robię sobie bo nie potrzebuje ale klientki w ciąży przychodziły do mnie na henne. A z hybryda to trzeba uważać jeśli chodzi o aceton bo jest szkodliwy. Jak się pójdzie raz na jakiś czas to luz gorzej tak jak ja w pracy cały dzień siedzę w oparach. Dlatego nie pracuje.:) dobrze ze zabkiem okey:)

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza
Gość agata magda

ja monitor kupilam przy pierwszej corce z angel care z niania i jestem zadowolona. kiedys patrzylam na corke jak lezy i wydawalo mi sie ze nie oddycha i chwilka minela i zaczal ten monitor piszczec wiec potrzasnelam nia bo sie pfrzestarszylam i si eutwierdzilam w przekonaniu ze dobrze zrobilam ze go kupilam. jest drogi kolo 500 zl ale jakby sie dziecko krztusilo czy cokolwiek istarcilo oddech to pika zawsze.
dawno noe bylo ashica czy cos przegapilam? byla w szpitalu...
dziewczyny ktore sa w Warszawie macie jakies sprawdzone fotografki?
a propos pieluch kupilam kiedys ekologiczne. sa drogie i moja mala podrapaly sa tez grube i nieprzewiewne wiec nie polecam, ale dla takich noworodkow to z doswiadczenia moge polecic pampers premium bo sa z siateczka i kupka przechodzi przez ta siatczke i nie oblepia tak pupy...
dzieczyny czy wy tez macie obnizony nastroj? :(

Odnośnik do komentarza

agatamagda ja mam obnizony nastroj a wszystko przez to ze z powodu ciaglych problemow i dolegliwosci nie umie cieszyc sie ciaza :(... teraz sen z powiek zabiera mi ta cytomegalia i spojenie lonowe...znow naczytalam sie o tym spojeniu i snuje czarne scenariusze :(

natalija super ze wyniki wszystkie dobre !!!

buziak ja tez mam nadzieje ze twoja szyjka sie bardziej nie skrocila

monika ja planuje tez zakup kosmetykow z weledy ale nie znalazlam nic z olejkiem migdalowym dla dzieci jedynie dla doroslych tzn. jeden jest bauchöl na masaze brzuszka z wiekszoscia tego olejku i moze ogolnie nada sie tez do calkowitej pielegnacji, jeden olejek pflegeöl jest z olejkiem sezamowym tez podobno dobre

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

Natalija brawo za wyniki!
Majka1982 będzie dobrze, nie czytaj neta, ja też jak się naczytam to się nakręcam i stresuje a potem jednak nie jest tak źle i wyrzucam sobie po co było się tak nakręcać. Musimy jakoś wytrwać, już w sumie z górki.
Agata magda jak widzisz nastroje różne. Ja raz czuję się szczęśliwa jak nigdy, a za jakiś czas mam dość bo ciągle coś, ciągłe ograniczenia, pilnowanie leków, zastrzyki, odpowiednie jedzenie...
Ale niedługo wiosna, ciepło, świstak wywróżył krótką zimę, więc będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Natalija brawo za wyniki!
Majka1982 będzie dobrze, nie czytaj neta, ja też jak się naczytam to się nakręcam i stresuje a potem jednak nie jest tak źle i wyrzucam sobie po co było się tak nakręcać. Musimy jakoś wytrwać, już w sumie z górki.
Agata magda jak widzisz nastroje różne. Ja raz czuję się szczęśliwa jak nigdy, a za jakiś czas mam dość bo ciągle coś, ciągłe ograniczenia, pilnowanie leków, zastrzyki, odpowiednie jedzenie...
Ale niedługo wiosna, ciepło, świstak wywróżył krótką zimę, więc będzie dobrze.
Anka hey dzięki to niedługo pójdę na hennę :)

Odnośnik do komentarza

Natalija gratuluję dobrych wyników oby tak dalej!

Majka jak ja dobrze Cię rozumiem...jak nie jedno zmartwienie to drugie i tak w kolko. Już sama się na siebie zloszcze za to wkrecanie i snucie czarnych scenariuszy. Ale kurcze musi przecież byc okey. I wylacz wujka Google;)

AgataMagda no właśnie z tym nastrojem to róznie bywa...jestem jakaś podenerwowana ostatnio pewnie przez tą moją infekcje ale mam na głowie też inne rzeczy związane z moim salonem i się tez tym martwie. Od stycznia mam pracownice i dużo nowych rzeczy trzeba ogarnąć. Pewnie ja będę tego wszystkiego pilnować i boję się bo prawda jest też taka, że jestem coraz bardziej roztargniona. A wspolniczka ma dużo pracy w salonie jak mnie nie ma więc chce ją odciążyć. No ale jakoś bardzo się tym wszystkim przejmuje. Sory za zanudzanie. Ogólnie przejmuje się też bzdurami. Mnie męczy też to pilnowanie się na każdym kroku. Żeby się nie przeziębic, nie zjeść czegoś niezdrowego czy nieprzeznaczonego dla kobiet w ciąży a ja to już popadam czasem w paranoje jeśli chodzi o sprawy jedzeniowe i higieniczne. Byle tylko nie zrobić krzywdy dziecku. Ale niech tylko Kacperek siedzi ile trzeba w brzuszku dla niego wszystko zniose ale czasem trzeba sobie pomarudzic hehe

Spijcie dobrze mamuśki ja póki co w ogóle nie jestem spiaca i oglądam jakieś bzdury w tv ale chyba zaraz się położę bo to już 1 godzina. Pięknych snów o naszych skarbach Wam życzę.

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...