Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

miila - a powiedz mi proszę, zauważyłaś jaka cyfra była na ktg przy skurczach? bo mi po badaniu lekarka tylko spojrzała, powiedziała ok i zaczęłam z nią o czymś innym rozmawiać i zapomniałam się o interpretacje zapytać ;P
heltinne - słodziachna rodzinna zajęcy [; operacja reanimacja udana? ok teraz doczytałam, że będą nowe części..

pamiętajcie Dziewczyny, że jak coś Rossmann ma sklep internetowy [;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Oby to był tylko ucisk na nerw.
Znów mam długa serię bolesnych skurczy, licze na wszelki wypadek.

Ślubny właśnie pojechał, nie chce być dzisiaj sama tzn tylko z dziećmi. ..
Nawet nie mam siły się podnieść
Będę spać na sofie, trudno :/

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Miszka ja nie żałuję wanny, bo w niej się można umyć też na szybko, wcale nie trzeba leżeć, a jednak w ciąży bardzo przydatna sprawa, wizualnie ona mi tworzy całą łazienkę (uparłam się na wolnostojącą) no i dla maluszka się przyda :)

Odnośnik do komentarza

Miila bardzo ładny zapis :D
Heltine budulko. .. trzymaj się mate kanapie.
Ja tez mam dzisiaj aktywny dzień. Wieczorem wpadła koleżanka której dawno nie widziałam wiec trzeba było trochę posprzątać dom a w miedzy czasie ucielam sobie 1.5 h drzemkę ;) jak ja bym chciała żeby coś się w końcu rozkręcilo x tych moich twardnien i mini skurczy... no nic w piątek wizyta zobaczymy.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Ramajani25 myślałam ze jednak i Ciebie cos sie ruszyło a tu chyba to samej co u mnie..

Vena dzięki za wiAre ale niestety... Nic w nocy sie nie ruszyło .. Mimo aktywnej pomocy narzeczonego klapa.. Oprócz tego ze mam zakwasy na caaalllyyym brzuchu bo mi sie spinał cała noc.
I krocze mnie boli a tak to nic kompletnie..

Ja to chyba jestem najlepszym przykładem na to ze seks nie pomaga.

No nic.. Dzis tez mam długi spacer w zamiarze, przynajmniej lepiej sie śpi. No i jak tak codziennie chodzę to jakbym lżej sie czuła..

Odnośnik do komentarza

Kumi trzymam kciuki za sprawna i gładka akcje!

Magda1010 ja obalam wszystkie teorie: maliny, spacer, seks, ostre jedzenie, schody - nic nie działa. A tez juz miałam nadzieje po tych plamieniach. W nocy brzuch twardy co chwile, nad ranem jak mnie ścisnęło ze wszystkich stron to straciłam wiarę w swoj wysoki próg bólu. Chyba z 5min trzymało, a ja nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Mała pół nocy sie wierciła, wbija mi sie boleśnie w krocze, ale dalej nic z tego. O 13 mam KTG i pewnie znowu sie dowiem, ze nie mam co liczyć na szybka akcje.

Ciekawe czy któreś dzieciątko zdecyduje sie w prima aprilis wyjsć. I ciekawe czy zrobi niespodziankę :D

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Hej Dziewczyny.
Starałam się Was przeczytać, ale gorzej ze zrozumieniem i zapamiętaniem tego wszystkiego.
U mnie 3 noc z max 1,5 h snu. Jeszcze od poniedziałku nic nie jadłam wiec slabo sie czuję. Liczę że dzis juz pozwolą mi jeść. Szymek wygląda na fajnego zdrowego chłopaka:)
Tylko z tą laktacją kiepsko. Mam wrażenie że nic tam nie leci. A sutki bolą okrutnie a wyglądają jeszcze gorzej. Chyba wyśle dzis męża po laktator.
Wieczorem oddalam do dokarmienia i zjadl 50 ml co podobno świadczy o tym że byla naprawdę glodny.

Przypominam, że jutro juz kwiecień, także co niektóre kwietnióweczki do dzieła proszę ! Rodzimy nasze Skarby! :)

Odnośnik do komentarza

kumi powodzenia i oby poród był szybki i juz niedlugo bedziecie w komplecie.
Czarna to wymeczona juz mocno jestes. Ale dzis juz chyba dadza Ci normalnie zjesc. A nie mają laktatorow ani doradcow na szpitalu? Stymulowac musisz wiec laktator na pewno potrzebny. Powodzenia:-)
Ja też skorzystalam z info i kupilam szumisia ale jeszcze go nie uruchomolam. Postaram sie dzisiaj to zeobic.
Pozdrawiam

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza

Kumi trzymam kciuki! Powodzenia! Czekamy na wieści.

Czarna z każdym dniem będzie lepiej. Mam nadzieję, że będziesz mogła się wyspać i zregenerować siły.

Wczoraj pochwaliłam, że dobrze śpię i dziś mnie to pokarało. Pobudka co chwila do tego brzuch jak skała. Ledwo do łazienki dochodziłam tak mi ciążył.

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

kumi trzymam mocno za szybka akcje na porodowce! Taki news!
Ale że krew chlusnela....to normalne?
ramajani,Magda 1010,Nat wasza kolej. Która pierwsza, robimy zakłady?

Czarna z każdym dniem będzie lepiej, organizm potrzebuje trochę czasu niestety...
Spróbuj silikonowe nakladki na sutki,ochronią je. U mnie się sprawdziły.
Chyba jeszcze nie widziałam Szymka,a może ja coś przegapiłem. ..

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Nat ! A jednak ty będziesz pierwsza ! A my z rajamaji pójdziemy jutro założę sie hehehe.
Powodzenia rodzącym !!!!!!!! Czekam na wieści:)

Co do mitów.. Ramajani ja tez juz wszystkie obalilam włącznie z myciem okien. Teraz cały czas męczą mnie skurcze na dole ale brzuch miękki... No i znów laduje na kibelku od samego rana ... Ale brzuch dalej wysoko.

Odnośnik do komentarza

kumi jestes bardzo dzielna! Trzymam kciuki za szybka akcje ;)

Nat nooo w końcu! kilka dni temu snilo mi sie ze urodzilas :D no to teraz tylko mopowanie Ci zostalo ;)

Magda1010, ramajani u Was na pewno tez zaraz sie zacznie :) moze zamiast wysilku itd... po prostu relaks? Tak żeby tez psychicznie odpocząć :)

Czarna a dlaczego tak dlugo Cię glodzą?

heltinne super ze wczoraj dobre wiesci po wizycie :*
Nie daj skurczybykom. .. czekamy w koncu do polowy kwietnia :)

Ataa uff, dobrze ze juz macie temat lozeczka zamkniety. Na pewno jestes spokojniejsza :)
Btw. Bardzo mi się podoba ten model :)

Miila dasz radę dzielna kobieto! Wiem ze to nieprzyjemne ale wydaje mi sie ze jesli na ktg cos by wyszlo to lekarka na pewno by zauważyła
Ehh... nie wierze ze za kilka dni bedziecie trzymac swoje maluszki.

Magda2600 a Ty kiedy sie przeterminujesz?

secondtry dsj znać czy dzisiaj Was wypuszcza. Duzo siły do rośniecia dla Zuzi

Vena i duzo zdrowka dla Klary :*

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ale się dzieje :)
Kumi kciuki za szybki porod!

Nat trochę mnie pociesza twoja sytuacja, skoro widzisz go pierwszy raz i wiesz ze to to czop to może i ja nie przegapie :)

Ataa wrzucić linka albo zdjęcie opakowania tych pieluszek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...