Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry
1;0 dla pawia Wczoraj byl tylko jeden mimo ze drugi byl blisko ale mozeeeee jakas poprawa?? czekam
Wszystkie czujace ruchy ZAZDROSZCZE ale jak mowi babcia tfu, tfu na psie uroki :) Nie wierze w zabobony ale tak na wszelki wypadek zeby nam sie dobrze wiodlo to jeszcze plujne przez ramie na balkonie :) O a ciekawostka Belgowie ci prawdziwi, pokoleniowi maja podobny zabobon jak w Polsce Mianowicie przywiazuja malym dzieciom do wozkow, nosidelek, lozeczek czerwone kokardki albo nitki Myslalam ze to jakas ich moda (na rowerach maja czasami doslownie łączkę ze sztucznych kwiatkow ...) ale nie Faktycznie wiedza ze to na uroki i zle oczy :)

Odnośnik do komentarza

marta- widac tylko kawalek posta

secondtry- u mnie z zebami ok. Ale za to krwawia dziasla (mimo ze stosuje specjalna paste i plukanke)
Moja dentystka kazala przychodzic mi teraz raz w miesiacu na kontrole.
Wczesniej jak wymiotowalam mialam problem z myciem zębów, bo przy dokladnym myciu dostawalam torsji. Teraz mam tak tylko z rana.

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Secondtry,warstwa lipidowa i moj brzuch obrasta,na szczescie narazie jeszcze nie tyje bardzo, niecale 2kg do przodu. Dziecie sie pewnie zywi tym nadmiarem zgromadzonym przed ciaza. Jesli chodzi o zeby to pobolewaly troche chociaz mialam wszystko poleczone, wydaje mi sie, ze to duza ilosc cytrusow, ktora wcinam non stop. Kupilam sobie paste pro-enamel i miekka szczoteczke i jakby lepiej.Dziewczyny, wczoraj przed zasnieciem zaczelo mnie pobolewac krocze, ale w taki dziwny sposob, jakby zdretwialo cale, dzisiaj juz nieco lepiej, zastanawiam sie czy ktoras z was tez tak miala.
Magda, super, ze juz czujesz
Miila, przypomnij mi, w ktorym tygodniu jestes?
Sylwia, ciesze sie, ze wszystko ok z lokatorem.
Ufff chyba juz wiem dlaczego tylko czesc postow sie ukazywala, forum nie akceptowalo emotikonow, sorki raz jeszcze

Odnośnik do komentarza

@Secondtry ja myślę, że i u mnie 5tka na plusie, choć nie wiem ile dokładnie ważyłam przed ciążą, teraz jem już chyba ciut mniej i rzadziej niż te pierwsze 3 mies ale jednak więcej niż przed ciążą, by tak jak mówisz - zahamować rzygi :S Jeśli chodzi o zęby to własnie Wam miałam pisać, że STRASZNIE mi poleciały, tzn. ukruszyła mi się siódemka i normalnie wypadł mi kawałek a do tego okropnie krwawią mi dziąsła. Niestety do póki nie przestanę rzygać, nie mam jak pójść do dentysty, bo nawet mycie zębów jest wyzwaniem, a co dopiero siedzenie z otwartą buzią i gmeranie tam :(

@Marta - zaczęłam 17sty :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

PaulinaNO mam nadzieje, ze to tak jednorazowo I nie powtorzy sie juz paw.
Z tym tyciem to jest tak, ze ja przed ciaza bylam na granicy wagi normalnej i ciezkiej (wedlug BMI calkulatora) takze z tego co czytam to powinnam przytyc mniej niz typowa szczuplizna.
U nas dzis pogoda piekna, idziemy na spacer a potem do kina, milego wieczoru.
Marta

Odnośnik do komentarza

Miila- ja na krwawienie z dziasel polecam paste Ajona (sprzedawana w malych tubkach, ale to koncentrat, wiec jest wydajna). Mozna ja kupic w aptece. Ostatnio czytałam ze jest polecana dla ciezarnych, bo nie zawiera fluoru.

U mnie dzis od rana paw pod gardlem, dopiero jak zjadlam na obiad mieso kebab z frytkami (pierwszy moj fast food od 4 miesiecy), to jakos sie przyjelo ;)

A jesli chodzi o wage to wciaz stoi w miejscu, az sie zaczynam tym martwic...

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

A ja się więcej niczym nie pochwale... mam tak paskudny dzień od rana, jak kilka tygodni temu. MASAKRA... Nienawidzę być w ciąży, mam serdecznie dosyć, ledwo się zacznę cieszyć ze mam światełko w tunelu, ze będzie lepiej, to dostaje w tył głowy!
Miila ja tez nie widzę szansy, ze wejdą na fotel stomatologiczny, a co dopiero, ze pozwolę włożyć rękę do buzi. Rzyg murowany i tylko wstyd....
cathleen u mnie tez mięso pomaga na trochę, bo sie dużej trawi i mam jakieś 1,5 względnego spokoju. Naleśniki z serem starczyły mi na 40 minut...
agabalbina tez w pierwszej ciąży, bardzo chciałam wysc z wyglądu wieszaka, udało sie, zostało mi 4-5 kg. Byłam bardzo zadowolona. Coprawda nie w cyckach zostało, ale i tak bylo ok. Oby teraz wszystko spadło....

Ależ dziś mam okropny nastroj i samopoczucie.... wrrrr... znowu sie zastanawiam po co mi to wszystko było...znowu hormony mi wariują, ide płakać, chociaz to nie pomoze....

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Z tym wygrzewaniem się to u mnie jest do przesady w drugą stronę: za oknem +20°C ledwo mogę wytrzymać z tym bolącym uchem … co prawda grobów to nie mamy, ale jest dziś Halloween i dzieciaki po południu idą na "cukierki" będę musiała iść i pomóc mężowi, bo w takich warunkach terenowych dwójki sam nie ogarnie…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...