Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Heltinne, nie znam się, ale wg. mnie ucisk na nerw, też mi czasem drętwieją różne rzeczy, bardzo często ręce, zmień pozycje i powinno pomóc :* a ten sklep odkryłam dopiero dziś, gdybym widziała go wcześniej (wiem, że ciężko jest dostać ich kosmetyki).

Odnośnik do komentarza

Heltinne nie wiem Kochana :( gdyby Cię bolało biodro/pośladek/udo to bym powiedziała że to ta cholera rwa którą mam i ja, ale w tą stronę mnie nie bolało i nie mam pojęcia. Spróbuj rozmasować te miejsca, gdzie drętwieje, może to coś da.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy po porodzie wizyty patronazowe odbywaja sie w domu? Bo mi sie zawsze wydawalo, ze tak, a moja szwagierka ma chodzic do przychodni by sie spotkac z polozna. Dla mnie to jakas totalna bzdura.
Czy pediatra przychodzi pierwszy raz do domu czy pierwsza wizyta odbywa sie w przychodni?

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Nat, ja rowniez dziekuje za opis, kupilam tylko to wiaderko Tummy Tub, nie mamy wanienki, za to mamy duza wanne wiec dzieki Tobie i Venie, ja tez nie moge sie doczekac wspolnej kapieli z hrabikiem.
Heltinne, dobrze slyszec, ze to nie jest nic powaznego.
Marta 37t2d

Odnośnik do komentarza

Heltinne ja się osobiście nie znam ale podczytuje Marcoweczki I one to dretwienie ud ocenialy jako symptom zbliżającego się porodu. Broń boże nie chce Cię straszyć, mi się raczej wydaje ze Marcelek uciska jakies nerwy. Może najlepiej gdybyśmy Magde podpytaly

Odnośnik do komentarza

anawee widzisz roznie, bo moja mama jezdzi na patronaze i oczywiscie rodzice tez musza isc do przychodni na wizyte do lekarza lub zwazyc ale tak to moja mama jezdzi, ja z kolei mialam jedna wizyte w domu a potem mi gadala ze wczesniak i zeby kontrolowac w przychodni, ale tam bylo tyle takich dzieci ze po prostu chyba kazali przyjezdzac z wygody. Tyle dobrego ze bez kolejki wpuszczali. Zobacze teraz. Eh ale powiem ze raz polozna z mojej miejscowosci przyszla niezapowiedzianie tyle ze zanim.zeszlam to zobaczylam w oddali jakiegos faceta wiec nie wolalam a potem mi gadala ze byla. Heh

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Anawee położna na wizyty patronażowe do domu 4 razy we Wrocławiu, ale wizyta u pediatry pierwsza już w przychodni, może zależy od przychodni czy rejonu z którego one przyjeżdzają, nie mam pojecia. Jakbym miała jeżdzić do położnej to bym sobie dała spokój, bo więcej złego mi złapie niż pożytku z tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Caly dzien poza domem... ale badania ogarniete, zakupy w rosmanie tez, szukalam tez inspiracji na pewne gadzety do mieszkania ale nie znalazlam, a pozniej w ikei maz nie mial nastroju na poszukiwania, ale najważniejsze ze wyszliśmy z lozeczkiem :D
Heltinne ponad 10 lat temu mialam problemy z oczami, bardzo szalalo mi ciśnienie dna oka i okazalo sie ze siatkówka szybko sie starzeje i mam uczulenie na swiatlo, poza tym mam wadę- minusy, dobrze dobrane szkła i witaminy wzmacniajace siatkowke brane przez kilka miesiecy w roku uregulowaly sprawe, zapomnialam o problemie, a tej nocy wrocily mega silne bóle głowy, plus swiadomosc ze cala ciaze nie bralam tych witamin a ciąża jest obciazeniem dla organizmu, no i tak tym tropem i Twoja akcja miedzy innymi uswiadomilam sobie ze chyba trzeba sprawdzic czy to zwykla migrena czy jednak oczy, jesli oczy to coz.. moze sie okazac wtedy ze przejme od Ciebie Twoj wczorajszy niepokoj... normalnie mialam wylane wczesniej na moje problemy ale poczulam mega odpowiedzialnosc za tego malego czlowieka w moim brzuchu.. i to jest niesamowite uczucie..

Nat urzekl mnie Twoj opis kąpieli, tzn ten w wiaderku, kapiel wspolna w wannie to noe dla mnie, sama noe znosze kapieli, nie odnajduje w tym przyjemnosci inie znosze uczucia rozmoczonej skóry.. i poki co nie potrafie sobie wyobrazic potrzeby bliskości z dzieckiem.. moze to dziwne dla Was, dla mnie moze troche stresujące ale wierzę ze wszystko w tym emocje dobrze sie ułoży..

Odnośnik do komentarza

Padam na nos. Postanowiliśmy ze ślubnym zamknąć temat przeprowadzki i trzeba było ogarnąć pare rzeczy. Cały dzień na nogach, jeszcze sobie jedzenia zapomnieliśmy. Po powrocie wciągnęlismy bardzo szybko kolacje i ja wylądowałam w łożku z nogami jak słonik. Mała teraz szaleje, brzuch wreszcie zmiękł, a mi sie jakieś plamienie pojawiło. Dzisiaj chyba zasnę jak małe dziecko.

Anna205 tez chętnie sie dowiem jak tam szumiś szumi :)

Heltinne może za dużo ruchu/siedzenia? Dobrze, że z oczami nie jest źle.

Vena zdrówka dla Klary!

Wszystkim czekającym na rychły poród życzę owocnych w skurcze nocy :D

Zazdroszczę strasznie wszystkim posiadaczkom wanien!!!!

Odnośnik do komentarza

Heltinne mysle ze to dziecka uciska na nerwy. Moze jest juz na tyle nisko ze ma taka możliwość ale fakt ze jest nisko noe znaczy ze zaraz zaczniesz rodzic ale tez nie można tego.wykluczyc, po prostu sie przygotowuje,
A moj maz dzis do mnie ze on czuje ze maly pojawi sie na swiecie do polowy kwietnia.. i nie dodal juz tego ale widac po nim ze nie moze sie doczekac :)

Odnośnik do komentarza

Bbbb ja tez kupiłam szumisia z tym że u mnie w rossmanie byla ostatnia sztuka - miętowy. Za mną taka babeczka pytała o nie ale kasjerka odpowiedziala że nie maja juz ich nawet na magazynie i wiecej miec nie będą.

Ma 5 szumów w zestawie brak baterii także też nie wiem czy działa.

W dotyku bardzo przyjemny ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Heltinne miło ze wierzysz w moj organizm śle ja to chyba przestałam sie juz łudzić .. Mam nadziejeze dzis ze zmęczenia zasnę chociaż na troche, jestem w tym odsetku ludzi którzy w dzień nie umieją spać ..
Troche mnie boli dół brzucha, pomodlę sie żeby cos z tego było..:)

Ramajani25 co do plamienia to jak sztukasów rozwiera to pojawia sie plamienie, pilnuj sie i trzymam za Ciebie kciuki !

Odnośnik do komentarza

Ataa mam nadzieje, ze stan Twoich oczu nie pogorszył się, to bardzo ważne abyś sprawdziła jak się sprawy mają. Bede trzymać kciuki!
Super,że udało kupić się łóżeczko.

Bbbb nie straszysz mnie,muszę się z tym liczyć,że to może stać się wczesniej. Ludze się ze wytrzymam do terminu a przynajmniej 1 tydz..
Miałam namiastkę takich dretwien juz wcześniej,ale teraz... Cóż,mój organizm słabo radzi sobie z cala ciążą,końcówka łatwiejsza raczej nie będzie. Doczytałas się u marcoweczek czy któraś krótko po takich dretwieniach chyba rodziła?

ramajani staram się rozsądnie dawkowac sobie ruch czy siedzenie.
Przeszłam dzisiaj w sumie góra kilkadziesiąt metrow,wiec to raczej nie to

Wiesz,ja mam spora wannę a i tak korzystam wlasciwie tylko z prysznica..A gdy miałam tylko prysznic tak marzyłam o długich kąpielach w wannie...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ramajani, Magda1010 może to Wasza noc :D trzymam kciuki!

Ataa super, że temat łóżeczka zamknięty :)

Dziewczyny, pokażcie te szumisie, jutro będę z mężem w mieście, gdzie mam 3 rossmany koło siebie, jeśli któraś z Was by chciała i będzie, mogę kupić i wysłać. Ja sama mam mechanizm whisbera więc mi nie trzeba, ale może kogoś poratuję ;)

Odnośnik do komentarza

Miila:D Jakbym poprosiła o to męża tak na serio, pomyślałby, że już całkiem na mózg mi padło:D
I szczerze mówiąc wanna nigdy wcześniej nie była mi potrzebna, mam wrażliwą, suchą skórę i kąpiele mi nie służą, ale przy dziecku to fajna sprawa, zwłaszcza jak już większe jest, może sobie posiedzieć i się popluskać.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...