Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Moje dziecko ma dzisiaj delikatnie zly dzien. Pierwszy raz w zyciu. Na spacerze byl placz, taki przeokropny. W domu uspokoil go cyc. Potem byla krotka drzemka i znowu placz. Wczoraj nie zrobil ani jednej kupy, za to dzisiaj zrobil 3 takie przeogromne, ze ledwo pomiescily sie w pampersa. I tak mysle, ze moze brzuszek go bolal i dlatego tak sie dzialo...

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ewee u mnie po okresie max 3 kupek znowjest ich wiecej i sa rzadkie, do tego dzis mialam tak ze w momencje gdy podkladalam czysta pueluche pod pupe poszla kupa i nie zdazylam jej złapać a nastepnym razem podobnie, ogolnie dzis ciagle cos umazane w kupie...

Magda 2600 narzekaj ile chcesz, rozumiem ze potrzebujesz kontaktu z ki!s na Twoim poziomie, ja dzis umeczona placzem z byle powodu wkurzylam sie na meza bo zamiast pogadac ze mna to foszyl sie jak cos do niego mowilam i jak chcialam by cos podal i w koncu pobeczalam sie z wrażenia i wykrzyczalam mu to wszystko, od raxu lepiej, niby kazdy ma prawo miec gorszy dzien, ale ja tak bardzo go ootrzebuje by nie zwariowac ze szok.. a Ciebie to i podziwiam i współczuję ze w sumie nie masz wyjscia i musisz sobie radzic sama.. moze jak bedziesz u mamy to uda Ci sie wyjsc i zaladowac baterie? Oby! :)

Odnośnik do komentarza

Vena w zeromskim tez ich używają na noworodka. Pytam bo moja tym zwyklym smoczkiem pluje i prawie go nie używałam może z 3 razy chwile go pociumkala. W sumienna nie jest aż taka straszna żeby nie spróbować. Bo nie wiem kiedy moja córa nauczyła się zasypianie przy cycu i czasem leżę tak z nią dość długo a ona sobie ciumka pierś. Tylko że to nie za dobrze bo będzie miała pruchnice od takiego widzenia i trzymania sobie w buzi a i moim sutki to nie służy ( trochę są obolałe). Chyba spróbuję go kupić, może się jej spodoba. W sumie w szpitalu nie za bardzo go chciała ale parę razy go ssala. Niby to fajnie że nie jest z tych smoczkowych vonnientrzeba będzie odzwyczaja ale tak jak mówię czasem by się przydał taki zatykacz :)
Liczę ze u mamy trochę podlaskie akumulatory :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Moja mała też preferuje jedna stronę trzymania główki. co chwilę przekładam ja na druga stronę ale I tak moment I wraca na ulubiona prawa. I W łóżeczku kładę ja inaczej I staram się uwagę na lewa stronę skupiać. Siostra mi powiedziała że to może dlatego że częściej jadła z prawej piersi W pozycji klasycznej . teraz częściej karmię spod pachy.

A smoczka nie używamy W ogóle. Dałam avent i lovi. Wyplula od razu.

Ja muszę przyznać że nie czuje się zmęczona. Zdarza mi się samej wyskoczyc do sklepu kosmetyczki.

Dziś też mamy słaby dzień. Często chciała na ręce I jeść. Zero snu. Pierwszy raz. Może dlatego że pada I nie było spaceru tylko chwila na tarasie.

Jak karmię to przeglądam Internet I mam wyrzuty sumienia że nie skupiam uwagi na dziecku

Odnośnik do komentarza

Ja corke kiedys przekladalam.na 2 strone lozeczka zeby jej Raczki noe bolaly jak.spala na boku a chcialam ja widziec. Teraz mam przewijak i duzo zamieszania plus podnoszenie poduszka mateeaca zeby byl skos. Musiny rozkrecic moje lozko i poprzestawiac zeby lozeczko bylo na srodku i ja bede z 2 stron. Tyle ze Maluszek.na lezaczku z kolei wykreca sie w 2 str.

Co do zycia na luzie az dzieci wyjada, w zyciu nie dam na dluzej do babci niz na weekend lub tydzien. Na kolonie jak.beda chcialy. Przeciez i tak nie wyluzujecie bo bedziecie myslaly. Tutaj ciotka czasami caly dzien szlaja sie po kolezankach a 13 latka w domu, teraz wyjechala na wycieczke szkolna na.3 dni i przezywaja. Mi Malutki ladnie spi, np wczoraj do 9 bo o 6 skonczyl jesc, a wlasnie corka nie spi i za nia trzeba biegac. Gdybym miala tylko syna to bym chodzila wyspana i nieobolala. A zaluje ze tak corki nie nauczylam bawic sie samej w lozeczku ale ta karuzela byla taka.duza a ona drobna i nie zamontowalam bo sie balam, na rece sie.nauczyli brac to i ona tez sie nauczyla, ciagle byla z nami i spala z nami a my zmeczeni bo ciagle ktos wpadal skoro my z dzieckiem to ciagle.np.tesciowa z nami. Teraz malutki i sie pobawi i ponosze go potule i na bujaczki siostra go pobawi takze nie jest sam. Boje sie tylko.jak.bedzie mial pol.roku i wyciagnoe raczki ze ma.sie go wziac to pewnie znowu bedzie trzeba tesciowa temperowac. Na raczki mozna ale tez musi pobyc troche sam w lozeczku albo bujaczku.
Ja przy karmieniu czytam.szybko czytam.forum i moze napisze a potem przez 10 min patrze na syna i glaszcze. Reszte z neta ogarniam wieczorem bo.maz.usypia corke a ja w tym.glosnym.siedzeniu czuwam.nad malym i mam.czas na neta. Gry pokasowalam jak bylam w ciazy.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

takaona- ciesz sie ze mozesz spokojnie czytac forum podczas karmienia. U nas spokojne karmienie jest tylko w nocy. A tak to musze poswiecic 100% uwagi malej. Bo inaczej zaczyna sie wic i "walczyc" ze mna.
chusta- zaczelysmy z nia przygode. Na razie byla elastyczna, zeby wogole sprawdzic czy nam pasuje, ale juz zamowilam tkana i znalazlam doradce.
wozek skladany (nie wiem czy mozna nazwac go parasolka) mysle ze jesli bedziemy kupowac to taki
zwierzeta w domu
Dziewczyny ktore maja zwierzaki. Jak one reaguja na wasze maluszki?
U nas jest pelna akceptacja i uznanie Jagody jako domownika. Moj kot czesto jest gdzies przy malej. Niepokoi sie jak Ona za dlugo placze i potrafi sie do niej wdzieczyc by go poglaskala ;)
Jagoda tydzien temu wazyla 5700g i mierzyla 61cm.

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48870.jpg

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48871.jpg

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48872.jpg

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Cathleen super to foty z kotem, macie pewnie niezły ubaw codziennie:)
gotowanie i sprzątanie
dziewczyny, wyluzujcie! Jak czytam o wyrzutach sumienia, bo dziecko śpi a mama w tym czasie internet przegląda, to mi ręce opadają. Dobre podejście ma któraś z Was, nie pamiętam już która, że podstawowy obowiązek to opieka nad maluszkiem, a reszta może poczekac, i tata po powrocie z pracy pomaga, jak dla mnie wielki szacun :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Widze, ze temat spacerowek jest na tapecie, od kiedy planujecie dzieci przelozyc do spacerowek? Ja myslalam, ze to dopiero jak maludy umieja same siedziec?
Cathleen, super fotki :)
U nas w koncu Tymek pospal w nocy, 5 godzin pod rzad, juhu. Ja niestety juz czwarta noc z rzedu budze sie i nie moge zasnac, wierce sie, mysle i trace 2-3 godziny snu :( czy moge pic melise? Musze cos zrobic bo sie wykoncze. Wzielam wczoraj goraca kapiel, troche poodychalam, medytacja itp i nie pomoglo... Kawy ani herbaty popoludniu nie pije wiec to nie kofeina.
Milego dzionka

Odnośnik do komentarza

Dzieki Ewee,
Aniela jest ponad 2 tygodnie mlodsza od Tymka wiec ma jeszcze czas :)
Malaga, gdy kupowalismy wozek to wlasnie jedno z kryteriow byla dluga gondola bo wiedzielismy, ze nasz bedzie dlugas :) maly ma 61cm a gondola 80 wiec jeszcze pojezdzimy... Zastanawiam sie tylko kiedy powinno sie przekladac.
Ps Magda 2600 mam nadzieje, ze u mamy odpoczniesz.

Odnośnik do komentarza

Nat również trzymam kciuki i czekam na info, bo mój Tymon też charczy. Myślę, że to nic takiego, skoro nie tylko on, ale czasem brzmi to niepokojąco.
Marta jak zakupy?;) A co do kłopotów ze spaniem, to może budzisz się w porach, w których wcześniej wypadało karmienie? Ja tak mam niestety.
Gondolę też mam dużą, bo przepowiadano mi długie dziecię, a tu może szersza by się przydała;) Zaczynam mieć problem z ubrankami, rozmiar 62 dobry na długość, ale często za ciasny, a 68 za duży. Przesiadanie do spacerówki to pewnie gdzieś tak zimą wypadnie.
Takaona ja też namiętnie śmigam w necie w czasie karmienia, no chyba, że wlepia we mnie te swoje oczęta, to odkładam telefon, nie chcę żeby myślał, że smartfon to jakieś przedłużenie maminej ręki;)

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...