Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy dla dzieci torba skip hop jak dla mnie jest super. Poza tym strzałem w dziesiątkę okazał się zestaw z color stories - rożek i bambusowy kocyk są u mnie w użyciu non stop. Nie wiem czym jest wypełniony ten rożek, ale małej w nim ciepło i wygodnie, a w ogóle się nie poci. Moskitiera do wózka też jest extra. Butelka antykolkowa dr Brown - używam codziennie, mała ssie pierś bez problemu i nie łyka przy niej powietrza. Leżaczek beaba bouncer up and down, i karuzela tiny love - używam ich codziennie. Szumiś - hmm, nie mam problemu z płaczem czy brakiem snu, więc nie jestem w stanie powiedziec czy się sprawdził, czy nie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Doświadczone mamy, szukam lekkiej spacerówki do wożenia w samochodzie. Może miec małe kółka, byle by miała siedzisko rozkładane na płasko i była lekka - max 7-8 kg. Ma jeździc cały czas w samochodzie i będzie używana w mieście czy na zakupach w centrum handlowym. Ostatnio widziałam espiro magic i była całkiem całkiem, ale może jest coś lepszego? Cena powiedzmy do 1000 zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Nat a jakie masz wkladki wielorazowe i ile masz zestawow? Przymierzam sie do nich bo 50 szt starcza ledwo na tydzień :/ zbankrutowac idzie

torba skio hop ja jestem b. Zadowolona. Dobrze sie trzyma wozka i ma praktyczne przegródki.

Ja jestem zadowolona z karuzeli i bialego prześcieradła w czarne chmurki. Chociaż karuzela mogłaby być na pilota a jest zwykla nskrecana. W kazdym razie. ogę polozyc core w lozeczku i zjesc śniadanie lub wziąć prysznic.

Super sprawdza sie rowniez przewijak na komodzie. Balam sie ze 4szufladowa Malm bedzie za wysoka ale jest idealna :)

Ostatnio szumis tez zaczal dzialac :) ale to pewnie dlatego ze ja duzo szuszalam malej jeszcze w szpitalu :)

Na razie staramy sie nie gromadzić gadzetow ale czuje ze niedługo trzeba bedzie jakis bujaczek ogarnąć.

Chociaz, na razie taka funkcje spelnia kocyk na podlodze.

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Nat boski plakat! Gdzie można taki zamówić? Własnemu tacie bym kupiła:)
Marta nie wiem o co chodzi z żyrafą, podobno super jest i już;) Jest zrobiona z gumy z drzewa kauczukowego, a więc w 100% naturalna i podobno fajnie się ją gryzie. Zobaczmy:) A na wyprzedaży miałam godzinkę, bo byliśmy wszyscy, a Tymek nie lubi być w bezruchu, więc spacerował z tatą i całą wykorzystałam w h&m. Kupiłam dżinsowe szorty (ale niestety nie z wyprzedaży), długie spodnie, bluzkę i bluzę, sukienkę oraz tenisówki. Ubrałam się zatem od stóp do głów:) Kusiła mnie też bielizna, ale teraz to bez sensu, myślę. Uwielbiam wyprzedaże! W Polsce to niestety nie ma takich prawdziwych, żeby za grosze fajne rzeczy były.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

U nas calkiem przyjemna nic po ciezkim dniu i wieczorze. Dzis troche napiety grafik bo wychodzimy do kyzynki na urodziny i maly pizna spira czesc ridziny. Mamy troche stresik bo to tez pierwsze tak dlugie wyjście i wyjscue do kigos.

Dzieki za info z fotelikiem bo tez chodzilo mi to pi glowie i wyprzedzilyscie moje pytania.

zasłanianie oczek maly mnie zainspirowal. Klafl sobie raczke na oczkach i ja te. Tak zasypuam jak robie w dzien drzemke i pieluszka to super patent ktory czesto nam sie sprawdza :D
Anna u nas tez rzeczy z colorstories sa swietne szczegolnie kocyk bambusowy, rozek dla nas juz za maly jest...jakby. tzn za krotki i maly sie rozkopuje.

Odnośnik do komentarza

kingullek to w takim razie trzeba przeczekać :)
Ataa u nas też się rozkopuje z rożka, mi to pasuje, bo sama w ciepłe noce jak teraz lubię spać ze stopami na wierzchu, a to w końcu moje geny :-) Także tylko boki łapię i lekko wiążę, a dół jest otwarty. W tym rożku ją wyciągam na karmienie nocne, i odkładam potem z powrotem. Zazwyczaj nawet oczu nie otwiera leniuszek jeden.
Nat, kumi dzięki za odzew. Ten yoya boski jest kumi! 5,5 kg, rewelka. Właśnie czytam o nim i ma super opinie, chyba też się skuszę, dzięki wielkie!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Żyrafa Shopia chodzi o wyprofilowanie całej zabawki, te uszy, nogi, rogi… dziecko może łatwo dotrzeć do tylnych zębów. Generalnie moje dzieci miały ze 20 gryzaków i Żyrafa wszystkie wykasowała. Sama jestem zdziwiona ale na dobrą sprawę proponuję zakup jej mimo ceny niż kilku co złoży się docelowo ma jej koszt. Odradzam te z żelami do zamrażarki… mój starszy syn dostał kilka w prezencie przy różnych okazjach i wszystkie przetarł na łączeniu co powodowało wyciek… nikt nie chce żeby dziecko ciumkało to co tam jest nawet jeśli nie jest trujące.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ha, to wczoraj miałam pierwsze wychodne :)) od czego są przyjaciele: wpadła moja ulubiona sąsiadka i po wieczornym karmieniu wyciągnęła mnie na miasto do klubu. Tato świetnie sobie poradził kładąc sam całą Trójeczkę spać, a mama w końcu poczuła się jak kobieta w małej czarnej, nie martwiąc się czy będzie dostęp do cycek dla ssaka :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena brzmi super! Zazdro :D

Ja dzisiaj tez zaszalalam - pierwszy raz poszlam na shopping od... pol roku? Ogólnie nie lubie zakupow ale dzisiaj zostawila core z tata i z przyjemnością przymierzalam ciuchy :D w polowie musialan jednak dac dyla bo mala juz chciala jesc.

Wlasnie wracamy od tesciow. Ogolnie ok. Ale przyznam ze nie dziwie sie ze kobiety "traciły pokarm" i przestawały karmic... babcia meza raczyla nas takimi "radami" ze az zsczelam sie zastanawiac sie skad to sie wzielo? Ale... gdy slyszalam po raz setny ze mala placze bo cos zjadłam to sama zaczęłam sie zastanawiac czy nie szkodze dziecku.

Moje ulubione:
- to jeszcze karmisz piersią?
- dziecko trzeba dopajac
- musi pic rumianek
- nie pij tyle kompotu
- musisz pic herbatę z cukrem
- dziecko się nie najada
- masz chudy pokarm

Poza tym słyszałam ze zle jem. Na pytanie co w takim razie powinnam jesc, uslyszalam ze kasze. I Czekoladę.

Brak slow. Ale... tak jak pisałam sama zeczelam sie zastanawiac czy dobrze robie. Na szczęście maz sprawdzil mnie na właściwe tory.

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Moja 5tka rzeczy dla dziecka:

1.woombie moje must have, Klara uwielbia w nim spać bez względu nas porę dnia
2. Bujak magnetyczny Bright stars inGenuity
3. Zestaw podręczny do przewijania z podkładką
4 wkładki wielorazowe Medela (mam dwa komplety czyli 8 sztuk)
5 woreczki do zamrażania pokarmu lansinosh (mają wiarygodną podziałkę i nie przeciekają)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ewee tiaaa te dobre rady to normalnie do bajek włożyć a najgorsze że powtarzane jak mantra i głupieje się od tego nawet jeśli wiadomo, że racja jest po naszej stronie.

No na razie tak to jest z zakupami, że ja też muszę wracać na karmienie, ale to dlatego że nie chce mi się ściągać mleka. Wieczorem wiem, że mam spokój między 20.30-4.30 a i tak od wczoraj Klara ma skok i mąż dokarmiał małą około 1 w nocy. W każdym razie dobrze mi to zrobiło :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Miszko, tos sie faktycznie obkupila, ja juz nie moge sie doczekac na jutrzejsze zakupy :)
Eweenajbardziej to wkurzaja mnie nieproszone rady i wsciubianie nosa w cudze cycki, nawet jesli to rodzina. Inna sprawa jakbys pytala o opinie...
Vena - fajnie masz :) my w przyszlym tygodniu na food festival,ale raczej z malym, zobaczymy jak to bedzie.
A jesli chodzi o woreczki lansinoh to dolaczam sie do opinii, faktycznie spoko.
Przedluzanie przerw miedzy posilkami idzie nam calkiem ok dzisiaj, jestem ciekawa jak bedzie w nocy.
Nat - plakat super!

Odnośnik do komentarza

Mój starszy syn od tygodnia wszedł w fazę pytań: dlaczego…
Dzisiejszy zestaw: "dlaczego Klara robi kupę …"i zaraz następne "a dlaczego ona mieszka w naszym domku" bo jest moim dzieckiem jak Ty i Twój brat i chcę żeby była z nami, bo to Twoja siostra. "Jesteś pewna mamo?" Tego że to Twoja siostra? Tak, to Twoja siostra :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena Twój syn wygrał dziś internety, padłam :-D
Z wyjściem do klubu bombowa sprawa. Przekonałaś mnie co do żyrafy, widzę tylko, że są 2 rodzaje: miękka i twarda, który Twoim zdaniem lepszy? Czy może powinnam kupić oba?
Ewee ja mam chyba jakąś nienormalną rodzinę i znajomych, bo żadnych rad ani uwag nie słyszę. Moja mama powtarza tylko, żebym się absolutnie nie przejmowała że dokarmiam, i że dobre nawet karmienie mieszane. I tyle :)
Kumi widzę że u tego sprzedawcy niedostępny wózek, jakbyś znalazła jakiegoś innego to wrzuć linka plis :)
Ataa no ja też na pewno jeszcze coś kupię w color stories.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Anna miałam 2 miękkie i teraz też kupię taką. Nie mam w ogóle doświadczenia z tymi twardymi, ale szczególnie mój młodszy syn wszędzie ją nosił pod kiedy był w stanie trzymać coś w rękach więc miękka była chyba trochę lżejsza. Twarda będzie za to chyba bardziej wytrzymała, bo moja wytrzymała ponad 1 rok i przestała piszczeć bo ostani trzonowy zapracował przegryzieniem jednej z nóg ;) ale mimo tego była dalej ulubioną "afą" :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...