Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

smiech nasz Robek duzu kuz sie uśmiecha a wczoraj rano zasmial sie glosno ale dzis wiem ze to wyszlo mu przez przypadek i jeszcze nie ten czas, ale jyz swiadomie sie usmiecha i odpowiada usmiechem na usmiech,

Poza tym marudzenia dziwnego i dziwnych atakow placzu ciag dakszy ale juz bardziej na szczęście przez nas kontrolowany, i jednak jestesmy zdania ze to cos w stylu potrzeby bliskości czy skoku rozwojowego.

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Malaga i u nas noc srednia a dzisiaj Tymek odsypia... Jestem ciekawa jaka bedzie kolejna nocka.
Kurde popaduje dzisiaj caly dzien i ciezko sie wybrac na spacer, bylismy tylko raz na pol godziny, zaraz sprobuje jeszcze raz, akurat sie przejasnilo.
U nas Tymek tez sie smieje, ale od kilku dni rzadko bo non stop jest w zlym humorze... To chyba ten zab.
Dzisiaj moje dziecko powiedzialo mama :) znaczy sie wyplakalo niechcacy, ale mama uslyszalam i nikt mi tego nie odbierze :)

Odnośnik do komentarza

Torby skip hop bym zapomniała , byliśmy dziś sporo na mieście i ta moja torba to troche na nic ? Nic znaleźć nie mozna . Czy wy polecacie te skip hop ?
Wielkość piersi mamy już z doświadczeniem czy te piersi przez cały okres karmienia będę miała jednakowej wielkości ? Troche cieżko życ z takimi melonami ....

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Wracamy po bardzo długiej przerwie. Zapomniane hasło :p Mój Sebastianek ma już 7 tygodni ale jakoś dziwnie z tymi ubrankami. Jedne zakłada jeszcze na wielkości niby 56 inne niż na 62 i oba są dobre a nie chcą mi go zmierzyć bo podobno nie można. Waży prawie 5 kg. Niepokojące u niego jest tylko straszne kurczenie nóżek. Brzuszek nie boli bo podaje bobiotik. A jak Wasze pociechy?

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqflw16cqdn8bl.png

Odnośnik do komentarza

U nas też przewijak ciasny się robi. Rosną te nasze dzieciaczki :D my musimy łóżeczko kupić, bo z kosza wyrastamy :) polecacie jakieś konkretne turystyczne?

Ja zaraz spadam spać, bo nie wiem jaka noc mnie czeka, dałam Małemu Gastrotuss, bo wydaje mi się, że to ten cholerny refluks go tak męczy. Nie wiem czy do pediatry się nie wybrać, powstrzymuje mnie tylko to, że nie chce iść ze zdrowym dzieckiem w to skupisko bakterii i wirusów.

Leon pozdrawia.

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48787.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

GumisiowataOna czas leci, moja Klara już 12 tygodni. A dlaczego nie można mierzyć? Moja mierzą na każdej wizycie. My wciąż nosimy ubrania max 62, zwykle 58. A sama młoda ma 60cm długości.
Co do antykoncepcji to ja poszłam na maxa i podwiązałam jajniki ;) ginekologicznie ok, ale muszę jeszcze raz zrobić cytologię bo im się materiał zepsuł :/

Groszek u mnie cały czas melony klasy E i niestety u mnie wyciągnięte sutki zostały :( może za mało czasu było ale jakoś nie liczę na powrót dawnych piersi.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Kumi Leon jak na jakiś wakacjach ;) pełny luz .
Miszka dzięki za odp co do torby .
No goloneczki sa konkretne ;) mały miszelinek !
Vena koleżanka mi mówiła ze straciła czucie w sutkach :( ale rozmiar bedzie cały cZas ten sam ?
gumisiowa u nas nie badają ginekologicznie ;) antykoncepcja o to jest pytanie ;) najpierw sex musze uprawiać :)

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Groszek, proszę bardzo z tym, że kolejnośc przypadkowa:
1.chusta didymos
2.wózek city elite
3.torba skip-hop
4.krem do pupy cutis help mimi
5.wkładki laktacyjne wielorazowe
6.smoczek soothie
7.kocyk z merino wool
8.leżaczek-krzeselko do jedzenia chicco polly magic
9.moskitiera do wózka!
10.czarne kropki naklejone na ściane(istna hipnoza mata edukacyjna kuca przy tym ;) )

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...