Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :) dopiero wrocilam do domu no i juz po wizycie
Z malutką wszystko dobrze wazy 755g :) z szyjka tez dobrze zamknięta i twarda i z 3,69mm zrobiła się na 4,03mm wiec jestem przeszczesliwa ale do 32 tyg mam tryb oszczedzania ;) wyniki badan także bardzo dobrze wiec wyszłyśmy z moja kruszynką na prostą drogę :) kamień z serca ufff

Odnośnik do komentarza

[quote="natalija86"]Hej dziewczyny :) dopiero wrocilam do domu no i juz po wizycie
Z malutką wszystko dobrze wazy 755g :) z szyjka tez dobrze zamknięta i twarda i z 3,69mm zrobiła się na 4,03mm wiec jestem przeszczesliwa ale do 32 tyg mam tryb oszczedzania ;) wyniki badan także bardzo dobrze wiec wyszłyśmy z moja kruszynką na prostą drogę :) kamień z serca ufff

Buziak81 ślub mamy 18 marca cywilny oczywiście :)/a z sukienka miałam trzy światy przez brzuszek no ale w końcu udało się cos znaleźć :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) dopiero wrocilam do domu no i juz po wizycie
Z malutką wszystko dobrze wazy 755g :) z szyjka tez dobrze zamknięta i twarda i z 3,69mm zrobiła się na 4,03mm wiec jestem przeszczesliwa ale do 32 tyg mam tryb oszczedzania ;) wyniki badan także bardzo dobrze wiec wyszłyśmy z moja kruszynką na prostą drogę :) kamień z serca ufff

Buziak81 ślub mamy 18 marca cywilny oczywiście :)/a z sukienka miałam trzy światy przez brzuszek no ale w końcu udało się cos znaleźć :)

Odnośnik do komentarza

Natalija to normalnie ciężko sukienkę na ślub wybrać, a co dopiero z brzuszkiem, jak ciężko coś dopasować ;)
Tak się domyśliłam, że pewnie coś się wiesza, wcześniej dziewczyny kilka postów pod rząd pogrubionym pisały, też pewnie jakiś błąd forum. Ostatnio się często wiesza forum.

Super, że wyniki dobre i że szyjka ok :)

A ja się chciałam Was wszystkich coś spytać. To nie dotyczy mnie, tylko mojej koleżanki, ale martwię się o nią strasznie i jestem ciekawa, czy Wy kiedyś coś słyszałyście o wodzie w macicy? Ona była w ciąży, zaszła miesiąc po mnie, poroniła jakoś w 9 chyba tygodniu, serduszko przestało bić. Teraz miała od lutego mieć zielone światło na staranie... ale niestety na usg okazało się, że ma sporo wody w macicy, jajnik cały zalany jeden. Co to może być? Szkoda mi jej okropnie, nie dość, że jej się nie udało, poroniła, to teraz znowu problemy :(

http://www.suwaczek.pl/cache/ffafc876bc.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Olcia dobrze ze jesteś :) ciesze się że wszyatko u Ciebie w porządku. Współczuję tylko dentysty bo to wiadomo nic przyjemnego. Do Ciebie przyjeżdżają rodzice a ja jadę do rodziców :) mamcia moja ma imieniny i urodziny tego samego dnia i narobila mnóstwo pyszności :) będziemy we wtorek trzymać kciuki za badania :)

Buziak super ze wszystko dobrze :) idz koniecznie na jakąś przyjemność fryzjersko kosmetyczna zawsze to poprawia nastroj:) a kobiety z wózkami to na kilometr widzę;) ciężarne to gorzej bo brzuszki pod kartkami się chowają :)

Ja z jazda autem to mam teraz uraz przez to ze w 3 miesiącu miałam już stłuczke. Jakiś niedouczony Włoch we mnie wjechał i jeszcze zwalal winę na mnie. I jak jeżdżę z mężem jako pasażer to już wielokrotnie o włos otarlismy się o stłuczke. Wariaci w tym Poznaniu jeżdżą nie patrzą w lusterka nie uważają no i się boje:(

Majka no właśnie sama nie wiem skąd ta hemoglobina taka ładna. Dużo pije soku z żurawiny, sporo miodu używam, jem głównie mięso indycze, często dość buraczki do obiadu, jogurty, nabiał i łykam femibion 2 i nie wiem co jest złotym środkiem na hemoglobine.

Klaudia jeju współczuję tych problemów z narka i ze musisz leżeć w szpitalu:( mam nadzieję, że się Tobie poprawi :*

Mag na pewno się ułoży :) to w takim razie będę trzymać kciuki za Twoj egzamin! Cieszę się z tym tsh bo ostatnio było 2.6 a teraz ładnie spadło do 1.9 ciekawe skąd takie wahania...ale się nie martwię ważne że jest okey :) chyba większość z nas ma tak z chorobami teraz. Modlińska żeby niczego nie złapać z troski o maluszka. Miejmy nadzieję, że się wszystkie uchowamy zdrowe do maja! A co do koleżanki to kompletnie nie mam pojęcia co to może być. Nigdy nie słyszałam o czyms takim :( ale mam nadzieję, że lekarze jej pomogą i będzie mogła niedługo zajść w ciążę.

Natalija cudne wieści :) niech corcia dalej pięknie i zdrowo rosnie :)

Dobrej i spokojnej nocki!

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza

Ja poszlam wczoraj spac o 22 i godzina 5 rano a ja nie spie, bylam kilka razy siusiu i niestety jakas migrena mnie dopadla i teraz zasnac nie umie

Anka w sumie moje posilki podobne do twoich bo tez indyka duzo jem, nabialu, buraki, femibion, moze sekret tkwi w tej zurawinie, ja pilam ostatnio jej duzo i zaprzestalam bo sie poprawilo z tym moczem ale chyba zas sobie kupie

Mag ja niestety tez nie pomoge bo nie slyszalam nigdy o takich dolegliwosciach

Bede trzymac kciuki za pomyslny egzamin na prawo jazdy :)

Natalija super wiesci :) mala juz nie taka mala i swietnie ze szyjka sie nie skraca :)

Klaudia biedna :( a co lekarze mowia ?

Buziak u Ciebie tez swietne wiesci od lekarza, super !:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) a ja się wyspałam. Normalnie szok, że to możliwe. Raz wstałam tylko do łazienki.

Wiecie, ile zjadłam wczoraj pączków? Chyba rekord pobiłam...5! I jeszcze do domu dostałam :/

Wrzucam moje wielkie brzucho :)

Zobaczcie też, co znalazłam - http://dziecisawazne.pl/jak-zrobic-chusteczki-nawilzane-dla-dziecka-i-zaoszczedzic-480zl-rocznie/ http://tipy.interia.pl/artykul_14018,jak-zrobic-chusteczki-dla-niemowlat%C2%B7.html
W tym drugim przypadku zmieniłabym tylko składniki na olejek migdałowy i herbaciany, ale toto nawet w podróż można zabrać :) ja na pewno spróbuję zrobić.

Dziewczyny mam pytanie. U kilku z was pojawiły się wypowiedzi na temat pralko-suszarki. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że podobno nie trzeba później prasować? Ja właśnie byłam przekonana, ze po suszeniu w suszarce rzeczy są bardzo pogniecione i trzeba się bardzo męczyć z prasowaniem. Jeśli nie trzeba, to jak tylko padnie moja pralka (ma już 10 lat i pluje na całą łazienkę płynem do prania ;)), to kupuję z suszarką. U mnie pranie wisi non stop w salonie, jedno wyschnie, jest drugie, a nie mam na nie gdzie indziej miejsca.

W związku z tym, że zmieniły nam się plany weekendowe, przełożyliśmy sesję ciążową na....jutro!!! :)

Anka Włosi to najgorsi kierowcy na świecie... 2 lata temu wybraliśmy się z mężem autem do Włoch. Jeszcze po autostradzie jeździłam, ale po tym, jak wjechałam do Werony, Włosi siedzieli mi na tyłku, pisali w tym czasie smsy, włączali długie światła i oślepiali, jeździli jak szaleńcy, to stwierdziłam, że jazda po włoskich miastach nie jest na moje nerwy...
Super, że masz lepsze wyniki. Ach, pedicure też mi się marzy...

Mag okropna sprawa... nic na ten temat nie wiem, jedyna rada to szukać dobrego specjalisty...
I fajnie, że podzieliłaś się swoimi przeżyciami w związku z pracą, wiem, że nie jestem sama. Powodzenia z mieszkaniem!
Też ma niedługo egzamin, na uczelni, prawdopodobnie 8 marca i bardzo się go boję :/

natalija cieszę się, że badanie ok :) wrzucisz nam potem jakąś fotkę ze ślubu?

Blacky często to, co mówią koncerny i badania (przez nich sponsorowane) nie jest prawdą. Mam koleżankę, której dziecko po szczepionce wykazuje zachowania autystyczne. Tego najbardziej się boję.... Za granicą nikt nie szczepi w 1 dobie. Nie chodzi o to, by nie szczepić w ogóle, ale bardziej przemyślanie, nie wszystko naraz, gdy na pewno dziecko jest zdrowe itd. itp.

Klaudia współczuję z nerką :( wiem, jaki to ból...

zszokowana ja na żołądek biorę lek Lanzul. On jest na receptę, gin mi przepisała, zawiera lansoprasol, podobno bezpieczny w ciąży. Zapytaj o to swojego lekarza. A mnie po mięcie to boli jeszcze bardziej.

Majka współczuję :/ u mnie chyba stres tak działał, że spać nie mogłam.
A co do refluksu, to po pierwsze dobrze, że trafiłaś na dobrego lekarza, a po drugie, zdaje się, że ten lek, co zszokowanej polecałam, chyba też na refluks jest.

lidka ja właśnie na 85C polowałam :(

Olcia na suwaczku masz podany skończony tydzień, a Ty pewnie rozpoczęty liczyłaś. Każdy liczy inaczej, choć raczej lekarze skończony. Ja też nie nagrałam kopniaczków, już się nauczyłam, jak wyłączyć światełko, ale on ciągle wyczuwa i się chowa...
Fajnie, że się odezwałaś i wstaw koniecznie zdjęcia sukienek :)

Agata magda spóźnione życzenia imieninowe :)

karola ja teraz patrzę na swoje zdjęcia i myślę, ze już nie mam takiego ładnego zgrabnego brzuszka :( a tak mi się do tej pory podobał...

karmelku jeśli możesz sobie pozwolić na nieróbstwo to korzystaj :)
A co do jedzenia na noc, to tak miałam w 1 trymestrze, teraz już nie, wtedy mi za ciężko.

Monika ja też mieszkałam w domu, a potem przeprowadziłam się do bloku i jakoś było bezboleśnie. Dopiero teraz, jak zaczęliśmy gromadzić rzeczy dla dziecka, to zaczęło mi miejsca brakować....

Buziak moja szyjka też się wydłużyła o 2 mm i to na tym samym sprzęcie :D ale najważniejsze, że jest zamknięta ;)
Tak, wózki widzę wszędzie, czasem jadę autem, zapatrzę się i nagle muszę gwałtownie hamować :p

aga super, że dokonałaś pierwszego zakupu :)
Olejek migdałowy - do kąpieli, a ja zamierzam robić jeszcze inaczej - przed kąpielą robić Łukaszkowi masaż, używając tego olejku, a potem już nic do wody nie lać

monthly_2016_02/majoweczki-2016_43603.jpg

monthly_2016_02/majoweczki-2016_43604.jpg

monthly_2016_02/majoweczki-2016_43605.jpg

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że u większości z nas jest dobrze a dla tych co "coś się dzieje" życzę wszystkiego dobrego.

Meeeg śliczny brzuszek, u mnie jest mniejszy. Przeczytałam ten rozdział to faktycznie nie jest napisane jaką wodą i jakim mydłem. Myślę że trzeba będzie poszukać bardzo delikatnego mydełka.

Jeśli chodzi o prasowanie, moja siostra prasowała natomiast koleżanka już nie i jej córka nie miała żadnych pryszczyków ani uczulenia. To po co jest te prasowanie? Żeby ubranka były bardziej miękkie i wybić do końca bakterie? Wiem, że głupie pytanie ale może któraś zna racjonalne wytłumaczenie.

Miłego dnia.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Widać, że weekend bo na forum cichutko. Ja dzisiaj troszkę w kuchni podziałałam, zrobiłam gołąbki i teraz odpoczywam, a popołudniu mam w planie churrosy zrobić, taka mnie straszna ochota naszła :)

Głowa nadal pobolewa, ale staram się nie myśleć, najgorsze że to spojenie nadal mi dokucza i jeszcze doszły jakieś bóle tam na dole tak jakbym jakąs przepuklinę miała, zobaczymy co też w piątek lekarka powie...

Monika ja bym raczej unikała mycia kurki mydłem jednak, ja wogóle nie używałam przy córce mydła przy zmianie pieluszki tylko samą wodę, a jedynie myłam ją w tych miejscach płynem podczas kąpieli

Z tym prasowaniem to sama nie wiem jaki jest naprawdę powód, ale pewnie taki żeby ciuszki były po pierwsze nie wygniecione wtedy chyba lepiej na ciałku się układają, a z wybiciem bakterii to też może coś jest, w każdym razie ja prasowałam tylko na początku a potem jedynie na szybko jak było coś mocno wygniecione

Meeeg 5 pączusiów to niezły wynik :) ja taki zrobiłam w dwa dni :)

Brzusio słodziutki :)

Odnośnie pralko-suszarki niektóre rzeczy trzeba wyprasować, ale ja ogólnie robię tak, że po wypraniu wyciągam całe pranie, segreguję co do suszenia a co nie i jak wkładam spowrotem do suszarki to strzepuję ubrania i musze przyznac że wtedy są ok, jedynie np. mąż jak pierze swoje koszule to wtedy daje na suszenie taki program prasowanie na mokro i to jest świetne bo idzie łatwo wyprasować te koszule bez zagnieceń. Niestety niektóre rzeczy które wysuszyłam to już wiem że nie nadają się do tego dlatego segreguję, a druga rzecz że prać można 8kg a suszyć 5kg więc tak czy siak cała pralka jak jest prania to nie da rady wysuszyć. A tego samsunga polecam zewzględu na pranie eco bubble, po pierwsze mniej wody zbiera a po drugie te bąbelki tak wnikają do ubrania że nawet mocno zabrudzone ubrania są czyste, a wiem co mówię bo niektóre plamy z przedszkola to nie lada wyzwanie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

Hej, dziś miałam test obciążenia. W dodatku myślałam, że będą mi robić tylko po godzinie, a zrobili mi po godzinie i po dwóch. Strasznie się umęczyłam. Wyniki wieczorem.

Jedyne co mi przychodzi do głowy z wodą, to że może był torbiel i pękł? Podobno często są wypełnione wodą. Ale nie spotkałam się z niczym takim.

Ja raczej wierzę badaniom - bardzo prosto zweryfikować czy szczepionka jest zgodna z wypisanym na opakowaniu składem. Nie sądzę, żeby ktoś był na tyle naiwny, żeby tu kręcić, skoro wystarczy kupić szczepionke i sprawdzić w laboratorium. ;) Analizowałam kiedyś doniesienia o autyzmie po szczepieniach i jestem przekonana, że to bzdura. Choć też mamy dalszych znajomych, którzy winia szczepionkę za autyzm. Oczywiście każdy musi zrobić według własnego siemienia, bo konsekwencje spadną na dziecko i rodziców, a nie koleżanki, teściów czy ciocie od dobrych rad. Więc absolutnie do niczego nie namawiam.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ja dziś w końcu wykorzystała męża i pojechałam do biblioteki i do lila. Kupiłam sobie 2 te biustonosze jeden czarny miękki 90d i ten jest dobry, i drugi biały 90c który jest i trochę za duży i trochę za szeroki ale w sumie da się nosic-przynajmniej nie gniecie,tak jak wszystkie które miałam, a kto wie czy mi po porodzie jeszcze ten biust nie podskoczy...
Ale byłam jeszcze odwiedzić taki sklep jak textil market i kupiłam super koszule na ciążę i do karmienia, a cena szał bo za 25zl, i już sobie upatrzylam następne ale pojadę jak będę miała więcej kasy, i tanie ciuszki tam są, tylko oczywiście zobaczę jak z jakością po praniu ale ta koszula to tak na teraz na trochę to tez szkoda za dużo kasy wydawać. Ale sporo rzeczy bym stamtąd chętnie kupila;) biustonosze ale zwykle po 10zl byly!
Skończyła mi się luteina i dziś juz miałam problem z brzuchem, znaczy bóle się nasiliły no i bardzo ciężko mi było na tych zakupach. Ale w poniedziałek wizyta to może jeszcze dostane na jakiś czas.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja wczoraj miałam badanie na krzywą cukrowa. (w czwartek zjadłam 4 paczki!!!) Też miałam pobierane po 1 i 2 godzinie. Glukoza do przeżycia, myślałam że będzie gorzej. Jedynie ciężko było mi pobrać krew, razem 6 razy mi się wkluwali w jedną żyle :( wyniki wyszły ok. Morfologia również. Martwi mnie mocz, wyszło mi dość liczne kryształki szczawianu wapnia. W poniedziałek mam wizytę, zobaczymy co lekarz powie. Pozdrawiam Was:)

Maja 26.05.2016r. Godz 10:45. 57 cm 3550 g :)

Odnośnik do komentarza

Hybryda z tego co się orientuje to szczawiany pojawiają się np. jak się za dużo witaminy C spożywa, soli, szczawiu, szpinaku, chyba kawa i herbata również, duża ilośc tych szczawianów może powodować kamicę, a pijesz dużo wody bo to pomoże je wypłukać, min 2l wody niegazowanej dziennie

Zawiszka to ładne zakupy zaliczyłaś :)

Blacky daj znac jak tam wyniki po glukozie

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)

Meeeg słodki brzusio :)

Majka może faktycznie ta żurawina takie cuda robi z hemoglobina? Ja ją na pewno będę piła bo dobrze robi ni też na pewno na pecherz.

Blacky, hybryda trzymam kciuki za wyniki krzywej!

Zawiszka fajnie ze udało Ci się zrobić fajne zakupy:)

Ja po wizycie i wszystko jest w porzadku.:) pan doktor powiedział że rośnie mi pulpecik i pytał czym go karmie hihi :D ma już 1200 gram :)
Na paciorkowca dostałam duomox.
Zapytalam doktora czy mam jakieś szanse na poród naturalny i na szczęście powiedział, że tak ale mam się na nic nie nastawiac. Jak poród nie będzie postępował to wtedy na cięcie. I tak mi pasuje. Cieszę się że będę mogła spróbować. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza

meeeg - ja tez piore ciuchu, pozniej segreguje bo niestety nie wszystko mozna suszyc w suszarce i jak sie wysuszy to jest jeszcze cieple wiec takie od razu skladam i nie prasuje juz :) ladnie wygladaja i sa mieciutkie.
ja w tlusty czwartek zjadlam 3 paczki mniam. Na szczescie albo i nie, waga stoi w miejscu wiec mysle coby tu za deserek sobie dzisiaj zrobic na pocieszenie bo mezus dopiero za 6 dni wraca do domu :-(

http://lmtf.lilypie.com/FfsCm5.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :)
Anka_hey to przyznaj sie czym go dokarmiasz :p najwazniejsze ze rosnie i wszystko w porzadku :) oby tylko takie wiesci slyszec od lekarzy :)
No i gratuluje wozka :)
Jagoda25 mi tez sie udziela to rozczulanie nad maluchami. Moja kolezanka ma 4miesieczna core i sama sie sobie dziwie ze mnie to ujmuje :) moze to hormony bo do tej pory to sie drapalam po glowie co inni widza w takich dzieciach ktore tylko placza, marudza, bo nie widzialm nic w tym slodkiego.
Jak to zrobiłas ze waga nie poszla w gore? U mnie po faworkach juz zauwazylam tendencje zwyzkowa...
Hybryda bylas dzielna jak tyle razy dalas sie pokluc.. Dobrze ze wyszlo Ci w normie :)
Mnie to w poniedzialek czeka :(
Zawiszka7 daj znac jak ta koszula po praniu bedzie, tam gdzie chodze do ginki tez jest ten sklep to jak dobrze zareklamujesz to tez sobie kupie :)
Majka1982 zgralysmy sie, u mnie tez dzis golabki :) mam na 3 dni tyle narobilam :p
A z tym refluksem to teraz niewiele robie, jak mi zarzuci to robie sobie len i pije dopoki nie czuje poprawy. A przede wszystkim unikam rzeczy które mi go nasilaja: mocno przyprawionych potraw, smazonych, kwasnych owocow. Nawet po nabiale potrafi mi cofnac. Przed ciaza jablka tez nie zjadlam na surowo bo mi sie kwasy podnosily a w 1 trymestrze przez 6 tyg dieta praktycznie szpitalna bo żołądek mi takie wariacje odstawial ze myslam ze sie wykoncze. Po ciazy gastroskopia konieczna i pewnie kuracja lekami bo nawet nie chce myslec jak to w srodku wyglada.
Meeeg super wygladasz :) paczkami sie nie przemuj, teraz to Ci moze pojsc tylko w biust ;)
Mag90 trzymam kciuki ze egzamin :) napewno zdasz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfkrntqwyr5dkp.png

Odnośnik do komentarza

Wyniki w normie. Po godzinie 118, a po dwóch 124. A dużo słodyczy ostatnio jadłam. :p

Ale hemoglobina na granicy normy - jak nic znów mi każe te buraki pić.

U mnie waga teraz idzie w górę. Jestem jeszcze poniżej normy, ale szybko nadrabiam. Chyba za szybko. W 2 tygodnie prawie 2 kg. Brzuch wielki.

Gratuluję udanych zakupów! Ja byłam dziś z koleżanką z terminem na lipiec kupić jej staniki ciążowe w c&a. Niezbyt szałowe - 75zł za dwie sztuki.

Zazdroszczę Wam zakupów w H&M - tyle ładnych ciuchów tam kupiłam w pierwszej ciąży. A teraz w każdym w Warszawie mi mówią, że nie mają kolekcji ciażowej. Kupiłam 2 pary spodni ciążowych w c&a, ale nie są takie fajne, jak te z H&M.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Zamawiałyście może jakieś próbki przez internet, czy jakieś produkty reklamowe, jeśli chodzi o ciążę, czy maluszki? Ja zamawiałam jakiś czas temu z klubu bebiko zestaw startowy. Powiem Wam, że fajna sprawa, nie spodziewałam się niczego szałowego, a to co przyszło przerosło moje oczekiwania Bardzo ładne pudełko "na pamiątki dziecka" i album taki książkowy, wiecie, że odciski stópki, rączki, jakieś np. pierwszy uśmiech i takie tam się wpisuje ;)

https://www.bebiklub.pl/
jeśli któraś byłaby zainteresowana, to przesyłam linka, jak się zjedzie w dół strony to trzeba kliknąć na "zamów wyjątkowy zestaw powitalny dla maluszka". Trzeba się oczywiście zarejestrować, podać dane i przysyłają. Mnie się to bardzo spodobało co przysłali, myślę że fajnie takie coś za darmo dostać ;) Jak dostałam to od razu o Was pomyślałam, że wspomnę, bo bardzo mi się spodobało, to może któraś sobie też zamówi, ale jakoś wyleciało mi z głowy, bo jakoś tydzień temu dostałam. Trochę na to czekałam, bo dawno już to zamówiłam, ale do porodu jakbyście teraz zamówiły, to powinno Wam dojść ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/ffafc876bc.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...