Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, słuchajcie zmartwychwstałam po tych 3 dniach z migrena. Dziś wszystko w porządku - poza mdłościami, ale to już chyba mnie nie opuści szybko.
Bardzo fajne te otulacze:) żałuje że córce nie kupiłam wcześniej może była by bardziej spokojna jako niemowlak, a potrafiła się drzeć całymi godzinami.
Gdzie jeszcze kupujecie ubrania/bieliznę ciążową poza H&M oraz C&A? Są jeszcze jakieś inne sieciówki? A może jest ktoś z Krakowa i zna jakieś sklepiki? Wiem że na Allegro jest pełno ale ja jakoś wolę sobie oglądnąć, dotknąć, przymierzyć zobaczyć materiał. Potrzebuje jakiś grubych rajstop, getrów itp.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9u3qma8.png

Odnośnik do komentarza

Hej dzisiaj gorzej Oprócz codziennych przypadłości doszło mi znowu plamienie ale tym razem więcej Kuźwa już było tylko sporadycznie jakiś mazik na wkladce a dzisiaj przy każdym siku wale błotem Naszczescie to nie żywa krew więc nie muszę pędzic na szpital ale miało być lepiej Ostatnio lekarka powiedziała że z macica w ciąży jest jak z przeciętym palcem Ciężko się goi i jeśli mała będzie mi uderzać w to miejsce to mi się to prędko nie zagoi
dobra ponarzekalam sobie teraz idę dalej pozygac

Odnośnik do komentarza

dzięki kobietki, no i pochwalę się że dziś to już trzeci dzień jak nie wymiotuję !! :) oby ustąpiło... za to rano śledź a teraz rosół na szybko gotowałam bo mi smak przyszedł :D
w netto były fajne legginsy dosyć ciepłe kupiłam sobie na próbę, 25 złotych na teraz żeby tyłek ogrzać w sam raz :) miłego popołudnia zmykam popracować !

Odnośnik do komentarza

Serwus laseczki!
Widzę że temat zakupów się pojawił. Uff, czyli nie tylko ja się poszerzam :D ?
Co do kupowania rajstop ciążowych, nie wiem czy znacie taki "myk" zamiast kupować typowo ciążowe (i płacić za nie 2x więcej niż za zwykłe) spróbujcie kupić normalne tylko rozmiar większe i uwaga... zakłada się je tyłem na przód i dzięki temu podwójnemu przeszyciu/klinowi co jest na pupę- rosnący brzuszek idealnie się w nich mieści ;)
Elaiss- a co do sklepów to polecam Happy Mum (mają salon w Krk, chyba w Bonarce), mieli b.fajną kolekcję sukienek i tunik z dresówki, ale mają też całą masę klasycznych ubrań. A do tego spora ich ciuchów nadaje się też na potem- na karmienie piersią.

http://www.suwaczki.com/tickers/6sutgov3q6ypds4d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe9vvjc0yguate.png

Odnośnik do komentarza

Alez szybko przybywa tu postow i nowych kwietnioweczek :-)
Dzis mam badania prenatalne i sie coraz bardziej stresuje. W nocy snily mi sie straszne głupoty, az raz obudzil mnie moj krzyk. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i te glupoty to sprawa szejacych hormonow.
Co do ubran to ja zaopatrzylam sie w jeansy z dostawka :-))
Calkiem fajne sa w H&M i leginsy z dostawka.
Powoli i moja garderoba tez przestaje pasowac i musze sie w cos zOpattzyc, tylko jakos nie mam checi na zakupy...

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/b4dd1888.gif

[link=http://kobietaintymnie.pl/suwaczki.html][image noborder]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/b4dd1888.gif[/image][/link]

Odnośnik do komentarza

Nooo, zakupy zaczynają byc koniecznością. Mi też już w spodniach niewygodnie.Muszę się zaopatrzyc w jakieś ala dresowe, ale jednak eleganckie. Dziś ubrałam spódnicę bombkę wełnianą, pas musiałam miec praktycznie na żebrach :) Ale dołem szeroka więc wygodnie. Przegląd sukienek muszę zrobic i te dopasowane chyba od razu na koniec szafy, a te luźne do przodu i jakoś damy radę.
Megi82 nie panikuj, będzie dobrze. Daj znac po badaniach.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Miila to wygląda na gardło lub przełyk. Tak jak pisze pralinka dopóki nie masz ostrych bóli żołądka to delikatna dieta. Eksploatujemy się ostatnio, więc już gardła powoli odmawiają posłuszeństwa.

Mój organizm wczoraj postanowił zrobić twardy reset. Padłam na sofie, jak mąż wrócił z pracy i spałam 12h z przerwą na jedno siku i przeniesienie na łóżko …

sima jeśli chodzi o przewijanie malucha to bym się nie martwiła. Moje w tym temacie chyba nie są wyjątkami i wyglądało to tak, że na początek przewija się do karmienia, żeby obudzić lub zaraz po karmieniu, bo już wyszło drugą stroną ;)
Dzieci śpią mocna spokojnie można przy nich dużo zrobić, bez budzenia przebrać, do dwóch lat obcinałam paznokcie jak spały…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Milla strasznie mi przykro ze wrocily męki, mam nadzieję, ze to tylko dzis... trzymaj sie Kochana. Ja dzis jeden paw na dziendobry i caly czas pod gardlem reszta, och szkoda ze nie moze byc normalniej...

Co do tego krwawego wymiotu, to nigdy tak nie mialam, choc wymiotowalam kilka razy dziennie. Ja jednak zadzwonilabym do ginekologa, albo na hotline medyczny tam gdzie masz pakiet. Z drugiej strony 4 pawie to juz duzo!! Jak poczujesz zawroty glowy i totalny brak sil zglos sie na ip. Dostaniesz kroplowke i odrazu obgadasz to krwawienie...
Trzymaj sie mocno i dmuchaj na zimne prosze ładnie.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Anna205 dzieki za brief wózkowy:) troche sie boje ze teutonia to duzy ciezar, hartan racer to prawie 2 kg mniej, ale teutonia ma wieksza gondole Wozek nie bedzie latwym wyborem, polączenie wszystkich potrzeb i stylistyki w jednym modelu znowu bedzie trudne. Mąż sie smieje ze chce nowy, ale pewnie znowu wszystkie potrzeby odnajdę w starym modelu,hihi:)

Vena no to pospałas Dziewczyno;) marzy mi sie w nocy przespac tak ze 4 godziny spokojnie jednym ciągiem, ojjj

ankahanka ide do h&m online obejrzec kurtki, moze cos fajnego sie trafi.
Ja sobie taką parkę ciążową wymyśliłam, z podwójnymi suwakami, żeby po ciąży zmniejszyć o rozmiar lub dwa i chodzic potem... ale trudno taką znaleźć teraz. A jak byly na zalando to pomyslalam ze jeszcze do zimy daleko...Wrrrrr!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj o Sylwii myślałam, co u niej słychać i jak wyniki amniopunkcji…

Ja dziś wzięłam się za porządki i przegląd ubrań chłopaków, zobaczę co z tego będzie odpowiednie dla córy,a co trzeba będzie dokupić. W końcu pół doby snu za mną trzeba wykorzystać zgromadzoną energię ;)

W tę sobotę pierwsze duże wyjście grupą znajomych-w końcu się dowiedzą, że jestem w ciąży … też muszę odświeżyć swoją szafę, żeby coś wyszukać. U nas 21 stopni na pulsie, więc brzuszek będzie wyraźnie widać ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

I ja się właśnie ostatnio zastanawiałam co z tą toksoplazmozą u niej i jak amniopunkcja, ech oby było ok.

Po obiedzie jakoś się trzymam z rzyganiem (póki co), ale wystraszyłam się trochę, choć mam nadzieję, że to tylko jakieś naczynko gdzieś po drodze pękło od wysiłku (jednak żołądek przechodzi niezłą apokalipse jak nami targa podczas rzygania).

Ja też póki co na zakupach online, patrze co ładne i się nada, bo nie mam siły łazić po sklepach, a tak coś upatrzę a potem pójdę zobaczyć na żywo i kupić, do konkretnego sklepu.

@Secondtry - bardzo bym chciała, ale nie sądzę by to była jednorazowa akcja dzisiaj, bo męczę się już trzeci dzień na nowo..

@Vena - rób, rób selekcję :) dla dziewczynki pewnie i tak będziesz chciała coś kupić.

@Sima - spokojnie, ja też w pierwszej ciąży, ale szkoła rodzenia + nawet na youtube można się 'nauczyć' kąpać noworodka, przewijać itd. ja sobie oglądałam kilka filmików i powiem Ci, że na skomplikowane nie wygląda :) na szkołę rodzenia zapisują ponoć po 20 tygodniu, też się wybieram :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...