Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że zapoczątkowałam dziś dzień fotek:)
Marta, Nat super maluszki! Rosną te nasze dzieciaki jak na drożdżach. A dopiero co takie małe to to było...

Nosidełko maxicosi. Mam wrażenie, że mój Tymek jakoś tak przestał się mieścić w swój fotelik, jakby w ramionach ciasno się zrobiło. W sumie troszkę wciskam go w ten fotel, no nie wiem jak to opisać... Myślałam żeby wyjąć wkładkę dla noworodków, ale czytałam, że powinno się z nią jeździć do ok. 4 miesiąca. Może ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Jestem. Sprobuje raz jeszcze.
A zatem, zarejestrowalam sie w koncu :) po jakis 7 miesiacach na forum. Lepiej pozno niz wcale...
Dzisiaj dzien fotek, piekne te nasze maludy, Miszko - Tymek to chlop na schwal, a Leon - zawodowiec, Hela tez piekniutek, no wszystkie dzieciaczki eleganckie.
Torba hop skip rowniez jestem zadowolona i polecam.
Wtrace swoje 3 grosze,jak juz Nat mowi o tym co sie jej sprawdzilo.
Mi sie rowniez szumis sprawdzil i ta poducha do spania Sleepyhead oraz wiadro do kapieli tummy tub a z kosmetykow oliwka i krem do pupy Hipp oraz szampon Sylveco i krem na odparzenia nivea baby. Jesli chodzi o ciuchy to Next jest najlepszy, wszystkie pajacyki super jakosci i piora sie wysmienicie.
Miszko naszemu Tymkowi juz stopki wystaja za fotelik i tez sie zastanawialismy czy wyciagac te poduche. A jesli chodzi o to jego gadanie to mowi juz a gu, ble (l jak lopata) da,ba i ma i tak mu jakos, niechcaco wyszlo mama akurat jak sobie poplakiwal. No chyba, ze jest geniuszem :)
Czuje, ze dzisiaj nocka bedzie lepsza, oby...

Odnośnik do komentarza

Piekni Ci Wasi chlopcy! Niezla druzyna przystojniakow;)
Moj syn pewnie z 6kg wazy a jeszcze 2mies nie ma sie zobaczy. Pewnie beda sie czepiac ale karmie co 3h z reka na sercu, ale on nie jest grubiutki.

Anna to super! Nie rozumiem jak mozna porzucic dziecko;( ja sama mam przyrodnie rodzenstwo, tzn 2 rodzonych a 1 przyrodnie i nie traktowalam jak od innego ojca. Szkoda ze nie od mojego ale kocham siostre. Mieszkala ze mna wiec normalnie siostry ale nie moglam sie pogodzic ze jej ojciec ma synow wiec ma wiecj rodzenstwa niz nasza 3. Tacy inni niz my, nieodpowiedzialni.

My z mezem odkladamy na rowery i siedzonka takze za rok;))

A ja nakarmilam i tak synus lezy i patrzy na mnie;))
Synek tez glosno agu gu i sie usmiecha czasem dzwiecznie;) fajnie jak spie i slysze a gu bo patrzy na mnie. Cudnie bo on jak ja podchodze nie tata nie babcia tylko mama to taki usmiech jakbym byla najwazniejsza taki nagle szczesliwy. Corka tez podchodzi i fajnie z nim gada, zacalowalaby go. Ona nie jest o nas zazdrosna tylko o niego. Broni go hehe. Odpedza od wozka;D zal mi jej bo np jak juz tata lub babcia wezma to wie ze juz nie ma jak "obronic".
Jest 1.20 a moj synek guga do mnie zamiast spac heh.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

w kwestii do fotelika i bezpieczenstwa - trzeba zwracać uwagę na to czy pasy nie wychodzą poniżej ramion. Muszą iść albo na równi z ramieniem albo wyżej. My już też wyciaglelismy wkładkę bo młody się nie mieścił. Żeby głowa była stabilna - układam pieluszki tetrowe.

Pomysl z przykryciem oczek pielucha w trakcie zasypisnia-rewelacja :)nie pamietam, która z Was go podsunela ale po stokroć dzięki!

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkh371jd71afnh.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Marta ponoć inteligentne dzieci nie śpią, bo poznają świat, także coś za coś moja droga:)
A w kwestii ciuszków, to w NL otworzyli kilka primarków, kupiłam tam pajacyki i body. Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona, bo wzornictwo rodem z nexta, ceny o niebo lepsze niż choćby w h&m, a jakość super - a pamiętam, że w penneys z tym różnie bywało... Coś się zmieniło w tej kwestii, czy może jednak primark to primark, a penneys to penneys?
Nat to Helka może z Tymkiem pogadać, bo mój mąż co chwilę zarzeka się, że słyszał nein;))) Dla mnie to bardziej nee (czyt. nej), czyli po holendersku;)
Malaga u Ciebie to już całkiem zdolne dziecię! Pełne zdania!;)

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Haha Miszko moze i cos w tym jest :)
Ja jeszcze nein nie slyszalam natomiast Tymek czesto tak jakby warczy, zwlaszcza jak jest kapany i siedzi sobie w cieplej wodzie po pachy, smiesznie to wyglada.
Penneys i Primark to ta sama firma i ciuchy powinny byc te same, z tego co mi wiadomo. Ja dostalam kilka pajacykow i spodenki i musze sie zgodzic, ze faktycznie jakosc niezla i fajna, miekka bawelna. Chociaz miekkosci nexta nic nie przebije :), za to jestem troche zawiedziona bodziakami mothercare bo mimo, ze piora sie spoko to taki jakis twarzy material.
Malzon ma dzis i jutro wolne wiec odpoczne troche, jutro jedziemy wszyscy razem na zakupy ubraniowe, wyprzedaze sie zaczely juhu.
Dobrej niedzieli dziewczyny i niech moc bedzie z wami :)
Ps przypominam, niebawem dzien ojca, ja zamowilam To:

Odnośnik do komentarza

Nat ślicznotka z Heli :D
ale Wam zazdroszczę, że Wasze dzieciaczki tak sobie spokojnie same leżą ;) mój ssak wytrzymuje max 5 minut i to tylko jak jestem w pobliżu u gadam do niej. poza tym jest krzyk i uspokaja się "chodząc" po mieszkaniu i oglądając różne rzeczy :p mam nadzieję, że z czasem jej to przejdzie i będzie więcej czasu spędzać sama, bo w tym momencie jak nie śpi, to zupełnie nic nie mogę zrobić...

u nas noce prawie zawsze cudowne, czasem zdarza się, że małą po jedzeniu trzeba chwilę pobujać, ale zazwyczaj pada przy cycku. śpi zazwyczaj 23-4/5-9, ale wieczory to jakaś MASAKRA!! jeszcze mi się nie zdarzyło położyć jej spać normalnie po kąpieli, nawet jak zaśnie to za chwilę budzi się z płaczem i później cały wieczór mija nam na krzyku, próbie podania cyca, smoczka, wody, butelki z moim mlekiem, noszenia, bujania, śpiewania tulenia, aż w końcu ok godz 23, albo je w końcu z cycka, albo zasypia ze zmęczenia ze smoczkiem, albo tatuś w końcu wydrepta z nią tyle, że uśnie... nie wiem już co z nią zrobić i jak ją uspać, marzy mi się spokojny wieczór z Nieślubnym, a zawsze kładę się spać wykończona po tym maratonie :((

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Marta świetny kubek! Bardzo mi się podoba. Ja zamówiłam body w barwach PL z napisem "kibicuję z tatą" i myślę, że mój mąż z radością zajmie się synkiem w czasie meczów, hehe;) A z wyprzedaży skorzystałam już wczoraj i wprawiło mnie to w fantastyczny humor! Kupiłam też takie lusterko, które przyczepia się do zagłówka na tylnej kanapie auta i dzięki temu kierowca widzi dziecko. Polecam każdemu, kto, jak ja, nie ma opcji odłączenia poduszki powietrznej po stronie pasażera.

Tak chwalicie nexta, że może dam mu jeszcze szansę, zwłaszcza, że mam tu darmową dostawę powyżej 20 euro. Zawiodłam się kiedyś zamawiając prezent - spodenki były super miękkie, ale bluzeczki już nie. Może tak pechowo trafiłam.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Śliczne kluski! Rosną jak na drożdżach :)
Co do tej wkładki do fotelika to tez zastanawiam sie kiedy ja wyciągnąć, hmm.. Malutki dotyka nożkami kanapy ale w sumie u góry ma jeszcze ciut miejsca. Może jest jakiś określony wzrost do tego czy jak?
A słyszałyście tez może o tej Żyrafie Sophie i jej fenomenie? Można ja gdzieś stacjonarnie kupić czy tylko przez internet? Co sądzicie o niej? :)

Odnośnik do komentarza

Kingullek jeśli to nie problemy z brzuszkiem, to może po prostu tak reaguje po całym dniu pełnym wrażeń? Mój mały zachowuje się tak, jak np. ktoś nas odwiedzi i buja Tymka, śpiewa mu, grzechocze czymś tam, no ogólnie jak za dużo jest tego wszystkiego. I jak już nic nie pomaga, to mąż go przytula i siedzi z nim, dopóki się nie uspokoi, mimo, że początkowo okropnie wrzeszczy. Dopiero później dostaje cyca i usypia. Może jakoś tak spróbuj?
Paulina Tymon dostał żyrafkę w prezencie na Dzień Dziecka, ja o niej wcześniej nie słyszałam. Myślę, że mu się podoba, ale równie dobrze mogłaby to być krówka, czy świnka Sophie;) Poczekamy aż odkryje, że to gryzak, wtedy pewnie zacznie się szaleństwo.

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48797.jpg

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

miszka czasem zdarza się, że faktycznie boli ją brzuszek, no ale to raz na jakiś czas, nie codziennie.. a co do wrażeń, to nawet po bardzo spokojnym dniu wieczór wygląda tak samo :( jak nam się uda ją położyć o 22 to święto. no nic, będziemy szukać jakiegoś sposobu na nią, może coś nam w końcu wpadnie do głowy... albo może w końcu z tego wyrośnie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

miszka zazdroszczę tego primarka :)
Co do lusterka to ja też się do niego przymierzam, co prawda ja mam mozliwośc wyłączenia poduszki z przodu, ale i tak małą wolę wozic z tyłu, zwłaszcza, że tam mam bazę zamontowaną. Zresztą sama z nią nie jedę zwykle dłużej niż 30-40 min. W dłuższe trasy zwykle siadam z nią z tyłu, bo jednak praktyczniej. Albo starszy brat jej z tyłu dogląda :)))
Kingullek powtarzam się, ale może spróbuj jej dac pic po prostu, u mnie na takie marudzenie działa.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Miszko, super prezent :) a pochwal sie coz jeszcze kupilas na wyprzedazach? Ja mysle o kilku rzeczach, sandaly, szorty i stroj kapielowy bo w Polsce mam zamiar korzystac z jeziora i plywac codziennie. Mysle o jednoczesciowym jakims sprytnie ukrywajacym brzucho. A dwuczesciowy to tylko w ukryciu na dzialce albo balkonie :)
Musze tez pomyslec o tym lusterku do samochodu i moze takim zaciemniaczu na szybe - dzieki za przypomnienie.
My dzisiaj przestawiamy Tymka zeby jadl w troche dluzszych odstepach w ciagu dnia, wychodzi nam to spoko. Jednak jak malz jest w domu to jest duzo latwiej.
Tymek sie pocalunki

monthly_2016_06/kwietnioweczki-2016_48800.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...